Помогают ли чаи для похудения похудеть?

  • Автор теми _У_д_а_ч_а_
  • Дата створення
У

_У_д_а_ч_а_

Существует очень много чаев для похудения, но помогают ли они похудеть?
 

Гу Га

Користувач
Реєстрація
06.06.07
Повідомлення
116
Репутація
0
да
но при одном условии, если в пищу принимать только чай и ничего кроме чая. Пироженные, пельмени, макароны по флотски, и тому подобное категорически запрещено.
 

Caramellina

Користувач
Реєстрація
24.03.07
Повідомлення
59
Репутація
0
Вік
34
Гу Га сказав(ла):
а
но при одном условии, если в пищу принимать только чай и ничего кроме чая. Пироженные, пельмени, макароны по флотски, и тому подобное категорически запрещено.

плюс ещё спортом заниматься :D


и вообще, чем чаще ты себя будешь изнурять всяческими диетами, чаями и таблетками, тем быстрее потом будешь набирать вес.
 

HardCore

Користувач
Реєстрація
18.12.06
Повідомлення
174
Репутація
0
лучше всего просто правильно питаться и никаких диет не потребуеться...
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
HardCore сказав(ла):
лучше всего просто правильно питаться и никаких диет не потребуеться...
А якщо щей по розпорядку (сніданок,обід вечеря:) ), то це вобще супер*THUMBS UP
 

Koшe4ka

Користувач
Реєстрація
05.06.06
Повідомлення
168
Репутація
1
Lezha_gangstar сказав(ла):
А якщо щей по розпорядку (сніданок,обід вечеря ), то це вобще супер
Кто хочет поправиться, то тому желательно по распорядку и желательно в одно и тоже время.
А чаи не помогут, если поправляешься от гормонального сбоя, или еще какие-то заболевания. Разве что чуть- чуть и то не на долго.
Только в туалет часто бегать будешь.
 

Lezha_gangstar

Користувач
Реєстрація
16.11.07
Повідомлення
151
Репутація
0
Koшe4ka сказав(ла):
Кто хочет поправиться, то тому желательно по распорядку и желательно в одно и тоже время.
Не треба, не треба.... Вже я на собі переконався,що якщо
їсти по розпорядку, скидаєш зайву вагу.....:)
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
Хочу розказати вам один випадок щодо чаю.В мене є знайома яка приймає всякі такі дорогі чаї для того щоб похудати.Якось вона прийшла до нас в кімнату на чай, правда чай свій принесла.Ми в неї спитали ти згущене молоко будеш і шо ви думаєте вона відповіла "да буду я ж худаю", вмоловши пів банки,впридачу ше печива.Ну і як вам таке худання!?:D Ну чаї в якійсь мірі допомагають а саме краще це фізичні вправи, всякий там фітнес для жінок. Думаю можна і рано пробігтись пару раз і прес покачати:) Якраз саме за низької рухової акивності в в тканинах організму відкладається "сало" і целюліти всякі:D
P.S. Не харчуйтесь в фаст фудах типу макдональдс!!!Вживайте тільки свіжі і якісні продукти!!!
 

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Реєстрація
23.05.06
Повідомлення
478
Репутація
0
_У_д_а_ч_а_ сказав(ла):
Существует очень много чаев для похудения, но помогают ли они похудеть?
ИМХО они помогают только просраться *CRAZY*
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
треба їсти менше, або взагалі не їсти, тоді і схуднете. невже так важко??? не розумію людей, під ніж ляжуть, щоб схуднути, але їсти не перестануть, потім плачуть шо товсті, самі винні.
 

*shy*

Користувач
Реєстрація
02.12.06
Повідомлення
28
Репутація
0
_У_д_а_ч_а_ сказав(ла):
Существует очень много чаев для похудения, но помогают ли они похудеть?
а спорт не пробували?!;) а про чаї ще не від кого нечула нічого доброго, по-перше це гидота,. в шлунку заводяться жучки,які з"їдають їжу, і вивести їх дуже важко, може призвести до анарексії... кращий варіант просто нормально харчуватися овочами та фруктами, проводити багато часу на дворі і займатися спортом...:)
 

_lapochka_

Користувач
Реєстрація
02.03.08
Повідомлення
23
Репутація
0
А я вам скажу так, всякі там чаї, пігулки - це тільки відговорка. Що варто там товстій жінці наприклад сказати, що тіпа, я худаю; всі тут же "ОООО клас, яка умнічка" А насправді... Короче чаї це повна:-[ Але в принципі чого, це ж краще сидіти на діванчику і посьорбувати чайок, думавши, що тіпа красавіца, ніж пробігти 1 км чи 50 раз покачати прес

