Мост Варшавская-Михайлова

patkern

Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
109
Репутація
8
Вік
56
Авария, за словами Скакуна П.С. міст буде встановлено до середини листопада. Будемо чекать.....
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Всі проектні роботи ведуться згідно норм, які регулюються, відповідно ДБНами, СНІПами і т.д., відхилятися від яких проектнант не має права. Це так, для загального розвитку ;)
норми на міст шириною в 1,5 метрі існують, а на міст шириною 3-3,5 метри вже нема? ЩО завадило спроектувати міст шириною 3 метри?
 

Zheka

Користувач
Реєстрація
15.08.07
Повідомлення
22
Репутація
0
energy, Завадило, мабуть, завдання на проектування.
 

sony

Користувач
Реєстрація
09.08.11
Повідомлення
56
Репутація
2
Та ви радуйтеся шо хочаб міст нормальний буде
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
БУЛЬДОЗЕР сказав(ла):
Наличие "одарённых" автолюбителей...
Воно то так, але щось мені підказує, що наші автолюбителі на стільки "обдаровані", що невелика ширина мосту не стане їм на заваді, а навіть стимулюватиме "обдарованість" :)
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
sony сказав(ла):
хочаб міст нормальний буде
Где?
w00t.gif
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
sony, вот нормальные пешеходные мостики:
1.jpg2.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg12.jpg

А у нас будет:
10.jpg
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
energy сказав(ла):
ЩО завадило спроектувати міст шириною 3 метри?
БУЛЬДОЗЕР сказав(ла):
Наличие "одарённых" автолюбителей...
Як варіант) Чи ви в цьому сумніваєтесь?


Triton сказав(ла):
Полностью согласен с Драником и energy в том, что нам за большие деньги впарили суппер экономный проект.
Можливо і кошторис є на проектно-буівельні роботи? Чи це припущення
Triton сказав(ла):
умудренного жизнью человека
?
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
sony сказав(ла):
Та ви радуйтеся шо хочаб міст нормальний буде
міст можливо буде, і можливо нормальний, і якщо він навіть буде нормальний, то це точно не на довго))
 

phoenix23

Користувач
Реєстрація
18.06.12
Повідомлення
17
Репутація
1
marmon сказав(ла):
Перш ніж щось судити про те чи широкий, чи низький запитайте себе, а що знаю я про будівництво, проектування...
Перш ніж судити про те чи свіжа ковбаса в магазині, чи ні, запитайте себе, а що я знаю про технології виробництва харчових продуктів...:D
Sho0Ter сказав(ла):
з твоїх слів в попередньому пості, то звучало, що взагалі не потрібно його будувати, і хай стоїть той мост, що є зараз.
Вибачте, там звучало, що проект "не гуд", а про те, що міст потрібен здається ніхто не сперечався*PARDON*
sony сказав(ла):
Та ви радуйтеся шо хочаб міст нормальний буде
Якщо буде, то УРА *YAHOO* *DANCE* Хоча і не зрозуміло, за яким фен-шуєм він будувався *DONT KNOW
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
phoenix23 сказав(ла):
Вибачте, там звучало, що проект "не гуд", а про те, що міст потрібен здається ніхто не сперечався*PARDON*
там звучало "Руки поотбивал бы таким горе проектантам и тем, кто дал добро на изготовление этого чуда рукоблудия.".
 

CEX

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
35
не видели вы сегоднишние попытки устанавливания этой горе-хрени!!
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
CEX,
А що там було? :) розкажи
 

CEX

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
35
та ппц! два "силача" мужиков человек 30-35, пантонная лодка! мужики где то с 14.00 до какого то времени пітались его установить! было смешно и нелепо смотреть. я с рыбалки возвращался где то около 18.00 они ещё себе мозг парили! два маленьких подёмника со стороны варшавы преподнимали мост, потом ложили на пантонную лодку которая по среди канала плавала натянутая двумя канатами с двух берегов. Пытались мост перетащить на другую сторону! исхода не знаю! но повторюсь смешно было ппц! и одного не пойму, что за фирма была такая! почему нельзя было нормальный большой кран пригнать и без напрягов спокойно установить мост!
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
CEX,
Та це вже не перший раз коли хочуть зекономити :)) Згадай як робили перший каток в Нетішині - приїхав бульдозер, розрівняв землю, зробив "корито" і потім три дні пожежники намагались налити в те корито води :) Ні ізоляції, ні горизонтального вирівнювання. Потім нарешті пойняли хто вони є і наняли нормальних спеціалістів, які поставили людський каток :)
Так що думаю і на мосту з'явиться нормальний кран, коли пару раз обломаються :)
 

CEX

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
35
а кто то знает/! установлен он ли?? а на счёт катка это точно!! но и к этому кактку тоже 1000000 притэнзий! прервая наверное: что не накрытый)
 

CEX

Користувач
Реєстрація
18.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
35
херас 2!!! поставить - поставили но до разума не довели! всё таки Я был прав! фирма "Альбатрос"