Наша медицина!

_lapochka_

Користувач
Реєстрація
02.03.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Ти знаєш зі мною зробили те саме! Колись, в дитинстві, мені поставили не той діагноз, і кололи не тими ліками, як наслідок порушена діяльність нирок. А ще мене вбиває те, що коли ти приходиш до нього він просто нагло дивиться тобі в очі і хоче щоб ти йому заплатила( хоча не всі є і нормальні). А ще в мене деколи виникає таке відчуття, що мені хочеться так врізати(звіняйте, но уви) декому... Хоча повторюсь: є і нормальні просто треба таких відшукати!!!
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Чисто випадково дивився новини, репортаж просто бомба
дивимось
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Багато тут писалось, про те, що люди самі тикають гроші лікарям....можливо є такі, що беруть і ставлять відповідний діагноз...є такі, що беруть, беруть а результату нема. Мені ще поки що не доводилось платити.
Я наприклад медогляд 5 років не можу пройти без скандалів, це після того як поступила в медичне. До дерматолога коли йду, знаю що не підпише, хотя всі мазки в нормі, через неї мені треба бігати по стаціонару шукати знайому, щоб вона пішла замість мене, і підписала.
Робота лікарів нікудишня, вона навіть правильно оглянути пацієнта не можуть, за діагнози мовчу, вони елементарного не знають, а що говорити вже про страшні хвороби; не знаю чи то спеціально роблять, чи хз....Нема моральних і професійних якостей. Є такі медсестри що даже з вени кров нормально не можуть взяти, а в стаціонарах, тільки роблять те що ждуть щоб заплатили, бо не будуть колоти і капати.

Це вже так з власного досвіду, що бачила
- Були скарги: біль в животі, тошнота, запаморочення в голові. Прийшла до терапевта, він не направив мене ні до гінеколога, не на УЗД, ні на аналізи, сказав що я здорова. Через 2 роки в Рівному кажуть, що в тебе уже 2 роки є гастрит.....
- Колись з ангіною положили в інфекційне, місяць там пролежала, так вони мене не вилікували. Мене звідти мамка з трудом забрала, вдома вилікувалась.
- Прихожу до гінеколога, здала мазки, все в нормі, скарг нема.. Він мене питає чи ти ходила коли на УЗД , кажу ні, він направив мене. ... Там лікар сказав що в мене кіста, но Ви не переживайте прийдете ми її Вам виріжемо. Кажу дякую, я поїду чи в Рівне чи в Київ якщо треба і там виріжу, він почав відмовляти мене, навіщо там дорого, в нас краще. Тої кісти взагалі не було....
- Знайомої були ужасні головні болі, повишений тиск, тошнота, в нас їй поставили діагноз пієлонефрит , виписали лікування. Вона лікувалась і їй хуже і хуже було. Поїхали в Рівне, там лікарі оф.......від поставленого діагнозу нашими нетішинськими лікарями. Діагноз поставили гіпертонія; лікування допомогло, і зараз все добре.
- В нашій дитячій є одна дуже розумна людина - лікар, яка калічить дітей, ставить не правильні діагнози, і виписує препарати які призначені для старих людей...... а коли батьки їздять по Хмельницькому, Києву і Рівному здають там все, і дитина здорова; показують аналізи, що дитина здорова, то наш лікар вириває ці аналізи з діагнозом... Нахрєна таке робити!
- Помирала людина, визвали чергового лікаря, вона стояла і дивилась на нього, а ми без вказівки лікаря не маємо права нічого робити, коли хворий помер, вона пішла читати історію хвороби. І тут починається, вколіть те, зробіть те, .....там уже не було смисла колоти, він уже жовтий був весь..... А його можна було врятувати, але реанімація там тільки для авторитетів.
Також на 5-хвилинці, от медсестра каже, що те йому не можна колоти, а лікар в свою чергу каже треба, як це так медсестра вказує що робити лікарю. Коли та людина помирає, зразу ті призначення що назначав лікар, переписуються на правильні і все, і робиться це все так бистро шо капець ггг
- Проходила практику в Рівненській дитячій обласній лікарні. Побула там 3 дня, і сказала більш не піду.... Там було таке відношення до дітей я просто в шоці була, аж сльози виступали. Короче лікарі, щоб заспокоїти дитину, бо треба було укол зробити, чи мазь наложити, вони її били, або загортали в простиню і тримали так, і говорили те що не треба, дитина кричить, аж синіє. Після маніпуляцій виходить з кабінету (батькам не можна було туди заходити), і ще мати чуючи як дитина кричала, починає на неї кричати і бити ..Ужас просто.
- Був випадок, коли сталась аварія, і привезли молоду дівчину на приймальне, там вона була до тих пір поки батьки не приїхали не заплатили гроші, а інший випадок, коли якийсь бізнесмен попав в аварію, то йому там п"ятки лизали, робили вже аби спасти життя людині.... Ми виходить що не люди! Також в нас якийсь лежав високопосадовець, медсестра каже мені, там почекають, а ти до нього часто бігай дивись...не бігала на фіг він мені здався був.
- Саме смішно було, коли лікар, дзвонив до медсестри, і питав який діагноз поставити, медсестра в шоці була....

