Наша медицина!

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Я сьогодні чув цікаву історію... виявляється щоб пройти у нас звичайний медогляд перед працевлаштуванням, теба мати мінімум гривень 100... і навіть видача нових медичних карток платна... Чи то може я щось пропустив і це все правильно?
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Mishell сказав(ла):
Я думаю, что будь у вас знакомые в нашей медсанчасти, вы бы тоже иногда пользовались такими просьбами. А по поводу родственников. Если мой муж пришёл в больницу, неужели я не проведу его без очереди к врачу??? Конечно же проведу. Хотя никогда ещё такого не проделывала.
Сам ходит и в моей помощи пока не нуждается.
ось одна із головних проблем нашої медицини - надання певним хворим перевагу на іншими (шо порушує принципи Вашої клятви), та недотримання елементарної дисципліни (кудись бігають постійно, графік роботи майже довільний, пізно приходять, рано уходять...)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Медицина міста Нетішин

Відразу попрошу модераторів не плутати дану тему з темою "наша медицина", тому що суть першої буде дещо інакша.
В даній темі пропоную ділитися інформацією про лікарів, котрі допомогли, не допомогли, або скалічили, і як саме. Обовязково писати імена лікарів, це буде дошкою позору/почоту лікарів м. Нетішин.
Мета даної теми:
1)Запобігти контактуванню недобросовісних та некомпетентних лікарів з пацієнтами;
2)Допомогти у виборі кращого лікаря для себе і родини;
3)Покращення медицини м. Нетішин.

Велике прохання до модерів видаляти пости, котрі не відповідають суті теми!!! Пости де не написано про конкретних лікарів м. Нетішина видаляйте одразу!!!
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Прежде чем вставлять тут мои слова, прочти внимательно. Да, я помогаю тем, кто просит, и не вижу тут ничего плохого. А по поводу того, что опаздывают, скажу за себя, за других незнаю.Я проработала 20 лет уже в СМСЧ 4 и ни одного раза не опаздала к началу приема. Так что голословные фразы тут не уместны. Каждый отвечает за себя.
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Очень хочется посмотреть как будет выполняться третий пункт :)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Mishell сказав(ла):
Прежде чем вставлять тут мои слова, прочти внимательно. Да, я помогаю тем, кто просит, и не вижу тут ничего плохого. А по поводу того, что опаздывают, скажу за себя, за других незнаю.Я проработала 20 лет уже в СМСЧ 4 и ни одного раза не опаздала к началу приема. Так что голословные фразы тут не уместны. Каждый отвечает за себя.
я не тебе конкретно мав на увазі, але не ти написала "я допомагаю тому кто просіт"?, а в попередньому пості написала що проведеш мужа без черги, невже ти думає шо ті що в черзі не просять??? Не розумію твоєї логіки. Ти суперечиш своїм словам. Скажу за себе, що у мене на роботі не має привільованих людей, всі мають рівні права: хоть мама, хоть папа, навіть Папа Римсяький хай прийде, я його без черги не пропущу. Я такий. І скажу по-секрету, де-які ображаються із-за цього на мене. Але моя думка, що я поступаю правильно, тільки чітке дотримання правил призведе до успіху у любій сфері діяльності. Це особисто моє переконання
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Mishell сказав(ла):
Очень хочется посмотреть как будет выполняться третий пункт
якшо всі серйозно віднесуться до даної теми, то з часом покращеться, інакше бути не може.
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Спорить тут бессмыслено. И толку в нашей медицине и порядка не будет никогда.
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Порядок будет тогда, когда сделают у нас платную медицину. Тогда можно будет спросить с того же врача за его работу. А пока всё идёт так как и идёт.
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Mishell сказав(ла):
Спорить тут бессмыслено. И толку в нашей медицине и порядка не будет никогда.
буде і не сумнівайся;)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
...в яку тему не зайду, скрізь одне й те саме...політики - хрєнові, вчителі - погані, а тут вже й до медиків добралися...люди ви блін що не розумієте, що це люди в нас такі...міняйте спочатку себе, а потім тільки виказуйте претензії для других...
Frost сказав(ла):
ніякі гроші не допоможуть, якшо більшість лікаріі у нас:-| я не правий?
...оце яркий приклад...невже ти думаєш що за допомогою своїх претензій ти поміняєш медицину...
Спочатку навчися поважати лікарів...хоча б за те що вони все таки лікують людей...
...і саме головне...коли люди почнуть помічати в людях не лише негативні якості, а й позитив...то лише тоді можливо поміняти нашу країну на краще...
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Знахарь сказав(ла):
..оце яркий приклад...невже ти думаєш що за допомогою своїх претензій ти поміняєш медицину...
Спочатку навчися поважати лікарів...хоча б за те що вони все таки лікують людей...
...і саме головне...коли люди почнуть помічати в людях не лише негативні якості, а й позитив...то лише тоді можливо поміняти нашу країну на краще...
де претензії? я поважаю лікарів, і всі поважають лікарів, але зверни увагу лікарів, а не уродів в білих халатах. Ти злосний оффтопчік і зовсім не зрозумів тему нажаль, перечитай уважніше!
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Frost,
Міг би й сам продовжити тему фактами і іменами... в мене притензій до нашої медицини наразі немає.
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
А вот я думаю, что не будет. Пока не будет достаточно приличного оборудования, нормальной зарплаты, лекарств с нормальной ценой. Ты не вращаешься в этой среде, не знаешь наших проблем. Поэтому и говоришь так. Ты послушай, как люди относятся к медикам, как будто мы низший класс. Постоянно требования какие то, недовольство. А как речь зайдёт о том, чтобы помочь той же медсанчасти, вокруг сразу пустота. Я уже забыла когда выдавали ручки, тетради. Всё покупаем сами. Пока наше государство не обратит внимание на ничтожное существование медицины в стране, толку не будет.
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Фрост. Тебе сколько лет, что ты так судишь о людях?? Я могу так же сказать, что и все работники станции тупые. Беспредел какой то. Никакого уважения. Не считаю наших медиков тупыми, необразованными.
Это мы с вами невоспитанные, видящие только своё Я и больше никого вокруг. Тебя раздражает, что кто то кого то там провёл без очереди. Но это такая мелочь. Стоит ли обращать внимание на это. Проблемы есть и посерьезнее. За такие деньги, которые нам платят, мы вообще должны приходить и уходить с работы. Но мы работаем. Так что хватит поливать тут грязью нашу медицину. Чище она не станет.
 
