Нова влада починає набивати кармани.

Snaке

Користувач
Реєстрація
04.01.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Вік
40
05.01.2011р. Деякі державні структури, що фінансуються з місцевого бюджету не отримали зарплати за грудень. Зате міськвиконком зарплату за грудень отримав, а також міський голова, заступники, та деякі посадові особи виконавчого комітету отримали премії та допомогу на соціально побутові потреби.

Що пані Омельчук, вам погано живеться, чи на євроремонт не вистачає? Цікаво як ви в суді будете аргументувати таке розподілення міського бюджету?
 

Igwar

Користувач
Реєстрація
24.10.07
Повідомлення
51
Репутація
0
Вік
41
по- перше, всі державні структури фінансуються не з місцевого бюджету, а з державного.
А по-друге, як мені відомо з точних джерел, якраз працівники міськвиконкому не отримали зарплати за грудень і іще до сьогоднішнього дня її не отримали

добавлено через 3 минуты
Snaке, скажіть , а які ще державні структури не отримали зарплати? Якщо ви володієте такою інформацією
 

Snaке

Користувач
Реєстрація
04.01.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Вік
40
Igwar,
До вашого відома зарплата органів місцевого самоврядування платиться з місцевого бюджету.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Snaке сказав(ла):
До вашого відома зарплата органів місцевого самоврядування платиться з місцевого бюджету.
Так, а державні структури - з державного. Тому, або називайте структури, які ще не отримали зарплатню, або не розводьте непотрібну демагогію на форумі.
 

Snaке

Користувач
Реєстрація
04.01.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Вік
40
Spoch сказав(ла):
Так, а державні структури - з державного. Тому, або називайте структури, які ще не отримали зарплатню, або не розводьте непотрібну демагогію на форумі.
А то що, закриєте тему бо говорять гірку правду про кандидата якого так підтримувала адміністрація Інтерлінку? Чи може як я вам назву ці структури ви їм зарплату дасте?

П.С. А демагогію ви розводите в форомі "Технический", чи пардон, його взагалі ігноруєте.
П.П.С. Структури називати не буду, буде вам повід тему закрити, а хочете взнати, сходіть в казначейство вам скажуть хто не отримав зарплату.

добавлено через 6 минут
Тільки що стало відомо що сьогодні 06.01.2011р. Нараховують зарплату за грудень. Ті хто мають зарплатні карткові рахунки, зможуть зняти кошти завтра в банкоматах. Ті хто отримують в касі ощодбанку, селяві, свята зустрічають по скромному, кошти отримають лише в понеділок 10.01.2011р.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Snaке сказав(ла):
А то що, закриєте тему бо говорять гірку правду про кандидата якого так підтримувала адміністрація Інтерлінку?
А то ви є балаболом, на повідомлення якого не варто витрачати час.
 

Luka

Користувач
Реєстрація
21.11.06
Повідомлення
127
Репутація
0
Snaке,

Деякі державні структури, що фінансуються з місцевого бюджету не отримали зарплати за грудень.
буджет закладывается в начале года (вернее в конце предъидущего). Так что отсуствие денег на зарплату бюджетников это результат деятельности прежней власти.
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
Snaке сказав(ла):
05.01.2011р. Деякі державні структури, що фінансуються з місцевого бюджету не отримали зарплати за грудень. Зате міськвиконком зарплату за грудень отримав, а також міський голова, заступники, та деякі посадові особи виконавчого комітету отримали премії та допомогу на соціально побутові потреби
Snaке сказав(ла):
Тільки що стало відомо що сьогодні 06.01.2011р. Нараховують зарплату за грудень. Ті хто мають зарплатні карткові рахунки, зможуть зняти кошти завтра в банкоматах. Ті хто отримують в касі ощодбанку, селяві, свята зустрічають по скромному, кошти отримають лише в понеділок 10.01.2011р.
Шановний Snaке,
якому Вашому посту можна вірити??? Звідки взялось Ваше друге повідомлення, з того-ж джерела, що і перше?
Snaке сказав(ла):
Структури називати не буду, буде вам повід тему закрити, а хочете взнати, сходіть в казначейство вам скажуть хто не отримав зарплату.
Я-б, на місці адміністрації форума, за такі необгрунтовані повідомлення, не тему закривав би, а банив би провокатора надовго !!! Знаєте що структури не отримали - назвіть ці структури, а не посилайтесь на казначейство та інше. Якщо є докази, докази в студію, в Вас немає НІ-ФІ-ГА, один трёп!
Друге питання в іншому:
Gromada Ольга Омельчук сказав(ла):
зі мною особисто не знайомі, не знайомі і з моїми методами роботи.
звідкіля ми можемо бути знайомими з методами роботи???
Fuse сказав(ла):
Я – єдина, хто в місті щось зробив для того аби зменшити вилучення.
Хочу зауважити, що цим питанням займався Смишляєв, і причому дуже плотно, причому не сам, а разом з усіма мерами міст супутників, і вони писали листи-звертання до влади, мали приватні розмови з тодішнім прем"єром Тимошенко... Взагалі це питання було доволі різносторонньо обговорено!
Питання щодо зарплатні працівникам виконкому та бюджетної сфери: була обіцянка виплати зарплатні 5 числа - вона не витримана! Ніколи ніхто з попередників не наголошував на тому, що вибивав, чи виплачував зарплатню, тимбільш невчасно після обіцянок!
Ніхто і ніколи не наголошував на тому, що працює по ночах, по вихідних, і цілодобово, хоча завжди і всі це робили, тому, що це є обовязками міського голови, і робити з цього якісь досягнення просто негарно! Моя думка, що "Я зробила..." - іде з великим опередженням самих дій, але це не є приводом ставати в "позу" оппозиціонера. Для початку потрібно дійсно дочекатися самих дій.