Роботодавець завжди правий!?

Bo_Om

Користувач
Реєстрація
10.12.06
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
36
На роботу потрібен ...... Вік 22-30 років, знання ПК, бажано досвід роботи ....... Деталі за телефоном: .....Робота у Нетішині.

Ще умова, не курити =)
 

geleronok

Користувач
Реєстрація
05.12.08
Повідомлення
12
Репутація
0
B:confused:m, неужели ета вредная привичка так мешает вашей работе???? а если человек спецыолист и в/о знает комп*ютерною технікою на отлично ето ему помешает устроиться вам на работу???
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Я думаю, на те він і роботодавець, щоб висувати свої вимоги до майбутнього працівника. Не вважаю таку вимогу чимось обурливим. Вас не змушують кидати палити, просто шукають людину, яка в принципі не палить. Мають право.
wolf1 сказав(ла):
А також не їсти, не пити і не дихати!
Це не є рівноцінним порівнянням.
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
_lola_,
просто там шеф мріє, щоб робітник ні на хвилинку не відлучався від роботи. А куріння забирає багато часу робочого, от в чому справа.

п.с. якби його воля він заборонив би і
wolf1 сказав(ла):
А також не їсти, не пити і не дихати!
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
B_DaviS сказав(ла):
просто там шеф мріє, щоб робітник ні на хвилинку не відлучався від роботи.
А попісать? :-[
Ну за достойну зарплатню можна й не відволікатись ні на секунду. Сумніваюсь, що у нас в місті запропонують достойні гроші за роботу.
 

Sneg

Користувач
Реєстрація
14.07.09
Повідомлення
64
Репутація
0
_lola_ сказав(ла):
Це не є рівноцінним порівнянням.
Это не есть правда, от привычки и зависимости очень сложно отказаться.
 

_lola_

Користувач
Реєстрація
18.08.06
Повідомлення
293
Репутація
4
Вік
44
Sneg сказав(ла):
Это не есть правда, от привычки и зависимости очень сложно отказаться.
Издеваетесь? Еда, жидкость и воздух - это не привычка и не зависимость, это необходимые условия жизнедеятельности. Курение сюда ну никак не вписывается, поэтому сравнение не равноценно! А то, что от привычки и зависимости очень трудно отказаться - я и без Вас знаю. Здесь никто и никого не принуждает это делать. Здесь ищут некурящего человека, или человека, который может без курения прожить рабочий день.
И хорош оффтопить!
 

Bo_Om

Користувач
Реєстрація
10.12.06
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
36
Якшо ж тут так палко обговорюють цю тему, то і я вставлю 5 копійок.
Пунк "Ще умова, не курити" більше потрібен для того, що це робота з людьми. Тобто переважно спілкуватися з різними людьми, і не кожен із них переносить запах диму. Так... Якшо ви куритимите благородні сигари, запах яких має аристократичні відтінки, ніхто вам і слова не скаже. Та якшо курите дешеві сигарети і заливаєте себе дешевим адеколоном шоб перебити запах, то робіть висновки...Ось тому така умова...
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Bo_Om сказав(ла):
Якшо ви куритимите благородні сигари, запах яких має аристократичні відтінки, ніхто вам і слова не скаже.

для тих хто не палить, що благородні,що не благородні цигарки - однаково тхне...
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
_lola_ сказав(ла):
Я думаю, на те він і роботодавець, щоб висувати свої вимоги до майбутнього працівника. Не вважаю таку вимогу чимось обурливим
Почитай законодавство, роботодавець в "більшості випадків" немає права обмежувати за віком і статтю. Про погані звички навіть не йдеться.
За обмеження за шкідливою звичкою, можна і в судовому порядку моральну шкоду відсудити.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
а він і не буде вас обмежувати...
просто гляне на вас , понюхає і скаже...
На жаль Ви нам не підходите...або ми вам не підходимо...
все таки він вам роботу дає...так,що слово останнє за ним...
...а курити на роботі - це дуже часто громадське місце... -так,що скоріше з Вас спитають,чим з роботодавця...
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
наприклад я перший раз чую, це
Bo_Om сказав(ла):
Ще умова, не курити =)
не чула щоб щось казали за куріння, хотя в мене вже друга робота, і працюю з людьми, але зауважень не чула (хотя попереджала про це начальство, ну і люди не жалілись)....
 

