ПАРКУР - НОВИЙ ВИД СПОРТА!!!

B

Bo$$

Паркур!

Ми з Plegue займеємося по троху паркуром і все виходить а головне якщо отримав травму ніколи не кидай , і не треба робити якщо не впевнений!:cool:
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
я б сказав який у нас паркур

Bo$$ сказав(ла):
Ми з Plegue займеємося по троху паркуром і все виходить а головне якщо отримав травму ніколи не кидай , і не треба робити якщо не впевнений!:cool:
:-| Я то знаю які травми бувають і це правда що ти говориш :-p
 

Paladin

Користувач
Реєстрація
06.08.06
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
34
Пашка хорошо што создал ету тему
Давно пора!!!!!!
Нетешын город маленький, но найти где можна потренироваться реально,
если поискать.
 
T

TenJloDemoH

Pashok сказав(ла):
в декабре прошлого года была организована команда перспективно нового вида спотра в нашем городе, да и в принцыпе во всеи Украине! ПАРКУР (france. "Le Parkour") !


хм.. ниразу не видел чтобы ктото "летал" по городу..
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Якщо це те, про що я думаю (а думаю я про Літо з фільму "13 район"), то в мене аж дух захоплює, коли я дивлюсь на його скаканину. Особисто мені - дуже подобається. І я б розвивала цей вид спорту (якщо він вже таким вважається). Ну не сама звичайно ж скакала б, але молодь би підтримувала в цьому.
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
Я б сказав шо це у нас за паркур!!

:-| Я согласен с ТеплоДемоном А ти паладін Просто знаєш точки які тобі показали! Єсліб не Паша чи Сеня тибе сидів дома і пригав би с кресла на кресло :D :-p так шо я полностю уверен шо ти незнав би ні одної точки. А нащьот добре поіскать то точку всі знають 9 садік!!!:-\ :-( :)
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
Да... треба розвивати бо пригати по складах, закинутих корпусах лікарні, дитячих садочках інших недостроїних церквах, храмах це тупо.
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
Да ето именно они
 
B

Bo$$

Paladin сказав(ла):
Пашка хорошо што создал ету тему
Давно пора!!!!!!
Нетешын город маленький, но найти где можна потренироваться реально,
если поискать.
Місця є а от люди то не дуже цьому раді!

добавлено через 1 минуту
TwIsT сказав(ла):
:-| Я согласен с ТеплоДемоном А ти паладін Просто знаєш точки які тобі показали! Єсліб не Паша чи Сеня тибе сидів дома і пригав би с кресла на кресло :D :-p так шо я полностю уверен шо ти незнав би ні одної точки. А нащьот добре поіскать то точку всі знають 9 садік!!!:-\ :-( :)
Угу ;) там реально і люди не кричать!
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
я б сказав шо у нас за паркур

:-X Можливо кричать можливо не кричать он з мого класу був випадок шо там ЗБУ патрулювало ту місність так шо і їх зпалили і вони на неділю забуди шо таке паркур:D :-p :-X
 
L

_LEX_

Было бы неплохо если бы в нашем городе учили боевому исскуству Capoeira.
Жаль что нет спецов в этой сфере.
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
_LEX_,
в нашому місці ітак повно отморозків, яких понавчали боксам, самбам, дзюдо і купі інших рукоприкладств. Тепер вони лазають пяні по місту і товчуть всім морди... Мало хто з них задумується над спортивною (чи східно-філософською) суттю цих мистецтв...
А капоейра по своїй суті - бойове мистецтво завуальване під танець, з цікавою історією. Навряд чи когось стане цікавити іменно цей факт, головне - навчитись махати ногами...
 
B

BEN LADEN

А от я чув, що у м. Рівне має у найближчому майбутньому відкритися школа по Муай-Тай (Тайський бокс>:eek: ). Цікаве єдиноборство, у якому основні удари наносяться ліктями та колінами (все прекрасно показано у фільмі "Онг Бак - Тайський воїн")
P.S. Після відкриття треба буде сходити туди... глянути:D ...получить люлєй:D
 

PATRICK

Користувач
Реєстрація
21.03.06
Повідомлення
383
Репутація
0
BEN LADEN сказав(ла):
Після відкриття треба буде сходити туди... глянути ...получить люлєй
Навіщо так довго чекати. Люлєй получить і дома можна...
Звониш 02 і приїдуть до тебе Онг-Баки з дубінками, а далі дєло тєхніки :D
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
TenJloDemoH сказав(ла):
хм.. ниразу не видел чтобы ктото "летал" по городу..

отсюда вывод: ты в городе то наверное и часто не бываешь... а сидишь за компом, згорбившысь клацаешь по клаве...
(не обижатся! ёпт! :) )

добавлено через 3 минуты
_LEX_ сказав(ла):
Было бы неплохо если бы в нашем городе учили боевому исскуству Capoeira.
Жаль что нет спецов в этой сфере.

ЙО!! В СамУ ТОЧКУ, ВОТ ЭТО И ПРОБИВАЮ, А ГДЕ НАЙТИ - НИЗНАЮ...
нада по инету полазить... возможно в Киеве есть чёто...
 

W@RRiOR

Користувач
Реєстрація
22.03.06
Повідомлення
51
Репутація
0
Bo$$ сказав(ла):
Ми з Plegue займеємося по троху паркуром і все виходить а головне якщо отримав травму ніколи не кидай , і не треба робити якщо не впевнений!:cool:

Видел бы ты мою травму.... Но впринципе ещё закидывать не собераюсь... Только вот учёба, работа... и т.д... времени мало свободного...
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Це все фігня, не думаю що необхідно цей вид спорту продвигати у нас в Нетішині, тому що нема бази і проффесійних тренерів. Фанатіки накрутять собі фігні і почнуть по кришам стрибати без належної підготовки і піз..єц! У нас такий народ, обєзбашений. Обережніше з такими заявками! Я не думаю що цей спорт вартий життя, або інвалідного візка. Раз-на-раз не приходиться, навіть проффесіонали ламаються, а що вже говорити про аматорів. Краще футбол поганяти, корисно, і не так небезпечно, а як емоційно! Або щось інше, багато є видів.
Це -гон!!! Доки живі - не задумуємось, коли калічені - пізно думати, так буває, частенько. Навіщо випробовувати долю? Ви гляньте на аматорські ролікі цих невдалих трюків!!! У кого є, дайте подивитися іншим, перед тим як почнуть тренування. Щоб пізно не було. Воно все гарно, не спорю, але з другої сторони - дуже неприємно, коли тіпа увозять з рукою яка вивернулась нах..р на другу сторону, а він притомний, це ще так, злєганца, ще пощастило парню, міг би голову скрутить.