Олег Тягнибок: Гряде новий... 1937 рік?

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
Історія дійсно має тенденцію розвиватися по спіралі. Не оминає ця тенденція, на жаль, і Україну ...

6 грудня 2010 року мене (Олега Тягнибока) викликали на допит у Слідче управління ГУ МВС України у місті Києві у справі акцій проти Податкового кодексу.

А сьогодні мені прийшов лист, котрий говорить про те, що насправді цікавить слідчих. Цей лист свідчить про загрозливу тенденцію, що Україна стрімко перетворюється на поліцейську державу, а МВС – на каральний орган. Сьогодні репресії спрямовані проти ВО "Свобода", а завтра вони можуть бути спрямовані проти кожного.

Публікую без коментарів лист старшого лейтенанта міліції

lyst.jpg

посилання на джерело ...
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
А надо бы публиковать с комментариями. В чем же проявляется "спираль истории" и 37-й год?
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
Не дай Боже, тягнибоку прийти до влади. Хай йому грець!
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
Будь сейчас 37-ой год,то Sergiy Ryzhuk за эту темку уже завтра бы ехал в поезде на Колыму в блатной полосатой робе,а не катался б городу на джипаке.Это в лучшем случае...а могли б завалить без суда и следствия где-то в темном подвале
Ну вызовут тягнывсторону побеседовать в кабинетик .....прополоскают мозги....и будете на своих масынках сдирать свои наклеечки ,не исключаю,что вскоре будете клеить синенькие -рыгианальные
 

Sergiy Ryzhuk

Користувач
Реєстрація
27.10.10
Повідомлення
246
Репутація
109
zenia сказав(ла):
Будь сейчас 37-ой год,то Sergiy Ryzhuk за эту темку уже завтра бы ехал в поезде на Колыму в блатной полосатой робе,а не катался б городу на джипаке.Это в лучшем случае...а могли б завалить без суда и следствия где-то в темном подвале
Ну вызовут тягнывсторону побеседовать в кабинетик .....прополоскают мозги....и будете на своих масынках сдирать свои наклеечки ,не исключаю,что вскоре будете клеить синенькие -рыгианальные
Дякую за Вашу думку і вибачте що розчарував Вас ...

добавлено через 5 минут
JohnSparrow сказав(ла):
А надо бы публиковать с комментариями. В чем же проявляется "спираль истории" и 37-й год?
Абсолютно з Вами згоден! Проте іноді є речі, до яких не напишеш коментар ... Це як по ТБ - показують сюжет без будь-якого коментаря і іноді навіть без звуку ...

добавлено через 3 минуты
kill сказав(ла):
Не дай Боже, тягнибоку прийти до влади. Хай йому грець!
І слава Богу, що є такі люди як Ви! І не менша слава Йому, що прихильників націоналізму (зумисно не пишу ім"я лідера "Свободи", адже він може змінитися у будь-який момент) в Україні більшає ... Дякую Вам!
 

Wo_lf

Користувач
Реєстрація
12.11.08
Повідомлення
84
Репутація
0
Я вважаю, що варто "затронути" цю тему...
zenia сказав(ла):
Не дай Боже, тягнибоку прийти до влади. Хай йому грець!

Навпаки буде позитив!!!
 

sonic

злий вуйко
Адміністратор
Реєстрація
31.08.06
Повідомлення
404
Репутація
56
ну начнем з того що це звичайний піар ВО "Свобода"
виходів з даної сиуації уйма
папірець в мусорну корзинку.
папірець в мусорну корзинку і відповідь лейтенану там був я і мої зами.
папірець в мусорну корзинку і питання лейтенанту, а з якого дива я ма надавати конфедеційну інфу.
ну і т.д. і т.п.
саме головне зробити це мовчки, але ж ні тра пропіаритись... ось я такий і борюсь за вас всіх....
одним словом гидота і піар.
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Sergiy Ryzhuk сказав(ла):
Цитата:
Сообщение от JohnSparrow
А надо бы публиковать с комментариями. В чем же проявляется "спираль истории" и 37-й год?
Абсолютно з Вами згоден! Проте іноді є речі, до яких не напишеш коментар ... Це як по ТБ - показують сюжет без будь-якого коментаря і іноді навіть без звуку ...
Уважаемый Сергей, Вы всем сказали "спасибо", со всеми согласились, но все же, как по Вашему:
1) Является ли требование следователя законным?
2) По каким признакам оно может быть классифицировано, как сходное с методами т.н. "37-го года"?
 

mr. Василий

гнусний, але (!) харизматичний провокатор
Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
346
Репутація
0
Так это ж Тягнибок, он даже на тему: "разведение в условиях кризиса лилипутского тушканчика из Нигерии" несколько раз да упомянет 37-й год.
 

Українець

Користувач
Реєстрація
31.03.09
Повідомлення
300
Репутація
16
Майбуть все ж таки люди не дарма кажуть: "Вік живи - вік учись". Читаючи дебати всіх тут присутніх у мене склалося враження, що люди здатні лише нападати не озираючись на зад і не дивлячись у перед лише із-за того, що хтось, комусь просто не подобається, або чиїсь ідеологічні уподобання не відповідають ідеологічним уподобанням іншого. А просто замислитись над тим чи могло б це трапитися зі мною чи моїми близькими і чи вийшов би я з кабінету слідчого якщо на це буде чиясь політична воля якщо я нічого не вкрав, нікого не вбив, нічого не порушив, просто маю інше бачення щодо кращого життя свого народу та своєї держави? Я особисто хотівби жити в країні в якій намагаєшся звернутися до міліціонера за допомогою, а не переходити на інший бік вулиці при його появі. Пропоную для всіх хто не вірить в наглядову систему 37-го року організувати гру за наступними правилами: 1.) ви загадуєте якусь таємницю яку кажете лише свому найкращому другу і разом приходите до мене де я вас розміщую у різних кімнатах. 2.) Спочатку я буду дізнаватися про цю таємницю у вас запихаючи вам голки під нігті, які потім вирву пласкогубцями і ви в криках розповідаєте мені свій секрет. 3.) Потімі в сусідній кімнаті я розжареним утюгом буду утюжити вашого друга який також буде кричати про свій секрет. І якщо відповіді співпадуть то вас буде визнано чесним громадянином, нагороджено грамотою і повернуто для родини для вічного лікування та думками про краще життя...
Я не думаю, що будь-кого влаштують такі ігри і тим більше точно впевнений, що ніхто не хоче щоб це стало його життям...
 

All_See_Glaz

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
12
Репутація
1
Українець сказав(ла):
я нічого не вкрав, нікого не вбив, нічого не порушив, просто маю інше бачення щодо кращого життя свого народу та своєї держави?
інші бачення можуть буть тільки у врагов народа. А ми повинні йти за вітром, помагати реформам. Жаль мене не приймають ніякі партії :'(

Я предлагаю в рамках посиленя ефекту від адмінреформи та нужності срочного наведеня порядку, централізації, піднятя бистродєйствія по вертикалям, такі важні шаги:
1. Скоротити госапарат ще на 60% так- об,єднати суди, міліцію і прокуратуру, МЧС в одну структуру-назвав її народна інквизиція. Ефект-економляця 60млрд.грн. які можна направити на строітєльство нових европейських тюрем в рамках підготовки до євро-12