Roller спорт

FoLtOn

Користувач
Реєстрація
21.03.08
Повідомлення
57
Репутація
0
Дякую тема класна-РЕСПЕКТ!!!=)
 

belka

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
ну шо там покаталися?я тоже хотіла...але мамка напрягала-екзамени!!
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
FoLtOn сказав(ла):
Дякую тема класна-РЕСПЕКТ!!!=)

Ага нема за шо. Тільки б ти краще виїхав покатався на ролах з нами, а то писати кожен може.

belka сказав(ла):
ну шо там покаталися?я тоже хотіла

Я бачив як ти хотіла. Звонив до тебе ти все збиралася. Перший звінок я приїду, другий - я скоро буду, третій - вже виїзджаю. Все видно як всі рвалися кататися.

Дуже велике спасибі всім тим хто вчора приїхав до ДК. Я був задоволений. Трішки покаталися і пороз"їжалися додоми. Всім остальним велике дякую що підісрали.

На наступний раз, якщо захочете покататися то ви спершу согласуйте хто йде, Та напишіть, а то страхти барахти всім подобається тема, а покататися на роліках всі забили х...й. Несправедливо це все.
 

belka

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
_Optimus_Prime_ сказав(ла):
Я бачив як ти хотіла.
нічого ти не бачив,я вже взувалася..і тут на мене добре наїхали(мама),сиділа цілий вечір дивилася на потолок..думаєш весело??ти сам знаєш,що я ДУЖЕ люблю кататися і я б приїхала
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Ага знаю. Тоді коли сбирешся покататися то спершу приїдь до ДК а тоді звони мені. Добре? А то я не хочу сидіти та втикати на асфальт і ждати майже півтора часа коли ти приїдеш.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Ну шо друзяки. Бачу з кожним днем погода все більше підводить. Навіть не знаю коли виїхати покататися. Бачу тут впереді 4 вихідних. Четвер, пятниця, субота та неділя. Хто хоче, то можливо було погасати. Звичайно тільки хто хоче то підходить. Якшо погода не підведе, то спишимся.


Нащот того на скільки збираємся, пишіть свої пропозиції. обговоримо.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Шановне панство. Тільки шо пройшовся по нету.Дивився погоду. На завтра обіцяють чудову погоду. Так шо можливо було б погасати. Як ви на це дивитея?.

добавлено через 23 часа 48 минут
Судячи по ранішній погоді умаю можна покататися на ролах. Як ви всі на це дивитеся? Корче собираэм братву. Хто хоче покататися оставляйте тута согласіє хто буде. Можна десь буде виїхати на 16:30. Звчйно якщо буде хотя б чолові шість

добавлено через 1 час 26 минут
Бачу шо можливі наші катання накрились мідним тазом. Але все одно. Якщо до 17:00 висохне асфальт. То на 17:30 Буду ждати всіх біля ДК. тільки спершу попередьте хто приїде. А то щоб самий не їхав

добавлено через 3 часа 56 минут
Значить так. Сьогодні покататися не получиться. Був біля ДК там кучу калюж. Я в шоці. Давайте на вівторок збиремося та поганяємо. Нюта напиши мені в лічку щоб обговорити усе це.
 

belka

Користувач
Реєстрація
11.11.07
Повідомлення
47
Репутація
0
давайте сьогодні десь на 6,не можу раніше-трєнька!!
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
belka сказав(ла):
давайте сьогодні десь на 6,не можу раніше-трєнька!!

Ну нарешті наша нюта зібралась покататися на ролах. Добре. Давайте на 18:00. Тільки хто хоче поганяти щоб всі були. Аня коли будеш підїжати до ДК маякнеш і я через пару минут буду. Буду ждати в бабушкі. Коли хоть двоє приїде звоните мені і я буду на цей номер 80974944286
 

buble

Користувач
Реєстрація
21.01.07
Повідомлення
41
Репутація
0
Товарисчи роллеры! Подскажите, плз, где вы покупаете подшипники для колес, когда они выходят из строя? Есть точки в Нетешине?
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
buble сказав(ла):
Товарисчи роллеры! Подскажите, плз, где вы покупаете подшипники для колес, когда они выходят из строя? Есть точки в Нетешине?