добавлено через 37 секунд
*shy* сказав(ла):
а спорт не пробували?! а про чаї ще не від кого нечула нічого доброго, по-перше це гидота,. в шлунку заводяться жучки,які з"їдають їжу, і вивести їх дуже важко, може призвести до анарексії... кращий варіант просто нормально харчуватися овочами та фруктами, проводити багато часу на дворі і займатися спортом...
__________________
це 100%
 
S

SilentKiller

zZzara сказав(ла):
ИМХО они помогают только просраться
Оёмаё!!! О_о зЗзарка как всегда выделилась : ))))) умничка продолжай так дальше...

_У_д_а_ч_а_ сказав(ла):
Помогают ли чаи для похудения похудеть?
Не знаю, но судя по их цене ты возможно и похудеешь, но кошелек твой просто дистрофиком станет.
 

BOSSya

Користувач
Реєстрація
06.04.07
Повідомлення
38
Репутація
0
zZzara сказав(ла):
ИМХО они помогают только просраться
До сих пір згадую зі сльозами на очах:D--- Колись ,коли ми ще жили в гуртожитку, в мами була знайома(жила в кімнаті поруч),так от вона хотіла схуднути при чому нічого для цього не роблячи..якраз на ринках з*явились ці горе-чаї...в інструкції було написано що треба пити не більше 1 чашки на 4 години(ну чи щось в тому роді)..А вона ж дуже розумна, і вирішила випити одразу 3....Ну я ще ніколи не бачила щоб 1-людина так швидко бігла,2-не чула такого потужного звуку який лунав би з туалету ,3-людину яка б так довго сиділа в тому ж туалеті...
 

Gideon

Користувач
Реєстрація
14.01.08
Повідомлення
23
Репутація
0
BOSSya сказав(ла):
1-людина так швидко бігла,2-не чула такого потужного звуку який лунав би з туалету ,3-людину яка б так довго сиділа в тому ж туалеті...
класний чай :D
 

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
_У_д_а_ч_а_ сказав(ла):
Существует очень много чаев для похудения, но помогают ли они похудеть?

А тобі худать треба?

Ці чаї може й допомагають для схуднення, але це....
І чаї, таблетки... це все може зашкодити нашому здоров’ю. Тому, що вони з хімікатами.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Ви про схуднення, а мені поправитися треба. Для попередніх думок - цілком здорова, лише проблема із апетитом від коли себе пам'ятаю плюс фітнес, плюс велоспорт, плюс навантаження на роботі. Залишилися одні кості, як себе заставити нормально харчуватися. Насильно їжу впихаю, це мабуть якесь спадкове. Мати така сама, але вона на відміну від мене гладенька. Свої спортивні захоплення покинути не можу, залежна...)))
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
_У_д_а_ч_а_ сказав(ла):
Существует очень много чаев для похудения, но помогают ли они похудеть?

Caramellina сказав(ла):
плюс ещё спортом заниматься
Гляньте в какое время мы живем...придумали тоже, спорт:D !!! Это давно устаревший метод...смотрите телевизор...сейчас и еда специальная в таблетках - пищевыми добавками называется... и мази...
Лежиш себе на диванчике, а по телевизору показывают штаны с мазью в придачу...мажешся мазью, натягиваеш штаны....ложишся спать...а утром просыпаешся Золушкой :D ...
Вот уж воистину шедевр рекламы! Прямое попадание в точку простых потребителей....ничего не делать и в то же время много стоящего получать...
...ну а если серйозно...то только спорт и диета могут помочь обрести класную фигуру...
Кто хочет похудать для того очень помогут утренние пробежки (думаю 2-5 км в самый раз)...а еще лучше приходите в выходные дни поиграть с нами в футбол http://ilink.com.ua/forum/showpost.php?p=180493&postcount=283....и я обещаю...за каждые 2 часа игры... килограма по 3-4 будет убавлятся...так что за день можна килограмм 10 скинуть...;)
 
G

Gondrilla

Знахарь сказав(ла):
Гляньте в какое время мы живем...придумали тоже, спорт:D !!! Это давно устаревший метод...смотрите телевизор...сейчас и еда специальная в таблетках - пищевыми добавками называется... и мази...

А єсць борщ, пєльмєні і сало для похуданія? Конче потрібні!!! Хто бачив рекламу, відгукніцця, не будьте байдужими до чужого горя!)))