Power-Lifting

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
реально.... но есть пару "но"... чтобы сделать такое превращение,нужно:
а)иметь кучу денег и возможностей
б)иметь огромное желание и быць целеустремленным
в)много времени-лет 6-7 (потамучто,это уже клиничный случай) не в обиду)))
хавать всего и много+добавочки разные и все получитсо !! ))
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
ти "ВадВиключений" в клуб "Легіон ходиш? там скільки платити нада за місяць? я хочу позайматись, колись ходив, разів з 3, сподобалось, але пиво, водочка, сигаретки перетянули на свій бік. зараз не палю і навіть готовий не бухати!!! так шо налаштовуюсь психологічно і хочеться когось сагєтірувати з знайомих щоб на перших парах страхували і скучно не було, але падли морозяться
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
я хожу в наш зал-на стадионе,там где б.клуб"максим"...в реали..если хочешь иметь норм. тело то нада много жрать+добавки(протеин,креатин) ну и ті понемаеш-интєнсивные тренеровки... пож прихадаить..эту недели мы будем ходить на 10 утра... но впринцыпе там нада записыватсо у тренера... прийдеш..все раскажем,пакаже,падстрахуем...
скажи свои результаты в жиме ,присяде и тяге !
 

Petake :-)

Користувач
Реєстрація
18.08.07
Повідомлення
324
Репутація
2
жим 50кг 4 по10 , тяга неробив але 80кг палюбом візьму , присяд 60кг 10 по12 яж велосипедист :)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
vadOFF сказав(ла):
скажи свои результаты в жиме ,присяде и тяге !
скільки жав не помню, але помню що після першого тренування я дві неділі руками взагалі нічого робити не міг, не слухались мене, потім як відпустило, то жав, але чомусь набагато менше. присідання я вагу завжди брав мінімальну, бо шось я боюся присідати з великою вагою, думаю як присяду раз то вже не встану. ну впринципі мені подобалось займатись, але погані звички мене переманили.:-( то скільки коштує абон плата, спитай може якось? ну той зал де клуб "Максім" наскільки я знаю, називається "Легіон", чи я не правий?
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
чесно говоря-даже незнаю как называетсо !
я занимаюсь фтророй год,мну 15 лет и я присидал уже 120,тянул 130 и жал 115-так что не нада боятсо,темболие вы уже такие большие дядьки )))
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
vadOFF сказав(ла):
чесно говоря-даже незнаю как называетсо !
я занимаюсь фтророй год,мну 15 лет и я присидал уже 120,тянул 130 и жал 115-так что не нада боятсо,темболие вы уже такие большие дядьки )))
шось чує мій копчик, що я точно не присяду у свої 22 роки 120, не потяну 130, і не вижму 115 кг., хоча якшо походити з рік може і зміг би, хоча поки не перевірю - не узнаю.

ВадВимкнений, той зала в який ти ходиш називається "Легіон", якшо ще не переіменували. Думаю що вже нада знати куди ти ходиш не один рік походу.*CRAZY* , не вобіду:-p
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
та мне пох на все эти причандалы... я себе хажу.занимаюсь и не обращаю внемания... прихадите на 10 утра на этой недели ...или с 4-тока мну там не будет
 

fenya

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
133
Репутація
0
Вік
38
vadOFF,
Легион,или как он там сейчас называеться одному Богу известно,просто говорят,что отделения Пауэрлифтинга закрыли,и мы можем в зале заниматься тока благодаря Аркадию,и тренеру по боксу Анатолию Прокоповичу.Название клуба ничего не значит имеет значение состав команды,сплачённость и отношение между всеми нами!!!!!!!!!
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
да...вот если есть хорошые отношение в зале ,а не такие как сейчас,тагда и тренитцо прикольно и реультаты будут !!
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
vadOFF сказав(ла):
да...вот если есть хорошые отношение в зале ,а не такие как сейчас,тагда и тренитцо прикольно и реультаты будут !!
а що зараз там такого??? наче було все завжди дружньо і нормально.
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
прихадите-увидите! )
просьба: выставляйте сюда интересные картики,фото,и все что относитсо темы!
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Незнаю да і по моєму нормальний вид спорта. Чув шо один пацик коли записувався то був дуже повним, а зараз має такі м"язи шо ну його. Тілки це не у нас. Чувачки записуйтесь усі на цей чудовий вид спорту звичайно якщо здоров"я позволяє. VADOFF чудова тема, +1 за Power lifting.
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
тю..я когда запісивалсо тоже был полным-щас отличная фигура+сила!без никаких таблеток,добаво и т.д.!не жалуюсь и дефки "в захватІ" )))
 

vadOFF

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
140
Репутація
0
Вік
31
в реале-"легион" называетсо... вот недавно слышал расговор-все зависист от структуры тела... Если "билдерсая "струтура,то ет супер-будет афигенное тело(мыщцы) но результатов в лифтетенге не достичь
! в лифтенге нада имель сильную спину.птомучто все лифтеры выигруют на серевнгваних за помощью приседаний и тяги)который происходяд за помошью спины в жимме нельзя накинуть таой вес.который ты добавишь в тяги и в присяде ! !
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Ось і закінчується моя сесія і я рішив занятися спортом. Хочу записатись в "Легіон", але є одно но, жоден з моїх друзів не хоче займатися. Є хтось щоб на перших парах підстрахував, щоб себе не забив залізом і розчехлити сутність спорту??? Я сам то займався але не серйозно і зовсім недовго:-[
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
Да я тоже хтів з Нового Року записатись(ходив в басейн так просто залізко потягував майже 2 роки, але результату майже ніякого не достиг - шо то заняття без тренера), але моє бажання залишилось, бажанням. То які зараз ціни??? Може ще запишусь десь.....
 

fenya

Користувач
Реєстрація
08.11.07
Повідомлення
133
Репутація
0
Вік
38
FIFAyer,
школьники и работники станции ходят бесплатно,студенты по моему то ж ничего не платят,но лучше этот вопрос на счёт оплаты решить с Аркадием
 

DR.DRON

Користувач
Реєстрація
21.12.07
Повідомлення
10
Репутація
0
Frost сказав(ла):
Є хтось щоб на перших парах підстрахував, щоб себе не забив залізом і розчехлити сутність спорту???
приходь попросиш гарно підстрахують!