моя міліція мене береже

  • Автор теми Sega
  • Дата створення

aristotel

Користувач
Реєстрація
13.11.09
Повідомлення
142
Репутація
1
Spoch, просто kredit_s розставив акценти на тому, що система (а система це правила, а не люди) робить з рядових міліціянтів безсилих роботяг, а з тих "народних героїв", які потрапили в органи і чітко діють за неписаними законами, система робить остаточних виродків.
А про народ так сказано про певні категорії, а не висновок про всіх загалом. Тому кожен прочитавши подивився у дзеркало і зрозумів чи проігнорував свої вади і чесноти.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Spoch сказав(ла):
Хай хоть риска, хоть ознака, хоть що. Але різниця є.
поки, що немає...от коли будете у формі ...і зможете все по чесному робити - тоді перший перед вами зніму капелюх...
Spoch сказав(ла):
Так, кожен має можливість зловживати на свому робочому місті, та різниця у тому, що функції працівників міліції саме БОРОТИСЯ зі зловживаннями.
...оце новина ...лікарі мають дбати про здоровя хворих... податкова допомагати бізнесу... ВНЗ повинні бути зацікавлені набрати розумних студентів, суди - судити по справедливості... - список можна продовжити... - хворе все суспільство...

добавлено через 42 секунды
Spoch сказав(ла):
чи небезпечність та важкість роботи по захисту законодавства надає право на порушення цього законодавста?
не дає...

добавлено через 6 минут
Spoch сказав(ла):
Ну просто не має слів. А чи не міліції то функція - слідкувати за непалінням в громадських місцях, порядками у нічних закладах, щоб не перетворювались у гадюшникі?
... а може спочатку - потрібно створити суспільство з високими моральними стандартами? в європі закури там де не потрібно - штраф нормальний... а у нас тут детишки обурюються, що курить їм не дозволяють в громадських місцях,,,

добавлено через 1 минуту
а за гадюшниками , тобто нічними закладами повинні слідкувати власники , але оскільки їх цікавить лише прибуток - то гадюшниками вони залишаться... хоча якби їх закрили - повірте нетішин нічого не втратить ,,,

добавлено через 1 минуту
Оболонь сказав(ла):
А есть у этого героя нашего города звание, фамилия, имя и так далее?
он из другого города,,,
 

Оболонь

Користувач
Реєстрація
25.06.10
Повідомлення
6
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
он из другого города,,,
Опаньки! А я его знаю наверное, это товарищ Бушмакин из Питера? Он?
Ты сам то как думаешь, для чего все эти служивые каждый день посещают эти самые гадюшники?
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
нет:)

добавлено через 1 минуту
Оболонь сказав(ла):
Ты сам то как думаешь, для чего все эти служивые каждый день посещают эти самые гадюшники?
- потому , что они такие же как и основная маса, только в форме... а многих власть развращает... и не только ментов...
 

Оболонь

Користувач
Реєстрація
25.06.10
Повідомлення
6
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
он из другого города,,,
Может тогда из г. Киева, из Шевченковского РВД , куда студенты уже мёртвые приходят покаятся, что выпил бутылку пива?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
kredit_s сказав(ла):
поки, що немає...от коли будете у формі ...і зможете все по чесному робити - тоді перший перед вами зніму капелюх...
Да ніколи я не буду у формі, і на те є ряд причин - починаючи від небажання і закінчуючи станом здоров"я. А чи готові зняти капелюха перед прибиральницею, яка старанно щодня прибирає у вашому під"їзді, хоча могла б це робити і раз на місяць?

добавлено через 9 минут
kredit_s сказав(ла):
...оце новина ...лікарі мають дбати про здоровя хворих... податкова допомагати бізнесу... ВНЗ повинні бути зацікавлені набрати розумних студентів, суди - судити по справедливості... - список можна продовжити... - хворе все суспільство...
Так суспільство хворе, тому що не виконуються ПРАВИЛА. А міліція має слідкувати за їх виконанням. Ось у чому різниця. Лікар, будівельник, чикновник, вчитель - іграки (команди), міліція - арбітр, що має дбати про дотримання правил.

добавлено через 6 минут
kredit_s сказав(ла):
а може спочатку - потрібно створити суспільство з високими моральними стандартами? в європі закури там де не потрібно - штраф нормальний...
на холєру потрібна міліція у високоморальному суспільстві? У гарній формі щеголяти? А в Європі хто штрафує? Правильно - правоохоронні органи. А наші можуть і гроші всі відібрати і стороною обійти від гріха подалі.