Ну і як до них можна йти з чистою душею, і дітей туди водити :cool:

Мені зараз таблетки в горло не лізуть, мамка завжди кричить пий таблетки, до лікарів піти в нас, це вообщє катастрофа (ходжу тільки до свого гінеколога і все). Краще вмерти на кроваті спокійно. Радує хоть одне, що вивчилась, і знаю що і до чого, вже наші лікарі мені лапшу не можуть повішати , і їх це так добиває що капець :D , от тільки не знаю чого :cool:
Зробити платну лікарню, а вона що безплатна була???? ще хуже буде, позажирались наші лікарі; опозорились зі своїми діагнозами в багатьох містах України :-p
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
продовження...

- Одній жінці треба було лягти в гінекологічне відділення на 3 дні, для того щоб прокапали її. В касу треба заплатити від 50 до 100 грн. (там як яке захворювання), при собі мати: марля (не пам"ятаю скільки метрів), вата 2 уп., рідке мило, порошок, бинт, шприци, крапельниці, рукавички стерильні (10 пар), ну і купити відповідні препарати. І це все здається на пост. Для чого марля не зрозуміло, порошком і милом вона і близько не користувалась, дали якесь просте мило, бинт, також не ясно, рукавички - ними вони не користувались.....На її запитання де все, їй відповіли так треба....
- в хірургічному відділенні, післяопераційний хворий, йому треба робити перев"язки, заплатив медсестрі зробила все правильно, не заплатив..доходило до того, що до того хворого не можливо було зайти в палату, все гноїлось і запах був.... Коли є хворі які не можуть ходити після операції, а потрібно до них йти, то з медперсоналу ніхто не приходив, хворих приводили самі батьки чи родичі.....
- Відрізав один трошки ноги, ну зробили операцію, заплатили.....І що, дзвонять жінці і кажуть купіть спирту, йоду, і анальгін з димедролом. Странно в хірургії завжди повинен бути димедрол і анальгін, а він мучився ужасно від болі, бо медсестри обезболюючого не хотіли вколоти. Поставили катетер, його навіть не промивали, пішло загноєння, бо тяжко медсестрам стало вже в вену колоти, не попадали мабуть, і це дуже важка робота....ужас
- В одному з пологових будинків Рівного..... Вагітна, заплатила акушерці, медсестрам , щоб за нею дивились, і прийняли нормально роди. Що виходить, до неї ніхто не заходив, все сама робила, в туалет щоб піти там треба все відділення пройти, вона вже ходити не могла толком, по стіні йшла.... Коли вже йшло все до родів, та акушерка якій заплатила пішла додому.... Але ж є ще Лікарі, то лікар сидів біля неї до самих пологів, і прийняв в неї роди, все зробив що від нього залежало, вона йому навіть не платила....Вже коли виписувалась, то її чоловік привіз для нього..... А тої лікарки, що заплатила їй, в пологовому будинку вона не бачила, і не побачила своїх грошей... Радує одне що хлопчик здоровий родився :)
- Зараз пішла мода на кесарів розтин, що не прийдеш лікарі кажуть кесарів треба робити....Акушерам уже не в прикол роди приймати, треба оперувати, бо так більше грошей здерти можна. Навіть нормально не можуть вищитати, чи жінка сама родить чи ні.. Бо кажуть що родить, а під час родів, виходить що вона не може сама родити...або навпаки...
- препарати назначають самі дорогі, які зовсім не допомагають, як вже писали, діагноз один, а лікують щось інше....
- для чого одноразові шприци? для того щоб один раз використати і викинути, мабуть це правильно...не раз бачила коли хворого, одним шприцом (ну маю на увазі підписали , що то його шприц) кололи 5-6 разів, так само з крапельницями, тільки там голки міняли.....це так економлять шприци в лікарнях чи що.....Але ж люди самі їх купували, не лікарня видає. Треба за цим слідкувати
- Лікарської таємниці не дотримуються, розповідають всім на ліво і на право..
Коли назначають якийсь препарат, то не питають чи є алергія на медикаменти.
