REVO - наркотик??

Шпичка

Користувач
Реєстрація
29.03.08
Повідомлення
50
Репутація
0
чесн говоря из энергитических напитков я пробовала бёрн, рево (ито по одному разу) ну и ред бул с водкой =))(но сейчас не об этом)...так чёт я никакого прикола в этих напитках не наблюдаю...выпила шо чаю и пошла спать...и кстати после рево спала как младенец=)
 

Frost

Користувач
Реєстрація
30.09.06
Повідомлення
276
Репутація
5
Вік
38
Шпичка сказав(ла):
чесн говоря из энергитических напитков я пробовала бёрн, рево (ито по одному разу) ну и ред бул с водкой =))(но сейчас не об этом)...так чёт я никакого прикола в этих напитках не наблюдаю...выпила шо чаю и пошла спать...и кстати после рево спала как младенец=)
просто треба бахнуть бутилочкі 4 і тоді чуствується. якшо чесно, то краще водкі бахнуть, а ще краще - спірту, тільки хорошого.
 

[LP]Mr.Hahn

Користувач
Реєстрація
08.05.07
Повідомлення
56
Репутація
0
fsc_StoWn сказав(ла):
5-6 банок(великих) вообше пре нармально!!!!

5-6???я сомневаюсь в твоих возможностях!!!!!после первой ты улыбаешся, а после2-ой то уже как говориться "КОНі"!!!мертві бджоли не гудуть!!!!=)))

П.С. сори если обидел!!говорю правду!!!меня лично такое не очень прет!!!раазве что со свсвоей женушкой выпить можно=))целую её:-*
 

Тарик

Користувач
Реєстрація
22.04.07
Повідомлення
6
Репутація
0
Выпил 10 маленьких баночок,то на второй день умерал!!!Много этой дряни не пейте,выпейте лутше водки!
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
любі мої, діти і не зовсім, "Рево" - то є повне ХХХ, не раджу нікому і сам не вживаю хоча і пробував. єдине що від нього можна отримати так це отруєння різного роду важкими хімічними елементами, вміст яких навіть не вказаний на банці, проте доведений експертизами не раз. (бажаючим сказати своє "фе" мені нарахунок цього прошу використовувати пошуковики в інеті).
а тим хто каже "а мнє плівать, мнє нравіца, я пью, піл(а), і буду піть єво!" - флаг в руки і попутного вітру, або вас ще півень в дупу не клюнув (це вираз такий, не приймайте буквально =))) ), чи не можете себе реалізувати тверезими, чи дати раду своій самооцінці в компанії - шкода вас....
ІМХО краще водичку з хлоркою з під крану...

добавлено через 2 минуты
Шпичка сказав(ла):
чесн говоря из энергитических напитков я пробовала бёрн, рево
нівякому разі не відносьте цю мочу (мається на увазі "Рево") до енергетичних напоїв, так як крім погашенного кофеїну там нічого немає... та і кофеїн не є енергетиком....
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
Pashok сказав(ла):
або вас ще півень в дупу не клюнув
ухіхіхіхіхіхіххіхі
Сцю німагу астанавітсо) =)))))))

Я ж казав шо рефо повна фікня) як та дівчина з насосо-подібного роду сосе у вас гроші з гаманцю, і даже отрижку не пустить))) от так завдяки "Рево" скоро всі його шанувальники підуть жити в підвал до Наріків :). Не в обіду! я пошутив)
 

GooFy

Користувач
Реєстрація
20.06.08
Повідомлення
75
Репутація
0
Да вся ета фигня revo,Burn,...оч сильно нам вредит!!!и вскус для мЯ у них как у д...!!!
 

[LP]Mr.Hahn

Користувач
Реєстрація
08.05.07
Повідомлення
56
Репутація
0
Pashok сказав(ла):
любі мої, діти і не зовсім, "Рево" - то є повне ХХХ, не раджу нікому і сам не вживаю хоча і пробував. єдине що від нього можна отримати так це отруєння різного роду важкими хімічними елементами
паша как не крути, этим оно и прет и только изза этого его и покупают!!!!пому что оно действует, а на счет отравления,то всем по боку на него!!!
 

