Наращивание ногтей

MaRtiNa

Користувач
Реєстрація
12.01.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Скажіть, а скільки коштує ця "Розумна емаль"?
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
MaRtiNa,
до 20 грн все залежить від виробника,бачила і за 12 грн,але сама користуюсь за 16 здається,дуже кульну! Раджу всім:)
 

Kotja

Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
151
Репутація
8
Frost сказав(ла):
якшо хочеш наростити бистро ногті - їдь на море, там я помітив, дуже бистро ногті ростуть, я тільки встигав зістригати, отак вот
Ніфіга! Була там два місяці. Якщо вірити тобі, то мала би такі кігтики відростити, шо огого! А натомість... Коротше кажучи, нічого не вийшло. Тому дозволю собі не погодитися з думкою!:) O:)
 

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
_ЛаПуСьКа_ сказав(ла):

тобі потрібно звернутись до манікюрниці і вона тобі підскаже, що для тобі буде краще, я собі робила акрілові ногті прикольна штука, вони взагалі не ламаються і форму нігтя підправляють, проте це задоволення не дешеве, я робила їх в Одесі у професійному салоні, а як приїхала сюди, то в нас реально нема де їх зробити, їм постійно потрібно робити корекцію(раз в 2 тижні коштує 50 грн) ніготь же відростає, а те що кажуть що ногті після нарощених стануть ломатись, слоїтись і будуть тонкі то це ФІГНЯ, а чи вибирати між акрілом і гелевими то там суттєвої різниці нема!
 

_ЛаПуСьКа_

Користувач
Реєстрація
30.03.07
Повідомлення
83
Репутація
0

Шпичка

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
50
Репутація
0
а скажите кто-нить как вообще эта процедура происходит? сколько времени занимает? И какой вообще вид приобретает ноготь...ну в смысле цвет...их после этого лучше б ещё сразу же разукрасить? И эта...на нарощеные ногти можно наносить обычный лак?
Хы..вроди все вопросы задала...

добавлено через 8 минут
ААА!! ещё вспомнила=)). Как выбрать форму ногтей. Ну там наростить острые или квадратные. Там же есть право выбора? В общем...какая форма лучше?
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Шпичка сказав(ла):
а скажите кто-нить как вообще эта процедура происходит?
Твої нігті обрізаються до міліметра...далі накладається тіпса,гель і сушиться в лампі...процедура досить тривала і нудна..перші рази цікаво...а далі набридає...
Шпичка сказав(ла):
сколько времени занимает?
Дивлячись до якого професіонала потрапиш...якщо новачок то займе до 4 годин,якщо більш опитна то годинки три)))..
Шпичка сказав(ла):
И какой вообще вид приобретает ноготь...ну в смысле цвет
Форму,яку вибереш така і буде...нігті від цього не змінять форму...
Колір залежить дивлячись від матеріалу..я робила розовий гель...були з відтінком..а є прозрачний...тобто все залежить від твого вибору.
Шпичка сказав(ла):
их после этого лучше б ещё сразу же разукрасить?
Хм..."разукрасить"...фє вульгарно то як...
манікюр можна і не робити..наносять візерунок по бажанню,мені подобались перший тиждень і без лаку...
Шпичка сказав(ла):
И эта...на нарощеные ногти можно наносить обычный лак?
Звісно можна,не можна користуватись рідиною для зняття лаку з оцетоном..інше без питань.
Шпичка сказав(ла):
Как выбрать форму ногтей. Ну там наростить острые или квадратные. Там же есть право выбора?
Ти можеш зробити хоть один круглий,а інший квадратний..а третій лопаткою...все залежить від того,наскільки в тебе хвора фентезі
Шпичка сказав(ла):
В общем...какая форма лучше?
Гострі і короткі-зручні
Квадратні і довгі- не практичні...
Середня довжина у вигляді лопатки..для мене найприємніший варіант.
А взагалі кожній людині по іншому


П.С. Писала я про гелеві ногті..можливо з акрілом трішки по іншому(маю на увазі час нарощування і вид акрілу)
 

Шпичка

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
50
Репутація
0
B_DaviS,а я как раз подумываю о наращивании акриловых. Кстати, не в курсе, как в Горыне делают?

