Просрочений товар в магазині "Наш край"

Mefistofel

Користувач
Реєстрація
09.12.06
Повідомлення
7
Репутація
0
Вік
37
Щойно скуплявся в магазині, взяв 2 консерви "аквамарин" одну в олії другу в томаті. На кассі під час розрахнку касир підізвала охоронця і сказала такі слова "запиши, одна в томаті", охоронець дістав з під касси зошит і почав записувати, я поцікавився чому вони це роблять, почув у відповідь
Кассир:
-Їх крадуть дуже часто.
Я:
-крадуть саме консерви в томаті? В мене тіж самі консерви в олії чому не запишете їх?
Кассир:
-То інші консерви.

Не став запитувати нічого далі і тільки дома помітив що саме в консерві в томаті, яку вони записали, закінчився термін зберігання 7 місяців назад. Тобто вона це помітила і мені свідомо продали товар термін придатності якого вже давно закінчився.

Як їх можна за це взути? Хто в нашому місті слідкує за цим? Консерва і обидва чека (розразовувся карткою) в мене є.
 

vika

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Дійсно деякі елітні консерви записують ,так як їх крадуть.Напишіть номер телефону,ми все з"ясуємо і виправимо(повернемо вам гроші).Не думаю,що консерва була протермінована ,так як за терміними уважно слідкують.Магазину не має сенсу продавати протерміновані консерви ,так як їх міняє постачальник.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
vika сказав(ла):
Дійсно деякі елітні консерви записують ,так як їх крадуть.
Стесняюсь спросить "для чего"?... и как это связано с их воровством? :cool:
 

Авария

Користувач
Реєстрація
06.09.07
Повідомлення
257
Репутація
5
Вік
37
Аквамарин це елітні консерви? =-O
При чому саме Аквамарин в томаті?
vika сказав(ла):
.Не думаю,що консерва була протермінована
Тобто Ви вважаєте, що у Mefistofel'я проблеми з зором або сприйняттям інформації?
 

vika

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Сталося якесь непорозуміння.Потрібно було звернутися до адміністрації магазину для вияснення причин.
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
Mefistofel сказав(ла):
Як їх можна за це взути? Хто в нашому місті слідкує за цим? Консерва і обидва чека (розразовувся карткою) в мене є.
Якщо без скандалу просто назад для них занести, якщо з скандалом то звернутися в захист прав споживача.
 

vika

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
11
Репутація
0
Ми все з'ясували: Консерва Аквамарин була придбана в Мінімаркеті Наш Край по вулиці Незалежності, 22 вчора (02,09,12) з нормальним терміном придатності, а саме виготовлена 11,02,2011; термін зберігання 2 роки, отже консерва придатна для споживання до 11,02,13 року.Якщо в покупця є ще якісь сумніви,то підійдіть в магазин до адміністратора.
 

Ослик_Иа

Користувач
Реєстрація
01.04.07
Повідомлення
247
Репутація
25
а я яйца пару раз вернула и больше не беру. тухлые были капец! меня ещё и поблагодарили что без скандала вернула)))
 

Unikum

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
18
Репутація
0
єсть любітєлі подстави, яким платять конкурєнти. То вони купляють протухші консєрви в одному магазіні, а потом в нормальному магазіні купляють харошу консєрву раді чека і пізніше приносять протухшу консєрву, щоб на бабло розвести. Ну а єслі на форумі пишуть раньше чим несуть в магазін то точно під чорний піар все роблять конкурєнти.
 

Mefistofel

Користувач
Реєстрація
09.12.06
Повідомлення
7
Репутація
0
Вік
37
Я не збираюсь нести його назад в магазин, тут важливіше принцип а не гроші.

Тут потрібно зауважити одну річ, - консерви від того ж виробника але в олії мають термін зберігання 30 місяців від дати виготовлення, а ось в томатному соусі тільки 24 місяці, цілком можливо що дійсно в цьому і помилка, вчора подивився всі інші консерви в томаті нормальні, але навіщо було записувати саме в томатному соусі загадка.