Trash Kitty

Користувач
Реєстрація
11.07.08
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
35
да мені пох шо пишуть про Рево,пила і буду пити.Мені все-одно подобається,а те що комусь не нравиться-ви просто не шарите.Люблю Рево:cool:
 

Qwed

Користувач
Реєстрація
02.07.08
Повідомлення
40
Репутація
0
Вік
30
Я обожнюю РЕВО !Це суперовий напій !Вставляє тож непогано=) иненада казать шо рево ....!Може в ньом и шото є но я все одно буду його пити бо воно мені подобається а всякі нон-стопи редбули це все Фуфло!
 

[LP]Mr.Hahn

Користувач
Реєстрація
08.05.07
Повідомлення
56
Репутація
0
Bitch сказав(ла):
Мені все-одно подобається,
та оно мне тоже, но у него немного противный вкус!!!но прёт это точно!
но у меня организм принимает после 2-3 банки(0,5)!!!иногда вообще не чувствую если выпью 1 банку
 

Trash Kitty

Користувач
Реєстрація
11.07.08
Повідомлення
25
Репутація
0
Вік
35
[LP сказав(ла):
Mr.Hahn]но у него немного противный вкус!!!
О_о оооо а мені якраз його смак подобається:-*
більше одної банки 0,5 не вип"ю,бо на утро всі мозги повишибає.мені по утрам від рево хреново,ну а ще якшо пить разом з "777" то вообще в лайно...:D
 
T

te_KILL^a

Люблю рево.він класний.його прикольно пити зранку-заряд бодрості на цілий день.о і ще в нього чудовий смак,який добре вставляє
 

Z0mb1e

Sports BoY
Користувач
Реєстрація
29.12.07
Повідомлення
296
Репутація
0
Вік
27
te_KILL^a сказав(ла):
Люблю рево.він класний.його прикольно пити зранку-заряд бодрості на цілий день.о і ще в нього чудовий смак,який добре вставляє
І ще скажіть, що РЕВО не наркотик
 

Pashok

"ZапретнаяZона" г.Нетешин
Користувач
Реєстрація
12.06.06
Повідомлення
204
Репутація
0
_Ler_Ok_ сказав(ла):
А REVO офигенная штука...
Bitch сказав(ла):
да мені пох шо пишуть про Рево,пила і буду пити.
^_[Серий сказав(ла):
_^]Я обожнюю РЕВО !Це суперовий напій
[LP сказав(ла):
Mr.Hahn]!иногда вообще не чувствую если выпью 1 банку
te_KILL^a сказав(ла):
Люблю рево.він класний
ахтунг!!!
діти-наркомани!!! :D
 

{Dark}

Користувач
Реєстрація
17.06.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
30
я думаю Revo-це просто напой який подобаеться молодим людям!)
 

TwiSt

Користувач
Реєстрація
23.07.06
Повідомлення
91
Репутація
0
{Dark} сказав(ла):
Таджикістанська МОВА руліт =)))))))

ПиСи: Соррі наофтопив ну незміг здержатися =))))
 
K

kokakabana

шОБ ВИ зналі что REvo дают пить в китае бабунам когда у них начинаеться брачний сезон. А вобще рево изготовляют из мочи сердньоазіатскіх бізонів. Чо ви думаете рево вас так папёрло томушо цей бізон нахаваеться всякой Шалухі і Маку і ходить радий!
Вот мораль лутше клею пихнуть, чим Revo випить.

ЗЫ: Миша Миша клеем дишет)))))))))
 

{Dark}

Користувач
Реєстрація
17.06.08
Повідомлення
16
Репутація
0
Вік
30
TwIsT сказав(ла):
Таджикістанська МОВА руліт =)))))))

ПиСи: Соррі наофтопив ну незміг здержатися =))))
Соррі наофтопила ну не змогла здержатись=))))