Unknown

Користувач
Реєстрація
14.03.08
Повідомлення
15
Репутація
0
По-моему условия устанавливает работодатель, не нравится не устраивайся, проблема то.
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
kredit_s сказав(ла):
просто гляне на вас , понюхає і скаже...
На жаль Ви нам не підходите...
От ти кумедний, немає такого "не підходите і всьо".
В Рівному робили експеремент. На схожу заяву посилали "козачка)", було відмовлоно, но як прийшли до ного з позовом, то він згодився щоб секретарша в нього була не жінка 25-35р. а простий хлопець, студент).
В законодавстві це все є, просто треба навчитись цим користуватись.
 

Кошка в коробке

Злая
Користувач
Реєстрація
04.02.09
Повідомлення
221
Репутація
0
Unknown сказав(ла):
По-моему условия устанавливает работодатель, не нравится не устраивайся, проблема то.
в мене на одній роботі ми не мали право їсти (обідати)(але їли, ну як без цього, але коли були провірки, то ховали і плитку і посуду хто куда міг), і працювали ще і по сутках??? і ти думаєш це нормально???
 

B_DaviS

Користувач
Реєстрація
26.06.07
Повідомлення
205
Репутація
1
Wehr,
Магазин который ищет работников принадлежит ЧП, и только ему одному решать какие условия ставить при приеме на работу. И если он хочет, что б человек не курил и поставит это условием, то при малейшей провинности имеет право его уволить! Для это и пишут контракты между работником и работодателем. Это не гос. предприятие где обязаны брать по конкурсу. :-|

добавлено через 1 минуту
Wehr сказав(ла):
От ти кумедний, немає такого "не підходите і всьо".
ага..зато есть: "мы рассмотрим ваше резюме и перезвоним вам!"
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Wehr сказав(ла):
От ти кумедний, немає такого "не підходите і всьо".
В Рівному робили експеремент. На схожу заяву посилали "козачка)", було відмовлоно, но як прийшли до ного з позовом, то він згодився щоб секретарша в нього була не жінка 25-35р. а простий хлопець, студент).
В законодавстві це все є, просто треба навчитись цим користуватись.
є таке...якщо не захочу,то не візьму на роботу...і ніякий суд не заставить.. :D просто правильно сформулювати відмову потрібно...юридично грамотно...і все...а закон як дишло куди повернеш туди й вийшло...

[
 

Wehr

Користувач
Реєстрація
05.05.08
Повідомлення
85
Репутація
0
B_DaviS сказав(ла):
ага..зато есть: "мы рассмотрим ваше резюме и перезвоним вам!"
kredit_s сказав(ла):
просто правильно сформулювати відмову потрібно...юридично грамотно...і все...а закон як дишло куди повернеш туди й вийшло...
Молодці, дойшло, все таки.:)
От так можна, а ізза звички - ні.
 

Bo_Om

Користувач
Реєстрація
10.12.06
Повідомлення
15
Репутація
0
Вік
36
Мда... Бачу у нашій країні кризис нікого не торкнувся, всі при грошах, у всіх "мажорна" робота... Тепер можна перебирати і самому висовувати умови і притензії роботодавцю. Вам роботу пропонують, нормальні умови роботи, не палатку на морозі складати і не в кіоску сигарети продавати, а ви на рога стаєте. Вас ніхто не змушує і не тягне за руку сюди. Хочеш працювати, потрібні гроші, кидай курити і звертайся, і не треба тут слюні пускати "Як? Я ж таких хороший і курю, а ви мене не берете о_О, є ж закон"... Чесно... Смішно дивитись... Прошу адмінів закрити тему.

P.S: І шо ж тут такого страшного? Якшо дивитися на це з іншої сторони, то є ще один привід кинути курити. Чи травити себе і навколишніх вже не рахується чимось поганим?!