моя міліція мене береже

  • Автор теми Sega
  • Дата створення

SUPER_SONIC

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
13
Репутація
0
Це все звичайно зрозуміло, а от коли якась біда трапиться то виж в ту саму міліцію і побіжете всі.... Так нашо на нах так бочку котити?! Є і нормальні співробітники, тай доречі силові структури, які б вони не були - вони ніколи для всіх хорошими не будуть, а здебільшого їх взвгалі за людей не рахують, тільки от уявіть що ж буде коли силові структури зникнуть?! То ціж всі "правильні пацани" один одного і знищать, і будуть кричати, що мінти козли, так як і в одному пості вище людина розказувала про хлопця з села, який п'є, освіти немає, і піде працювати в міліцію, а чим же він кращий?! От мені цікаво в цьоьго умніка самооцінка класна?! Хоча ні, я помиляюсь, він просто далекий від армії, міліції, і всьго іншого, а про армію знає бо фільм "Солдати" подивився... Висновок робіть самі, і кожен для себе... І на останок, для роздумів, чомусь є люди в яких проблем з міліцією не було... Проблема в нас самих.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Demis-fani сказав(ла):
Ти хотів запитати : а головні винуватці залишилися за кадром - хто винен, що в нас зявилися стільки бомжів у формі з погонами та фурашками з кішенями?:-p
. .. і це теж:D
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
SUPER_SONIC сказав(ла):
І на останок, для роздумів, чомусь є люди в яких проблем з міліцією не було... Проблема в нас самих.
У студента Ігоря Індило після славнозвісного Шевченківського РВД точно вже проблем не буде. Він туди вже мертвий прийшов. Для Сергія Тетарчука 20 років так само вже нема ніяких проблем. Він спочиває на Нетішинському цвинтарі. І потрапив туди завдяки тим, хто повинен був його захищати, як ти фантазуєш та волаєш про ,,високі матерії,,.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
SUPER_SONIC сказав(ла):
І на останок, для роздумів, чомусь є люди в яких проблем з міліцією не було... Проблема в нас самих.
У вас на стройке несчастные случаи были ? Будут! (с)
 

SUPER_SONIC

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
13
Репутація
0
Demis-fani сказав(ла):
У студента Ігоря Індило після славнозвісного Шевченківського РВД точно вже проблем не буде. Він туди вже мертвий прийшов. Для Сергія Тетарчука 20 років так само вже нема ніяких проблем. Він спочиває на Нетішинському цвинтарі. І потрапив туди завдяки тим, хто повинен був його захищати, як ти фантазуєш та волаєш про ,,високі матерії
А чому ж ніхто не знає співробітників, які загинули під час виконання?! А ці поодинокі випадки навмисне набули такого розголосу бо комусь це було вигідно, не важливо з якою цілью, а от обставини, при яких це сталось взагалі відомі тільки тим хто причепний до того, а говорити можна багато...
Spoch сказав(ла):
У вас на стройке несчастные случаи были ? Будут! (с)
Від тюрми зарікатись не потрібно, але уникати не приємні ситуації у спілкуванні з правоохоронними органами можна... Питання в тому чи хочете ви цього самі....
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
SUPER_SONIC сказав(ла):
А чому ж ніхто не знає співробітників, які загинули під час виконання?!
дійсно ніхто не згадує скільки їх загинуло, що вони ризикують життям...всі привикли один тільки негатив бачити у всьому
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
SUPER_SONIC сказав(ла):
Від тюрми зарікатись не потрібно, але уникати не приємні ситуації у спілкуванні з правоохоронними органами можна... Питання в тому чи хочете ви цього самі....
Ну, ну, подивлюсь я на тебе, як ти уникниш спілкування з даїшником, який візьме тебе на фару біля знаку в"їзду до населеного пункту.

добавлено через 2 минуты
Знахарь сказав(ла):
дійсно ніхто не згадує скільки їх загинуло, що вони ризикують життям
уявляєте, і пожежники гинуть, але такого "бєзпрєдєла" не чинять
SUPER_SONIC сказав(ла):
А чому ж ніхто не знає співробітників, які загинули під час виконання?!
Може тому, що за останні роки в Нетішині якщо гинуть, то тільки по п"яні.
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
SUPER_SONIC сказав(ла):
А чому ж ніхто не знає співробітників, які загинули під час виконання?! А ці поодинокі випадки навмисне набули такого розголосу бо комусь це було вигідно, не важливо з якою цілью, а от обставини, при яких це сталось взагалі відомі тільки тим хто причепний до того, а говорити можна багато...
Щось я не пригадую, щоб у Нетішині якогось міліціанта бандюгани зарізали на шматки або розстріляли, чи кончився під час техогляду. Наведи конкретний приклад героя міліціонера! Вони зараз насам перед займаються більше збагатшенням своєї кішені та пошуком, як заробити собі грошеняток коло якогось Ганделика. За ДАІ взагалі мовчу. Там відразу: Доброго дня, Сержант Пєтров, двоє дітей!!!
А кому ,,вигідно, що на цвинтарі є могила Сергія Тетарчука,,? На якого хотіли повісити кримінальну справу № 30/2630.
Знахарь сказав(ла):
дійсно ніхто не згадує скільки їх загинуло, що вони ризикують життям...всі привикли один тільки негатив бачити у всьому
Переважна більшість людей оцінює діяльність за їх дії, то хто винен, що вони імідж такий заробили своїми кулаками?
 

