Поговори со мной!!!!!

wild_kotenya

Користувач
Реєстрація
02.02.08
Повідомлення
31
Репутація
0
Вік
32
Tical сказав(ла):
Поговори со мной!!!!!



решыл спонтанно создать тему. Я думаю бывает у людей такое что хочется поговорить а нескем или высказатся и некому. Так вот я предлагаю высказыватся, говорить, или просто спрашывать советы, я думаю мы друг другу както поможем!)))

думаю, гарна ідея. дякую.... бо де можна виговарюватись? подругам - не зрозуміють, або не сприймуть всю серйозність проблеми, друзям - хлопці не розуміють "дівчачих" проблем, мамі - ну... не впевнена :), вийти на вулицю і викричатися - пересічні громадяни нашого спокійного міста не сприймуть та й не зрозуміють такий виплеск емоцій...

manynja сказав(ла):
А мені надоїло кожен понеділок розставатись зі своїм коханим і їхати на те навчання!
ну, як мінімум - перестань хандрити!!! що за песимізм?? подумай, людино, що тут такого? :-|
якщо ти пишеш "кожен понеділок", значить ви часто бачитеся... ну, відносно часто... подумай, що іншим в такій самій ситуації гірше - кохані люди місяцями не бачаться...:'(
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Мне сейчас жутко плохо.Душевно.Морально меня никто не может поддержать.Включила песню, под которую всегда льются слёзы..Мне одиноко, очень...Человек, которого я очень люблю не сможет меня никогда понять, хотя и я его тоже не пойму, мы совсем разные, у нас разное мировоззрени, разные характеры, но при всем этом мы вместе...
Хотя в последние дни не всё так гладко складывается.
Почему в мире так мало взаимопонимания?Меня это беспокоит, в моём случае это стоит на первом месте..
Эх, так хочется, чтоб всё было идеально, хотя это не интересно, и жить ради этого тоже не интерсно, хотя в такой момент, я очень хочу идеальности, хочу всё поменять, всё...
Но это не возможно, ведь людям не подвласно время..=(

P.S. Ю Лав Ай=*
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Эх..Опять одиноко..Черт, не с кем поговорить, я в шоке! Оо
Все заняты, у всех свои проблемы, как всегда. А так хочется просто посидеть в уютной кафешке, пить горький кофе, и просто делиться своими мыслями с тем человеком, которому ты не безразлична. И не важно, кто это, парень или девушка, а важен сам тот факт, что человеку-то интересно с тобой...
Просто.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Ты еще в сети?
 

Bu_sh_ka

Користувач
Реєстрація
05.11.07
Повідомлення
211
Репутація
0
Jane Air,
А читать Вы не пробовали? Или вызвать парикмахера на дом-сделать новую прическу?Завести котика?Много всего можно сделать.Было бы время и желание.
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Jane Air,
Ділом займись. Зроби корисне людям :) А слухати ниття про погане життя мало кому хочеться (напевно) :cool: Тому тебе певно і уникають.
 

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Bu_sh_ka,
Спасибо за совет) Читаю, люблю читать) Парикмахера?) О нет, дальше не куда) хД
Котик у меня есть) Это совсем не то, хочется живого общения! Этим постом я хотела сказать, что нет общения, все мои друзья на учебе, а интернет это совсем не то...

Black_Raven,
Ну, во-первых, я не могу назвать это нытьем, а во-вторых, если Вы считаете, что это "мой депресняк" - я могу Вас успокоить, этим я не страдаю. Ну и, в-третьих, мой пост нужно было бы просто проигнорировать, раз на такое пошло) =Рр
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42

Jane Air

Користувач
Реєстрація
13.04.08
Повідомлення
151
Репутація
0
Вік
31
Пообщались, о да, спасибо за общение) Я Вам очень благодарна, молодой человек) Аее))

Оу, я не говорила такого) Просто я культурная девочка, так вот учили меня в школе выражать свое мнение, по "умному" ..
хах)
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Перемістив в пісочницю. Спілкуйтесь
 

hope

Користувач
Реєстрація
02.01.10
Повідомлення
49
Репутація
0
manynja сказав(ла):
А мені надоїло кожен понеділок розставатись зі своїм коханим і їхати на те навчання! От що мені робити?
Час лише закаляє справжнє кохання,а несправжнє руйнує,тому і в розлуці є свої плюси.
 

green fairy

Користувач
Реєстрація
03.06.10
Повідомлення
5
Репутація
0
А от в мене така ситуація...
Подруга позвонила до мене в обід і запитала чи я піду гуляти, я відповіла що піду! Вона сказала , що зайде в вечері о 20.00 годині!
Я зібралась і чекаю її.
Дзвонить домофон, я піднімаю трубку!
Але говорить не Яна( так звали подругу!)
Говрить екс-подруга з, якою я у дуже великій сварці і повідомляє деяку інформацію( типу я їй продавала плаття, а вона сказала що не буде його брати і на наступний день його принесе)
В мене виникла підозра, що вони разом, я виглянула у вікно, так і вийшло вони були разом.
І Яна так так без палєвно каже "прівєт" і махає ручкою.
А в вечері, як в ні в чому не бувало пише!
Мені, якось пофіг на неї, але все ж таки на душі трохи хєрово, шо так киданула!
Я б на вечір інші плани строїла)
 

Stop_Xamam

Користувач
Реєстрація
21.07.10
Повідомлення
4
Репутація
0
green fairy сказав(ла):
Мені, якось пофіг на неї, але все ж таки на душі трохи хєрово, шо так киданула!
Я б на вечір інші плани строїла)
Така природа у деяких жінок, в мене теж були дві подруги хитропупі, но получили по заслугам
 

Irynya

Користувач
Реєстрація
17.08.06
Повідомлення
74
Репутація
0
Вік
36
green fairy сказав(ла):
вони були разом.
І Яна так так без палєвно каже "прівєт" і махає ручкою.

Я хочу сказати,що це не подруга. Подругі так не роблятьі ніколи б не зробити
Моя порада,перестань з нею спілкуватись,і побачиш життя піде в кращу сторону
Існують друзі для того,щоб помагали,а не для того щоб тобі боляче робили
 
F

Feniks

green fairy,
то ти порвала з тою подругою?
 

Pessimist

Користувач
Реєстрація
12.07.10
Повідомлення
9
Репутація
0
Irynya сказав(ла):
Я хочу сказати,що це не подруга. Подругі так не роблятьі ніколи б не зробити
Моя порада,перестань з нею спілкуватись,і побачиш життя піде в кращу сторону
Існують друзі для того,щоб помагали,а не для того щоб тобі боляче робили

Якби не було чорного, то як би ти знала, що біле - це біле? Якби не було друзів, які роблять нам зле, то як би ми навчились цінувати справжніх друзів?
Ні, можна, звичайно, сказати, що боляче роблять не тільки друзі, а й просто знайомі. Але я не погоджусь, тому що по-справжньому боляче може зробити лише той, хто дуже дорогий нам. А до інших - байдуже!
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
пишу курсач.опять в последний день.
жизнь меня ничему не учит.
 

Menta

Користувач
Реєстрація
19.09.06
Повідомлення
215
Репутація
12
Тю...я бакалаврскую за ночь перед сдачей писала))) и когда все мои уже защищали свои работы, я печатала плакаты и собирала все необходимые подписи)))
 

Толян

Користувач
Реєстрація
31.08.09
Повідомлення
18
Репутація
3
Вік
39
вона там була...