Наша медицина!

DOLCE&GABBANA

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
13
Репутація
0

Ви скажіть мені: Лікарі - це ті люди які лікують, чи ті, яким нада заплатити щоб вони щось робили?
Напевно Ви , чи ваші родичі, чи друзі, чи родичі друзів, ну майже кожен опинявся в такій ситуації, з якої можна вийти коли заплатиш. Просто наші лікарі "обнаглели до предела". І я опенився саме в такій ситуації.
А історія моя така:
- Якось я в дитинстві постраждав від таких лікарів, і тепер уже страждаю цим ось 18 років (і не розстріляти їх за це?). Я неговорю за всіх лікарів тому, що є і порядочні яким важливе здоров'я пацієнта, а не його гаманець.
Так ось, з цих 18 років я звертався до багатьох і різних лікарів, і не один із них нічого путнього мені несказав. Аж поки я їм не почав давати "на лапу", і після цього вони почали по троху ворушитись. Вони мене направляли від лікаря до лікаря, казавши цим, що той лікарь вам допоможе. І після цих "стрєлок" я нарешті попав до того лікаря який мені потрібен був.
Тепер мене чекає операція яку мені проведуть в літку цього року, а уже результат я вам повідомлю після неї.

Бережіть своє здоров'я і не хворайте тому, що це саме головне в нашому житті!!!
P.S. Якщо у вас були подібні історії то пешіть.
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Мав теж подібну ситуацію, коли родився. Тільки в моєм випадку це була не лікарська халатність, а, мабуть, незнання, що робити в конкретній ситуації. Та й зараз лікарі нічого не роблять, навіть нешукають способів допомогти. Але все це залежить від людей, люди скрізь є "нехороші".
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
А не мы ли с вами приучили их к этому. Начинали для благодарности дарить подарки, потом деньги. А сейчас это остановить нельзя. Я сама работаю в нашей СМСЧ и всегда говорю, что мне стыдно там работать.
Однако ни один из нас ниразу не пожаловался куда надо, если с него требуют деньги. Платим и думаем, что к нам лучше будут относиться. Сегодня была у сотрудницы в хирургии. И то , что она рассказала, аж взбесило. Пока мы даём, они будут брать. И ничего тут не поделаешь. А то. что наши врачи лечить не умеют это неправда. Ещё как умеют, просто стараются карман побольше иметь, куда вы денежки свои положите.
 

Настюха!!!

AngeL BlacK
Користувач
Реєстрація
07.07.06
Повідомлення
105
Репутація
1
Есть одна знакомая..Ей 25ли сколько лет.=)То у неё родился ребёнок и заболел и они пришли типа к врачу,чтобы выписали лекарства,вот выписали,но не правельные и сейчас этому ребёночку будут делать операцию
 

kristi

Користувач
Реєстрація
20.06.06
Повідомлення
239
Репутація
0
Mishell сказав(ла):
Пока мы даём, они будут брать. И ничего тут не поделаешь.

Это как в загадке- что раньше появилось- курица или яйцо?
Я слышала о ситуациях, когда деньги просто таки вымогались
в обмен на лечение.Когда близким плохо, мы находимся в стрессе
и готовы на все, лишь бы улучшить ситуацию. Это дело совести
конкретных людей, наживаться на чужих страданиях, или нет.
 

Weasel

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
37
Mishell сказав(ла):
что наши врачи лечить не умеют это неправда.
Був конкретний випадок, коли врач при пацієнтці дістав енциклопедію і почав шукати, що ж це в неї за хвороба і чим її лікувати.... вона доросла людина і також має енциклопедію... питання - для чого цей лікар отримує зарплату?
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Не буду оправдывать этого врача. Может и сглупил немного. Но сейчас даже типичное ОРЗ имеет непонятную клинику. Иногда приходит больной, а требуется пару педиатров, чтоб точно поставить диагноз. И то не всегда получается.
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Mishell,
Незнаю, хто кого і йак привчив, але йакщо не дасиш, хоча б вже після лікування, то наступного разу можуть і "полікувати" не від того...
 

Feb

Злобный админ КС
Користувач
Реєстрація
24.03.06
Повідомлення
48
Репутація
0
я еще в институте боролся с этой бедой "взятки"!
а про врачей все чистой воды правда! да приучили сами, натура у нас такая "я заплачу он лучше сделает" а теперь они просто наглым образом говорят с вас столько !!!! ах*еть!!!! взять бы лицензию на отстрел ублю*ков! за 1 день отучил бы!!!
мне както делали оперецию "аппендикс", так как поступил в тяжолом состоянии операцию проводили вечером срочно, меня готовили к операции а врачей еще не было так что увидел их я только после операции! и что же вы думаете в за смену он по 3 раза приходил за долгом так сказать(после каждого посещения меня родствениками)! я молчал, морозился дотянул до того что они просто не мели права меня держать в больнице больше(не хотели выписывать) швы чуть ли не сам снял!
так еще ко всему этому оставили такой шрам шо пипец! шо почку вырезали!!

очень хотелось написать жалобу куда-нибудь но по настоянию родственников не сделал этого о чем щас желею!!
 
