Наша медицина!

lsd

Користувач
Реєстрація
14.11.06
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
45
Mishell сказав(ла):
А не мы ли с вами приучили их к этому. Начинали для благодарности дарить подарки, потом деньги. А сейчас это остановить нельзя.
ОТМАЗКА.

Порядочный человек никогда не будет требовать взятку, хоть ты его на цепь посади и корми хлебом с водой - всеравно не приучишь,
а благодарность - это моя личная инициатива, надо эти понятия разделять немного.
 

.табуретка

химерна ^^
Користувач
Реєстрація
16.02.07
Повідомлення
46
Репутація
0
А вот какая история произошла с нашей семьёй чуть больше года назад.Когда моя мама была на восьмом месяце беременности её направили на УЗИ.Наш врач был на курсах и родители поехали в диагностический центр в Ровно.Врач очень долго смотрела на монитор и цокала языком(папу туда почему-то не пустили)Короче маме сказали.что у ребёнка нет ног и,что нужно было сразу ехать к ним(это было 2-е УЗИ)Когда родители стояли ждали лифт к ним выбежала медсестра-дала номер и сказала.чтобы они позвонили после родов и сказали какие там патологии(правда цинично?)Представляете,что пережила мама.Вобщем. родился наш малой через пару дней-восьмимесячным,С НОРМАЛЬНЫМИ НОГАМИ!!!А врача узиста звали-Шеманская Оксана Петровна.Вот так...
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Тільки що показували в новинах, як проводили перевірку в якійсь поліклініці (вроді в Києві) і вроді Міністерство охорони здоров'я (прослухала). Зробили легенький чай, вижали туди лимон, так щоб подібне було на сечу, і здали цей "аналіз". Результат аналізу нічого цікавого не показав, все як завжди: лейкоцитів стільки-то, білків стільки-то і т.д. Цукор в нормі (ага, чай же робили без цукру, чому б йому бути не в нормі :D ). Ось так в нас роблять аналізи. А це, між іншим, не жарти, це стосується самого цінного - нашого здоров'я. :-(
 

[LP]Mr.Hahn

Користувач
Реєстрація
08.05.07
Повідомлення
56
Репутація
0
Я могу сказать одно наши врачи это- /7и3дец!!!
1 ноября здал медкомисию ___везде ЗДОРОВ!!!!!!!!
15 января (где-то в тех числах или даже раньше) в воинкомате ____ х..я (не буду говорить это моё) акт!!!
20 января (то4но помню) в больнице врач говорит _____ /7и3дуй на УЗИ (при4ем это тот врач который 1 ноября сказал __ЗДОРОВ )!!!
я много гулял не обращал внимания :"Думаю поедука но я посмотрю 4то там у меня???*"
30 мая в Киеве пошол в Диагностический центр мне вра4(после УЗИ):"Кто тебе эту херню написал?". Я ему в ответ:"Местные врачи.А 4то?".Он мне: "Поежай ты парень домой и не о4ом не беспокойся, а долб...ам тем которые это написали от меня огромный привет!!!!!!!"Вот такие пироги !!!!

Ну так что вы скажете на это??????????????????????????????
 

MandrivniK

Користувач
Реєстрація
16.07.06
Повідомлення
273
Репутація
3
[LP сказав(ла):
Mr.Hahn]Ну так что вы скажете на это??????????????????????????????

Клятва Гиппократа
Не догме, не клише,
Пол-литра на медбрата
И он хирург уже. :-(
 

wlame

Користувач
Реєстрація
05.03.07
Повідомлення
13
Репутація
0
неужели?

