Нужна ли вам диета?

4ara

Користувач
Реєстрація
16.10.06
Повідомлення
45
Репутація
0
Вік
46
L_SI, всё правильно. От себя добавлю - не есть после 6-ти вечера. Результат гарантирован.
А диеты - ерунда. Лучший способ заработать себе язву. А килограммчики после таких голодовок набрасываются на тебя с новой силой, причём в удвоенном количестве
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
GeLLa сказав(ла):
говорят если перед едой пить стакан воды
А я слышала, что вместо воды, стакан томатного сока.
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
jolie сказав(ла):
А я слышала, что вместо воды, стакан томатного сока.
Воду краще пити за пів-години до вживання їжі( 1ст) і потім через годину після. Не розбавляється шлунковий сік і процес травлення проходить швидше.
 

Roma

Користувач
Реєстрація
08.06.06
Повідомлення
7
Репутація
0
Щоб схуднути Ви в запой уйдіть, на тижня 2 - Ефект 100%.
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
Roma сказав(ла):
Щоб схуднути Ви в запой уйдіть, на тижня 2 - Ефект 100%.
Водка и вообще все алк.напитки запрещены для похудания.:-| Но после серьезной пьянки, и вправду килограммы пропадают.:-X
 

Smile

Улыбочка
Користувач
Реєстрація
09.05.06
Повідомлення
164
Репутація
0
Я вважаю, що дієта іноді буває необхідною (але це не той випадок коли а животику трохи зайвого жиру), а коли при рості у 170 см вага 125кг. Тут вже потрібно задуматись. І йдеться не про естетику, а – здоров’я. Адже це негативно впливає на серцево-судинну систему та інше…
На мою думку, якщо ви вже вирішили сідати на дієту то потрібно звернутися до дієтолога, який, обстеживши вас, підкаже що необхідно саме вам. Тоді така дієта не нашкодить і принесе користь.
 
M

metallica

Знахарь сказав(ла):
metallica, коли покажеш результат?
То є тонкий натяк на...?:D

Про животик:
Щоб не було животика(не розумію, що в ньому такого поганого:cool:) не на дієтах потрібно сидіти, а прес качати.Бо то на пузику не жир а розслаблені м'язи, так що дієта не те що потрібно. Хіба що, якщо сісти на таку дієту, щоб шлунок до хребта прилип:D
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
Smile сказав(ла):
якщо ви вже вирішили сідати на дієту то потрібно звернутися до дієтолога, який, обстеживши вас, підкаже що необхідно саме вам.
Решения сесть на диету у большинства приходит спонтанно, кто побежит к врачу?, даже и не подумают об этом .Сам себе диету сочинил и не паришь мозги.. Да!Да!Да! и не подумав что правильно и не правильно отказывают себе в тех самых полезных белках и пр.др.
 

Smile

Улыбочка
Користувач
Реєстрація
09.05.06
Повідомлення
164
Репутація
0
jolie сказав(ла):
Решения сесть на диету у большинства приходит спонтанно, кто побежит к врачу?, даже и не подумают об этом .Сам себе диету сочинил и не паришь мозги.. Да!Да!Да! и не подумав что правильно и не правильно отказывают себе в тех самых полезных белках и пр.др.
через це усі проблеми типу гастритів і зіпсованого здоров"я. Якщо вже обирати дієту то правильну. Адже у когжного свій організм зі своїми особливостями. Ми всі різні і я вважаю, що не можна для всіх однакове призначати (а тим більше собі, ну хіба що якщо ти сам лікар)
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
В мене є улюблений сайт, де можна почитати потрібну інфу і просто поспілкуватись, знайти однодумців.Це www.eDiet.ru
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
L_SI сказав(ла):
В мене є улюблений сайт, де можна почитати потрібну інфу і просто поспілкуватись, знайти однодумців

Тебя никто не заставляет здесь общаться…
 

Caramellina

Користувач
Реєстрація
24.03.07
Повідомлення
59
Репутація
0
Вік
34
jolie сказав(ла):
Тебя никто не заставляет здесь общаться…

metallica сказав(ла):
Це шо? Я трохи не розумію...чи ти хамиш, чи як?
сама создала тему и ещё притензии..........люди помочь хотят........ может нам вообще здесь не отмечаться и это будет только твоя тема?
 

Roma

Користувач
Реєстрація
08.06.06
Повідомлення
7
Репутація
0

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
jolie сказав(ла):
Тебя никто не заставляет здесь общаться…
Написали просто місце звідки додаткову інфу можа взяти , якщо ти не зрозуміла!!!!jolie,
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
Сообщение от L_SI
"В мене є улюблений сайт, де можна почитати потрібну інфу і просто поспілкуватись, знайти однодумців"
посчитала хамством.
 

~MasankA~

Користувач
Реєстрація
28.05.07
Повідомлення
20
Репутація
0
Да ладно..не воспринимай все так близко к серцу...у меня тоже так было..но я привыкла..сказала себе. а мне поф..и все супер)
 

jolie

Користувач
Реєстрація
10.06.07
Повідомлення
68
Репутація
0
Вік
36
И не воспринимаю, я считаю все и так супер. Я ведь только сутки как на форуме с вами, так бы сказать новичок в этой сфере, и все очень даже не плохо. Мое мнение.
На то он и форум, чтобы заводить дискуссии.
 

_ЛаПуСьКа_

Користувач
Реєстрація
30.03.07
Повідомлення
83
Репутація
0
jolie сказав(ла):
Я считаю, ненужно садится на диету, просто надо меньше кушать и больше двигаться
вполне согласна...зачем много жрать, чтобы потом садится на диету?! ем нормально...внешне вроде не таранька, и не корова...и ем то, что люблю....знаю много людей которые хотят похудть...это зделать не очень сложно...просто с каждым днём кушать меньше...вот и всё!!!
 

L_SI

Користувач
Реєстрація
11.05.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
43
jolie сказав(ла):
Тебя никто не заставляет здесь общаться…
Не в`їхала. Панночко, ви надто багато на себе берете.
Сайт спеціалізований.Там обговорюються проблеми здорового харчування, схуднення. Я поставила посилання на нього лише для того, щоб інші користувачі змогли відшукати там потрібну інфу.
Шановна, ви всього лиш другоий день на форумі.