M

metallica

Mishell,помніццо переді мною, коли в мене нирки відвалювались, теж проводили здорового мужика)) ви знаєте, це була така мєлачь:) черга на те і є чергою, щоб нікого по блату не водили. убила б за таке.
п.с. як вже кажете про зміну всього суспільства, так може нам почати змінюватись самим і дотримуватись елементарних правил?
 

Mishell

Користувач
Реєстрація
14.12.06
Повідомлення
106
Репутація
0
Спорить больше, доказывать свою правоту не буду. Я люблю свою работу и этим всё сказано!!!!!!!
 

Kicya Leapardavna

Користувач
Реєстрація
07.11.06
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
43
metallica, тобі ніхто рота не затикав - могла би дати зауваження лікарю. На крайній варіант - скаргу на ім*я головного лікаря поліклініки.
Чи разом із хворими нирками кишка потоншала?
Ми любимо і вміємо шукати крайніх. А коли просять висловити напряму претензії конкретним людяи і в конкретний час - "ой, да хто ж нас слухати буде", "ой, а мені було не до того".
Починати треба від себе - нас влаштовують дані порядки - давайте терпіти тихо. Якщо ж ні - ніхто рота насильно не затикає.
Не подобається - одразу тому мужику і лікарю висловила би претензії, а не гавніть тут в рукав.
ненавиджу такого..
 
M

metallica

Kicya Leapardavna сказав(ла):
metallica, тобі ніхто рота не затикав - могла би дати зауваження лікарю. На крайній варіант - скаргу на ім*я головного лікаря поліклініки.
ну шо я можу зробити, в 7 років страждала природньою скромністю:)
Kicya Leapardavna сказав(ла):
Не подобається - одразу тому мужику і лікарю висловила би претензії, а не гавніть тут в рукав.
ненавиджу такого..
[OFF]я розумію в вас своє ставлення до світу, але ВИ не маєте жодного права грубити мені. це моя претензія, з часом навчилась висувати)[/OFF]