Люди, помогите!
Скажите, а у нас в Нетешине есть вообще такой врач какой-то чтоб взяток не брал в принципе?
Просто крик души.
Не верю что не осталось таких честных врачей.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
wlame сказав(ла):
Не верю что не осталось таких честных врачей.
Не тільки чесних, але й кваліфікованих майже нема:
- терапевти не реагують на скарги хворих (питають у грубому тоні чи пацієнт не хоче працювати і прийшов за лікарняним чи ні)
- деякі лікарі-унікали (навмисне не казатиму прізвищ) навіть не дивляться на знімки флюорографії, не дивлячись на пацієнта ставлять діагноз

ВІТАЮ, лікарі Нетішина!
ви скоро залишитесь без роботи, бо до вас ніхто не прийде за допомогою
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
А ну НАХ наших врачей!
Каждый, я думаю, может привести не один пример их непрофесиональности.
Ну понятно - платят им мало, они злые и свою злость на пациентов переносят...Но всегда нужно человеком оставаться, а не быть егоистичной свиньей мечтающей как бы побольше бабла срубить с пациентов.
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
Octavarium сказав(ла):
Ну понятно - платят им мало, они злые и свою злость на пациентов переносят...
Хіба це тільки в Нетішині мало платять лікарям?
Чомусь народ за допомогою звертається до лікарів Рівного, Хмельницького, Києва, інших міст. Невже там платня більша? Думаю -- ні...

то чому ж наш лікар, який обрав своєю життєвою дорогою допомогу хворим людям, стає продажним? клятва Гіпократа?
 

wlame

Користувач
Реєстрація
05.03.07
Повідомлення
13
Репутація
0
И все-таки...
Вы не ответили на мой вопрос: Есть ли хоть один такой чудак в Нетешине, который не берет деньги?
Или ваши жалобы стоит расценивать как косвенное "нет"?
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
wlame сказав(ла):
Есть ли хоть один такой чудак в Нетешине, который не берет деньги?
А есть ли хоть один чудак который по всем Нетешинским врачам прошелся?;) отзовись!:D
 

Ked

RevoLUcioner
Користувач
Реєстрація
14.07.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
32
Octavarium,
Есть! Сирожа , в чате ещё Indigo подписан...))
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
MeptBiKedu сказав(ла):
Есть! Сирожа , в чате ещё Indigo подписан...))
Ну не сцука?:D я не по врачам хожу, а бутылки собираю! ты чё забыл? позавчера двойную партию сдали? ай-я-яй:D
 

nats

Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
41
Mishell сказав(ла):
Вот тут говорят про то, что долго сидишь в очередях, родственников проводят. Ну и что тут такого?? Ко мне многие обращаются, и я стараюсь помочь, завести без очереди.

До лікаря в кабінет без черги має право зайти тільки медперсонал СМСЧ № 4, їх батьки і діти, і аж ніяк не кум, брат, сват, чи....форумчанин.

А щодо чаювання, то в медиків є законних 30 хвилин на обід(а не година-півтори, як дехто "умудряється").
 

nats

Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
41
Прикро, але факт

Вчора чи то через халатність медперсоналу, чи то від нестачі відповідної медичної апаратури в лікарні(!) вмер молодий чоловік від серцевого нападу.

А діло було так.
В приймальне відділення звернулося подружжя. У чоловіка було погане самопочуття і біль в ділянці серця(!).ДІЖДАВШИСЬ своєї ЧЕРГИ, його оглянув лікар, записав всі паспортні дані, поцікавився ПРИПИСКОЮ і т. ін. , потім направили кудись(в поліклініку, чи в стаціонар мені не відомо) робити ЕКГ(електрокардіограму) серця, враховуючи те, що в приймальному Є апарат, яким роблять ЕКГ.......
.....Короче кажучи, пішло те подружжя робити ЕКГ .........і в ліфті чоловік вмирає у дружини "на руках"..........Заключний діагноз"Серцевий напад"...

Виникають питання:
-чому його послали КУДИСЬ робити ЕКГ, якщо апарат Є в приймальному(виправдати може тільки те, що апарат вийшов з ладу, бо обладнання дійсно вже давно потрібно списати і придбати нове)?
-невже людині з болем в серці потрібно чекати черги?
- невже в подібних ситуаціях ВАЖЛИВА приписка?

P.S.Питання-питаннями, а людину вже не вернеш.........мати залишилась без сина, дружина - без коханого чоловіка, дитина, яка ходить в дитсадок - без люблячого батька......
Прикро і соромно, що в нас на Україні такий рівень медичного обслуговування і лікування.