Оболонь

Користувач
Реєстрація
25.06.10
Повідомлення
6
Репутація
0
Demis-fani сказав(ла):
Переважна більшість людей оцінює діяльність за їх дії, то хто винен, що вони імідж такий заробили своїми кулаками?
Пока не сделает наше правительство такие преобразования, как сделали Грузины у нас ничего не изменится в ближайшие 10 лет.
 

d2681

Користувач
Реєстрація
26.10.09
Повідомлення
11
Репутація
0
Хочу добавить в эту тему.
Вчера, сижу курю во дворе, в часов 23:00. А в это время пьяный тип с балкона кричит что-то вроде что пошёл от сюда и другие нецензурные выражения. Являются три ангела в погонах. Думаю, пойдут, успокоят. Нет. Подходят ко мне и мол пройдёмте. Стал выяснять что случилось, оказалось курил в неположенном месте. Прошёл с ними, составили протокол в котором не уточнено где я именно курил. Просто написано в "громадському місці".
Короче не чё я не подписывал. И КУЛЬТУРНО мне сказали идти.
Скажите за что я плачу налоги. Что какие-то мидорасты зарплату получали и ходили права качали так как они в погонах.
Занимаются всякой чушью.
Моё мнение надо срочно чистить состав милиции.
А чё чистить, гнать их в шею почти всех, процентов 99.
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
в ніч з 3 на 4 квітня міліція затримала і побила 15-річного мешканця м. Нетішин. Тілесні ушкодження зафіксовані. Прокуратура проводить перевірку. Цікаво які будуть результати.
 

samogon

Користувач
Реєстрація
08.07.10
Повідомлення
85
Репутація
1
Валерій Федорович, а можна подробиці хоч якісь, за що затримали, порушення громадського порядку,розпивання спиртних чи може бійка, які підстави????
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Буйвол сказав(ла):
міліція затримала і побила 15-річного мешканця м. Нетішин. Тілесні ушкодження зафіксовані. Прокуратура проводить перевірку. Цікаво які будуть результати.
Канешно, канешно!!! Усьо зроблять і ,,перевірять на вишому рівні,, з усіма належними експертизами і потім зроблять сенсаційну заяву, що нібито з`ясувалось, що 15-річний хлопець сам прийшов до міліції уже добряче побитий. І тепер маємо ще один ,,хлухарь,,. Пробачте за сарказм, але що це перший випадок? Хлопець не дав згоди по карманам пошарити чим і проявив непокору міліції.
 

Світанок

Користувач
Реєстрація
03.11.10
Повідомлення
86
Репутація
10
Я не завжди розділяю "позитивні-негативні" думки щодо представників нашої міліції. Наприклад, сама один раз попалась з цигаркою в недозволеному місці. Підписала протокол про попередження і, як наслідок, більше не дозволяю собі палити на сходовій клітині. Позитив? Позитив. Я була неправа і мене заслужено піймали. Проте образливо інше. В нашому гуртожитку як палили, так і палять. А молодь, яка збирається на посиденьки, насвинячить за вечір так, що краще б дорослі люди (їй Богу) краще палили та зкидали недопалки в попільниці. Порядку було більше. А тепер, після зняття вахтерів,усе частіше зустрічаються і особи, яким нема де переночувати, сидять під батареями, там же і туалет собі влаштовують. Ось на боротьбу з цим соціальним явищем теж би було б непогано спрямувати зусилля. Але чомусь на це наші правоохоронці, здається, не так багато уваги звертають.Та і рейди не такі вже часті.
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
Підозра в крадіжці з автомобіля.
 

Буйвол

Користувач
Реєстрація
14.11.10
Повідомлення
104
Репутація
37
Demis-fani сказав(ла):
Цитата:
Сообщение от Буйвол
міліція затримала і побила 15-річного мешканця м. Нетішин. Тілесні ушкодження зафіксовані. Прокуратура проводить перевірку. Цікаво які будуть результати
Так от прокуратура відмовила в порушенні справи.
Згідно пояснень міліціонерів, синяки утворилися від того що затриманий довго плакав і при цьому постійно тер очі руками.
Ганьба !
Чекаємо тепер відповіді з МВС України і обласної прокуратури.
 

Demis-fani

Користувач
Реєстрація
16.03.08
Повідомлення
43
Репутація
0
Буйвол сказав(ла):
Згідно пояснень міліціонерів, синяки утворилися від того що затриманий довго плакав і при цьому постійно тер очі руками.
А ніхто і не сумнівався, що буде якесь інше трезве рішення прокурора!!! Це якби дитину цих посадовців хтось образив то вже давно ці міліціанти ходили по Нетішину та сосни нюхали, бо лишились без роботи. До речі хто ці херої у кашкетах?
 

Zheka

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
22
Репутація
0
Народ, а что вы хотели, если 95% ппсников - это тугодумы, которым не хватает интеллекта ни на что кроме как ловить малолеток за курение и распитие в "громадських місцях", интересно сколько из них может решить квадратное уравнение=)))
Какие кадры набирают, то и имеем...как по мне то им в колхозе нада работать, а не в милиции.