Поговори со мной!!!!!

T

te_KILL^a

наведи порядок в себе....а потом разберёшься,что делать дальше :cool: моё мнение
 

Tical

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
35
Репутація
0
Вік
32
...

вруби музыку- и рослабся)) поговори со своим домашним петомцем:D :D , займись своим любимым делом...
 

Nicole

in.magic.love
Користувач
Реєстрація
28.02.08
Повідомлення
14
Репутація
0
Jane Air сказав(ла):
Очень интересная тема...
У меня часто бывает такое,что не с кем поговорить,высказаться,что б на душе стало легче...
Кое в чем мне помагает мой днев,хотя это не то...
Ну что ,Давид, в школе будем друг другу высказываться!
Дуже хороша тема! Згідна з Jane Air.

У мене є така проблєма!
Деякі рідні люди та друзі, не завжди мене правильно розуміють! Я їм хочу щось сказати приємне, але вони ображаються!
І навіть якщо я хочу їм усе пояснити вони мене не слухають! І обвиняють у тому чого не було! *DONT KNOW
Вобщемто відповідь на це питання ясна усім, але ж кожному потрібна підтримка! ;)
 

Lindo4ka

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
9
Репутація
0
[[[____NiKoLe____ сказав(ла):
]]]Деякі рідні люди та друзі, не завжди мене правильно розуміють! Я їм хочу щось сказати приємне, але вони ображаються!
І навіть якщо я хочу їм усе пояснити вони мене не слухають! І обвиняють у тому чого не було!
В мене схожа проблема. Тільки ти говориш,щось приємне, а я наоборот нахамлю,зіпсую настрій іншій людині,хоча насправді не хочу цього говорити, але вирвається. Як ніби чортик в мене всилився, усе дратує. Навіть музика не відволікає, все-одно якісь бісики в душі. Нормально себе почуваю тільки, коли сама, що з цим робити не знаю. Може хтось стикався з таким,то порадьте щось... :-(
 

ЧуНя

Користувач
Реєстрація
20.03.08
Повідомлення
29
Репутація
0
а меня киданул лучший друг
мне очень нехватает общения сним
 

Lindo4ka

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Чунька, розумію тяжко, але пора вже змиритись з цим, зрозумій його теж, стань на його місце. Скажи ну невже,якби твій хлопець поставив тебе перед вибором:" Або я, або друг!", ти б вибрала друга? З часом все стане на свої місця і можливо ваша дружба відновиться. Будь сильною і не переживай!!! :)
 

ЧуНя

Користувач
Реєстрація
20.03.08
Повідомлення
29
Репутація
0
Linda сказав(ла):
Чунька, розумію тяжко, але пора вже змиритись з цим, зрозумій його теж, стань на його місце. Скажи ну невже,якби твій хлопець поставив тебе перед вибором:" Або я, або друг!", ти б вибрала друга? З часом все стане на свої місця і можливо ваша дружба відновиться. Будь сильною і не переживай!!! :)
чесно
я вибрала друга
потомучто щитаю что парни меняюца ,а друзья всегда остаюца!!!
А на щот переживаний- я просто ещо не отошла ведь ето не так уж давно случилось!!!
 

Кроше4ка

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
17
Репутація
0
Linda сказав(ла):
Скажи ну невже,якби твій хлопець поставив тебе перед вибором:" Або я, або друг!", ти б вибрала друга?
ага...і ти думаєш шо це правильно?!...має бути наоборот, але жаль шо завжди виходить по-другому. І в підсумку - у нас немає справжніх друзів!....
 

Lindo4ka

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Кроше4ка сказав(ла):
ага...і ти думаєш шо це правильно?!...має бути наоборот, але жаль шо завжди виходить по-другому. І в підсумку - у нас немає справжніх друзів!....
Я думаю, що коли дійсно щиро любиш свою другу половинку, то ти зробиш усе, щоб їй було комфортно поряд з тобою. Ну якшо говорити конкретно за ту ситуацію, то я не знаю,для чого взагалі ставити такі ультиматуми. Це просто свідчить про її невпевненість в собі. Це особисто моя думка і ви можете думати по-іншому.
 

