ПАТРІОТИЗМ - В ЧОМУ ВІН ПОЛЯГАЄ І ЯК ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ?

g-andrei21

Користувач
Реєстрація
04.11.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
41
Однією з причин того бардака, який відбувається на вулицях нашого міста та на теренах нашої держави є те, що після проголошення незалежності ніхто не подумав про необхідність сформувати в суспільстві, та впровадити нову ідею національно патріотизму.

В чому ж полягає нова концепція національного патріотизму, на чому вона має грунтуватись, яка її основа?
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Свою думку розкрийте.
 

g-andrei21

Користувач
Реєстрація
04.11.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
41
Тобто Ви хочете знати, що я думаю з приводу ідеї національного патріотизму, якою вона має бути?
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Саме так.
 

g-andrei21

Користувач
Реєстрація
04.11.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
41
Перше, що я хочу сказати, це те що багато людей путають національні традиції українського народу (щаровари, вишиванки, і т.д.) з патріотизмом?

Я думаю, що патріотизм полягає в тому, щоб віддати своє життя заради процвітання держави чи населеного пункту в якрму ти проживаєш - тобто присвятити його досягненню успіху у тій сфері в якій ти спец.

добавлено через 2 минуты
Також патріотизм проявляється в тому щоб берегти своє життя,бути здоровим - не стати наркоманом, алкоголіком, не поповнити статистику курців, ВІЛ позитивних щи ще щось в цьому роді.

добавлено через 3 минуты
Також патріотизм проявляється в тому щоб не стати обузою для держави та суспільства, не жити на дотації, а працювати і сплачувати податки,.

добавлено через 4 минуты
Патріотизм чиновника полягає в тому, що інтереси громади, суспільства мають стояти вище своїх інтересів. Державний службовець - тобто той хто має служити суспільству, яке його вибрало чи призначило.
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
"Патриотизм в самом простом, ясном и несомненном значении своем есть не что иное для правителей, как орудие для достижения властолюбивых и корыстных целей, а для управляемых — отречение от человеческого достоинства, разума, совести и рабское подчинение себя тем, кто во власти. Так он и проповедуется везде, где проповедуется патриотизм. Патриотизм есть рабство."
— Лев Николаевич Толстой

Есть аргументация против классика?
и ещё

"Иные так расхваливают свою страну, словно мечтают ее продать."(Жарко Петан)
 

g-andrei21

Користувач
Реєстрація
04.11.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
41
Патріотизм полягає в тому, щоб трудитись і 1-ше це приносити користь чи надати якісні послуги, а вже 2-ге отримати прибуток. Люди які працюють тільки заради заробітку дуже часто про якість і наше здоровя не думають.

добавлено через 8 минут
слонопотам,

Коментувати класика не буду.
Давайте сконцентруємо увагу на позитиві.
100% знайдуться ті хто схочуть використати патріотизм заради збагачення і влади.
Тоді який варіант Ви пропонуєте?
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Мы прежде всего джентльмены, а уж потом — патриоты.
— Эдмунд Берк
 

g-andrei21

Користувач
Реєстрація
04.11.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
41
Все залежить від основи, фундамнту. А фундамент патріотизму на мою думку це високі моральні і етичні цінності людей. Принципи моралі якими вони керуються в житті.

добавлено через 3 минуты
слонопотам сказав(ла):
Мы прежде всего джентльмены, а уж потом — патриоты.
— Эдмунд Берк
Ми - це Ви про кого? :)
Джентельмен - це високе звання, я думаю що перш ніж бути патріотом потрібно стати джентельменом це 100%
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Патриотизм — это изумительное чувство, которого не существует у людей, которые вслух произносят это слово.
— Игорь Миронович Губерман
Патриотизм — это свирепая добродетель, из-за которой пролито вдесятеро больше крови, чем от всех пороков вместе. А. И. Герцен.

