Поговори со мной!!!!!

Tical

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
35
Репутація
0
Вік
32
решыл спонтанно создать тему. Я думаю бывает у людей такое что хочется поговорить а нескем или высказатся и некому. Так вот я предлагаю высказыватся, говорить, или просто спрашывать советы, я думаю мы друг другу както поможем!)))
да ненужно только высказыватся с матами, или между собой гнать на друг друга!!!!!
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
ось сижу я і не можу зрозуміти, чого це я ще не вкладаюсь спати!? допоможіть мені хто-небудь... :D
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Pashok сказав(ла):
ось сижу я і не можу зрозуміти, чого це я ще не вкладаюсь спати!? допоможіть мені хто-небудь... :D
можливо ти випив забагато кави сьогодні??? а можливо ти виспався зранку) ой ну я навіть незнаю. Але все буде добре, ти не переживай. :D
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Tical сказав(ла):
Поговори со мной!!!!!
Очень интересная тема...
У меня часто бывает такое,что не с кем поговорить,высказаться,что б на душе стало легче...
Кое в чем мне помагает мой днев,хотя это не то...
Ну что ,Давид, в школе будем друг другу высказываться!;)
 

Tical

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
35
Репутація
0
Вік
32
я думал ету тему сразу закроют))))))))))))
а оказуется даже комуто понравилось)))))
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Очень хорошая тема,особенно ,когда человеку нужно с кем-то пообщаться,выговориться,эта тема очень даже актуальная!!ИМХО
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
знаете..вот мне на понедельник так много всего делать а я сижу в инете,не у себя в комнате,пью пиво..что мне делать?как мне заставить себя учиться НЕ в последнюю ночь,а?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
от незнаю але як для мене, то має бути людина, можливо не одна, якій можна виговоритись, спитати її думку. але тут на форумі навіть я можу такого порадити шо навряд чи воно допоможе.
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
coca-cola сказав(ла):
знаете..вот мне на понедельник так много всего делать а я сижу в инете,не у себя в комнате,пью пиво..что мне делать?как мне заставить себя учиться НЕ в последнюю ночь,а?
розлей пиво, сламай компьтер и иди учиться!!!
:D
 

Patt1

Користувач
Реєстрація
16.12.07
Повідомлення
17
Репутація
0
бш-гм-дгм шоп ця школа ташоб ААааААа....ЗАДОВБАЛО!
 

Dakota

Користувач
Реєстрація
18.08.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
32
=(((

Я хочу кричати, та мене ніхто не почує =((... Мені чогось дуже важко і сумно.:'( Так все задовбує. Вибачайте,шо таке пишу, та я не можу держати це в соб:-( і
 

Dakota

Користувач
Реєстрація
18.08.08
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
32
Мля, мені так погано і важко....:'( Все задовбало. Вибачайте, шо пишу таке. Не можу тримати це в собі.
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
Нічого Dakota, для цього й створена ця тема)))
 

_CooL`baba_

Користувач
Реєстрація
01.08.08
Повідомлення
11
Репутація
0
погода отстой=((( навіть настрій змінюється від неї....було сонечко вранці такий класний настрій був..а до вечора ..все змінилося..ех..
 

manynja

Користувач
Реєстрація
15.03.08
Повідомлення
28
Репутація
0
Вік
34
А мені надоїло кожен понеділок розставатись зі своїм коханим і їхати на те навчання! От що мені робити?:'( :'( :'(
 

Patt1

Користувач
Реєстрація
16.12.07
Повідомлення
17
Репутація
0
В4ора я нажрався як скотина...Була п*янка була драка, а сёгодні нема 4им похмилиться, люди дайте грошей 4и пива, бо в4ора все просрав((
P.S.- Дуже болить голова!
 

Tical

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
35
Репутація
0
Вік
32
))))

_CooL`baba_ сказав(ла):
погода отстой=((( навіть настрій змінюється від неї....було сонечко вранці такий класний настрій був..а до вечора ..все змінилося..ех..

дождь- тоже круто, солнце тоже круто, тучи также круто, надо находить плюсы во всем... под каждую погоду можно найти чем занятся, надо радыватся любой погоде... что она вообще есть
 

кровожадная

кровожадная вампирша
Користувач
Реєстрація
10.01.07
Повідомлення
65
Репутація
0
Вік
32
Patt1 сказав(ла):
В4ора я нажрався як скотина...Була п*янка була драка, а сёгодні нема 4им похмилиться, люди дайте грошей 4и пива, бо в4ора все просрав((
P.S.- Дуже болить голова!
приходь в гості) є бутилка пива) + є таблетки від головного болю. і гроші у мене також є. :D

Народ скажіть чим мені занятись. я от хворію, сижу вдома. у мене є вільні 24 години, що робити????
 

ЧуНя

Користувач
Реєстрація
20.03.08
Повідомлення
29
Репутація
0
P.Sawyer сказав(ла):
Народ скажіть чим мені занятись. я от хворію, сижу вдома. у мене є вільні 24 години, що робити????
в мене та сама проблема люди поможіть:'(