Расскажите что-то смешное из своей жизни!!!

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
Путанка...

ksenya ,Vikeyshen, [[[____NiKoLe____]]], ви такі історії розповідаєте, що мені вже страшно.
От, як сказала ти [[[____NiKoLe____]]], що подружка не бачила, значить вона не захворіла, а тоді виходить, що той хто бачить таке, з тим щось трапляється. А Оксана сказала, що бабуся не бачила, то те саме, бабуся не хворіла і за того не бачила таку жінку. а Оксана хворіла і бачила.
 

MaLyaFka

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
72
Репутація
0
а я... минулої п"ятниці.... ВПАЛА!!!!.. ніколи не вгадаєте, де!
грандіозно вклалася на мокрі сходи перед самим парадним входом до банку "АВАЛЬ"!!:D
це досить неймовірна річ у моєму житті, адже я ще ніколи не падала перед банком "АВАЛЬ":D
я сильно подерла руку і не можу її піднімати.. це так неймовірно!!=-O
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Я взагалі не пам'ятаю, коли падав, тьфу-тьфу-тьфу, тук-тук-тук.
А взагалі, моє життя пряме, як лінійка чи лобешник деяких форумців.
Найнеймовірніше, що зі мною сталось за останні.. ммм.. за останній період, що памятаю:
1) Папужка чуть не вкусила мене.
2) Я познайомився з покером і літом їду на WSOP у Вегас.
3) Коли небуло світла кілька днів назад, моя мобіла ОМГ!!! була розряджена!
 

aXiom_A

Користувач
Реєстрація
27.08.07
Повідомлення
45
Репутація
0
...Чудеса.
Раз тоже попала в компанию парня, который видел чудо-фею.
мало того, она покушалась на меня!!!, как он обьяснил, она хотела убить меня=-O , а он (добрый-молодец) спасал от этой злюки!!!
Это продолжалось не долго...
Потом его сильно пропёрло на жор, после чего фея исчезла:D
 

KISLuY

Користувач
Реєстрація
28.11.07
Повідомлення
78
Репутація
0
Вік
31
Давно уже...
Лежу смотрю телиК.В друг ктото заходит в квартиру.Я не понял...встаю смотрю, сосед с низу.(Гриша)Ну поздоровался ..Спрашую т1п 4яво надО?А он:ну я врод1 дамой пришол?или нет?я ему:вам 4уть ниже...
 

coca-cola

утонченный эгоист
Користувач
Реєстрація
01.10.06
Повідомлення
221
Репутація
5
а йа нидавна сигареты потеряла...=(
 

EHEP

Користувач
Реєстрація
27.02.07
Повідомлення
66
Репутація
0
Є значить в родичів моїх кицька - Кеті. Ну така велика, лахмата, серйозна кицька. Є в неї така зелененька коробочка, куди вона робить (самі знаєте що). Одного разу вона наробила в куточку. Можливо не дотягнула до коробочки, можливо коробочка вже не зручна стала... Але після того тьотя Люда (хазяйка) почала її сварити... Сварила лише словами, не пхала мордою в купу, не показувала на коробочку... Просто казала: "Хіба ти не знаєш куди це робити треба?!! Що це таке?!!" ну і так далі. То Кеті так сиділа, слухала це все, а потім встала, пішла до коробочки, сіла там і просто дивилася на тьотю Люду...
 

Я-нАтАшкА

Користувач
Реєстрація
19.02.08
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
34
вот моя история=)

Как-то мои друзя гуляли в городе Ровно...:)
ну а там на кожном переулке или улице стоят рекламщики (роздают какието рекламки(в виде бумажек))...
И они решили прикольнутся:D
Они пошли по той улицей где стоял этот рекламщик....
И он дал им какуету рекламку)...мой друг недолго думая, достаёт маркер и росписуется на той бумашке и отдаёт ему обратно....:D ...
Тот рекламщик зделал большие глаза=-O ...
И ходил за ним пол-дороги спрашевал..."КТО ОН?""=-O
Ведь рекламщик подумал что мой друг какаето знаменитость))):D
:cool: :cool: :cool:
 

