Питання автолюбитилям!

[Haier]

Користувач
Реєстрація
31.12.08
Повідомлення
3
Репутація
0
У мене у цьому місяці закінчуєтся строк дії талону техогляду!Підкажіть який (цього року) порядок його одержання?
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Я думав, що він вже взагалі не потрібен. Поправте якщо не правий
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Закон (требуется подключение к интернету)
Отменили ТО уже!! :cool:
 

zenia

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
159
Репутація
4
[Haier],
Прицепи на стекло талон от страховки и катайся
 

[Haier]

Користувач
Реєстрація
31.12.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Всім дякую!Все взнав.Сьогодні говорив з нашою "доблесной милицией"Да,Ви всі праві,талон можна зняти взагалі.А талон страховки повинен бути,тільки щоб одержати його треба їхати на спеціалізовані сервіси,вони видають дозвіл,зним їдем в страхову і одержуємо талон автоцивілки за відсутнісь якого будуть наклоняти:):D
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
Який дурень то тобі сказав??
Наша доблэсна міліція- козли.
Ти-лох.
 

chel

Користувач
Реєстрація
03.10.11
Повідомлення
1
Репутація
0
Мій знайомий ,просто поїхав в страхову компанію і взяв страховку без ніяких станцій.! От тільки поліс подорожчав, і тепер катайся наздоров"є.!!!
 

chudak12

Користувач
Реєстрація
03.06.07
Повідомлення
68
Репутація
2
chel сказав(ла):
Мій знайомий ,просто поїхав в страхову компанію і взяв страховку без ніяких станцій
Я тоже заехал в ПРИВАТ и взял страховку без справки. Но остался вопрос. Налог на дороги отменили, а мы его платили за прошлый год + на следующий.
Теперь, у кого ТО должно было быть в 2011, остаются должны за прошлый год, где и когда они вылезут???:cool:
 

Radiola

Користувач
Реєстрація
10.10.11
Повідомлення
17
Репутація
0
Мы тоже страхуемся в Привате. Без проблем и быстро)

добавлено через 55 секунд
chudak12 сказав(ла):
Налог на дороги отменили, а мы его платили за прошлый год + на следующий.
Теперь, у кого ТО должно было быть в 2011, остаются должны за прошлый год, где и когда они вылезут???:cool:
У мужа спросила, сказал, что не знает, что отменили:-(
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
Radiola сказав(ла):
Мы тоже страхуемся в Привате. Без проблем и быстро)
Безпроблемність страховки не у цьому полягає, а у тому, чи виплатять вам її і як швидко у випадку ДТП.
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
Справку з СТО дійсно потрібно, але наші страховики її не просять, поки що.
З приводу ТО читаєм читаєм тут
 

madm

Користувач
Реєстрація
27.09.09
Повідомлення
1
Репутація
0
на скільки я знаю ТО потібно лише для таксі та спеціалізованого транспорту що займається перевозкою вантажів та пасажирів і т.д.
для звичайних фіз. осіб ТО не потрібен, лише страховка. До речі, страховка зараз залишилась лише одного типу, яка дає право керувати авто будь-кому (при наявності тех.паспорта і посвідчення водія)
я страхувався в Оранті. там навіть є страхові агенти, які можуть підійти в зручне вам місце та оформити автоцивілку на місці.зручно.ось номер, може комусь стане в пригоді 0979946375
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
На рахунок ціни на страховку:- обійшов 4 страхзаклади, найдешевше в Брокбізнезбанку, найдорожче в Провідній.
 

Ультрамарин

Користувач
Реєстрація
06.01.09
Повідомлення
39
Репутація
0
в августе делал страховку в ТАС. Обошлась около 130 грн. Водительский стаж более 10 лет.

добавлено через 34 секунды
Правда в Ровно