Кроше4ка

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
17
Репутація
0
Linda сказав(ла):
Я думаю, що коли дійсно щиро любиш свою другу половинку, то ти зробиш усе, щоб їй було комфортно поряд з тобою. Ну якшо говорити конкретно за ту ситуацію, то я не знаю,для чого взагалі ставити такі ультиматуми. Це просто свідчить про її невпевненість в собі. Це особисто моя думка і ви можете думати по-іншому.
Я не вважаю, що коли ти любиш то дружба уже не потрібна. Дружба - це одне, а кохання - це друге. І ці дві якості потрібні в житті понад усе. Тому, я не вважаю, що заради одного, потрібно нехтувати другим.Так само можна "зробити комфортно" тому і іншому.
І я не осуджую нікого в цьому, я просто говорю про реальну проблему - у висновку, чому у нас немає справжніх друзів. Тим більше, це "кохання", може швидко закінчитися, а дружба - ні..Вспомнила вислів:
"Время укрепляет дружбу, но ослабляет любовь".
 

Lindo4ka

Користувач
Реєстрація
17.08.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Кроше4ка сказав(ла):
Я не вважаю, що коли ти любиш то дружба уже не потрібна.
А я й не сказала, що коли ти любиш, то дружба не потрібна. Просто заради кохання можна піти на будь-які жертви.

Кроше4ка сказав(ла):
Так само можна "зробити комфортно" тому і іншому.
З цим я цілком згодна. І жаль, шо йому було в лом подумать, через це він і втратив друга. Чунька( звертаюсь до тебе) хай тепер і жалкує про це. ;)
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Сейчас в школу не проходит моя лучшая подруга и мне не с кем болтать на уроках:D ...
Маме практически никогда не высказываюсь,она всегда не так все воспринимает!Эт плохо,поэтому мысли теряю в голове, хотя очень сложно, особенно когда надо ложиться спать!
 

Tical

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
35
Репутація
0
Вік
32
наконцто КОНЦЕРТ, я так долго его ждал... *YAHOO* *YAHOO* *THUMBS UP
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Tical,
Да, ты этого долго ждал, поэтому поводу пожелаю вам отлично выступить, я уверена, что вы всем понравитесь, у кое-кого не полетят барабанные палочки!Хе-хе...
Все обязательно будет хорошо, не переживай, 4маф!:-*
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Я скоро буду общаться с психолгом, хи-хи, прикольно!:D
 

_Em_kA_

Користувач
Реєстрація
13.03.08
Повідомлення
9
Репутація
0
Вік
30
Людииииииии помогите завтра ложусь в больницу:'( :'( нехотю ужасно нехотю.чё там делать , личитса то одно,а так чё делать (((бууууууууууууу
спасайте:'(
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
а йа бувайе, йак покалдую, зеленої магії прийду додому, хочу попуститись, йа попускатися шось їсти, а воно мене нагрібає =)))) і так незручно ходити під магією світитися перед батьками, і робити вигляд шо ти не Практикував лікування магією!))) от шо мені робить?
 

(=НатулькО=)

VioLet Lime^^
Користувач
Реєстрація
07.07.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
28
_Em_kA_ сказав(ла):
Людииииииии помогите завтра ложусь в больницу нехотю ужасно нехотю.чё там делать , личитса то одно,а так чё делать (((бууууууууууууу
спасайте
Не плакай!
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Была у психолога, в Остроге, поговорила, открылась, и знаете, стало так легче, вообще легко!
Только меня смутило то место, где я была, психбольница, психи вокруг тебя ходят, смотрят на тебя, брр, жуть!!!
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Jane Air сказав(ла):
Уникальна.
Jane Air сказав(ла):
Только меня смутило то место
Слово "смутило", значит твои мысли не были полностью высказаннные в присуствие психолога, поэтому ты не смогла спокойно открытся в даном...И поэтому облегчение может длится не на долгое время.
Я не психолог, но почему-то понимаю такие вещи.