Marco BenasS

Користувач
Реєстрація
18.03.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Одного разу збираюся їхати від бабусі до дому. Збираєм сумку ( Б-бабуся Я -я):
Б:огірки положили?
Я: Да.
Б: яйця?
Я: Да.
...
Б:березового соку дати?
Я:дай.
Б: ЗАРАЗ ПІДУ ПО*СЯЮ І ПРИНЕСУ!
:D :) :D :)
 
N

NiFeRTiTi

А в мене була така ситуація : Якось я йшла з городу зі своїм котиком, якого звали Кузьма. Мені захотілось скупатись в річці. Коли я туди почала заходити - Кузьма почав голосно м*явкати і заходити в воду до мене. Напевно він перелякався за мене, судячи по собі, що в воді він може втопитись. І таке буває...
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Вот 2:
I. Еду я как-то в село..ну в ПАЗике, думаю все догадались что "ЭТО" и народу куча, вродь на праздник какой-то...
Смотрю какой-то мужик устал стоять и упёрся на фанеру в двери (вместо стекла). Тут голос водителя: "Не спирайтесь на заднє, не прозрачне скло!"

II. Еду я недавно в маршрутке Ровно-Хмельницкий (через Нетешин) и где-то при въезде в Острог какая-то девушка с дальних мест кричит "Остановитесь тут!"...через 5 сек снова но уже 2ая девушка кричит "Остановитесь тут пожалуйста!"
Я сидел на 3ем сидении сразу за водителем (в начале стоит 3 сиденья, дальше все по 2)...а водитель как я заметил уже не первой свежести...подумал пару сек и говорю водителю: "Астанавитесь пажалуста тута, штобы 2е чиксы кости вынесли"

добавлено через 18 часов 49 минут
NiFeRTiTi сказав(ла):
Кузьма почав голосно м*явкати і заходити в воду до мене. Напевно він перелякався за мене, судячи по собі, що в воді він може втопитись. І таке буває...
Увидев что ты никак не шла под воду, он захотел показать как нужно топиться...
 

OxotNik 666

Користувач
Реєстрація
12.10.07
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
36
А мені смішно було коли я перший раз в житті накурився і ховався під ліжко! і всі з мене перлись а я як кантужаний з них і всього що бачив!:D
 

ANGELina

Користувач
Реєстрація
15.03.08
Повідомлення
5
Репутація
0
Кароче.....було таке. Я в 2007 році поїхала літом в село, і заїхала до братів. І якось захотілось піти на рибу. Але у нас не було павука, і я придложила зробити зі старої тюлі..Кароче ми мучились.....і якось зробили.ну всьо..зібрались і пішли..рибаки:D .А... я ж забула..у мене є два брати.Прийшли ми вже....розклали причандалі свої, пішли рибалити.Один з братів зайшов у воду і попросив у другого подати павук. Каже..Ану дайно наш шедевр...Він взяв подав йому...а тей такий щасливий...що зараз рибу зловим. Піднімає дуже..такий крутий...і бац все розпалось. Той що стояв у воді звати Влад..і каже до другого. Ну ти й ..придурок...як ти павука зробив>:eek: Главне спер все на нас, аби щоб він не був винен....мда...не повезло тому що ми були не самі....там всі перлись від цього...представте як нам було стидно:-[ Додуматись із тюлі зробити павук. Він лазить по тій воді і все збирає. Я тим часом дуже в туалет хотіла...на мене така ржачка напала що я аж уп...лась:-X :D ..блін оце було...Подумати..так смішно було що аж....:D :D :D
 

ANGELina

Користувач
Реєстрація
15.03.08
Повідомлення
5
Репутація
0
_ANGElina_ сказав(ла):
Кароче.....було таке. Я в 2007 році поїхала літом в село, і заїхала до братів. І якось захотілось піти на рибу. Але у нас не було павука, і я придложила зробити зі старої тюлі..Кароче ми мучились.....і якось зробили.ну всьо..зібрались і пішли..рибаки:D .А... я ж забула..у мене є два брати.Прийшли ми вже....розклали причандалі свої, пішли рибалити.Один з братів зайшов у воду і попросив у другого подати павук. Каже..Ану дайно наш шедевр...Він взяв подав йому...а тей такий щасливий...що зараз рибу зловим. Піднімає дуже..такий крутий...і бац все розпалось. Той що стояв у воді звати Влад..і каже до другого. Ну ти й ..придурок...як ти павука зробив>:eek: Главне спер все на нас, аби щоб він не був винен....мда...не повезло тому що ми були не самі....там всі перлись від цього...представте як нам було стидно:-[ Додуматись із тюлі зробити павук. Він лазить по тій воді і все збирає. Я тим часом дуже в туалет хотіла...на мене така ржачка напала що я аж уп...лась:-X :D ..блін оце було...Подумати..так смішно було що аж....:D :D :D
Вибачте це було у 2006 році:-[
 