_____________________________

Хочеться привести ще один приклад надання першої допомоги.
Сталось це два роки тому в м.Хмельницьк. Хлопчина потрапив в аварію, викликали швидку.......привезли в приймальне і викликають чергового хірурга з дому на консультацію.....Лікар по телефону запитав, чи є в хлопчини гроші, той відповів, що немає, тоді лікар відмовився приїхати (бо до всього ще й чекав на сина з гулянки, який запізнювався додому і чомусь не відповідав на телеф дзвінки).
Стан пацієнта був важким.....хлопець вмер...
Як виявилось згодом цей хлопчина і був тим СИНОМ, на якого чекав лікар.
БАТЬКО НЕ НАДАВ ДОПОМОГИ СИНОВІ.......ЯК БАТЬКОВІ ТАКЕ ПЕРЕЖИТИ?......


НІХТО З ЛІКАРІВ НЕ ЗАДУМУЄТЬСЯ НАД ТИМ, ЩО КОЖЕН ПАЦІЄНТ Є ЧИЄЮСЬ ДИТИНОЮ АБО ЧИЇМОСЬ БАТЬКОМ ЧИ МАМОЮ...
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
nats сказав(ла):
НІХТО З ЛІКАРІВ НЕ ЗАДУМУЄТЬСЯ НАД ТИМ, ЩО КОЖЕН ПАЦІЄНТ Є ЧИЄЮСЬ ДИТИНОЮ АБО ЧИЇМОСЬ БАТЬКОМ ЧИ МАМОЮ...
Це не так важливо для них...
На мою думку, і життя пацієнтів вже не складає для них ніякої цінності, ані моральної, ану духовної...
ЛИШЕ ГРОШІ можуть розчулити робітників в білих халатах...

прикро... За державу прикро
 

G.Aleks

Користувач
Реєстрація
07.09.07
Повідомлення
51
Репутація
0
есть деньги-есть здоровье.нет здоровья -нет денег...

в нашей больнице я лежала пару раз.и при небольшом количестве посищений почуствовала на себе все "прелисти" месной медицины.
скажу так..
лутше поехать в приватную клинику,заплатить теже деньги и при этом тебя будут обхаживать как королеву.у тебя будет личный лечущий врач,которому предостаточно платят за то ,что бы он над тобой пархал как бабочка...и теже медсестры..
а лутше страраться воопще не болеть...!!!!
малейшие первые симтомы лечить народными методами....
 

Lukas

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
20
Репутація
0
НАрко

А як вам всім наша жертва величайшої із наук медичної: наркології? Що працює у напрямку який і її погубив.
Як вам питання: п"єте?
Відповідь: інколи
Висновок лікаря: алкоголік
і тут же на місці лекція про шкоду алкоголю.
А деякі люди мають честь бути облапаними у грубій формі на предмет виявлення слідів від уколів(ну це у більшості випадків відвертий гон)!
Це ж місцевий мастодонт від медицини!:D
 

ora

Користувач
Реєстрація
20.09.06
Повідомлення
63
Репутація
3
PATRICK сказав(ла):
ЛИШЕ ГРОШІ можуть розчулити робітників в білих халатах...
Весьма распространённое заблуждение . Качество лечения от количества денег не зависит , скорее - наоборот : понапрописывают не те медикаменты , которые человеку нужны , а подороже и побольше . Классическая фраза : " Давайте попробуем ... " Здоровье человека не повод для экспериментов . Пока не будет медицина страховой , и врача не заставят отвечать за результаты своей бурной деятельности деньгами из собственного кармана - толку не будет .
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
ora сказав(ла):
Пока не будет медицина страховой , и врача не заставят отвечать за результаты своей бурной деятельности деньгами из собственного кармана - толку не будет .
+1
можливо не тільки грошима
ora сказав(ла):
Весьма распространённое заблуждение . Качество лечения от количества денег не зависит , скорее - наоборот : понапрописывают не те медикаменты , которые человеку нужны , а подороже и побольше
-1
мова йдеться не про медикаменти, не про курси лікування, а про відношення "лікарів" до хворих, до людей, які потребують допомоги... Невже ніколи не чула, як місцеві лікарі вимагають грошей тільки за прийом, чи за огляд?