Черги, ну за це вбила б, зараз то не так, може того що я туди вже не ходжу, а колись стоїш 3-4 години, а медсестри тільки водять знайомих.... до терапевта 1 годину сиділа сама, черги не було, в них там пянка була, сказали почекати.. Чекала-чекала, нерви не витримали, зайшла і питаю чи довго там пити будете, вони промовчали, медсестра взяла медичну книжку і підписала.. поки прийшла додому то вже температура вилізла..... Або сидиш на огляді, заходить медсестра і начинають там триндіти 3 часа, мало того своїх куча проблем, то ще і їхні вислуховуєш.....
Толку йти до начальства жалітись, вони там тільки кажуть, добре ми розберемось, розбираються уже не знаю скільки років.
Ще є люди в білих халатах яких можна назвати Лікарями, і Медсестрами, але погано, що їх мало, багато хто виїжджає за кордон, хтось в інше місто, бо там умови кращі....Зарплату то не мішало б їм підняти, але таким, як зараз є лікарям - егоїстам, то не треба було б піднімати. Я думаю було б краще таких виганяти, і медсестер, які не виконують свої обов"язки..А то зараз, там кум, там сват, там мама , папа, там ще хтось, і беруть цих т...... на роботу, які нічого не хочуть робити (правильніше навчатись і робити, бо не всі все можуть знати, як тільки на роботу прийдуть)...і вигнати їх не можливо, бо Тато працює там....... >:eek:
Ну і влада винна також, високопосадовці за кордон їздять, бо в нас не кваліфіковані медпрацівники, а можна було б і більше грошей на медицину виділяти :) , але зараз за цим ніхто не дивиться, і вже як говорилось, що ніякого порядку ніколи не буде.....
Так що бережіть себе!!! :)
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Кошка в коробке, врачі такі знахабнілі стали, із за того, що в людей здоровя немає...і вони думають, що світила медицини їм допоможуть його вернути...не поможуть, а ще більше його вбьють!
Часто був свідком. коли лікар звисока розмовляв з паціентом...і сам навіть раз попав в таку ситуацію, була в мене кіста зубна...ну і направили мене до зубного хірурга...після хвилини розмови з ним, я послав і того лікаря, і весь його медичний персонал (а медсестр в нього аж три штуки в кабінеті було)...
Одне що я зрозумів, що світила медицини був дуже здивований:)...він просто привик, що перед ним всі на колінах мають ходити і говорити шепотом...а тут з такою хворобою, да і ще правила йому диктують...
Коли я виходив в коридор, то почув такі слова : " Нічого нічого, ви ще вернетеся" :) ...але зуб я вже давно залікував...
І ще хотів би додати...що таке зневажливе ставлення лікарів до пацієнтів, із за "невежества" наших людей...от були би всі такі освідчені як ми з Кошкою в коробке...то і дивись би і підняли би культуру поведінки мед працівників на належний рівень:-p
Так що не все ще втрачено...скоро ми наведемо порядок в поліклініці...а там дивись і до лікарні доберемося
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
Не дай Боже лікуватися в нашій лікарні!

Давно лише в рівне їзжу. Одного разу поклали мене в інфекційне з ангіною... На днів 5 сказали. Я була в кімнаті одна. Першу ніч спала і нічого не бачила.. а на другу почалося таке! Лежу, дивлюсь по стіні таракан повзе! Ну я тапком його. Через хв - другий. Я знов. Ще один повзе... я включаю світло, а їх тьма! Вдень їх не видно, ховаються. А це повиповзали і по одежі, по ліжку , по їжі повзають. Жах! Навіть сенсу не було їх бити.. я відразу ж зібрала речі і сіла посеред кімнати і так до ранку сиділа і чекала на лікаршу. Вона мені - вам ще не можна іти, ви тільки другий день.. але я сказала що не лишусь і пішла. Всеодно в сумці таргана додому принесла... :-!
А потім виявилось то була зовсім не ангіна, а гланди... :-|
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Статья врача-

На вершину Фудзи
Вползла улитка и оглянулась.
Мама родная!



