Наша служба и опасна и трудна...

Ninja

Користувач
Реєстрація
23.05.09
Повідомлення
21
Репутація
0
Пропоную тут писати ляпи наших співробітників ДАІ, так я к часто катаюсь по місту то набачився цих ситуацій дуже багато, наприклад сьогодні, їду на обід, виїзжаю на центральну дорогу, попереду їдуть Даїшники на ВАЗ 99, проїзжають один пішоходний переход тупо ігнорячи пішоходів, так повели себе і на другому переході і поїхали далі. Збоку їхав якийсь чувак тоже помітив цю фігні тупо начав ржать, пішоходи також розводять руками. І ще хочу написати "Хлопці ті шо їздять на ВАЗ 99, у вас уже як мінімум тиждень не горить один стоп", поміняйте лампочку.

Ше замітив таку фігню шо починають ловити на швидкість коло "хуторка", чи чуть далі на повороті на мусорку, хоча згідно наказу №466 слідує що... "1.4. Виключити випадки документування порушень встановленого швидкісного режиму руху транспортних засобів у зонах дії дорожніх знаків, що обмежують максимальну швидкість, на в'їздах у населені пункти на відстані меншій ніж 1000 метрів від його початку."... судячи з цього виходить, що їм пофіг на накази свого командування.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Ninja сказав(ла):
.4. Виключити випадки документування порушень встановленого швидкісного режиму руху транспортних засобів у зонах дії дорожніх знаків, що обмежують максимальну швидкість, на в'їздах у населені пункти на відстані меншій ніж 1000 метрів від його початку."
цей аргумент ти зможеш використати коли діло дойде до суду.
 

smok_sv

Користувач
Реєстрація
14.04.08
Повідомлення
63
Репутація
0
насчёт Хуторка - часто встречаю Брестский автобус, он там останавливается примерно в 3 часа ночи. Так вот оч часто их там вижу именно в это время суток

ну а если честно - люди людьми, не раз пытался нормально и спокойно общаться с нашим капитаном, но...чувствую, надо учить права и обязанности и... спорить с ними. а то мало того, что штрафы огромные, так ещё и останавливают "для проверки документов" или "что-то у Вас номер не там висит". Ещё и слыхал о новой моде Нетешинских ГАЙцев - фоткать ТС, которые стоят перед подьездами на травичке... Блин, живём все в одном маленьком городишке... Ведь когда-то Вам понадобиться и моя помощь, и помощь моей мамы-медсестры и т.д. Будьте ЛЮДЬМИ!!!
 

smok_sv

Користувач
Реєстрація
14.04.08
Повідомлення
63
Репутація
0
млин. чё вообще твориться?
по ночам можно в нашем городе устраивать сьёмки блокбастеров! главные действующие лица:
1. безбашенные малолетки на табуретка, без какого-либо экипа, но зато сверкающие подсветкой, не обращающие внимания на знаки и помехи.
2. Гаишная 99-ка и 6-ка.главные герои!позавчера пока прошёлся вечером от Варашвки, на Строителей, шоха с мигалками стопорнула 3!!! машинки! так быстро взятки брать-надо уметь
3. наш ментовской бобик. инетересно, сколько они девочек-малолеток-ПТУшниц поперевозили у себя в кабинке?
 

Ninja

Користувач
Реєстрація
23.05.09
Повідомлення
21
Репутація
0
Пару місяців назад вночі бачив як чувак на нармальном мотику, походу Suzuki Bandit наказував наших гаїшніків, було дуже смішно дивитись як вони його намагались догнати на шістьорці.Думав шо в них вобще двіжок взірветься так вони ганяли.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Ninja сказав(ла):
попереду їдуть Даїшники на ВАЗ 99, проїзжають один пішоходний переход тупо ігнорячи пішоходів, так повели себе і на другому переході і поїхали далі
Я їхав позаду них, але не дивувався - це ж Вася ;)
 

