Офіційна медицина проти "нетрадиційної". Ваша думка

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
традиційна медицина проти "нетрадиційної". Ваша думка.

добавлено через 8 минут
читав колись, що в одній країні лікарям платили гроші за те що в їхньому районі не було хворих.А якщо є хворі - вибачай грошей нема - погано працюєш. В мене склалося враження, що наша система зацікавлена в тому, щоб ЛІКУВАТИ ПАЦІЄНТА. Але не зацікавлена щоб Вилікувати. Воістину світ тотальної брехні. (Окремих чесних,сумлінних медпрацівників - це не стосується)
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
щось оця фраза
kredit_s сказав(ла):
В мене склалося враження, що наша система зацікавлена в тому, щоб ЛІКУВАТИ ПАЦІЄНТА. Але не зацікавлена щоб Вилікувати.
у мене в голові з цією не сумісні
kredit_s сказав(ла):
що в одній країні лікарям платили гроші за те що в їхньому районі не було хворих.А якщо є хворі - вибачай грошей нема - погано працюєш
і яке це має відношення до назви теми??
kredit_s сказав(ла):
Ізвольтє спочатку ваша,
а цю фразу ви вже мабуть десь бачили
На форуме категорически запрещено:
5.3.7.Запрещено создание тем, не предполагающих обсуждения (исключением является раздел Песочница), публикация объявлений кроме как в специальных разделах форума. Также запрещается создавать нераскрытые темы (т.е. такие, в которых автор спрашивает мнение о чем-либо у других, не раскрыв своего отношения к предмету темы)
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
щось оця фраза
Цитата:
Сообщение от kredit_s
В мене склалося враження, що наша система зацікавлена в тому, щоб ЛІКУВАТИ ПАЦІЄНТА. Але не зацікавлена щоб Вилікувати.

у мене в голові з цією не сумісні
Що ж тут незрозумілого? Чим довше "лікують" - тим більше бабла косять.
А традиційної медицини (нормальної) в нас взагалі немає. В нас є люди в білих халатах котрі сидять в поліклініках і різними методами ( оплати за аналізи, знімки, довідки...) "витягують" грошики людей, які до них звернулися. Зверніть увагу - коли людина проходить будь-яку медкомісію,- в неї шукають-вишукують хвороби, придираються до аналізів і т.д. Коротше, плати. І навпаки - попав в лікарню, тебе за 10-14 днів зроблять ( на папері) здоровим, бо ти пройшов лікувальний (знову ж небезкоштовний) курс. Парадокс? Так, але життєвий.
А як наші медики призначають лікування? Просто тупо приписують ліки зовсім не знаючи, як буде реагувати на них наш хворий організм. Вони навіть не знають як буде реагувати наш здоровий організм. Ось тому і помирають зненацька діти і молоді люди від щеплення, наприклад. Потім, антибіотики діють на різних людей по-різному. І ось уявіть собі, як буде реагувати хворий організм на антибіотик з ефективністю для нього в 5%, а нирки і печінка працюють по-повній програмі. А якщо вони хворі? До речі це не впливає на призначення лікаря.
І, якщо, не дай боже, літальний результат такого лікування, яка причина смерті буде? Звичайно, та звороба, яку "лікував" лікар - інші можливі наслідки, навіть не розглядаються. Тотальна лікарська взаїмопідтримка. Взагалі, хто чув про доведені лікарські помилки? Таких немає. Тобто в Україні лікарі такої високої кваліфікаціїї, що ніколи не помиляються. Знову парадокс.
Принаймі так переконує нас наша офіційна медицина.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
точно все описано..аж сумно...
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
На мой взгляд,только объединение их даст результат.
В нетрадиционной медицине тоже много шарлатанов.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
не даст...когда люди начнут развиватся духовно тогда будет результат...а если нет то нет...
 

VELVET

Користувач
Реєстрація
16.12.09
Повідомлення
2
Репутація
0
Имеет кто либо информацию о хорошом народном лекаре(бабка,маг)?
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
kredit_s,А как вы будете лечить духовно грыжу или порок сердца?
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Если люди неожиданно и все вместе начнут духовно развиваться, то человечество перейдет на новый энергоинформационный уровень и грыжа вместе с пороками сердца и другими болезнями пропадут сами собой. Единственная, возможно, болезнь, которая останется - потускнение чакр.
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Чтобы победить болезнь-нужно лечить тело и душу.Чакры-это хорошо,но есть и кармические заболевания.Сейчас пришло время,когда нельзя отвергать любую из медицин.Нужно использовать и одну и другую.Они должны дополнять друг-друга.
 

Spanish Fly

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
235
Репутація
7
Bu_sh_ka,
я дуже вибачаюся за можливий баян і тд. недавно один чоловік переконував мене в цілющих властивостях бад..каже 10 років не заходив в лікарню.. як ви до них відноситесь?
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Spanish Fly,
на мою думку це развод....тому що мені багато людей таке казали, що мені те вилічило, те вилічило......а їм аби тільки продати.... а потім їх старались впарити не за маленькі гроші (бо я як зрозуміла вони закупляють, а потім спихають)... Але у все це, я не вірю!!!!! Можливо хто і вірить....
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
Якщо в людини відрегульоване правильне харчування (по всім правилам Аюрведи)...то звісно БАДи принесуть свою користь...
А якщо сьогодні пиво...завтра їда на ніч...післязавтра горілка з холодцем, то звісно толку від тих біологічних добавок ніякого не буде, і потім людина тільки буде розводити руками і говорити : знову кляті шарлатани надурили мене.
 

akvar

Користувач
Реєстрація
22.04.09
Повідомлення
96
Репутація
1
Я категорически против БАДов. По определению биологичски активная пищевая добавка не является лекарством, значит не лечит. А если лечит, то это уже не бАД, а лекарственное средство. И должно продаваться в аптеках, проходить клинические испытания, как и любое лекарство. По нашему законодательству БАДы не проверяются ни на безопасность, ни на полезность. Хорошо, если это просто пустышки. А если это фармакологическая компания проводит эксперимент? Зачем платить деньги (большие) добровольцам, если эти добровольцы сами готовы платить деньги за то, что над ними проводят эксперименты. Это только моё личное мнение. Существует положительный эффект от пустышек, если человек, принимающий их, верит в эффективность.
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
Не каждому поможет не традиционная, далеко не всем навредит традиционная...
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Spanish Fly,
Бады использовала,но только по рекомендации лечащего врача(которому доверяю).Была подобрана индивидуальная схема приема.Мне помогло.Одна упаковка стоила 100 дол.Доставали не здесь.О тех бадах,которые продают в нашем городе ничего не знаю.Без совета врача пить ничего не собираюсь.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
тобто традиційна медицина (лікар) запропонував не традиційну (ліки) отож висновок між ними необхідно ставити знак "+"
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Теж пила БАД, приписував лікар. Дійсно допомогло. Купляла в нашій місцевій аптеці. Тому
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
тобто традиційна медицина (лікар) запропонував не традиційну (ліки) отож висновок між ними необхідно ставити знак "+"
дійсно так.
Але не купляйте, начитавшись реклами. Лише за призначенням хорошого лікаря!
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
kredit_s,
А как Вы относитесь к Мантрам и Рейкам? Что Вам ближе? Владеете ли Вы этими "техниками"?:-[
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
не сталкивался...