Мопеди на тротуарах.

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Це питання вже мучить давно. Чому не штрафують тих хто їздить по пішохідних доріжках? І що взагалі їм за таке світить? Вже нема де спокійно з дитиною погуляти. Кругом ці їздоки... По вулиці Михайлова, по доріжці, що біля либідя та другого садочка, завжди їздить бабка на мопеді. Після неї вже і діти і чоловіки на мопедах добавилися! А тут бігають діти, наші діти скоро почнуть ходити, та бігати, страшно подумати що там може статися! Вибіжить дитина з кущів чи на повороті, а тут це горе їздок. Скільки це буде продовжуватись? І куди звертатися з цим питанням?
P.S. якщо не там тему розмістила, то перенесіть, будь ласка.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
От бачив таку картину їде один хлопець на мотоциклі, а за тримаючись за багажник їде, ще один хлопець на роликах. Це ж попадеться по дорожі якісь камінь чи нерівність поверхні і можна стати калікою на все життя.
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
и тишина...

а я присоединюсь к вопросу, т.к. мопеды и велосипеды действительно являются проблемой для пешеходов:-(
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
А тут бігають діти, наші діти скоро почнуть ходити, та
бігати, страшно подумати що там може статися! Вибіжить дитина з
кущів чи на повороті, а тут це горе їздок.
Так, по тротуарах ъздити негоже, але не бiльше нiж бiгати по них i лазити по кущах.
почнiть з себе.
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
alien сказав(ла):
Так, по тротуарах ъздити негоже, але не бiльше нiж бiгати по них i лазити по кущах.
почнiть з себе.
О да... Оце порівняння. Порівняли малих дітей та дорослих. Що ви докажете дитині якій один- два роки? У вас є діти? ви їх завжди на руках носите?
 

@_Cleric_@

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
15
Репутація
1
Вік
44
Koшe4ka сказав(ла):
Що ви докажете дитині якій один- два роки?
ребенку ничего и не нужно доказывать, родитель отвечает за маленькое чадо
alien сказав(ла):
Так, по тротуарах ъздити негоже, але не бiльше нiж бiгати по них i лазити по кущах.
почнiть з себе.
соглашусь с этим мнением, родители покупают для своих детей кто велосипед, кто мопед, кто машину. Заметьте, что большинство владельцев мопедов это еще школьники :-| ,а при покупке мопеда, даже такие же любящие и заботливые родители как Вы не думают о безопасности своего ребенка, что же тогда говорить об окружающих?!
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Koшe4ka сказав(ла):
А тут бігають діти
Це доріжка біля двору Михайлова 12 та 18, також біля садочку. Поруч нема проїзжої частини. Чому діти тут не можуть бігати та гратися? Ця пішохідна доріжка зовсім не розрахована для якогось транспорту.
@_Cleric_@ сказав(ла):
большинство владельцев мопедов это еще школьники
Це також можна додати в тему. Як ганяли так і ганяють. Ні батькам діла нема ні міліції.
 

@_Cleric_@

Користувач
Реєстрація
03.06.06
Повідомлення
15
Репутація
1
Вік
44
если бы все было идеально, тогда и велосипедные дорожки были бы в городе, и парк, и ......, как вариант есть в городе детская площадка, специально для Ваших малышей
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
@_Cleric_@ сказав(ла):
как вариант есть в городе детская площадка, специально для Ваших малышей
Я не зрозуміла... А з яких пір біля свого дому з дитиною потопати не можна?
А ви бачили цей майданчик? Які там "маленькі" дітки бавляться? Сьогодні спостерігала картину, як зовсім немаленькі дівчата катались на гойдалках які і без них ледве тримаються, а горка вся в дірках, туди дітей страшно пускати. Попросила дівчат не доламувати. Вроді як послухали, пішли не сперечаючись.
 

!JAH!

