REVO - наркотик??

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
camo^et сказав(ла):
Буквально цитую - Вітаміни B1,B2,B5,B7,C. Затверджено мін.ох.здоров'я України.
бачив я колись передачку, то скажу наступне: наше мін.ох.зд.У. ще не таке зетверджувало. так шо довіри тут не багато
 
S

SilentKiller

Frost сказав(ла):
наше мін.ох.зд.У. ще не таке зетверджувало. так шо довіри тут не багато
Ну особо вредные продукты обозначаються - типа аля "Министерство здр хр укр предупреждает .... опасно для здоровья" причем предупреждает а не запрещает использование : ))) так что успокойтесь - пейте свой Рево Бёрн РедБулл и прочую фигню... я буду пить пиво!
 

Dimikcus

Ігроман
Користувач
Реєстрація
11.06.06
Повідомлення
169
Репутація
0
Зате пісня в рекламі прикольна. І реклама прикольна - тітьки і пікачу - що може бути краще :D .
А по темі - не думаю, що ним можна сильно потравитись, тим більше, надибати залежність. Воно ж все проходить десь там тести, і якщо не вбиває (!!!), начить можна на прилавки випускати. Доречі, а оце Рево, воно на смак яке? Таке саме як Бьорн? А РедБулл який? Теж як Бьорн?
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
Frost сказав(ла):
бачив я колись передачку, то скажу наступне: наше мін.ох.зд.У. ще не таке зетверджувало. так шо довіри тут не багато
МОЗ України може затвердити все, якщо їм заплатять?
Вгадайте : заплатили їм чи ні?
Вгадайте : Який продукт тестувало МОЗ (серійний чи спец.)


Dimikcus сказав(ла):
Воно ж все проходить десь там тести
Дійсно - воно, дійсно - десь ....
До речі: склад одного й того ж продукту (товару) в різних країнах- різний. Marlboro в Україні не таке, як в США, подивіться на склад коки в Германії і в нас.
Коротше - в Польші я пив Peд Бул по 3-4 банки в день, тут не п'ю, бо побачив різницю в складі і кольорі майонезу Хелманс.
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Dimikcus сказав(ла):
Доречі, а оце Рево, воно на смак яке? Таке саме як Бьорн? А РедБулл який? Теж як Бьорн?
Рево-алкогольний....щось дуже схоже на Бьорн з горілкою...в Рево смак різкий до жаху,після нього пиво п"єш шо воду...а ще інколи здається,що твої смакові відчуття зникають після вживання Рево.Рево ммм...схоже на барбариску (хто ненає є цукерка така:) )...ось мій смак...думаю хтось погодиться)
 

Gideon

Користувач
Реєстрація
14.01.08
Повідомлення
23
Репутація
0
Dimikcus сказав(ла):
Доречі, а оце Рево, воно на смак яке? Таке саме як Бьорн? А РедБулл який? Теж як Бьорн?
Revo не пив. А от Red Bull i Burn вживав. Як на мене Burn краще!!! Red Bull ваще херня.
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
Muravey сказав(ла):
Нічний клуб, випитий напій, танець, раптова смерть... Нетривіальний випадок стався на шведській дискотеці. Причиною зупинки серця 30-річної жінки стали всього дві порції коктейля, складовими яких були енергетичний напій і горілка. Ще два випадки, в одному з яких чоловік змішував коктейль з горілкою, а другий – випив декілька банок після інтенсивного тренування – теж закінчилися летальним результатом. Схожий випадок також було зареєстровано в Ірландії – 18-річний баскетболіст Россом Куні помер прямо на спортмайданчику через декілька годин після того, як випив одразу три банки напою Red Bull. І хоча фактів, які підтверджували, що смерть була викликана вживанням енергетичного напою, поки немає, до напоїв цих варто ставитися якомога обережніше.
я так памятаю що на упаковці пише що особом які мають проблеми з серцем та серцево судинною системою а також підвищеним артеріальним тиском вживати заборонено!!!І зазначено що більше 2 банок на добу чи то скільки то там мілілітрів вживати більше норми заборонено.Такшо треба знати шо ти вживаєш!Я думаю шо пару разків можна і випити ну не по 10 разів же ш ми його пєм на день!
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
оффтоп