Сегодня на меня накатила волна нигилизма к телевизору и всей той ереси, которая оттуда льётся, как из фановой трубы (кто в теме – поймёт, что это за труба такая).

Какой канал из возможных шестидесяти не тыцни удобным пультом – а оттуда потоки рекламы. Ладно бы только рекламы прокладок и тампонов – тема для барышень актуальна и количество крылышек прямо адекватна дальности полёта их обладательниц. Тут уж великий Сикорский с его вертолётиками на фоне формы и количества крылышек, аки младенец, мир познающий. Дожить бы, когда все эти крылышки будут проверяться в аэродинамической трубе ;)

Но больше рекламы разного рода лекарств и снадобий. А вот это уже страшно, уважаемый читатель (или читательница)!

Смотрите сами. Вот реклама свечей от, пардон, геморроя. Так и хочется при наличии оной проблемы тут же с разбегу свечу запихнуть в предназначенное для сего природой отверстие. А, надо сказать, геморрой – болячка ещё та: ни себе не видно, ни людям показать. И неведомо уважаемому пожирателю ТВ-рекламы, что довольно часто случаются такие формы оного геморроя, что промедление с операцией почти смерти подобно.

А ведь есть и такие болячки, что только напоминают геморрой. Взять тот же парапроктит (уж простите за мудрёное слово, означающее скопление гноя вокруг прямой кишки), при котором патентованную свечу из рекламы хоть запихай, хоть не запихай – толку нет. Здеся только скальпель точить в предвкушении праздника для хирурга.

Дальше поехали недалеко оттуда же. Молочница, слово мудрёное, но означает весьма мешающее жить состояние. Теледива по ту сторону плоского голубого экрана обещает её (молочницу) вылечить чуть ли не за один присест запихиванием очередной свечи уже в совсем другое место, чем при геморрое.

А на самом деле под симптомами молочницы (зуд, покраснение, выделения – сами знаете, откуда) может скрываться и сахарный диабет, и гонорея (уж простите за правду жизни), и даже СПИД. Если Вы хоть чуток соображаете, то все перечисленные мною болячки уж никак запихиванием чего угодно не победить.

Теперь подымемся повыше – запор. Спорить не буду – звучит не очень мелодично, но уж если коснётся лично Вашего мягкого места, - будет не очень комфортно. А из телевизора уже звучит готовый рецепт побеждения сей проблемы. Тут тебе и капли, и свечи, и капсулы, и гранулы – чего только нет.

А пожирателю ТВ-рекламы и неведомо, что привычный запор, особенно в молодом возрасте, очень грозный симптом множества болячек. Того же рака кишечника, например. И пока Вы будете очередные капли капать (свечи запихивать, таблетки глотать – нужное подчеркнуть), как советует нам очередная красотка из плоского экрана, рак может просто убить. На сегодняшний день статистика такова, что, если рак обнаружен в первой, самой начальной стадии, то после соответствующего лечения выживает 95% (!!!) заболевших. Вдумайтесь в это число – выживут почти все заболевшие!

А любое затягивание с диагностикой и лечением резко уменьшает шансы – выживут почти все заболевшие!

А любое затягивание с диагностикой и лечением резко уменьшает шансы на выздоровление. Тем более, что пока все патентованные средства от запора будут перепробованы (учитывая их разнообразие, на это уйдёт несколько месяцев), у могильщиков уже лопаты затупятся.

Теперь подымаемся выше – средства от боли в желудке и изжоги. Здеся настоящий клондайк – всех названий даже я, хирург, не знаю. И капли, и таблетки, и капсулы, и порошки, и гранулы. И большинство из этих препаратов по механизму действия снижают (вплоть до нуля) выработку соляной кислоты в желудке. А сама соляная кислота, кроме непосредственного участия в переваривании пищи, играет очень важную защитную роль для слизистой оболочки желудка.

