Приховані камери

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
Чув що повсюди ДАІшники починають встановлювати приховані камери, щоб знімати як водії порушують правила і потім штрафувати. Може десь хтось взнає де сАме вони встановлені - пишіть сюди. Одна ніби десь біля "Горині", але не знаю де точно.
 

House

Смєшний чєловєк
Користувач
Реєстрація
06.07.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Вік
35
це правда????
 

_Bize_

Користувач
Реєстрація
09.03.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
39
Камери знаходяться в гражданских машинах, які їздять по місту і фіксують порушення!!!
 

shri

Користувач
Реєстрація
30.01.07
Повідомлення
28
Репутація
0
Сам вчера утром, около 7-30, видел "наших доблестных Гайцов" около гостиницы Горынь. Один стоял с "волшебной палочкой", а второй усердно снимал на камеру пешеходный переход.
 

osv

Користувач
Реєстрація
08.10.07
Повідомлення
4
Репутація
0
Незнаю на скільки правда,но перша вісить на перехресті перед мостом на Інтеграл,друга на перехресті біля нової зупинки.
 

Roman

Користувач
Реєстрація
11.03.06
Повідомлення
13
Репутація
1
Вік
46
Спостереження за дорожним рухом з супутників

ДАІ скоро запустить штучні супутники Землі із камерами спостереження за дорожним рухом. :-X Тому добре подумай, ніж переходити вулицю в непристосованому для цього місці! ;)
 

energy

Користувач
Реєстрація
06.09.08
Повідомлення
240
Репутація
25
ха-ха-ха...ДАИ запустит. вот это гон точно.:D :D :D
интересно, как они за всеми смогут уследить. это ж скоко их нада, ё-моё.
да и как они искать этих переходчиков собираются? к каждому пешеходу по даишнику приставят, что ли? или фоткать будут? мы ведь не ходим задрав голову вверх.
 
Н

Незнайка

как дети..
менты давно уже разъезжают с камерами... да и по киеву везде стоят они камеры..оссобенно при въезде или выезде
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
60
Репутація
0
В Славуті встановлено дві камери спостереження за дорожнім рухом.
Одна з них стоїть біля торгово центру "ОТС"
 

Mr_BaD_GuY

Користувач
Реєстрація
12.11.07
Повідомлення
30
Репутація
0
Цікаво,а прихованих даїшників з вбудованною в одне око камерою,не бігають? :)
 

Кум

Користувач
Реєстрація
20.05.06
Повідомлення
346
Репутація
21
їх (ДАІ) вже пора в "операторів" перейменовувати. Всюди з камерами. пару раз бачив на проспекті напроти фонтана. Сиділи в машині і знімали перехрестя, що біля базару. А потім чекають як під"їде порушник, зупиняють спокійно і все, приїхав. Ще раз бачив біля музею, теж з машини, знімали зупинку напроти аптеки, там же ж заборонено, а всі зупиняються.
 

CCCP

Користувач
Реєстрація
25.08.07
Повідомлення
26
Репутація
0
Mr_BaD_GuY сказав(ла):
Цікаво,а прихованих даїшників з вбудованною в одне око камерою,не бігають?
бігають, але камера вбудована в інше місце
 

cvoy

KамеraD
Користувач
Реєстрація
13.03.06
Повідомлення
65
Репутація
1
АХТУНГ !!!
Знакомому на днях пришёл штраф заказным письмом + фотка. Превышение скорости на 23 км (на фотке - 83 км/ч). В обьектив он попал в Коломье.
 

caLLIok

Користувач
Реєстрація
21.01.09
Повідомлення
8
Репутація
0
Я видел в Коломье стояли какие-то ... на зеленой шестёрки. Они теперь на частных машинах колядуют=-O
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
caLLIok сказав(ла):
Они теперь на частных машинах колядуют
походу да я їхав здядьком в минулу суботу в 6 годин ранку, він десь 90 жав, то прийшов конверт: штраф +фото. в колом"є

Чисто для мене це вже тупе рубання капусти, який толк від них, якшо я буду їхати 150 вони мене сфоткають, а я за поворотом кудись вріжусь, чи у мене хтось? І штрафа не отримають і життя не врятують.
Краще хай стоять на дорозі ИМХО
 

Фόбоς

Чистокровный
Користувач
Реєстрація
01.03.07
Повідомлення
802
Репутація
0
Вік
36
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
Чисто для мене це вже тупе рубання капусти, який толк від них, якшо я буду їхати 150 вони мене сфоткають, а я за поворотом кудись вріжусь, чи у мене хтось? І штрафа не отримають і життя не врятують.
Краще хай стоять на дорозі ИМХО
Славно так справа не втому. Якщо тебе пару раз заснімуть не понятно де, і не понятно чим(а не камерами на стовпах які можна в неті винайти) то наступного разу перед перевищенням швидкості ти подумаєш - а чи не муляють мені 300-400 гр....+ такі вот приховані камери не породжують КОРУПЦІЮ!!!