добавлено через 7 минут
kredit_s сказав(ла):
але оскільки їх цікавить лише прибуток - то гадюшниками вони залишаться... хоча якби їх закрили - повірте нетішин нічого не втратить ,,,
Не повірю. Томущо самому інколи край необхідно придбати дещо у "нічнику". І не проблема власника, що біля входу утворився гадюшник. А є ще гадюшники і без власника - дамба наприклад. Хто там отримує прибуток?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
kredit_s,
Взагалі ці ваші розмови про хворе суспільство, без конкретних рецептів його оздоровлення - переливання води із пустого в порожнє. Я особисто бачу три інструмента - "кнут", "прянік", приклад. І хочу вас запевнити, що без чесної, справедливої правоохоронної системи (кнута і прикладу) ви ніколи не зробите суспільство моральним.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Spoch сказав(ла):
Да ніколи я не буду у формі, і на те є ряд причин
...ось тому ви навряд чи маєте морально право писати типу - всі міліціянти погані... по - дитячому виходить... вони такі ж люди ... є серед них порядні ,а є і сміття...
Spoch сказав(ла):
А чи готові зняти капелюха перед прибиральницею
да будь-ласка...корона з мене не впаде... але до чого тут ця фраза :) незрозуміло...
Spoch сказав(ла):
Так суспільство хворе, тому що не виконуються ПРАВИЛА
ні суспільство хворе, томущо чинить не по СОВІСТІ...




Spoch сказав(ла):
Не повірю. Томущо самому інколи край необхідно придбати дещо у "нічнику". І не проблема власника, що біля входу утворився гадюшник. А є ще гадюшники і без власника - дамба наприклад. Хто там отримує прибуток?
конечно ... власник не винуватий... і горілку не він продає, і пиво ящиками,,,... а дух святий... гадюшник тому - що продають спиртне вночі.... заборонили б піля 21,00 продавати спиртне у місті ... позакривали всі б самогонні точки... повірте не було б гадюшників у місті...так окремі випадки...
Spoch сказав(ла):
Взагалі ці ваші розмови про хворе суспільство, без конкретних рецептів його оздоровлення - переливання води із пустого в порожнє.
...конкретні рецепти існують - і не одне тисячоліття... просто - потрібно захотіти їх взяти і застосувати....

добавлено через 2 минуты
Spoch сказав(ла):
Я особисто бачу три інструмента - "кнут", "прянік", приклад.
третій - єдиний по- справжньому ефективний -власний приклад..
Spoch сказав(ла):
І хочу вас запевнити, що без чесної, справедливої правоохоронної системи (кнута і прикладу) ви ніколи не зробите суспільство моральним.
...ви потрапите в замкнуте коло - без чесного суспільства ви не створите чесні правоохоронні органи, а без чесних органів у вас не виходить чесне суспільство...:)
 

k@link@

Користувач
Реєстрація
14.07.10
Повідомлення
3
Репутація
0
Я знакомая с несколькими семьями где мужчини работают "в органах". Хочу вам сказать круто живут- гуляют на широкую ногу. Вознекает вопрос на какие ши-ши???
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
k@link@ сказав(ла):
Я знакомая с несколькими семьями где мужчини работают "в органах". Хочу вам сказать круто живут- гуляют на широкую ногу. Вознекает вопрос на какие ши-ши???
на зарплату конечно....:D ... так же живуть деякі прокурори, судді, податківці, митники :D деякі лікарі, викладачі вузів, чиновники... депутати ті взагалі бідово ...

добавлено через 2 минуты
Оболонь сказав(ла):
Может тогда из г. Киева, из Шевченковского РВД , куда студенты уже мёртвые приходят покаятся, что выпил бутылку пива?
саме там... :) він їх виносити допомагає - і штабелями складувати позаду РОВД :cool:
 

