REVO - наркотик??

(Band_tka)

Користувач
Реєстрація
03.02.08
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
30
REVO-Рулёзззззззззззззззззз......обожаю его,ни дня немогу без него.....=)REVO-наркотик ,зато очень класный.....)))
 

AdMiRaL_DyPa

Користувач
Реєстрація
03.07.07
Повідомлення
409
Репутація
1
Bad сказав(ла):
Я слышал што там нашли амфитамин
ха ха ха!!! сцю!!!
А ше па тєлєку гаварілі шо в рево дабаляют трамадол, клєй мамєнт, отвар ганджи... Рево - лажа! Пиво рулить!
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
я в шоці, де ви достаєте таку інформацію - містить амфітамін, трамадол , клей момент.....
Revo Energy – безалкогольный энергетический напиток с КОФЕИНОМ, ТАУРИНОМ, ВИТАМИНАМИ и НАТУРАЛЬНЫМИ экстрактами ГУАРАНЫ и ДАМИАНЫ, натуральными соками.
 

DjFuflik

Користувач
Реєстрація
19.06.07
Повідомлення
47
Репутація
0
Вік
33
(Band_tka) сказав(ла):
REVO-наркотик ,зато очень класный.....)))
А хіба є такий наркотік, який би не класний був? ))))

Рево - новий вид наркоти!
Зразу його в вєни заливайте, буде вам "порция закиси азота прямо в двигатель" =))) ато поки воно пройде через всі "трубкі" то і властивості всі втратяться)))))
 

Pain

Злобный пиксель
Користувач
Реєстрація
23.03.06
Повідомлення
20
Репутація
0
Кошка в коробке, а ты думаеш, что производители возьмут и напишут реальный состав своего детища? Им нада, что бы оно продавалось хорошо, и также хорошо окупалось производство.
Я канешно тоже не совсем верю инфе про амфетамин в этом вашеи РЕВО, но доказать точно, есть он там или нет не смогу. И вам всем советую верить подобному только наполовину...
Ну а если амфетамин там всё таки есть - тогда сочуствую тем, кто сей напиток пьёт...

DjFuflik сказав(ла):
Зразу його в вєни заливайте, буде вам "порция закиси азота прямо в двигатель" =))) ато поки воно пройде через всі "трубкі" то і властивості всі втратяться)))))
Пусть клизмой пользуются, больше толка будет и ума может быть прибавится :)
 

_kulbaba_

Користувач
Реєстрація
28.01.09
Повідомлення
15
Репутація
0
(Band_tka) сказав(ла):
REVO-Рулёзззззззззззззззззз......обожаю его,ни дня немогу без него.....=)REVO-наркотик ,зато очень класный.....)))
Вот когда будешь иметь очередь желудочных проблем начнешь говорить зачем я его пила
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Pain

Я з тобою згідна, що не все напишуть, що туди входить, но точно там нема амфітаміну ,трамадолу, клею, і ще як один хтось писав мочі якогось бика.

Гуарана - містить смолу, 6% кофеїну , вона аналогічна каві. Використовується як афродізіак - засіб, який повишає життєві сили організму, в тому числі посилює статеву здібність; має обезболюючу дію.

Кофеїн - алкалоїд, визиває звикання організму, міститься - кавове дерево, чай мате, гуарана, кола.

Даміана - використовується як афродізіак, антидепресанти..... Визиває легку ейфорію.

Таурін - білий кристалічний порошок, добре розчиняється у воді. Використовується у медицині. Входить до складу напоїв(тоніки, ''енергетики''). Може викликати первинне збудження.

Трави тоже можуть бути наркотиком, я колись вживала мелісу, в мене була сильна залежність, я уже без неї просто не могла існувати..... викор. як заспокійливе...

то чого тоді люди вживають пиво, горілку, курять цигарки? що там тоже амфітамін, чи ще щось?
 