Не буду здіймати з цього галасу.
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
Возможно если бы был ответ на этот вопрос
Vik сказав(ла):
Стесняюсь спросить "для чего"?... и как это связано с их воровством?
нам бы всё стало ясно. А пока всё покрыто туманом и стоит только догадываться от каких это таких краж страхуются в магазине записывая определённые группы товаров в тетрадочку на кассе. Может эффективнее было бы поставить камеры видеонаблюдения?
P.S. А про подставы это уже как-то смешно )
:cool:
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Я завжди перед покупкою дивлюсь термін придатності. Нажаль наші виробники свідомо його ховають: пишуть у труднодоступних місцях нечитабельним шрифтом дату (щоб поменше їх читали), що відбирає значну частину часу тільки на пошук тої дати. Будучи закордоном такої проблеми не виникало, дату можна знайти за секунду, в нас же можна і хвилинами шукати де ті рєдіскі шо понаписали
 

kolya

Гроза морей
Адміністратор
Реєстрація
13.10.06
Повідомлення
692
Репутація
59
І саме головне, що не завжди ясно це дата виготовлення чи дата закінчення строку придатності
 

futurb

Користувач
Реєстрація
24.03.12
Повідомлення
5
Репутація
0
Unikum сказав(ла):
єсть любітєлі подстави, яким платять конкурєнти. То вони купляють протухші консєрви в одному магазіні, а потом в нормальному магазіні купляють харошу консєрву раді чека і пізніше приносять протухшу консєрву, щоб на бабло розвести. Ну а єслі на форумі пишуть раньше чим несуть в магазін то точно під чорний піар все роблять конкурєнти.

На фоні останніх політичних баталій - 100%.:cool: :-X :D
 
T

Triton

Да какие политические баталии? На сегодняшний день это самая классная тема для съезда, типа - меня прессуют политические оппоненты.
Только вот вопрос, а что делать тем самым гражданам которые купили порченный или просроченный продукт?
Ждать новых выборов? И только в случае не прохождения преподобного в новый депутатский корпус обжаловать покупку некачественного товара?
Если продаю фуфло то так оно и есть.
Грех жаловаться на толстую кожуру арбуза если сам его выбирал. Мне тоже попадались консервы с переклеенными этикетками так же как и паленый коньяк, водка, да и молоко частенько с кислинкой попадается.
Молчал как раз из за того, что знал, приклеят идеологический ярлык, мол это черный пиар.
С другой стороны, и валерка не всегда виновен. Его менеджеры могут заказать товар, а покупатель не пришел и не забрал этот товар. Что товар на свалку? Нет его толкают нам продавцы, а почему, да потому, что валерка "повесит" списание порчи на зарплату тех же продавцов. Вот так оно и происходит. Мы, покупатели, защищаем свое здоровье, а продавцы защищают свои зарплаты!
При таком раскладе валерка всегда будет в выигрыше.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Triton сказав(ла):
Только вот вопрос, а что делать тем самым гражданам которые купили порченный или просроченный продукт?
Йти у торгівельну точку, в якій придбали товар і або міняти на якісний, або повертати кошти.
Triton сказав(ла):
С другой стороны, и валерка не всегда виновен. Его менеджеры могут заказать товар, а покупатель не пришел и не забрал этот товар. Что товар на свалку? Нет его толкают нам продавцы, а почему, да потому, что валерка "повесит" списание порчи на зарплату тех же продавцов. Вот так оно и происходит. Мы, покупатели, защищаем свое здоровье, а продавцы защищают свои зарплаты!
Маячня. Постачальник забирає не проданий протермінований товар. Неодноразово бачив це у маленьких магазинчиках. Як ті що привозять молоко, ковбаси забирають продукцію, в якої термін придатності пройшов. Думаю і в Преподобного аналогічно працюють. Хоча ніхто не застрахований від придбання неякісного товару у тому числі і в Преподобного. Сам неодноразово з таким стикався. В тому ж Нашому краї купив дітям йогурт з нормальними термінами. Прийшов додому, відкрив - а в середині цвіль. Заніс назад - забрали без проблем і гроші повернули.
 

EXPERT

Користувач
Реєстрація
06.07.09
Повідомлення
190
Репутація
0
Triton сказав(ла):
При таком раскладе валерка всегда будет в выигрыше.