B

Bravo

Я прекрасно тебе розумію.5 років назад я захворіла,мені сказали шо то перехідний вік і все пройде. Я ходити не могла 3 місяці, коли було чуть краще,я почала вчитися ходити заново.Вилежала в лікарнях,а толку,убили імунну систему, посадили серце. А і так ніхто з лікарів не допоміг поки не почала лікуватися народними методами.Зараз цим тільки і підтримую себе. А мене ніде не хотіли брати з хворобою, поки не показали шо маємо грошики. Так і лікували,за 3 місяці ми старатили 2 тисячі гривнів, вони добре на цьому нажилися. А тепер таке питання: чи вірити лікарям.якіб вони добрі і похвальні не були? "я не вірю"
 

DOLCE&GABBANA

Користувач
Реєстрація
13.01.07
Повідомлення
13
Репутація
0
Гади ці лікарі!!!

Да Оксана я чув про твою проблему, і мені дуже жаль, що так вийшло і що у нас такі лікарі. :-| :-| :-|
 
B

Bravo

просто потрібно берегти себе як краще,тому що на лікарів наших немає чого надіятись.Я вважаю що краще народна медицина,вона якщо не допоможе то не повредить - це точно
 

Kiara

Користувач
Реєстрація
12.10.06
Повідомлення
43
Репутація
0
Вік
44
Bravo сказав(ла):
вона якщо не допоможе то не повредить - це точно
Я бы так не сказала. Даже лекарственные травы могут нанести как пользу так и вред. И между прочим даже на мухоморах лекарство можно забодяжить, и вот тут ВНИМАНИЕ, главное не переусердствовать с дозировкой! Народный метод? Народный. Но копыта завернуть можно...
 
B

Bravo

можливо в цьому помилилась,але це моя думка.вона склалась після того як я захворіла.і бачила як мене лікують лікарі,тільки медицина народна,тобто травами різними я підтримую здоров"я
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
Опять же, чтоб не повторяться - вот моё мнение о болезнях:
http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=24328&postcount=10

А о врачах....
во-первых они лишь помогают нам болеть, заболевать, рассказывая симптомы, но я не могу их винить, потому что (в идеале) они хотят как лучше, а выходит как всегда :D
во-вторых я никогда не пойду к врачам, разве что за больничным, на медосмотр или без сознания >:eek:
 

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
а когда я родилась,меня дет.врач отправил в хмельницкий сказав,что у меня Детский Цер...(какой то там.. слово не помню) Паралич... вообщем меня здоровую отправили,а девченка,у которой действительно он был,врач скащал что здоровая... вот она сейчас инвалид,хотя можно было чтото исправить...
 

Feb

Злобный админ КС
Користувач
Реєстрація
24.03.06
Повідомлення
48
Репутація
0
zZzara сказав(ла):
во-вторых я никогда не пойду к врачам, разве что за больничным, на медосмотр или без сознания
согласен! я уже лет шесть таблеток не пью! в больнице бываю только по этим трем причинам!

добавлено через 1 минуту
MeV сказав(ла):
детский церебральный паралич! ужасная вещь!
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
MeV сказав(ла):
вот она сейчас инвалид,хотя можно было чтото исправить...
помилки врачів наразі такі розповсюдженні, умисні та ненавмисні. Ненавмисні тому, що лікують одне хоча знають шо у пацієнта друга хвороба, а робить це із-за того шо хоче грошенять стягнути більше. Коли вже печінка відпадати буде, можливо тоді вже шось подумають, хоча вже пізно буде.
Пропоную писати фамілії врачів від яких пострадали люди і які допомогли!!!
Наприклад в Рівненьській обл. рікарні (біля "Водніка") є лор відділення, там заввідділення Тарасюк. Цей тіп робить класні операції навіть пластичні і порівняно з києвськими цінами зовсім недорого. Я сам там оперувався, і задововолений. Гаркушин сам мені сказав, що "класно" зробили.
Не стісняйтесь, пишіть негідних лікарів прізвиська, щоб люди знали підора...ів, до яких не слід іти!!!
 
B

Bravo

А наші терапевти то взагалі туфта,я там вилежала 2 місяці,а мене тільки напічками ліками,а толку?!!!!!!вони навіть хворобу не могли визначити і коли вже поняли шо нічого не зроблять,просто взяли відвезли в Хмельницкий, а коли в той же день ,у вечері повернулася,но моєму ліжку вже лежала людина.Просто вони поняли шо толку немає лікувати,грошей чуть здерли з нас і все,виписали,хоча ще ходити не могла.І шо про них думати???!!!!!Ще хірургій можу чуть похвалити,так як вони врятували мою маму,і лор- Зінчук,як його б не поганили(так він важка на характер людина) але він мені допоміг з горлом і гландами.Просто в наш час не бійся комусь повірити,одним допомагає ,а другим ні.........:-( :-( :-(
 

Kiara

Користувач
Реєстрація
12.10.06
Повідомлення
43
Репутація
0
Вік
44
Даже не знаю с какой стороны начать.Просто все люди разные, разные характеры, разные требования, разные заболевания и разное отношение. Одному хорошо помогли, другому еще и навредили. Над моим ребенком в роддоме врач сидела 4 суток не уходя домой ни на час, и , возможно, в первую очередь благодаря именно ей моя крошка выжила, а вот моей коллеге по работе она категорически не нравится. Я лично, с Доманицким "дружу", а многие на него жалуются (мне он даже шов красивый тоненький сделал). Хотя... кто знает, в сложном случае они разводят руками и шлют друг к другу, иногда, чтоб сдыхаться ответственности. Так что, как кому повезет.