POWERBALL у Нетішині

Hupia

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Хочу спитати хтось цим цікавиться? Хтось його має? Хтось крутить? Хтось встановлює рекорди? Хтось хоче врешті решт придбати???
купив менше тижня назад, цікава штука, кручу поки новичком, рекорди будуть потім;)
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Чесно кажучи подивившись, бачу що шя кулька визиває значну вібрацію всього тіла, а то не дуже добре для організму :(
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
3o3o 3aP}|{aBeJIu,
Та це скорше навпаки - вібрацією руки визивають максимальне обертання болванки в кульці, яка розганяється так званим "ефектом гіроскопа". Сама болванка не може давати вібрацій. Вона ідеально збалансована.
Та й ця вібрація на відео - це скорше один з методів максимального розгону цієї кульки :)
Ось що в неї в середині - http://www.youtube.com/watch?v=b3a_TmXigsU&feature=related
 

Вкладення

  • powerball_lightning_red_800.jpg
    powerball_lightning_red_800.jpg
    50.7 КБ · Перегляди: 50

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
а шож їх так трусить ?
 

vetra

Користувач
Реєстрація
29.06.10
Повідомлення
42
Репутація
1
дивний, м"яко кажучи, спорт :)
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
vetra,
та да :) Йойо теж був дивний, але популярність мав :)
 

Street Elita

Користувач
Реєстрація
10.06.10
Повідомлення
12
Репутація
0
Black_Raven сказав(ла):
vetra,
та да :) Йойо теж був дивний, але популярність мав :)

а в тебе в твоє время було йойо, ти хотів би собі павербол?
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Street Elita сказав(ла):
а в тебе в твоє время було йойо, ти хотів би собі павербол?
Був йойо... в школі таскали, махали, поки не розбили пару вікон :)

А павербол? ... Ну, якщо хтось подарує, не відмовлюсь :)
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
а де таку штуку можна купитИ???
і скільки вона грн??))
 

Hupia

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
10
Репутація
0
black raven абсолютно правий щодо ефекту павербола. їх трусить, тому що при швидкості 15000 оборотів на хвилину потрібно крутити кистю зі швидкістю 8 обертів на секунду. візуально воно виглядає ніби людина труситься..
читав що щоб вийти на 13000 треба крутити кистю десь 5-7 разів за секунду, радіус обертання 1 см.
я маю павербол 4 дні. вчорашні рекорди: права рука 12185, ліва рука 12225. сьогоднішні рекорди: права рука 12225, ліва рука 12319. мене теж при такій швидкості, мушу сказати, "трусить" однак рекорди встановлюю переважно не вдома, тому що дома жарко руки потіють, мяч вислизає із рук. вчорашні мої рекорди - вдома на балконі (який не отоплюється), сьогоднішні - по дорозі додому із маршрутки десь із годину назад
на рахунок вібрації - знову black raven в точку, вібрації немає як такої, коли павербол новий або хоча би принаймні використовується. однак коли його неправильно крутити то вібрація відчувається. до речі із моїх знайомих десь половина так і не змогла викупити як його розкрутити. я зрозумів відразу. зараз запускаю з пальця, правда виходить 50/50
щодо ціни на павербол - найдешевший коштує 244 гривні, купити можна де завгодно, у тій самій розетці. я купував за 365 гривень (йде із вмонтованим лічильником оборотів). доставка коштує десь 50 гривень. якщо хтось хоче придбати - можете звертатися до мене сюди, або в аську 6572727 (знаю місця, де на доставці можна трохи зекономити. якщо хтось хоче спробувати, звертатися знову ж таки до мене. чому? скажу. тому що я хочу із кимось змагатися, щоб було невеличке суспільство і у нас "павербольщиків". найкращий результат із моїх знайомих був всього-навсього десь між 8900 і 9000
до речі хват тренує капітально, всього за 4 дні почуваю себе набагато впевненіше зі стандартним 55 кілограмовим "чорним бубликом" (еспандером гумовим))
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Зацікавив мене цей мячик...
В Нетішині є можливість придбати його ?
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
не чого цікавого не бачу в цій цяцькі і смисл її не можу поняти
 

Amato∫R∫

Користувач
Реєстрація
18.02.08
Повідомлення
195
Репутація
0
Sho0Ter сказав(ла):
не чого цікавого не бачу в цій цяцькі і смисл її не можу поняти

На картінки мало подивитись, щоб все зрозуміти!
 

Sho0Ter

Користувач
Реєстрація
14.09.07
Повідомлення
55
Репутація
0
я відео на ютубі дивився
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Заказав собі цю цяцьку))) десь з понеділка має прийти...
заплатив 375 грн(найдишевший там 244 тільки без лічильника) разом з шнурком на руку, щоб не випав з руки....доставка бесплатна...пожизнена гарантія...ну тільки якщо він випав в вас з руки тоді вже прийдеться платити)) а так при любій поломці без проблем замінять зламану деталь....

Якщо когось цікавить дам ссилку на сайт...=)
 

Twisted

F.C.InterLink
Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
377
Репутація
0
Вік
31
Сьогодні забрав свій павербол...руки вже так болять ніби цілий день мішки тягав))) хоча вже десь після 30 хв тренувань зробив маленький рекорд в 10 165 =)
Цяцька класна....руки болять а голова каже ще крутити)))