володька, а ты в каком раскладе будеш в выигрыше,

весь твой "бизнес" построен на обмане и лжи,

весь твой "бизнес" сиюминуный мыльный пузирь,

подвалы, такси, пляжи ... спложное москальское фуфло

Хватит тут толкать на форуме блювотину, не отмоешся все равно никогда!
 

Apple

Користувач
Реєстрація
11.10.10
Повідомлення
237
Репутація
18
EXPERT сказав(ла):
володька, а ты в каком раскладе будеш в выигрыше,

весь твой "бизнес" построен на обмане и лжи,

весь твой "бизнес" сиюминуный мыльный пузирь,

подвалы, такси, пляжи ... спложное москальское фуфло

Хватит тут толкать на форуме блювотину, не отмоешся все равно никогда!
EXPERT вы не правы, наш вова поумнел и теперь строит новый вид бизнеса. Суть такова: зарегистрировал липовую ГО (организацию)-получил дармовых 200 м2 и не платит аренду.
Может слышали он открыл новый клуб "Схид-Захид" http://netishyn.org/vukonkom/rishen...iyi-vijskovo-istorichnij-klub-zahid-shid.html и за это получил на халяву 200м2 коммунального добра да платит за это 1 грн. аренды!!! http://netishyn.org/vukonkom/rishen...-komitetu-miskoyi-radi-vid-21062012--182.html - чем не бизнес?

Вообще удивляет на сколько у этого не нетешинца хватает на все времени. В прочем, как говорят в народе шара объема не имеет. Поэтому он новую стряпал организацию под названием "водный мир" http://netishyn.org/vukonkom/rishen...ju-gromadskoyi-organizatsiyi-vodnij-svit.html, наверное нам нужно ждать теперь, что "правильная" власть отдаст ему всю акваторию пляжа для браконьерства за 1 грн. в месяц.-чем не бизнес???

А еще наш вовочкин будет защищать предпринимателей, как целый "голова міської громадської організації "Асоціація підприємців"" - http://netishyn.org/vukonkom/rishen...skoyi-radi-vid-31-serpnja-2001-roku--292.html - теперь предприниматели будут нести взятки вовочке-чем не бизнес????

О своих проделках он будет писать как жулик-журналюга в газете "Нетішинські вісті" http://netishyn.org/miskrada/rishen...i-netishinskij-miskij-radi-vi-sklikannja.html

А когда сократят милицию, вова станет нас защищать, используя свое "Громадське формування з охорони громадського порядку “Барс”
" http://netishyn.org/lifeoftown/orgpart/489-gromad.html, ну конечно с бюджета ему за это будут платить-чем не бизнес???

Поэтому соснов уже не желает строится- слишком большой срок окупаемости его детища "МММ-Нетешин", это когда-то он был глупым, наивным и не самостоятельным http://www.netishyn.osp-ua.info/index.php?news=31291. Теперь жена взялась рулить на почте, сотрудники удивляются кто и как догадался поставить начальником человека с улицы, она им жизни не дает и главное, что сама не знает как и что делать. И почему-то у многих людей начала пропадать корреспонденция, а некоторые письма имеют следы вскрытия, неужели вовка втихаря от жены лазит по чужим ящикам? И где взавтра это "чудо" вспылвет в городе???
Triton сказав(ла):
Да какие политические баталии? На сегодняшний день это самая классная тема для съезда, типа - меня прессуют политические оппоненты.
Будь это не правда не писал бы в "нв" тушка вознюк, что мол Преподобный скупил всю Верховную Раду-бред полнейший, но ясно почему взялись за Преподобного, а не за решение вопроса как сдать пустующие площади. Да и интересно почему именно ахметовский колибрис пришел в город??? Может быть чтобы взавтра типа предложить аренду всего ТЦ за 200 грн. за 1 м2 и выгнать всех предпринимателей на улицу? А потом забарать на халяву все здание??? Не смог один С-Смышляев-сделают 3 ССС (сканунцы, степаненки, сосновцы). Да и почему не воспользоваться ситуацией, когда в области есть 100%-я крыша.