Користувач
Реєстрація
01.02.08
Повідомлення
41
Репутація
0
Вік
37
я сегодня наблюдал такую картину, как один малый ездил по тротуарам, но меня это удивило меньше всего. Он даже не доставал ногами до пола=-O , это уже страшно...:-(
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
@_Cleric_@ сказав(ла):
как вариант есть в городе детская площадка, специально для Ваших малышей
как вариант есть "проезжая"!!!! часть (дорога попросту) сделанная специально для вашего транспорта ;)
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Наскільки мені відомо, для того, щоб гасати на тих мопедиках, потрібні права. Вони є у всіх? Сумніваюся! Бо якби були, то не гасали би по пішохідних доріжках!
А для ярих захисників скажу, що у Вас мабуть дітей немає. Мабуть Вам невідомо, що діти по пішохідних доріжках не повинні в обов"язковому порядку тримати маму за руку, адже малявки дуже тягнуться до самостійності і через це дуже хочуть іти самостійно.... І діти є непербачуваними, навіть якщо крикнеш, помітивши небезпеку зупинитися, то почнуть тікати обов"язково в сторону мопеда!!! Для мене їзда на цих мопедах - всеодно, що вигулювання собаки без намордника в дитячій пісоцніці, чи ви скажете, що дитині нема чого гратися в пісочніці, бо як варіант є дитяча площадка?
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
А кто остановит "уродов" на гоночных мотоциклах?! достали уже своими пролётами по городу!нужны наружные камеры наблюдения и огромные штрафы которые можно принять на городском уровне депутатам!надо же не только воровать ,но и немного работать!
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Kotja сказав(ла):
Мабуть Вам невідомо, що діти по пішохідних доріжках не повинні в обов"язковому порядку тримати маму за руку, адже малявки дуже тягнуться до самостійності і через це дуже хочуть іти самостійно.... І діти є непербачуваними, навіть якщо крикнеш, помітивши небезпеку зупинитися, то почнуть тікати обов"язково в сторону мопеда!!!
Не треба тут пояснювати та виправдовуватись. Правилами дорожнього руху суворо заборонено їздити тротуарами на будь-яких транспортних засобах, і крапка. Для цього є дороги, які, до речі, майже відремонтували...
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
Знову сльози та соплі...

Особисто маю скутер та особисто і принципово не їзджу по тротуарах.. навіть якщо гак добрий робити доводиться... але... неодноразово бачив як наші місцеві провладні та комерційні "князьки" носяться по місту... не зважаючи на пішохідні переходи та частенько бачу водіїв на машинах - які мають права, технічне заключення на справність транспорту та заключення на справність мозку :D тим паче влітаючи в двір несуться не збавляючи швидкості. Тим самим наражаючи на небезпеку туж саму дітвору яка у будь який момент може скочити та погнати через дворову дорогу у своїх справах... не раз з таким стикався... тому у дворах дітей чесно кажучи побоююсь особливо коли вони з батьками - вибачте але ті клуші зайняті своїми справами коли маля 3 роки без видимих причин починає гнати через дорогу... а якщо не скутер... а машина, він же й на гальмо нажати не встигне... тому найбільшу небезпеку становить не бабулька на тротуарі, а молодий "дибіл" з правами який гарцює у дворі..

Тому розставляйте пріоритети правильно.. та не соромтеся робити зауваження... хоча інколи просто треба без зауважень підійти та ... ну то таке... на свій розсуд :D
 

R1ck

Користувач
Реєстрація
08.11.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Koшe4ka,
по-перше вже штрафи ввели на скутера на них потрібно документи номера то я думаю менше буде бажаючих по бардюрах покататися і по доріжках для пішоходів.
А з іншої сторони мені вони недуже заважають в нас нема ще таких сильних безпорядків якшо і їздять скутера по доріжках можна трошки праворуч стати і спокійно розминутися....
слонопотам,
А шо ти для них зробиш з нашими машинами нашої міліції вони нетошо мотоцикли вони навіть ті самі скутера неможуть наздогнати.
Я думаю так само можна говорити і про машини шо вони всіх достали паркуються по тротуарах якшо місця для стоянки заповнені і на пішоходних переходах незавжди зупиняються + так само по місті катаються ганяють....
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
R1ck сказав(ла):
по-перше вже штрафи ввели на скутера на них потрібно документи номера
це знаєм...
R1ck сказав(ла):
менше буде бажаючих по бардюрах покататися і по доріжках для пішоходів
звісно менше стало їх слава Богу, бо іноді самій страшно було ходить (не говорю за дітей малих), бо їде бидло малолітнє і то не по правилах, то ще і мене обматюкають з ніг до голови , бо я їм мішаю їхати, чи ще щось.... тих малих я цих пір помню, якщо десь буду бачити їх, і будуть на мопеді, то штовхну і пофіг мені буде на них, і що з ними станеться...задрали вже .....бидлота, незнає прав, нєфіг за руль сідати, та і мєнти сволота, своїм нічого не роблять, а ті в свою чергу можуть і людей збивати і все на світі, і нічого їм за це нема.....
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
R1ck сказав(ла):
А з іншої сторони мені вони недуже заважають в нас нема ще таких сильних безпорядків якшо і їздять скутера по доріжках можна трошки праворуч стати і спокійно розминутися....
Ярослав, будуть в тебе діти, і ти ловитимеш їх на пішохідній доріжці на проти якогось транспорту... тоді поговоримо, побачимо як вони трошки в сторону будуть ставати...
хватить говорити вже на тему : "що я зробив би, якби у мене була дитина".
 

Karas =)

Користувач
Реєстрація
04.08.10
Повідомлення
52
Репутація
0
Вік
24
велосипеды действительно являются проблемой для пешеходов
А причём сдесь велосипеды???Они могут развить скорость 60 км/ч
???И по моему тема называется "Мопеды на тротуарах".