Gan1beS,
взагалі то те повідомлення від мене! :)

А про "Рево" то я надала факти, значить не безпідставно його хочуть заборонити,нашим людям (більшості) байдуже,що написано на упаковці от і виходять такі випадки.
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
Alla сказав(ла):
взагалі то те повідомлення від мене!
просто шось глюкануло.А на рахунок того, що багатьом нашим любям байдуже, що написано на упаковці і виходять такі випадки я з тобою 100% згідний і за факти спс:)

добавлено через 3 часа 44 минуты
Ще трохи про енергетичні напої
За смаком, запахом та консистенцією вони мало чим відрізняються від звичайних газованих напоїв, проте їхній секрет – у складниках, що штучно підвищують тонус.
Про так звані енергетичні напої сьогодні чув, якщо не кожен, то принаймні той, хто звертає увагу на рекламу. Добре знається на подібних речах, мабуть, лише молодь, яка так чи інакше завжди перебуває в курсі модних “фішок” та новинок чи не у всіх сферах. Особливо – у сфері напоїв. Адже, перебуваючи на різноманітних тусовках, про новинки неможливо не дізнатися, тим паче – не випробувати, незважаючи навіть на (хай і не надто) незвично високу, як для безалкогольних напоїв, ціну.
Мода на “енергетичні” баночки прийшла до нас зі Сполучених Штатів. Там так званими підбадьорливими коктейлями не гребують навіть спортсмени та зірки шоу-бізнесу, більшість яких зізнається, що лише вживання енергетиків допомагає триматися в тонусі й встигати на усі модні вечірки. Дехто зі знаменитостей, зокрема Мадонна, вранці замість кави випиває саме баночку одного добре відомого “енергетика”, стверджуючи при цьому, що ефект від нього набагато кращий, ніж від кави. Що ж до наших модників, то можу стверджувати, що ми не пасемо задніх. Особливо судячи з того, як, майже щоразу заходячи до одного зі супермаркетів міста, спостерігаю, як зменшується на вітрині кількість цих розрекламованих баночок. Аби самому переконатися, що ефект від “енергетика” справді є, довелося придбати і спробувати. Можу сказати, що, випивши (по необізнаності) напій ввечері, заснути мені не вдалося майже до ранку – хоч збирайся на прогулянку чи на дискотеку! Та щось підказувало, що не все так просто…

Енергія для розуму?
Американський ентузіазм з приводу “енергетиків” не випадковий – саме там вчені 1987 року вперше вивели формулу “розумних напоїв” – smart drinks. За смаком, запахом та консистенцією вони мало чим відрізняються від звичайних газованих напоїв, проте їхній секрет – у складниках, що містяться в них: окрім води та цукру, вони містять кофеїн, мінерали та амінокислоти.
Майже всі лікарі, до яких ми звернулися за консультацією, відмовилися спілкуватися про енергетичні напої, посилаючись на необізнаність у згаданій темі. Що й не дивно, адже енергетичні напої з’явилися у продажу порівняно недавно. Ось що нам вдалося дізнатися.
Після вивчення складників, що входять до кількох відомих енергетичних напоїв, лікарі зазначили, що кофеїну в одній баночці “енергетика” – як у великій чашці кави, а саме близько 80 мг. Він сприяє виробленню так званого гормону радості (серотоніну), прискорює реакцію і поліпшує роботу мозку.
Справді, якщо уважно вивчити все, що написано на баночці, то можна дізнатися, що деякі із напоїв містять зелений чай, екстракт женьшеню тощо. Навіть вітаміни групи В, які, як відомо, м’яко стимулюють нервову систему та перешкоджають розвитку стресів і заспокоюють. Здавалося б, що в цьому поганого? Випив – і почуваєшся повним сил та енергії, начебто й користь є, адже “енергетик” – не алкогольний напій, тому деградуючої дії на мозок не справляє. Проте в кожній бочці меду є своя ложка дьогтю…
Енергетичні напої, хай і поліпшують тонус, та все ж цей процес є штучним, а для організму, як зазначають медики, він не минає без негативних наслідків. Людина використовує власні ресурси, ніби позичаючи їх у себе, і рано чи пізно доведеться розплачуватися безсонням, дратівливістю, депресіями. Щоправда, таких наслідків можна уникнути, якщо випивати не більше двох баночок на день.

