ПАРКУР - НОВИЙ ВИД СПОРТА!!!

Archy

Користувач
Реєстрація
01.02.08
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
33
Таварищи трейсеры и стрейсеры))
повторюсь не розводите здесь чат!!!
FLEX,
Слушай Девид Бель а ето вы там каждый день?
Я паркуром как то занимался но давно хочу возобновить тренировки, скока вас и как давно вы занимаетесью
Хотя количество не главное а качество.
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
167
Репутація
0
Archy ти говорив скіки нас займається і скіки років.Я вже займаюсь з друзями 2 роки,а сам я вже займаюсь 3.5 років
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
От скажіть пакркур - це чудовий вид спорту. Тільки на мою думку нема де займатися. Знаю парочку людей які займаються цим видом спорту мені дуже подобається. Чудово. так тримати.
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
ПАРКУР ПРИКОЛЬНИЙ ЕКСТРИМАЛЬНИЙ ВИД СПОРТА, АЛЕ В НЕТІШИНІ ДІЙСНО НЕМА ДЕ ЗАЙМАТИСЯ, АЛЕ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ТАМ ДЕ МОЖНА ЦИМ ЗАЙМАТИСЬ.;)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Лапочка цілком тебе підтримую. Реально в нетішині кроме лабіринтів які біля 9-го садіка немає де займатися паркуром. Брін це тупо. Сам би займався. Було б прікольно як би побудували якесь зданіє щоб юним паркурістам було де занятися цим спортом.
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
_Oftimus_Prime_ сказав(ла):
Лапочка цілком тебе підтримую. Реально в нетішині кроме лабіринтів які біля 9-го садіка немає де займатися паркуром.
З нормальною фантазією, і все місто - це "спорт-площадка", тільки людей не треба боятись. У кого є бажання займатись, той завжди знайде місце для занять.
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
167
Репутація
0
Arto сказав(ла):
З нормальною фантазією, і все місто - це "спорт-площадка", тільки людей не треба боятись. У кого є бажання займатись, той завжди знайде місце для занять.
Підтримую тебе що з нормальною фантазією по всьому місту можна займатись._Oftimus_Prime_ і Лапочка окрім лабіків ще є СТАРА БАЛЬНІЦА
 

Лапочка

Користувач
Реєстрація
24.03.08
Повідомлення
142
Репутація
0
МОЖЛИВО ЩЕ Е МИСЦЯ, АЛЕ ВСЕОДНО МАЛО ЦИХ МИСЦЬ;) ;)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Де ті місця? Кроме лабіринтів на мою думку більше не має займатися. Але той хто хоче займатися паркуром то найде де ним зайнятися. Головне щоб був настрій та адреналін скакав.
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
дааа. Сам себе баян, одно и тоже........
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Для вас, трейсери, виклав кліп =Вільний стрибок= :))
10.0.9.82 incoming/vik
 

Yozh

Користувач
Реєстрація
04.07.06
Повідомлення
47
Репутація
0
vk713 сказав(ла):
Для вас, трейсери, виклав кліп =Вільний стрибок= :))
10.0.9.82 incoming/vik
За видос СПС..Но уровень там не високий...

Вот тоже рішив викласти видос Укр.Паркура і перший мультик про паркур \\10.0.26.24
Може е в когось ше якито ролики нови то отзовиться...Хто хоче могу подилитись в мене крапаль е...
 

Archy

Користувач
Реєстрація
01.02.08
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
33
Лапочка сказав(ла):
ПОКА ДЕВЧОНКИ И ПАРНИ ЗАНИМАЙТЕСЬ СПОРТОМ И НЕЖАЛЕЙТЕ ПОТОМУ, ЩО СПОРТ ЭТО ЖИЗНЬ!!!!!!!!

Ахтунг !!!
ето что было КРИК ДУШИ?

FLEX сказав(ла):
ІДЕМ ЗАВТРА ВСІ НА ЛАБІКІ ДЕСЬ НА 12:00

Вот из лабики?
Йов ноу компрендо их бин шайсе. Если как я понял ето лабиринты то так и говори. Вопервых не звучит а во фторых ето Х прикол.

Лапочка сказав(ла):
МОЖЛИВО ЩЕ Е МИСЦЯ, АЛЕ ВСЕОДНО МАЛО ЦИХ МИСЦЬ
_Oftimus_Prime_ сказав(ла):
Де ті місця? Кроме лабіринтів на мою думку більше не має займатися. Але той хто хоче займатися паркуром то найде де ним зайнятися. Головне щоб був настрій та адреналін скакав.

Люди как говорят кто ищит тот всигда найдёт!!!
Я знаю где есть и их много. Пи*деть не мишки варочить.
Места ети фиг каму раскажу потомучто дал слово шо расказывать не буду. StreeT ShadowS нашли места а вы (чёта очкуете ))) )
Вы зациклелись на "лабиках, больночках и т.д."
Ищите и не жалуйтесь. :-p
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
167
Репутація
0
Вот мои видео 10.0.15.29
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Archy сказав(ла):
Люди как говорят кто ищит тот всигда найдёт!!!
Я знаю где есть и их много. Пи*деть не мишки варочить.
Места ети фиг каму раскажу потомучто дал слово шо расказывать не буду. StreeT ShadowS нашли места а вы (чёта очкуете ))) )
Вы зациклелись на "лабиках, больночках и т.д."
Ищите и не жалуйтесь. :-p


Звичайно. хто хоче той найде. Але я говорю про те, що немає ніякого приміщення щоб займатися паркуром професійно.

Тещо хтось найшов місця і не хоче казати, то воно мені все попід Х. Але реально люди де можна нормально позайматися. Щоб були там мати, різні пригради. Ну там тіпа похожого зданія як у фільмі "Ямакаси".
 

FLEX

СУПЕР TRACER
Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
167
Репутація
0
_Oftimus_Prime_ Вилізи на 14 іташку і буде як у фільмі "Ямакасі"
 

Salim

Користувач
Реєстрація
16.02.08
Повідомлення
43
Репутація
0
_Oftimus_Prime_, ради паркура никто не будет нам выделять тереторию на постройку. Нетешин это маленький городок, с Киевом или с другими городами не сравняешь. Максимум что нам могут дать, это только разришение для занятий на тереториях, которые нам сейчас не разрешают (например 9 садик). Но не смотря на запреты кто хочет заниматься, тот занимается, и всегда будет где. А кто не хочет заниматся, тому всего не хватает, всяких зданий как в "ямакаси" и ....
 

DjVodka

Користувач
Реєстрація
15.11.07
Повідомлення
124
Репутація
0
Пацани підходьте зара десь біля двох на лабікі!!!!
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
FLEX сказав(ла):
_Oftimus_Prime_ Вилізи на 14 іташку і буде як у фільмі "Ямакасі"

Шановний я не мазахіст щоб вилізати на 14 етеж

добавлено через 5 минут
Arto я цілком з тобою погоджуюсь. На рахунок маленького городка це так. не Київ і не інше велике місто. А на рахунок 9-го садіка то неяких проблем нема. Займатися можна але осторожно. Деколи там сторожує одна тьотя яка напостой визиває мєнтов. Але в інші дні все окі, сторожі нормальні. Раньше сам там займався поки не вибив чашечку на лівому коліні.