Нужна ли вам диета?

-SaKuRa-

Користувач
Реєстрація
20.04.07
Повідомлення
29
Репутація
0
Вік
33
Я здається вже писала...ну нічого, напишу ще раз..
Особисто я не їм після18,00, стараюся не зловживати всяким фастфудами,чіпсами і сухариками.Займаюся танцями.
А так не відмовляю собі, іноді саменька можу шоколадку з"їсти, чи купку цукерок.:) Ну люблю я солоддке.
Краще більше рухатися, а не лежачи з пультом в руках топтати все, що було в холодильнику.:)
 
A

Aleg

Хахаха мені дієта взагалі ненада повірте на слово я хожу в 7 клас а важу 33 КГ ну от нехочу їсти і все а хочу поправитись шо мона робити для цього?:D
 

Федька

PsychoSurfer
Користувач
Реєстрація
05.04.07
Повідомлення
506
Репутація
31
Aleg сказав(ла):
Хахаха мені дієта взагалі ненада повірте на слово я хожу в 7 клас а важу 33 КГ ну от нехочу їсти і все а хочу поправитись шо мона робити для цього?:D

в тебе глисти:-X
провірся
 

Mikhey

Користувач
Реєстрація
01.07.07
Повідомлення
36
Репутація
0
нет я без неё и так похудел на 20 кг
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
79
Репутація
1
Вік
37
Тут думаєш як поправтися, а люди як схуднути:D
Федька сказав(ла):
в тебе глисти
провірся
точно не має -може щось порадите а то вага до 60кг. в армії була хоть 70кг. а перед нею 55.
Скоро тепло а тут одні кості да шкура, навіть тягання заліза не допомагає
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Buhgalter сказав(ла):
точно не має -може щось порадите а то вага до 60кг. в армії була хоть 70кг. а перед нею 55.
Скоро тепло а тут одні кості да шкура, навіть тягання заліза не допомагає
Выход один - иди в армию, на контракт.:cool:
 

_lapochka_

Користувач
Реєстрація
02.03.08
Повідомлення
23
Репутація
0
особисто мені вона ніколи не була і надіюсь не буде потрібна, Дієта для чого? - щоб скинути зайві кілограми? - у мене їх зовсім не має, спорт - це головне!! Плавання, біг, танці особливо східні - це просто супер! А ще є думка, що дієти очищують організм - для цього існує безліч інших можливостей. P.S: я не хочу бути девкою, яка щоб похудати їла одну лише БУМАГУ! І потім вмерла... Нікому не раджу таким займатись!
 

belka

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Диета-Зачем?!Что бы понравится противоположному полу,или себе что то доказать?Я считаю что диеты не так важны в жизни...
 
У

_У_д_а_ч_а_

возможно диета и нужна, но у каждого свой организм, по этому перед тем, как садится на диету, сначало проконсультироватся у врача
 
N

NiFeRTiTi

Buhgalter сказав(ла):
точно не має -може щось порадите а то вага до 60кг. в армії була хоть 70кг. а перед нею 55.
Скоро тепло а тут одні кості да шкура, навіть тягання заліза не допомагає
__________________
Я знаю один действинный способ, что поправится : Нужно каждый день пить полстакана пива смешанного с полстаканом сметаны. Вот поправишься, как на дрожжах.
 

buble

Користувач
Реєстрація
21.01.07
Повідомлення
41
Репутація
0
NiFeRTiTi сказав(ла):
Я знаю один действинный способ, что поправится : Нужно каждый день пить полстакана пива смешанного с полстаканом сметаны. Вот поправишься, как на дрожжах.

наверное, работает...если получится всю эту вкусняшку в себе удержать и не выблевать*NO*
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
ДИЕТА НУЖНА. ПОТОМУ ЩО МОЖНА ПОПРАВИТИСЬ ВИД РЕЖИМА ДНЯ.И ВИД ОРГАНИЗМА;)
 
K

keeway

Навіщо вона мені і без дієти непогано.
 

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
~MasankA~ сказав(ла):
Вот я лично..тоже страдаю такой фигней..хочу сесть на диету..только не получаеться...уж больно покушать хорошо люблю.... если ем...например кашу..то обезательно с катлетой..гарниром..салатом..коком....сладким..чаем...и еще с чемто..обжора да?!




ТАК НИКТО НЕ ГОВОРИТ, ЧТО КУШАТЬ НЕ НАДО-А ЕЩЕ КАК НАДО,ЕСЛИ ТЫ ХОЧЕШЬ ПОХУДЕТЬ, А СИЛА ВОЛИ ТЕБЕ ЭТОГО НЕ ПОЗВОЛЯЕТ, ТО ЗАЙМИСЬ КАКОЙ НИБУДЬ ФИЗИЧЕСКОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТЮ: НАПРИМЕР ЗАПИШИСЬ НА ТАНЦЫ, У НАС ВЕДЬ В ГОРОДЕ ЕСТЬ МНОГО ТАНЦ КЛУБОВ(зА ЧАС СТРАСТНОГО ТАНЦА В ОРГАНИЗМЕ ЗЖИГАЭТЬСЯ БОЛИЕ 600 ККАЛ), А ЕСЛИ ТЫ ТАНЦУЕШЬ ЕНЕРГИЙНЫЙ ТАНЕЦ С ПАРНЕМ(КАК В ФИЛЬМЕ ГРЯЗНЫЕ ТАНЦЫ) ТО ЕЩЕ БОЛЬШЕ(НА СЕБЕ ПРОВЕРЕЛА САМА ИМЕЛА ТАКУЮ ЖЕ ПРОБЛЕМУ, КАК ТОЛЬКО ЗАПИСАЛАСЬ В ЛАТИНО КЛУБ Я ПОХУДЕЛА НА 4 КГ), НО ЕСЛИ ТЕБЕ ТАНЦЫ НЕ ПОДУШЕ У НАС В ГОРОДЕ ЕСТЬ ТАКЖЕ И АЕРОБИКА.:)

добавлено через 3 минуты
_lapochka_ сказав(ла):
особисто мені вона ніколи не була і надіюсь не буде потрібна, Дієта для чого? - щоб скинути зайві кілограми? - у мене їх зовсім не має, спорт - це головне!! Плавання, біг, танці особливо східні - це просто супер! А ще є думка, що дієти очищують організм - для цього існує безліч інших можливостей. P.S: я не хочу бути девкою, яка щоб похудати їла одну лише БУМАГУ! І потім вмерла... Нікому не раджу таким займати




Я с тобою повністю погоджуюсь , після східних танців виходиш як після бані-вся мокра, і дієти ніякої на треба!!!
 

_lapochka_

Користувач
Реєстрація
02.03.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Fameli сказав(ла):
Я с тобою повністю погоджуюсь , після східних танців виходиш як після бані-вся мокра, і дієти ніякої на треба!!!
угук, особливо якщо так реально поганяють на танцях:cool:
 

Fameli

Користувач
Реєстрація
02.04.08
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
-SaKuRa- сказав(ла):
Особисто я не їм після18,00, стараюся не зловживати всяким фастфудами,чіпсами і сухариками.Займаюся танцями

А якими ти танацями займаэшся???*DANCE* *DANCE* *DANCE*
 
N

NiFeRTiTi

А я занимаюсь " Бодифлексом" ем, что нравиться и имею хорошую форму!
 

_DaNySя_

Користувач
Реєстрація
01.04.08
Повідомлення
12
Репутація
0
як говорить Могилевска,,полюби меня такой какая я есть,, і вообще найкраща дієта,заклєювати рот...шучу..гг