Если Ваша мать родила бы Вас на корабле, то Вы что, старались бы остаться в море навсегда? Эльчин Гасанов
 

g-andrei21

Користувач
Реєстрація
04.11.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
41
Я так зрозумів, що Ви шановний Слонопотам, проти всякого патріотизму?
Тоді може перестанете ховатись за цитатами і дасте альтернативу :)
 

g-andrei21

Користувач
Реєстрація
04.11.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
41
Космополітизм. Теорія, що проповідує байдуже ставлення до Батьківщини та свого народу, заперечує патріотизм, національну незалежність, національну культуру й висуває ідею створення світової держави, встановлення світового громадянства.

Тоді все зрозуміло.
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Есть и другая трактовка:
"КОСМОПОЛИТ
(греч. kosmopolites, от kosmos - вселенная, и polites - гражданин). Человек, принимающий участие в интересах всего человечества, отвергающий преобладание привязанности исключительно к своему отечеству, родине и семье, а считающей всю вселенную своим отечеством.
"
 

g-andrei21

Користувач
Реєстрація
04.11.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
41
Думою, що людина яка байдужа до батьківщини та свого народу, наврядчи буде піклуватись про світову громаду.
Кращий варіант - це вона ще зможе попіклуватись за свою сімю (дружину, дітей), а швидше за все буде жити тільки заради себе і в своє задоволення.

добавлено через 4 минуты
слонопотам сказав(ла):
"КОСМОПОЛИТ
(греч. kosmopolites, от kosmos - вселенная, и polites - гражданин). Человек, принимающий участие в интересах всего человечества, отвергающий преобладание привязанности исключительно к своему отечеству, родине и семье, а считающей всю вселенную своим отечеством.
Отже тоді в ідею національного патріотизму потрібно включити те що справжній патріот не тільки діє в інтересах своєї держави чи народу України, а і в інтересах всьго людства, та інших народів.
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Ай, маладца! ;) Правильные выводы делаете! Так мне , эгоисту и надо!
Будем считать,что Вы меня убедили и я стал патриотом! Вот ,что делает сила слова!*DANCE* *CRAZY* *BRAVO* *OK* *ROFL* *YAHOO*

добавлено через 2 минуты
g-andrei21 сказав(ла):
в інтересах всьго людства, та інших народів.
Где-то я слышал о спасителях человечества...и о мировой революции...
Да Вы, батенька,"кремлёвский фантазёр"!!!
 

g-andrei21

Користувач
Реєстрація
04.11.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
41
Я забув сказати, що патріотизм, на мою думку, нічого спільного не має з націоналізмом.
Щвидше за все націоналізм це заувалірований фашизм.

добавлено через 4 минуты
слонопотам сказав(ла):
Где-то я слышал о спасителях человечества...и о мировой революции...
Да Вы, батенька,"кремлёвский фантазёр"!!!
Над фантазією мені потрібно ще працювати в цьому я ще слабкий.
А основна революція, яку потрібно сдійснити це в собі самому.
Думаю, що справжній партіот повинен мати дух революціонера це 100%
 

слонопотам

Користувач
Реєстрація
25.12.09
Повідомлення
194
Репутація
4
Настоящий патриот своей страны давным-давно помыл ноги и лёг спать. А так поздно на форуме сидят только шпиёны и прыдатели. Вас это не пугает?
или вы не "настоящий патриёт?"

добавлено через 1 минуту
слонопотам сказав(ла):
Над фантазією мені потрібно ще працювати в цьому я ще слабкий.
я помогу вам расширить сознание!!!!
 

g-andrei21

Користувач
Реєстрація
04.11.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
41
Все я зрозумів, виправляюсь - мию ноги і лягаю спати, як спавжній патріот.
Справжній патріот повинен бути дисциплінованим.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
слонопотам сказав(ла):
Есть аргументация против классика?
слонопотам сказав(ла):
Есть и другая трактовка:
Здається Ви самі відповіли на своє питання.
g-andrei21 сказав(ла):
Щвидше за все націоналізм це заувалірований фашизм.
Націаналізм, патріотизм, космополіти. Панове, чи не здається Вам що ці поняття, як і світ не чорно-білі. І кожна людина по своєму розуміє ці терміни. Та й бачення у кожного своє. Хтось в змозі назавжди залишити родину задля того, щоб побачити світ, а комусь весь світ зосередився у деревці під вікном. У кожного своя правда, головне щоб цю правду не нав"язувати іншим.