Підсказую. Підшипники та колеса можна придбати в Шепетівці в спорт магазині. Якщо потрібно можна зустрітися та я все поясню.

Дуже велике дякую Для Анюти. За те що вона приїхала до Дк. Чо трохи покаталися. Вспомнили як стояти на ролах. А то хто його зна коли перший раз ставали на них. Всі остальні хто має роли пишіть пропозиції коли ще можна покататися. Ми це все обговоримо та покатаємся
 

buble

Користувач
Реєстрація
21.01.07
Повідомлення
41
Репутація
0
_Optimus_Prime_ сказав(ла):
Підсказую. Підшипники та колеса можна придбати в Шепетівці в спорт магазині. Якщо потрібно можна зустрітися та я все поясню.

Спасибо, конечно, за подсказку...только Шепетовка в данном случае мне не катит. Дочке поменять нужно ЭКСТРЕННО, а поехать в Шепетовку у меня времени уже не будет. Прийдется со своих роликов колеса посвинчивать...
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
buble сказав(ла):
Прийдется со своих роликов колеса посвинчивать...

НУ як хочеш. Я тільки запропонував. А що твоя дочка займається професійно, чи так просто катається?
 

timka

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
30
Репутація
1
а какие цены на подшипнки, +/-
 

buble

Користувач
Реєстрація
21.01.07
Повідомлення
41
Репутація
0
_Optimus_Prime_ сказав(ла):
НУ як хочеш. Я тільки запропонував. А що твоя дочка займається професійно, чи так просто катається?

Пасибки за предложение, подшипники все равно нужны будут. А дочке моей всего семь лет, просто катается уже 4 года. Но подшипники покоцаться успели и обнаружилось это перед самым нашим отъездом:-(
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
timka сказав(ла):
а какие цены на подшипнки, +/-

Коли я ще купляв, то мені все обійшлось в 150-190 гривень. тоість
колеса 1 шт.- 10грн
підшипники упаковка для чотирьох колес - 30 грн. АВЕС-5
Це все можна придбати у м. Шепетівка. Якщо треба то можу дати номер. Тільки вже звертайтесь в ЛС

buble сказав(ла):
Пасибки за предложение, подшипники все равно нужны будут. А дочке моей всего семь лет, просто катается уже 4 года. Но подшипники покоцаться успели и обнаружилось это перед самым нашим отъездом

Да нема за що. Завжди на цю тему радий допомогти. Кажеш дочка катається вже 4 роки? Ого. це класно. Може нехай виїзджає кататися з нами за ДК. Ми там збираємся та ганяєм. Дуже чудово.
Так. Ще питаннячко. А твоя дочка змагається на роліках чи так по любітєльські катається?
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
Шановна громада жаждуща покататися на роліках!!!!!!!!!!! Запрошую завтра усіх бажаючих покататися біля ДК. Час зустрічі пишіть сюди або в ЛС. Відразу договоримся
 

buble

Користувач
Реєстрація
21.01.07
Повідомлення
41
Репутація
0
_Optimus_Prime_ сказав(ла):
А твоя дочка змагається на роліках чи так по любітєльські катається?

Конечно, по-любительски. А возле ДК она и так все время гоняет.
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
buble сказав(ла):
А возле ДК она и так все время гоняет.

Це просто чудово. Значить десь на 18:00 ми зїжаємся щоб покаттатись на роліках. Збираємся за ДК. Має бути багато народу.


P.S. Аня напиши в ЛС. Треба поговорити нащот усього цього

добавлено через 3 часа 57 минут
Всі хто зможе приїхати до ДК покататися на ролах прошу дати відгуки у цю тему або мені в лічку.
 

timka

Користувач
Реєстрація
27.01.07
Повідомлення
30
Репутація
1
в 18.00 не успеваю, после 20.00(( но я приковыляю в любом случае