Наращивание ногтей

B

buttercup

B_DaviS сказав(ла):
далі накладається тіпса,
Цілком не обов"язково приклеювати тіпс. Нігті можна нарощувати і на форми (моделювати).

B_DaviS сказав(ла):
Дивлячись до якого професіонала потрапиш...якщо новачок то займе до 4 годин,якщо більш опитна то годинки три)))..

Взагалі-то, для досвідчених стандарт - це 2 години для звичайного нарощування і 2,5 - моделювання френч. З тіпсами, по ідеї, повинно бути ще швидше.

B_DaviS сказав(ла):
Форму,яку вибереш така і буде...нігті від цього не змінять форму...

Як це не змінять? Форма як раз і задається моделюванням. Акрилом легше моделювати. Тому його дехто більше любить. Інших причин не бачу (за вийтнятком, хіба що його можливостей при дизайні нігтів).

B_DaviS сказав(ла):
Колір залежить дивлячись від матеріалу..я робила розовий гель...
були з відтінком..а є прозрачний...

Рожевий (тілесно-рожевий) гель використовується, як правило, для класичного нарощування. В цьому є свій резон: прозорим звичайне нарощування не раджу робити.

B_DaviS сказав(ла):
Звісно можна,не можна користуватись рідиною для зняття лаку з оцетоном..інше без питань.

Хто знає, як, то можна навіть чистим ацетоном. ))
Але все ще залежить від матеріалу: тому краще брати без ацетону, звичайно.

B_DaviS сказав(ла):
Ти можеш зробити хоть один круглий,а інший квадратний..а третій лопаткою...

"Лопатка" - це неправильна форма. Такой форми в моделюванні не існує. І трапецій всяких теж. ))

B_DaviS сказав(ла):
Гострі і короткі-зручні
Квадратні і довгі- не практичні...
Середня довжина у вигляді лопатки..для мене найприємніший варіант.
А взагалі кожній людині по іншому

Найзручніші форми: мякий квадрат, овал, сквоовал, квадратно-овальна. Довгий квадрат - дійсно не зручно: дуже зачіпається. Бо в ньому аж два кути. ))
Гостра форма (стилет чи мигдаль) - зручна для тебе, але якщо малі діти, то кінчики краще дуже гострі не робити (і це зрозуміло!).
А ще гель тупиться: тобто після нарощування кінчик/край нігтя може здатися гострим, але через день-два згладжується. Відносно акрилу точно не скажу (здається, що ні).

добавлено через 12 минут
Шпичка сказав(ла):
B_DaviS,а я как раз подумываю о наращивании акриловых. Кстати, не в курсе, как в Горыне делают?
если слово "разукрасить" считается уже вульгарным (даже в этом контексте), тогда я оказывается не в курсе "последних событий"...

Да, нормальное слово: вам же нужно как-то объяснить, чего вы хотите.
Можно сказать "украсить рисунком (росписью) или "сделтать дизайн".
 

Sokil

Користувач
Реєстрація
15.01.12
Повідомлення
2
Репутація
0
Як зрозуміти "в Роксолані нарощують ЗВИЧАЙНІ"
 

Sokil

Користувач
Реєстрація
15.01.12
Повідомлення
2
Репутація
0
А де це?
 

_FraeR_

Користувач
Реєстрація
30.07.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Вік
31
Біля маленького базару, перукарня "Василина" там нарощують гелем, нарощування займає приблизно 2 години, все дуже якісно, і яку форму захочете таку і зроблять)

ось: http://vk.com/club32871024