Енергетики – напої дискотек
Це справді так. Одна із моїх двоюрідних сестер, аби досидіти в нічному клубі до кінця дискотеки, випиває по кілька баночок згаданого напою. За статистикою, 70% проданих “енергетиків” – частка саме молоді віком від 17 до 25 років, які вживають їх переважно у вечірній час. У Києві, наприклад, як стверджує одна із моїх близьких подруг, яка вже кілька років мешкає у столиці, “енергетиків” на дискотеках продають у кілька разів більше, ніж будь-яких інших напоїв. Наразі найпопулярнішим столичним клубним коктейлем є так званий “мікс-дрінк”, що складається із горілки, віскі чи рому та тонізуючого напою. Як зазначають лікарі, алкоголь підсилює дію складників “енергетика”, що може призвести до зневоднення організму чи запаморочення, особливо, якщо людина постійно й посилено рухається, наприклад, танцює. Тому варто на дискотеках на одну банку напою випивати склянку води або чаю.

Допомога для спортсменів?
А це ще також, як сказати… Як стверджує пан Андрій, тренер мого рідного брата, що займається у одному із тренажерних залів міста, “енергетики” можна вживати за півгодини до тренування. Він, зокрема, розповів, що за кордоном, а також і у нас, серед професійних спортсменів поширено вживання так званих напоїв саме для спорту, які не мають нічого спільного із популярними розрекламованими “енергетиками”. Та будь-які, навіть спеціально призначені для спортсменів тонізуючі напої, спеціалісти наполегливо рекомендують вживати або до, або після, або замість, але в жодному разі не під час тренувань. Оскільки кофеїн, що входить до їхнього складу, підвищує тиск і змушує організм, який і без того працює у посиленому режимі, виснажуватися.



P.S.
1. За статистикою, 70% проданих “енергетиків” – частка саме молоді віком від 17 до 25 років, які вживають їх переважно у вечірній час.
2. Алкоголь підсилює дію складників “енергетика”, що може призвести до зневоднення організму чи запаморочення.
 

TITAN

Користувач
Реєстрація
11.04.07
Повідомлення
101
Репутація
0
хммм.... а що саме ефективніше?
чи верніше шкідливіше бьорн, рева, булл, нон стоп чи ще там щось ??=)))
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
TITAN сказав(ла):
чи верніше шкідливіше бьорн, рева, булл, нон стоп чи ще там щось ??=)))
Я думаю найшкідливішим є REVO тому що він містить в собі алкоголь. Саме алкоголь з енергетиками найзгубніше діє на людський організм, що і приводить до фатальних випадків.
 

Лилия

Користувач
Реєстрація
15.12.07
Повідомлення
64
Репутація
0
Вік
27
Gan1beS сказав(ла):
Я думаю найшкідливішим є REVO тому що він містить в собі алкоголь. Саме алкоголь з енергетиками найзгубніше діє на людський організм, що і приводить до фатальних випадків.

+100. Підержую. І зараз крім Revo є багато напоїв, які призводить до поганих наслідків.
 