Конечно, приём 1-2 таблеток «от желудка», скорее всего, не приведёт к непоправимым последствиям для здоровья. А вот ежедневный приём этих препаратов на протяжений недель и месяцев почти гарантированно вызовет рак желудка. Причём этот рак будет протекать почти бессимптомно на фоне препаратов от изжоги.
 

Fire-girl

Користувач
Реєстрація
12.01.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
35
Mishell сказав(ла):
А то. что наши врачи лечить не умеют это неправда. Ещё как умеют, просто стараются карман побольше иметь, куда вы денежки свои положите.

Ну с этим я не согласна!!!На собственном опыте, в начальных классах,я заболела некой болезнью. По всему телу меня обсыпало прищами,странного происхождения. Мы естественно обратились в больницу,на что Маковская сказала,что это чешуйчистый малюск..)вот.Надо было каждый прищик прокалывать иголкой и мазать спиртом,что мы и делали..Прийдя вновь в больницу,улучшений не было,и сдавая вещи в гардероп,уборщица сказала,че это вы ребёнка с ветрянкой по больнице таскаете!!!!!!!! Кароче говоря после всей волокиты оказывается ,что это ветрянка а не какой то там малюск..В заключении Маковская написала,что чишуйчастый малюск перешол плавно в ветрянку!!!!!!!!!!!!!!!!!! И Слава Богу , что у меня не было осложнений после этого столь разумного врача..Это надаже ВРАЧУ НЕОПРЕДИЛИТЬ ВЕТРЯНКУ..Так у нас получается уборщицы больше знают чем врач.И это не один пример,который я могу привести по квалификации врачей..
Так,что плати не плати,а если ума нет , то это на долго...Естественно за всех врачей я не могу говорить,есть и хорошие,но когда сам начальник СМСЧ,говорил о халатности наших врачей,что производили к смертям..
Об этом я столько могу рассказать,что и дня будет мало..
И к выводу скажу,прежде чем брать взятки ,пускай подучатся!!!!
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Кошка в коробке сказав(ла):
- В нашій дитячій є одна дуже розумна людина - лікар, яка калічить дітей, ставить не правильні діагнози, і виписує препарати які призначені для старих людей...... а коли батьки їздять по Хмельницькому, Києву і Рівному здають там все, і дитина здорова; показують аналізи, що дитина здорова, то наш лікар вириває ці аналізи з діагнозом... Нахрєна таке робити!
А нам казала на алергію, що то дерматит, доки не з"їздили в діагностичний в Рівне. Малий весь червоний вже був. А потім як вже приїхали то пили препарат якийсь, забув, згадаю - напишу, що заразу всяку видаляє з організму. Ну, ніби очищення. Так ми чогось знову поперлись до неї за порадою і пили той препарат більше місяця, а можна було не більше 2 тижнів пити. Малий потім з температурою під 40 валявся, ослаблений був настільки, повимивали все що можна з організму. Треба їм часом "віддячувати", щоб думали трохи.
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
Кум и Кошка, напишите мне в ЛС кто это, пожалуйста! я теперь тоже частый посетитель детской поликлиники и тоже пару чудо-врачей знаю. Слушаю их как положено, дабы не усложнять себе жизнь, а вот делать или не делать выписываемое решаю сама. Часто консультируюсь с хорошими докторами.
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Сьогодні замовили за рецептом в міській аптеці ліки, ЗОВНІШНЬОГО застосування. Ввечері прийшли забирати, видали чужий рецепт з ліками на прізвище Супрун. Тобто комусь видали наші ліки, а нам видали чужі.

Якщо хтось знає цю людину, терміново повідомте про даний інцидент. Є вірогідність 50%50 що пацієнт Супрун замовляв (ла) ліки ВНУТРІШНЬОГО застосування, а буде вживати для ЗОВНІШНЬОГО, що є вкрай небезпечно.
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
3 39 85, 3 47 08,

добавлено через 34 секунды
4 16 04. в справочнике всего три супруна. позвоните им.
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Не вони...
 