k@link@

Користувач
Реєстрація
14.07.10
Повідомлення
3
Репутація
0
Хочеться сказать цытатой из фильма " Брельянтовая рука"-
- Чтоб ты жил на одну зарплату!!! Ха-ха:D
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
не надо проклятий =-O
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
kredit_s сказав(ла):
...ось тому ви навряд чи маєте морально право писати типу - всі міліціянти погані...
1. Я ніколи не мав звички рівняти усіх під один гребінець.
2. Ніщо не може мене позбавити права давати оцінку роботі правоохоронних органів. Це свого роду послуга з охорони правопорядку і ми є її споживачами. І міліціонери виконуючі свою роботу надають нам послугу, так само як і прибиральниця, швачка, чобітяр, але особливу послугу.
kredit_s сказав(ла):
ні суспільство хворе, томущо чинить не по СОВІСТІ...
це питання іншої теми, та совість у всіх різна, а от правила приймаються суспільством виходячи із найбільш прийнятних речей для більшості.
kredit_s сказав(ла):
третій - єдиний по- справжньому ефективний -власний приклад
без перших двох він ніщо, з вас тільки посміються, має працювати комплекс: ось подивіться, я якісно виконую роботу і мені за це платять премію, а інакше нарахували б штраф.
kredit_s сказав(ла):
ви потрапите в замкнуте коло
Я навів вам приклад як це коло було розірване у Грузії. Головне - готовність суспільства до змін.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
kredit_s,
Наша суперечка виникла через вашу заяву, що ми з їхньої точки зору нічим не кращі і не відрізняємось. Та це не так. Зараз стверджуєте, що міліція є зрізом усього нашого суспільства, та це знову не так.
Нажаль, за останні 20 років(а може й більше) у нас в країні склалась така система, коли праця у владі взагалі та у правоохоронних органах зокрема для чесної людини рівносильно добровільному погодженню на жебракування. Через це до влади у переважній більшості випадків приходили непрофісійні, нікчемні, злодійкуваті люди, які неспромоглися себе застосувати деінде. І за 20 років вони вибудували годівницю, у якій для отримання вигоди не потрібно працювати, а лише користуватися владою. На сьогодні ця система притягує до себе і впускає у середину здебільшу "своїх" людей. Саме тому покидьків у владі більше ніж поза нею. І тільки зараз суспільство починає розуміти, що фраза "влада - брудна справа" придумана представниками цієї влади, які зубами за неї тримаються аби не допустити приходу здорових сил.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
.
Spoch сказав(ла):
І тільки зараз суспільство починає розуміти, що фраза "влада - брудна справа" придумана представниками цієї влади, які зубами за неї тримаються аби не допустити приходу здорових сил.
... здорових сил... проблема в тому , як тільки ці здорові сили приходять до влади - вони поступово починають хворіти... спочатку потрібно привити імунітет у вигляді моральності і духовності... а потім вирішувати всі інші проблеми...
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
на зарплату конечно.... ... так же живуть деякі прокурори, судді, податківці, митники деякі лікарі, викладачі вузів, чиновники... депутати ті взагалі бідово ...
Коли людина змушена звернутись до міліції, прокуратури, повідомляє про злочин скоєний відносно неї і очікує належних дій, захисту своїх прав від цих посадових осіб, але що ми маємо насправді: Вам вони говорять (рос.) Канешно, канешно, но что Вы хотели??? Ви знову звертаєтесь, додаєте докази цього злочину а Вам у відповідь: Канешно, канешно, но что Вы хотели??? І все тому, що ці посадовці отримали хабаря від тих самих злочинців. Як можна ще пояснити їх бездіяльність? Робота їх полягає лише у тому, як накосити бабла у свою кішеню. Якби цих ,,колядників,, звільнили всією отарою та притягли до кримінальної відповідальності - то для інших це був гарний приклад, як треба працювати належним чином відповідно законодавству. І так буде і далі, якщо ми будемо байдужі. Список Нетішинських ,,Ватсонів,, добре відомий. :-p
 

aristotel

Користувач
Реєстрація
13.11.09
Повідомлення
142
Репутація
1
Можна створити окрему тему, наприклад Дошка "пошани" Нетішина
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
Сообщение от Оболонь
Может тогда из г. Киева, из Шевченковского РВД , куда студенты уже мёртвые приходят покаятся, что выпил бутылку пива?

саме там... він їх виносити допомагає - і штабелями складувати позаду РОВД
Не забуду той жах, який я на власні очі спостерігав на початку лютого на Вінницькому залізничному вокзалі. В кутку залу очікувань на ніч прилаштувався мужчина пенсійного віку(бомж). Якщо людина неохайно одіта, то це не злочин. Він був тверезий і зовсім нікого не зачіпав. Просто сидячи намагався спати. Але парочка патрульних костоправів у формі без усяких причин підійшли і почали гнати цю людину на вулицю, на мороз, підганяючи ударами своїх берців по ногах бідолагу. Побачивши ці побої одна жінка почала на них сваритись, а у відповідь один з міліціантів цвиркнув: Ти стара, що на поїзд свій хочеш запізнитися, закрий свого рота, або ми його закриємо. І от тут вже не одна людина почала вголос висловлювати своє незадоволення такими діями міліції. Хто про якусь матір, хто про гестапо, хто про вбивць, хто вимагав адекватних пояснень. Відразу ця парочка перетворилась на очах. Я почув тільки, як вони почали у відповідь тільки бекати та мекати, що вони цього бомжа вже три рази виганяли, а він назад повертається. Цікаво тільки, а свого батька так само б по ногам калічили ці кати? І жах у тому, що той, хто повинен нас захищати – той насправді і є сама велика небезпека. Може треба ще їм більше платити, щоб вони більше калічили людей? Звідки такі виродки та падлюки, де їх навчають цьому?
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
а головні винуватці залишилися за кадром - хто винен, що в нас зявилися стільки бомжів? і їх кількість збільшується?
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
а головні винуватці залишилися за кадром - хто винен, що в нас зявилися стільки бомжів?
Ти хотів запитати : а головні винуватці залишилися за кадром - хто винен, що в нас зявилися стільки бомжів у формі з погонами та фурашками з кішенями?:-p