Bad

Користувач
Реєстрація
14.07.07
Повідомлення
4
Репутація
0
я взагалі пнрший раз чую таку назву!!! даж незнаю що за напій!! але зара багато всяких напохв з хімікатами!!!
 

MaLyaFka

Користувач
Реєстрація
29.04.07
Повідомлення
72
Репутація
0
хз.. не знаю що воно таке, не пробувала,
але недавно (саме на свято) зустріли з викладачем на прогулянці одного учня, каже, що пив Рево , то бідний був в такому стані, що аж на коліна ставав, щоб просто нас привітати=)

п.с.: було приємно
п.п.с.: пийте, хлопці Рево, щоб робити дівчатам приємно :D (шутю
)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Боже, як ВИ можете пити таку гидоту???!!!
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
Frost сказав(ла):
Боже, як ВИ можете пити таку гидоту???!!!
Та отак шоб в нічному клубі чи просто на якісь дискотеці класно відірватись:)
P.S писав я там про всяку вредність і тд. і тп. але вчора в черговий раз випив Burn,щоб погнати в нічному клубі. Вот так вот:D І я думаю це всетаки краще ніж всяке там бухло і курево.
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Alla сказав(ла):
Ні для кого не секрет,що більшість молоді вживає напій "REVO" !

Останнім часом дуже багато відгуків, що цей напій - наркотик! Що він викликає велику залежність організму та дуже шкідливий! Я розумію,що будь який алкогольний напій шкодить здоров"ю! Та хотілось би почути думку саме про цей,він зараз найпопулярніший напій і вже досить довго тримається на вершині!

Можливо в когось є інформація про "REVO" та про його вплив на організм та здоров"я людини,було б дуже цікаво почитати
Рево, бьорни, ред були, ром коли, щейкі то всьо лажа, підарскій атстой.... ВОДКА, ПИВО ета для настаящіх мужчін! =)

добавлено через 1 минуту
Gan1beS сказав(ла):
І я думаю це всетаки краще ніж всяке там бухло і курево.
Ага, а потім сірьожкі в ушах, стрінгі і пиво безалкогольне, і баби різінові! Удачі пацанчік! =)

добавлено через 1 минуту
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
1. За статистикою, 70% проданих ”енергетиків” – частка саме молоді віком від 17 до 25 років, які вживають їх переважно у вечірній час.
Жменю кальос запить водкой, і всі ред були атдихають...
 

Gan1beS

Користувач
Реєстрація
31.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Вік
34
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Ага, а потім сірьожкі в ушах, стрінгі і пиво безалкогольне, і баби різінові! Удачі пацанчік! =)
Ти хоть поняв сам шо написав, чи з тобою таке сталося:D подивимось шо ти скажеш на слідуючий день коли обблюєшся від свого "не підарского атстоя" І мені удачі желати не треба вона завжди зі мною от тобі вона не помішає.
P.S Горілку і пиво я не відкидаю комусь і таке краще, але комусь і енергетики подобаються та щей з горілкою, але при цьому всьому вплив який чинить на організм алкоголь явно шкідливіший!УВАЖНІШЕ ЧИТАЙ ДІЮ ЕНЕРГЕТИКІВ НА ОРГАНІЗМ А НЕ ПИШИ ВСЯКУ НЕСИНІТНИЦЮ!!!Як ми всі знаємо ефект від алкогольних напоїв зовсім інший, такшо не треба тут їх порівнювати.
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Жменю кальос запить водкой, і всі ред були атдихають...
Да тут все ясно. Ти знаєш з таким же ш успіхом можна і кольнутись;)
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
AdMiRaL_DyPa сказав(ла):
Рево, бьорни, ред були, ром коли, щейкі то всьо лажа, підарскій атстой.... ВОДКА, ПИВО ета для настаящіх мужчін! =)
Чіпа..нє ну йопть..ти не читаєш,що пишуть перед цим в тємі?..Я ж написала про шкідливість для організма...не спорю,що краще випити водкі!)