1234567890

Користувач
Реєстрація
03.02.11
Повідомлення
3
Репутація
0
Живу в Нетишини 20 лет. Моим детям 14 и 11 лет. Всё что связано с Смч-4. Для моей семьи это кошмарный сон. Моя семя делала все операции и лечение или В Ровно или В Хмельницкому. Наши Врачи так зажирели что атрофировались что то делать, помочь больным они не могут. Пневмонию лечить не умеют и не хочут. Перелом руки (локтя) они тоже не умеют правильно сложить.А мне умудрились передозировку лекарствами (организм уничтожить) теперь аллергия на лекарства . И как предложите ходить к таким врачам на приём ходить. И за что им деньги платить за ( бездарность).
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
ОФИЦИАЛЬНАЯ МЕДИЦИНА ПРЕДСТАВЛЯЕТ СОБОЙ ОПАСНУЮ СЕКТУ

С каждым годом у нас остаётся всё меньше оснований, чтобы верить врачам и официальной медицине. Да и как верить тем, кто всё больше превращается в дельцов, кто откровенно наживается на наших болезнях, кто заинтересован в том, чтобы мы постоянно покупали дорогостоящие лекарства.


Пришла пора задать медикам (равно как и всей системе здравоохранения) ряд неудобных вопросов. Таких, которыми задаётся учёный Константин Сельчёнок:

Квинтэссенцией социальных стереотипов является монополия представителей официальной медицины на тотальную власть над здоровьем людей.
При определенном ракурсе видения официальные медики представляют собой тесно сплоченную секту – со своим негласным уставом, со своей корпоративной этикой и с общим для всех них нежеланием ”выносить сор из избы”. ”Чужаков” они в свой круг намеренно не допускают – для того, чтобы попасть в ”свои”, необходимо сдать экзамен на лояльность, т.е. пройти через горнило высшего медицинского образования. В этом образовании многое является ненужным или излишним, неправильным, а то и вовсе вредным. Но – канон незыблем: в секту допускают только своих! И вот эти все ”свои” создают ”свои” правила игры, навязывают ”свои” нормы и представления окружающим, лоббируют и процесс формирования медицинского законодательства, и организацию медицинского образования, и проведение стратегических и тактических акций медицинской политики.

Очень часто эти люди сами создают болезни – достаточно почитать обо всем, что пишут сами же медики об ”иатрогениях” (заболеваниях, так или иначе связанных со словом или поведением врача, как бы ”наведенных” врачом, выдуманных или предложенных им пациенту). Заметим, что иатрогений на самом-то деле намного больше, чем может себе представить рядовой обыватель. Иатрогении, если угодно, пронизывают все классы и категории заболеваний. Ибо мысль человеческая всесильна, и всякое слово без особого труда материализуется, о чем многие заболевшие и не подозревают. Естественно, никакого намеренного ”вредительства” тут нет. Но положение дел от этого не становится более легким. Причиной же такого хода событий, на наш взгляд, является санкция социума, как бы отдающего представителям официальной медицины все население ”на откуп”.

Попытаемся кратко оговорить следствия и результаты тотального засилья официальной механистической медицины.

1. Мало того, что многие современные сильнодействующие средства элементарным образом отравляют организм человека, производят массу побочных действий и сопровождаются практически не изученными на сегодня эффектами влияния на психику. Но ведь они еще и не позволяют серьезно избавлять человечество от тех или иных заболеваний.

2. Механическое врачевание, к величайшему сожалению, концентрирует внимание целителей и их пациентов почти исключительно на физическом теле. Не интересующийся ничем иным, кроме проблем собственного тела, человек рискует закрыть себе возможности духовной эволюции. Все-таки наиболее мощная, держащая на себе всю жизнь внешней формы, энергия истекает из духовных планов человеческого существа. Истинное спасение от болезней – в повышении уровня психодуховного бытия, в радикальном изменения качества всей жизни. Избавиться от внешних патогенных факторов, столь же бессмысленно, как и спасать курящего человека от сотен грозящих ему заболеваний, связанных с самим фактом курения. Для достижения же результата ему достаточно просто отказаться от использования табака, а для этого нужно принять сознательное решение о повороте от грязи к чистоте!

3. Беда в том, что механическое врачевание (хочет того целитель или нет), воспитывает лень в пациенте – и это представляется нам самым ужасным! Больной не затрачивает сил на излечение, больной пассивен и бездеятелен. Более того, никто попросту не заинтересован в самооздоровлении, в приложении усилий на пути зарабатывания, выковывания, выплавления высокого жизненного потенциала собственного организма. Почему? Все очень просто: ведь любой знает, что в аптеке можно купить таблетку, проглотить ее и выздороветь. Любому известно, что достаточно заплатить требуемую сумму опытному специалисту – и заболевание как рукой снимет. А то и вовсе достаточно включить телевизор, влюбленным взором впериться в светлые очи кудесника-телепсихотэрапэута – и все пройдет, все будет хорошо.

