Нужна ли вам диета?

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
Vrednaia,
Если начинать заниматься спортом, то на постоянной основе. А как только забросишь это дело, форма оч. быстро потеряется.

добавлено через 2 минуты
Smile,
вот это правильно
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
эх....вот сижу и думаю...как же мне повезло...кушаю что хатю, спортом не занимаюсь...а худая как спичка(мама так говорит...да и ещё много кто так говорил)))...ниразу не садилась на диету...и вообще я против диет, зачем себе в чём то отказывать...*PARDON*
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
metallica,

Со мной на квартире живет такая девчонка, она днем и ночью учится. Худая как спичка хочет поправиться. Надо будет ей сказать, в чем причина, что она не может вес набрать. Но как лучше сказать? Подойти, что ли сказать: забей ты на учебу.
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
не секрет-нічого...воно тобі тре...
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
Venera,
Еще раз повторюсь, садиться на диету не стоит. Так как было уже выше сказано, гастрит можно заработать. А вот уменьшить порции и больше движения активности.
 

Venera

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
38
Репутація
2
Вік
31
ги... и долго ты голодала*???? ну я незнаю...просто меня бесит мой животик!!! и тем более еду в лагкрь и чё там быть с пузом...неа..нехочу....мне говорили что над кушать всякие йогурты и бананы и ты похудаешь,но ещё мне говорили что в бананах много калорий...и кого слушать???*DONT KNOW я и так... мало кушаю... и прес качаю и нифига!!!!!!! :-(
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
metallica сказав(ла):
Гарний спосіб похудіння-поступіть в престижний універ і робіть все домашнє завдання:D Провчившись біля 6 місяців в Острозі я схудла на 5 кіло:-p
А от я коли там навчалася, то набрала 10 кг зайвих:D . Так що як кому.
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
Venera,
Якщо ти ну прям кожен день прес качаєш і їси мало--значить в тебе це по природі--а проти природи не попреш--так що змиритися прийдеться.
Від йогуртів та бананів толку мало....Чай зелений, ромашковий.Кефір не жирний-ото да!а в цих йогуртах як правило хімії море різної.

добавлено через 1 минуту
Venera сказав(ла):
ги... и долго ты голодала*????
ну я то в принципі не голодала (хоча й бувала дурка день нічого не їла)І ще раз повторюся не займайся тією єрундою якою займалася я.
 

Venera

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
38
Репутація
2
Вік
31
ладно буду куфать йогурты.. ну блин природа.... ей нада ж былоименно меня такой зделать...:D ги... лан буду чёт пробывать... пасибки что дали советики...:-*
но просто сидеть и ничего не делать тоже не дело,всё таки как то над убрать парочку кг...
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
Такс, дівчатка, почитала ваші пости і хочу сказати, що такими способами як тут згадувались скинути зайву вагу нереально.
Особливо на бананах та йогуртах.
Банан самий калорійний з фруктів. Йогурти типу "Фрогурт", "Вінні", "данон"- це взагалі пусті вуглеводи і маса цукру. Харчуючись так , можна ще й прибавити в вазі.
Найпростіший варіант скинути пару кг , не вдаючись до жорсткої дієти.Це харчуватись овочами та білком ( м`ясо, риба)+ трохи фруктів, чай без цукру і ніякого хліба ( хібащо з висівками в невеликій кількості), якщо любите можна вживати кисломолочні продукти( кефір, ряжанку, тощо, але без наповнювачів).
І тоді результат зможете побачити за тиждень.
Обов`язково слід випивати 2 л негазованої води в день.
 
M

metallica

L_SI сказав(ла):
А от я коли там навчалася, то набрала 10 кг зайвих
Може просто організм сприйнятливий до перекусів. Я їм один раз в день, спочатку було тяжко, але тепер звикла:D

jolie сказав(ла):
metallica,

Со мной на квартире живет такая девчонка, она днем и ночью учится. Худая как спичка хочет поправиться. Надо будет ей сказать, в чем причина, что она не может вес набрать. Но как лучше сказать? Подойти, что ли сказать: забей ты на учебу.
Просто їй треба їсти калорійні продукти, якщо нема часу на регулярне харчування. А, взагалі то ти можеш їй готувати:D А потім з ложечки кормити:D Взагалі то,якщо в неї така фігура, то вона ніколи не буде дамою з "пристрасними" формами.


