Продаж кiмнат в гуртожитку.

Ynusichka

Користувач
Реєстрація
10.06.12
Повідомлення
1
Репутація
0
Цiкавить таке питання,маю двi зручних кiмнати в гуртожитку,зэднанi мiж собою,зроблене перепланування(дитяча,зал та кухня),гарний ремонт.
Хочу продати,як це правильно зробити,чи в нашому мiстi хтось цим займаэться?
Знаю що технiчний паспорт на наш гуртожиток э,i все готово для приватизацii,залишилось тiльки рiшення мiськоi ради.
Цiна буде адекватна,якщо э бажаючi розгляну рiзнi пропозицii.
 

candra

Користувач
Реєстрація
10.02.10
Повідомлення
6
Репутація
0
Мене цікавитьж Залиште номер телефону
 

МаРшАл

Користувач
Реєстрація
28.10.07
Повідомлення
404
Репутація
0
Ви спочатку приватизуйте, а тоді продавайте.
 

Ната

Користувач
Реєстрація
05.11.12
Повідомлення
1
Репутація
0
а некраще здавати!
 

yulik

Користувач
Реєстрація
30.09.10
Повідомлення
3
Репутація
0
напишіть номер!
 

Zeyn

Користувач
Реєстрація
09.05.09
Повідомлення
9
Репутація
0
0972899717
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
Примажусь до теми.
Можливо хтось знає за скільки можна продати приватизовану секцію в(Айвеного).
 

Фиалка

Користувач
Реєстрація
06.05.11
Повідомлення
38
Репутація
5
Торік в 220-ому продавали неприватизовану секцію на 2-му поверсі за 19 тис. у.о. Яка була кінцева ціна - не знаю.
 

kill

Користувач
Реєстрація
29.11.06
Повідомлення
153
Репутація
0
Фиалка сказав(ла):
Торік в 220-ому продавали неприватизовану секцію на 2-му поверсі за 19 тис. у.о. Яка була кінцева ціна - не знаю.
Ясно. Прийдется быть первопроходцем. Неужели никто еще не покупал-продавал такое жилье. Если не желаете писать в теме,дайте цены в личку пожалуйста.
Буду очень благодарен. Не очень хочеться придумывать цену от балды.Жилье нужно будет продать ,а не продавть.
 

Kino

Користувач
Реєстрація
03.03.11
Повідомлення
100
Репутація
26
kill сказав(ла):
Если не желаете писать в теме,дайте цены в личку пожалуйста.
Буду очень благодарен. Не очень хочеться придумывать цену от балды.Жилье нужно будет продать ,а не продавть.
Рыночные цены таковы: на старые квартиры вторичного рынка за 1м2 -700-720$, на кирпичные малосемейки 400-500$, 500$ это если стоят электро, водосчетчики и ремонт хороший, с новой сантехникой.
Это на данный момент. А в 2013 году прогнозируется новый кризис с обвалом гривны, поэтому ожидается понижение цен на 20-30% ! Так что не торопитесь покупать жилье сейчас.