Это великий обман и великое заблуждение – попытка обрести здоровье без усилий и труда. Медицина не бывает бесплатной и вовсе не только по экономическим причинам. В нравственно-энергетическом плане любое выздоровление есть результат огромного труда самого пациента. Нужно научиться быть здоровым, нужно овладеть приемами самооздоровления, нужно регулярно применять на практике усвоенные техники и изученные методы.

Мало того, что механическое врачевание пробуждает лень (родную сестричку матери всех пороков – гордости), бездуховное лечение акцентирует негативное отношение к самой болезни, пациент как бы противопоставляет себя ”хорошего” ”бяке”- болезни. Тем самым профанируется духовная суть всякого заболевания, его сакральный смысл и высшее назначение. Болезнь уже не воспринимается как проблема и как сигнал тревоги о внутреннем духовном неблагополучии. Болезнь уже не рассматривается как призыв к совершенствованию самого себя и гармонизации окружающей жизни. Болезнь вызывает чувство ненависти пациента к самому себе и чувство зависти к другим. Люди перестают понимать, что у каждого свои болезни, что у каждого свои проблемы и свой путь.

На истинные причины болезни никто не обращает внимания, ведь все погружены в суетливое и бессмысленное ”замазывание” следствий. Медики игнорируют тонкую (сверхфизическую) структуру человека и окружающей среды, болезни ”заталкивают” снаружи внутрь, с явленной глазу поверхности в глубины тела и души. Но причины-то остаются неустраненными! Заболевание продолжает жить в организме, так как в нравственном и психологическом отношениях человек остается тем же”.
 

Mhpa

Мера
Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
32
Репутація
1
полностью согласен - единственное полностью излечимое заболевание медикаментозно - герпес. Остальное таблетками нельзя вылечить.
 

Lost Soul

Користувач
Реєстрація
02.06.07
Повідомлення
151
Репутація
0
у лікарів складна робота, тому у них свій професійний гумор. така собі захистна оболочка, щоб не здуріти. не раз траплялося чути різні фразочки полушутливі, особисто я реагую на них нормально.
я вважаю так: якщо комусь лікарі принесли шкоду, то треба жалуватись, писати відповідним органам, щоб таких лікарів звільняли. добивайтесь свого права на допомогу спеціаліста!
треба вміти постояти за себе, бути трохи хамуватим. я пам"ятаю узі не міг пройти два дні, там весь час проходили то друзі то знайомі, а потім не витримав, прикрикнув благим матом і спокійно пройшов. лікар тільки посміхався, казав "що ти там бешкетуєш". і доречі лікар класний, Бойченко фамілія.
траплялося всяке, і з некомпетентністю стикався не раз, коли казали оперувати, а це не було потрібно. але ж має бути своя голова на плечах, є альтернатива - звернутися до іншого лікаря, а не сліпо слідувати рекомендаціям. рекомендую йти до 2-3 лікарів, бажано з різних міст, щоб була об"єктивніша картина. а то всі ми люди і можемо помилитися, а потім нас будуть багном поливати...
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Lost Soul сказав(ла):
якщо комусь лікарі принесли шкоду, то треба жалуватись, писати відповідним органам, щоб таких лікарів звільняли. добивайтесь свого права на допомогу спеціаліста!
пожалійся, і я подивлюсь чи його виженуть з роботи (є багато прикладів, і вони дальше працюють)
Lost Soul сказав(ла):
є альтернатива - звернутися до іншого лікаря, а не сліпо слідувати рекомендаціям. рекомендую йти до 2-3 лікарів, бажано з різних міст, щоб була об"єктивніша картина.
є люди, які не можуть їздити в інші міста на обстеження, так як невистачає грошей . Питання - тоді нафіга в нас є лікарня з такими лікарями?
Lost Soul сказав(ла):
а то всі ми люди і можемо помилитися, а потім нас будуть багном поливати...
щось дуже часто вони помиляються!