Боже, я якраз такими продуктами, як вказала L_SI і харчуюся=-O Я приречена на дистрофію???:D
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
metallica сказав(ла):
Може просто організм сприйнятливий до перекусів. Я їм один раз в день, спочатку було тяжко, але тепер звикла
Та просто харчувались переважно по ночах, смаженою картоплею, або яєшнею.Вдень їсти абсолютно не хотілось, а от годині так об 11 , ми з подругою розуміли , що ми готові з`їcти слона. І бідні хлопчики , які жили в сусідній кімнаті і з якими ми товаришували чистили нам цю саму картоплю, а потім ми її смажили на всю компанію.
Ех, весело було, прикольні були часи...
 
M

metallica

L_SI сказав(ла):
Та просто харчувались переважно по ночах, смаженою картоплею, або яєшнею.Вдень їсти абсолютно не хотілось, а от годині так об 11 , ми з подругою розуміли , що ми готові з`їcти слона.
Ото в цьому і проблема. ДІВЧАТА СМАЖЕНА КАРТОПЛЯ-ЗЛО!!!!!:D
Я, особисто, коли хочу вночі їсти-п'ю багато холодної води і слухаю Slipknot-помога!:D Після такої шокової терапії сплю як вбита:D
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
Venera,
Не голодала и не собираюсь.
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
metallica сказав(ла):
Боже, я якраз такими продуктами, як вказала L_SI і харчуюся Я приречена на дистрофію???
Дивлячись в яких пропорціях ти їсиш. Врахуй те , що ніяких перекусів, ні макарон, ні круп, ні хліба, ніяких газованих напоїв, солодощів.
Ніяких майонезів та сметани, салати заправлені лише олією та лимонним соком.
Я за таких умов втратила 12 кг, тому я знаю що говорю.:-p
 
M

metallica

L_SI сказав(ла):
Дивлячись в яких пропорціях ти їсиш
Їм як мала дитина:-( Мама мене вже ненавидить:-(
L_SI сказав(ла):
ні макарон, ні круп, ні хліба, ніяких газованих напоїв, солодощів.
Ніяких майонезів та сметани, салати заправлені лише олією та лимонним соком.
Всього вище перечисленого не їм і не п'ю взагалі. Окрім перекусів в академії-булка+сік.
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
metallica сказав(ла):
Окрім перекусів в академії-булка+сік.
Так отож, тому дистрофія тобі не загрожує.
В соках з пакетів теж багато цукру ну а булочка сама розумієш потягне калорій 300-500.
"П`ять хвилин в роті і все життя на талії".
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
L_SI сказав(ла):
Найпростіший варіант скинути пару кг , не вдаючись до жорсткої дієти.Це харчуватись овочами та білком ( м`ясо, риба)+ трохи фруктів, чай без цукру і ніякого хліба ( хібащо з висівками в невеликій кількості), якщо любите можна вживати кисломолочні продукти( кефір, ряжанку, тощо, але без наповнювачів).
І тоді результат зможете побачити за тиждень.
Обов`язково слід випивати 2 л негазованої води в день.
metallica сказав(ла):
Боже, я якраз такими продуктами, як вказала L_SI і харчуюся
metallica сказав(ла):
Окрім перекусів в академії-булка+сік.
Це сама потужна дієта напевно на сьогоднішній день серед всіх...metallica, коли покажеш результат?
 

GeLLa

Користувач
Реєстрація
29.01.07
Повідомлення
25
Репутація
0
Главное это правельно питатся, я за месяц, может чуть больше, потеряла 22 кг, и скажу что впринцепе никакой диеты ненадо, просто надо больше заниматся спортом, и немного уменьшить порции, говорят если перед едой пить стакан воды, тоже помогает, тогда ты не сьеш лишнего. Сутра пробежка или зарядка активная дома (в особености помогает качание преса), думаю встать на пол часика раньше особо не тяжело, если дествительно хочеш добится цели, особо что бы не думать о еде часто увлекатся каими-то другими делами, ну и впринцепе помогает зелёный чай, проверено. И желательно уменьшить в своём рационе сладкое, и слишком жирное. Главное желание, а то всё пустяки.;)
 

trast

Користувач
Реєстрація
20.03.07
Повідомлення
8
Репутація
0
Мені б ваші проблеми.Дівчата любіть себе такими які ви є.:)