MeV

Користувач
Реєстрація
08.01.07
Повідомлення
61
Репутація
0
Вік
32
_ANGElina_ сказав(ла):
на мене така ржачка напала що я аж уп...лась
типа похвасталась??))хм...

з.ы. не улыбнуло.может просто я вообще в области "Рыбалка" не сильно обознанная..что такое паук??с тюли??кароче мне както поцымбалах=)
 

ANGELina

Користувач
Реєстрація
15.03.08
Повідомлення
5
Репутація
0
MeV сказав(ла):
типа похвасталась??))хм...

з.ы. не улыбнуло.может просто я вообще в области "Рыбалка" не сильно обознанная..что такое паук??с тюли??кароче мне както поцымбалах=)
Розумієш....я не дура щоб цим хвалитись....тобі не подобається не читай....як тобі поцымбалах!
 
Β

Βελίαρ

Была ситуацыя месяц назад или где-то так;уехали родители в деревню на пять дней,ну вот сижу я дома(живу я на первом етаже), где-то в нете время убивал, было около двух ночи, всё нормально музыка играет,настроение... И тут вдруг из-за спины роздаётся истошный крик на всю комнату:"ШО СПИШ.....???????"
Я там на месце чуть не умер))))]:->
Оказывается друзья шли домой*DRINK* увидели свет в моей комнате(зная что родителей нет), три идиота что делают, лезут на подвал, один залазит в форточку по пояс и начинает орать!!!!.......


Да прикол у них удался, я с етим не спорю!!!!Но так и заикои остатся можно.....В конце-концов все закончилось нормально...
 

(FS)*Mc.Forjer

Користувач
Реєстрація
13.08.06
Повідомлення
143
Репутація
0
Вік
35
Вот в пятницу приколЪ:
Сажусь я значит на маршрутку Ровно-Хмельницкий, а там паренёк такой молодой...я не удивился, думаю нормальный...но я ошибся.:.
После того как мы пропустили поворот на трассу-все заметушились...Потом кто-то начал выкрикивать-"На право!", "На лево!"
В бусике уже начался ржач...Выезжали мы с Ровно мин 15...
Спереди сидит еще один парень и со словами "На лево, а не на право вродь. Я не помню"- показывает водителю дорогу...
Доехали мы наконец-то до Нетешина, (а я сел на свободное место возле окна, как раз над колесом...с моим то ростом 190 и "поднятым полом" мои колени оказались на уровне моего лба) и кто ездил хоть раз трассой Острог-Нетешин знают что справа от дороги есть проулок по которому можно быстрее добраться до города...и как вы думаете-мы туда не попали. Ну думаю "фигня, на след то может точно повернёт (возле Мельницы)-ага щаз и тот поворот проехали...
Короче повернули мы аж на главной трассе где этот "памятник" стоит Нетешину...
Думаем-ща повернёт на право и в центр...фигушки, завёз всех на автовокзал ( с перепугу наверное) и стал...
Народ: "Чё стал? Двери открывай!"
Вывалились мы из него...у меня аж ноги затекли...
Короче и поржали, и помучились но...Доехали :)
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
23 липня того року був моїм днем космонавта!!Кожні 30хв. я десь падав!!І під самий вечір їду з села на веліку по великому базару,а 1 день назад пройшовся дощ,ну звичайно всі люкі каналізаціоні позатоплювало і я думаючи ,що то просто невеличка калюжечка їду на веліку прямо на неї,кароче в польоті я чуть не всцявся))),а коли приземлився то всю дорогу ішов і ржав сам з себе))