ПАРКУР - НОВИЙ ВИД СПОРТА!!!

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
RappeR я вже казав по телефону спитаєш!!!!
 

VL@DI

Користувач
Реєстрація
14.03.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
35
RappeR сказав(ла):
W@RRiOR тебе звать паша и спасиба за савет но проста в воду я умею а на писке или баюсь или не палучяетса ну серавно за савет спасиба
Якщо вмієш в воду то на землі навчитись то вже діло часу.Якщо страшно то хай тебе просто твої друзі по команді підстрахують, зробиш раз 10 з страховкой, потім получиться і без...сужу по собі :) Удачі!
 
J

Juice

Ви шо гоните?? Вам нема нічим заняться крім того як пригать як мавпи?? Лучше ідіть погуляйте , чи пограйте в баскєт!!
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
ТО іди і грай в баскєт нам нравится паркур а тобі еслі не нравится то гуляй вася!!!:D
 

VerSuS

Користувач
Реєстрація
30.12.06
Повідомлення
31
Репутація
0
вот держите на:-p ...
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
AKELA я ці малюнки бачив 4 роки назад а ти тікі їх виставив :D
 
J

Juice

V@mpire сказав(ла):
ТО іди і грай в баскєт нам нравится паркур а тобі еслі не нравится то гуляй вася!!!
Фільтруй базар гімнюк ти малий! Ше раз шось напишеш і тобі гичка!Нравиться перкур то іди собі стрибай, тебе ніхто не чіпає, шоб ти собі голову розбив об асфальт!!!
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
не повторяй слово гічка це один пацан придумав ти палиш всі пріколи голову не розібю ти васька шоб тобі в голову мяч кинули і розбили :D
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
С этого момента внимательно слежу за темой и держу мышку на кнопке бана :cool:

Надеюсь все поняли?
 

Yozh

Користувач
Реєстрація
04.07.06
Повідомлення
47
Репутація
0
ггггг....Ну ти и малий Вася...
Може в когось е якито ролики з паркуром ?Так то сам занимаюсь з друзьями паро месецов но уже много чего умею.Если кто хочет пошли тренироваться вместе 8^-^8
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
Yozh сказав(ла):
ггггг....Ну ти и малий Вася...
Може в когось е якито ролики з паркуром ?Так то сам занимаюсь з друзьями паро месецов но уже много чего умею.Если кто хочет пошли тренироваться вместе 8^-^8
трєніроватса можна сходити тіки може після зими????:cool:
 

VL@DI

Користувач
Реєстрація
14.03.07
Повідомлення
34
Репутація
0
Вік
35
Yozh сказав(ла):
Если кто хочет пошли тренироваться вместе 8^-^8
Я з вами, тількі реально після зими :) бо зараз і з учоби покі приїдеш і нада щей на погоду попасти :(((....но з вами! :)
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
VL@DI сказав(ла):
Я з вами, тількі реально після зими :) бо зараз і з учоби покі приїдеш і нада щей на погоду попасти :(((....но з вами! :)
я в принципі теж після зими(но якщо снігу не буде, десь в лютому і тепла погода буде, то тільки тоді)!!!!:)
 

Gagarin

Користувач
Реєстрація
27.11.07
Повідомлення
10
Репутація
0
паркур це вид спорту якому треба вчитися самому