Ninja

Користувач
Реєстрація
23.05.09
Повідомлення
21
Репутація
0
наднях спілкувався з Славутськими працівниками ДАї, непонятно чого вони у нас в місті патрулювали, але попався на порушенні, став трішки ближче від автобусної зупинки ніж 30 м. Ну тіпа все по закону, хабаря не давав принципово, інспектор запропонували мені пройти до їхньої машини, на що я відмовився, а коли принесли протокол на підпис вирішив їх трохи позаганять, кажу розкажіть будь-ласка мені мої права і обов'язки на що інспектор сказав шо їх мені розкаже адвокат, ну тут стало все зрозуміло я попросив його дати мені номер телефону довіри і показати маршрутний лист на підтверженя того чого вони опинилися в Нетішині, кароче інспектор начав нервувати, кидати фрази тіпа "Вам шо не доходить, підпишіть протокол", тоді я запропонував покликати старшого інспектора який сидів в машині, все закінчилось тим, що він віддав мені документи і пішов, гггг... залишив навіть ручку свою, тепер в мене в машині їздить трофейна Даїшна ручка...
До речі відмову підписання протоколу мають засвідчити два свідки. Веду рахунок з початку введення нових штафів, поки 3-0 на мою користь.
 

Luka

Користувач
Реєстрація
21.11.06
Повідомлення
127
Репутація
0
Несколько недель назад ехал в Нетешине по дороге вдоль канала (в районе старой мельницы). Уже темно, все с включеными фарами ездят. И только известная ментовская 99-ка, медленно катилась в полной темноте. Видно на охоту.
 

Nino

Користувач
Реєстрація
03.07.09
Повідомлення
71
Репутація
0
а ви попробуйте інколи запропонувати ДАЇшникам самим пройти тест на алкоголь та нароктичні речовини.
Я цілком серйозно!!!Ніхто ніколи б не подумав,що вони самі можуть бути накурені чи випивші,але такі випадки мають місце!!!...
 

mesya

Користувач
Реєстрація
04.09.09
Повідомлення
11
Репутація
0
мені вже набридли наші доблісні даішнікі - по 2 -3 рази пинять провіряють тех паспорт... вже в деяких ситуаціях починаю їх під....ти. раз зупинили попросили засвідчити що водій якого спинили перед мною пяний - я звісно поморозився - то вмою сторону прозвучала фраза - - -(МИ ЩЕ ЗУСТРІНЕМСЯ) віддаючи документи повторив фамілію і подивився ще раз мої номера... ну я звісно з буксами як має бути щей паро раз дальнім маякнув...
 

Mendor

Користувач
Реєстрація
18.07.06
Повідомлення
73
Репутація
0
Недавно спробував пивко таке класне 500 грн. коштує, з хмельницького привезли, взагалі воно більше коштувало, але хлопці скинули.:D Більше не хочу, такшо не попадайте.
 

House

Смєшний чєловєк
Користувач
Реєстрація
06.07.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Вік
35

Ninja

Користувач
Реєстрація
23.05.09
Повідомлення
21
Репутація
0
та банять сразу, я уже писав 5 раз, хоча пишіть хто шо знає .
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
будуть писати..... і що з того зміниться, вони як п"яними сідали за кермо так і будуть дальше сідати , не раз бачила, і не тільки в нашому місті. Доказати щось проти них неможливо, бо зв"язки у всіх

добавлено через 3 минуты
Ninja сказав(ла):
хоча пишіть хто шо знає
ага, понаписують всякої муті... десь почув, свого добавив, і пішло поїхало
 

Ninja

Користувач
Реєстрація
23.05.09
Повідомлення
21
Репутація
0
Сьогодні Хмельницькі даїшники знову накрили все місто, с самого ранку аж 3 машини (це тих шо я бачив) зупиняли усіх підряд і до цих пір продовжують це робити, я також попався на простроченій на 2 дня автоцивілці, спочатку вирішив спорити, але вони якось бистро згодились на "Бородатого дядька",(аж самому стало дивно, бо казали що зараз Леся Українка їх улюблена поетеса) та я і рішив непаритись з судами.Трохи соромно але така жизнь.
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Самому важко з ДАІшниками розмовляти, краще гуртом:).
Це НВ за 23 квітня
 

Вкладення

  • про аварії.jpg
    про аварії.jpg
    171.7 КБ · Перегляди: 140