Pain

Злобный пиксель
Користувач
Реєстрація
23.03.06
Повідомлення
20
Репутація
0
Кошка в коробке сказав(ла):
то чого тоді люди вживають пиво, горілку, курять цигарки? що там тоже амфітамін, чи ще щось?
Признаюсь, что я тоже курю и даже иногда пью:)
Спиртное и сигареты идут потому, что они самый обычный лёгкий нааркотик - вызывают ощущения изменённого сознания (думаю никому это объяснять ненада). Вот только самое опасное сдесь другое - выкурить подряд допустим 50-60 сигарет или выпить 2 литра водки практически нереально - организм отторгнет это всё к чёртовой матери. А выпить подряд 4-5 банок этого вашего РЕВО вполне реально - его организм не отторгнет (сначала), только потом. У человеческого организма нет встроеного тормоза от передоза энергетика - просто наступит перевозбуждение, нервный срыв, тахикардия, фибриляция и мучительная смерть...
 
C

ckopocTb

а я люблю РЕВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
H

[-HUbBa-BUbBa-]

так рево-наркотик!!!!!!!
любила його.. а зараз не можу дивитися на нього.. ) рево-зЛО!
 

marjanna

Користувач
Реєстрація
04.01.09
Повідомлення
12
Репутація
0
Кошка в коробке сказав(ла):
НАТУРАЛЬНЫМИ экстрактами ГУАРАНЫ и ДАМИАНЫ, натуральными соками
а може марихуани
сорри за офтоп
 

Mongol

Користувач
Реєстрація
15.11.08
Повідомлення
2
Репутація
0
хм я даже не знаю що сказати по цому поводу.... В принципі мені РЕВО подобаєтся перший раз чую шо він є наркотик
 
S

SLinK

Якщо його не вживати у кінських дозах то буде все ок. :)
 

_CooL`baba_

Користувач
Реєстрація
01.08.08
Повідомлення
11
Репутація
0
в наш час похавать вже нічого не можна..куди не подивись - скрізь якісь хім. домішкі..так шо бано4ка рево раз в тиждень "погоди не зробить"
частіше посміхайтеся! сміх добавляє хвилини життя!)))))
 

Thinker

Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
20
Репутація
0
Вік
37
Рево не наркотик, рево - це яд. Не пити різну гадость і не їсти вредну їжу і от тоді буде все ок. А не думати, що десь раз там в недільку не повредить, якраз той раз може випасти дуже таки невдалий, ато й печальним!
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44

Thinker

Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
20
Репутація
0
Вік
37
_lola_ сказав(ла):
Що саме Ви розумієте під поняттям "вредна їжа"? І що в наш час є "невредною" їжею?
Вредна їжа це та що приносить більше вреда для організма ніж користі. Наприклад чіпси, сухарики, від них користь взагалі від'ємна. Так запитуєте ніби в наш час нічого нормального не лишилось. З города, з саду, з лісу корисна їжа. І я не розумію чому ви задаєте запитання, вони не по темі. Хтось інший би попередження отримав би зразу.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Thinker сказав(ла):
І я не розумію чому ви задаєте запитання, вони не по темі. Хтось інший би попередження отримав би зразу.
Ну Ви ж не отримали, хоча судячи з Вашої логіки, Ваша думка про "вредну їжу" теж є оффтопом. :) Не зовсім розумію Вашу агресію, коли Вам задають якісь уточнюючі питання чи дискутують. Це ж форум, для того він і є.
Thinker сказав(ла):
Вредна їжа це та що приносить більше вреда для організма ніж користі. Наприклад чіпси, сухарики, від них користь взагалі від'ємна. Так запитуєте ніби в наш час нічого нормального не лишилось. З города, з саду, з лісу корисна їжа.
Дякую за відповідь. Мене цікавила Ваша думка з цього приводу, - я запитала. Дивіться на це простіше ;).
 

Faust__

Користувач
Реєстрація
15.08.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Вік
29
Нещодавно, пам"ятаю, до нас в школу приходила група наркологів, які розпоповідали, відповідно, про наркотики і їхній вплив на організм людини дітям. Так от, вони казали, що "Рево", на відміну від багатьох від інших енергетичних та алкогольних напоїв, має в собі хімічні речовини (майже наркотики), які викликають в людини набагато більше звикання, ніж там до пива, чи типу того. Багато наркологів класифікують "Рево" саме як наркотик, а не як алкогольний чи енергетичиний напій.