B_DaviS сказав(ла):
Хм..."разукрасить"...фє вульгарно то як...
если слово "разукрасить" считается уже вульгарным (даже в этом контексте), тогда я оказывается не в курсе "последних событий"...
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Шпичка,
акрилові не нарощувала...дуже шкодять для нігтьової пластини...частенько чула про те,що грибок розвивається...просто під акрілом нігті не дихають..тому віддаю перевагу для геля. За акріл нічого не скажу.
 

Шпичка

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
50
Репутація
0
а по этому вопросу что-то скажешь?
Шпичка сказав(ла):
Кстати, не в курсе, как в Горыне делают?
ну в том смысле, какие там профессионалы
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Шпичка,Незнаю не робила..гарантувати якість можу тільки в тих місцях де робила сама...тому це питання не до мене.
 

Шпичка

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
50
Репутація
0
B_DaviS сказав(ла):
акрилові не нарощувала...дуже шкодять для нігтьової пластини...частенько чула про те,що грибок розвивається...просто під акрілом нігті не дихають..тому віддаю перевагу для геля. За акріл нічого не скажу.
ну у гелевых есть тоже много своих минусов. Так что сравнивая гель и акрил, то всё таки у акрила больше преимуществ
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Шпичка сказав(ла):
Так что сравнивая гель и акрил, то всё таки у акрила больше преимуществ
Попрошу факти ф студію:cool:
 

BoUntY_слАдЕнькА_я

Користувач
Реєстрація
08.04.07
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
30
B_DaviS сказав(ла):
Попрошу факти ф студію:cool:
я стобою згідна...в мене знайома також робила гелеві і з акріла...Казала шо акрілові бистро ламаються...а гелеві кращі...тим паче про гелеві вона ніяких мінусів не говорила...наоборот прикольні...я собі тоже хотЮ наростити...тікі думаю мені ще рано...мої нігті в мене такі ламкі:-( ...
 

Шпичка

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
50
Репутація
0
BoUntY_слАдЕнькА_я сказав(ла):
Попрошу факти ф студію
ну знач начнёмс...у моей одногрупницы были ногти и гелевые и акриловые. Я сней много говорила на эту тема. Отдаёт предпочтению акрило, потому что:
1.акриловые - более практичные, не так часто ламаются, как гелевые ( в салонах, кстати, об этом мне тоже говорили)
2. с гелевыми ногтями она делала корекцию намного чаще, нежели с акриловыми
3.гелевые без разукраски не очень та и симпатиШно выглядят
4.с гелевыми не особо удобно летом, так как ощущается тяжесть на ногтях

Другие одногрупницы, которые наращивают ногти, так же наращивают из акрила. Были у них так же и гелевые. Так что, несколько мнений, которые совпадают...
 

(=НатулькО=)

VioLet Lime^^
Користувач
Реєстрація
07.07.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
28
у меня мама в знакомой сделала ( на дому) так потом полгода =ногти слоились, лутше наращивать в салонах!
 

Vanilla

Користувач
Реєстрація
08.07.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Я думаю вообще не наращивать ногти,лутше купить емальку и все будет ок.
у меня ногти вообще не росли я купила умную емальку и сейчас без проблем.....Всем РЕКОМЕНДУЮ,,,,
 
N

nikysa

_ЛаПуСьКа_ сказав(ла):
Подскажите плз. сколько это стоит? Какой материал лучше? еще меня смущает тот факт, что у тех людей, которым наростили ногти, они часто выглядят, как лопаты, а у меня маленькие ногтевый пластинки, будет ли у них подходящяя форма?

Я нарощувала і акрилм і гелем, мені більше подобається гель, натуральніше виглядає і не смердить так як акрил, хто нарощував акрилом знає, таке відчуття що тобі плавленої пластмаси на ніготь накладають, напевно для мене це була найвагоміша причина відмовитись від акрилу. А форму тобі зроблять яку захочеш, коштуе це задоволення 150-200 грн у львові. Я нарощую в приватного майста http://www.nikanails.com, http://www.nikanails.com/prices.html це її ціни, на Варавській між інчим, приємна дівчина, знімає спеціально для роботи квартиру. Одночасно відповідаю на питання "jolie"

Девчонки, кто знает, срочно подскажите, пожалуйста, где на Варшавской наращивают ногти. А то сломала один ноготь до кровищи, надо быстренько его нарастить.
 

live

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Налываеш теплу воду в блюдце добавляеш ложку соли и через 5 минут опускаеш ногти в воду через 15 минут вытягаеш вытыраеш полотенцемO:) так робыты цилу недилю:cool: