Протирадіаційні укриття (ПРУ) у Нетішині це об"єкти ЦО чи засоби отримання доходу?

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Шановний Організатор, скажіть будь-ласка, чому у нашому місті порушується Закон України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру" та ПОРЯДОК використання захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) для господарських, культурних та побутових потреб, ЗАТВЕРДЖЕНий постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 р. N 253, відповідно до якого :
4. Захисні споруди, за винятком тих, що повинні утримуватись у постійній готовності до використання за призначенням, можуть використовуватися підприємствами для господарських, культурних та побутових потреб (далі - потреби підприємства) за умови забезпечення можливості приведення їх у готовність до використання за призначенням у строк, що не перевищує 12 годин.
У постійній готовності до використання за призначенням повинні утримуватись захисні споруди на атомних електростанціях, у зонах спостереження навколо них, на об'єктах підвищеної небезпеки і запасних пунктах управління.
На скільки я розумію, Нетішин розташований саме у тій зоні спостереження навколо атомних електростанцій, де захисні споруди повинні утримуватись у постійній готовності до використання, і саме захисні споруди нашого міста є винятковими і не можуть використовуватись для господарських, культурних та побутових потреб.
А в Нетішині майже у кожному ПРУ як не майстерня так магазин.
 

House

Смєшний чєловєк
Користувач
Реєстрація
06.07.08
Повідомлення
89
Репутація
0
Вік
35
Spoch сказав(ла):
А в Нетішині майже у кожному ПРУ як не майстерня так магазин.
двома ногами зА!!! непорядок блін, а де ховаться коли шо))))
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
House сказав(ла):
а де ховаться коли шо))))
Коли шо - замотуємся в білі простирадла і повзем на цвинтар... :D

Питання дійсно цікаве. Хто там за безпеку відповідальний? На кавьор! :)
 

Igwar

Користувач
Реєстрація
24.10.07
Повідомлення
51
Репутація
0
Вік
41
Назвіть хоть би одну захисну споруду де зараз розташовується магазин , або щось інше?
 

Mhpa

Мера
Користувач
Реєстрація
21.11.08
Повідомлення
32
Репутація
1
противорадиационніе укрітия по улице "Набережная", могу ошибаться , но помоему 19-й и 17-й дом - Это 16-ти этажки "Миру Мир" с голубем и т.д.
там в ПРУ находится секондХенд и какой-то продовольственный магазин
(первое что пришло в голову прочитав тему)
 

Vik

Справедливий
Користувач
Реєстрація
20.01.08
Повідомлення
242
Репутація
3
Вік
40
В доме где "Мегабит" тоже вроди как было такое помещение... :cool:
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Igwar сказав(ла):
Назвіть хоть би одну захисну споруду де зараз розташовується магазин , або щось інше?
Наприклад виготовлення ключів, знаєте де?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Igwar сказав(ла):
Назвіть хоть би одну захисну споруду де зараз розташовується магазин , або щось інше
гуртожиток "Айвенго" - майстерні по ремонту побутової техніки
 

котяра

Користувач
Реєстрація
15.05.07
Повідомлення
194
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
гуртожиток "Айвенго" - майстерні по ремонту побутової техніки
А там же еще, в этом "подвале" и самый главный вентиль на воду. Мне вот 6-7 января пришлось на себе испытать, каково оно... Когда горячая вода хлещет из трубы, а сантехники ждут, пока придет арендатор и откроет подвал (к сожалению, в секции вода не перекрывается).
 

Pe3aK

Модетатор
Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
90
Репутація
0
Например ещё на Курчатова 3 на музыкалке висит противорадиоцеоное помещение там щас ремонт обуви.
 

Igwar

Користувач
Реєстрація
24.10.07
Повідомлення
51
Репутація
0
Вік
41
На скільки мені відомо більшість перерахованих ідуть просто як підвальні приміщення, а не протирадіаційні
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Igwar сказав(ла):
На скільки мені відомо більшість перерахованих ідуть просто як підвальні приміщення, а не протирадіаційні
Можливо й так, але раніше там були ПРУ, принаймні у деяких, однозначно. Тому й запитую у влади аби прояснила ситуацію. А якщо вам відомо щось конкретніше, назвіть джерело (краще нормативний акт).
 

Recusant

Користувач
Реєстрація
28.04.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Вік
40
В Нетішині є ПРУ в Кризовому центрі і, здається, в якомусь садочку, все інше звичайні підвальні приміщення, я не думаю що при НС там хтось буде знаходитись.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Recusant сказав(ла):
В Нетішині є ПРУ в Кризовому центрі і, здається, в якомусь садочку, все інше звичайні підвальні приміщення
Це факт, чи ваші домисли? Адже років 20 тому побував не в одному нетішинському підвальному приміщені облаштованому під ПРУ. Ці приміщення зараз законно вивели з цього статусу?
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
Recusant сказав(ла):
В Нетішині є ПРУ в Кризовому центрі і, здається, в якомусь садочку
наскільки я пам"ятаю кризовий цетнр якраз розташований біля садка тойщо біля інтеграла, але наскільки мені відомо для простих людей він не призначений
 

Recusant

Користувач
Реєстрація
28.04.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Вік
40
Spoch сказав(ла):
Це факт, чи ваші домисли? Адже років 20 тому побував не в одному нетішинському підвальному приміщені облаштованому під ПРУ. Ці приміщення зараз законно вивели з цього статусу?
Факт, нажаль просто підвал і ПРУ відрізняються тільки статусом.

добавлено через 1 минуту
3o3o 3aP}|{aBeJIu сказав(ла):
наскільки я пам"ятаю кризовий цетнр якраз розташований біля садка тойщо біля інтеграла, але наскільки мені відомо для простих людей він не призначений
Ні це в місті, здається №3.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Recusant сказав(ла):
Факт, нажаль просто підвал і ПРУ відрізняються тільки статусом.
це не факт, а лірика. А ось факт:
1.JPG 2.JPG

І хотілося б почути все ж такі позицію влади, а не домисли і ліричні відгуки.
 

Recusant

Користувач
Реєстрація
28.04.06
Повідомлення
48
Репутація
0
Вік
40
Spoch сказав(ла):
І хотілося б почути все ж такі позицію влади, а не домисли і ліричні відгуки.
Яка може бути позиція влади, якщо вони навіть штабу не мають??? Забудьте про ПРУ, їх не має і це страшно... Хочеться почути чи взагалі хоч якісь кошти віділяються на цивільну оборону.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
Recusant сказав(ла):
Забудьте про ПРУ, їх не має і це страшно...
Мене ж не так просто зацікавило це питання. Спарава у тім, що начальник нашого ЖКО на одних громадських слуханнях щодо підвищення тарифів заявив, що у місті начебто не можливо створювати ОСББ через наявність майже у кожному будинку ПРУ. От і намагаюсь з"ясувати скільки тих ПРУ залишилось і чи дійсно вони є перепоною для створення ОСББ.
Recusant сказав(ла):
Хочеться почути чи взагалі хоч якісь кошти віділяються на цивільну оборону.
Не знаю чи виділяються, але відповідно до нормативних актів ПРУ мають утривуватись балансоутримувачами. У нашому випадку це ЖКО.
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Спарава у тім, що начальник нашого ЖКО на одних громадських слуханнях щодо підвищення тарифів заявив, що у місті начебто не можливо створювати ОСББ через наявність майже у кожному будинку ПРУ.
це він затравку придумав, щоб не пішла мода на ОСББ, бо це значить йому кінець. А взагалі то ПРУ кому належать МНС чи міським радам чи АЕС? Один балансоутримувач не зможе забезпечити ПРУ всім необхідним- це не його задача.