Що робити коли ужасно потіють ногі?

Muravey

Користувач
Реєстрація
14.11.07
Повідомлення
20
Репутація
0
Вік
34
vadik363 сказав(ла):
Muravey, ну що ти там позбавився своєї проблемки чи ні?
Скажи щоб люди знали чим в подальшому лікувати подібні дискомфортні проблемки!
Muravey сказав(ла):
Там я також бував... сказали що проблема з печінкою, прописали якісь колеса, приймав їх місяць і неприємний запах майже зник... Але всеодно потіють сильно хожу в босоніжках... проблема вже на половину вирішилась...
читай уважніше...:-\

добавлено через 2 минуты
Солонuй_звуk сказав(ла):
В мого кума теж така байда (і йому за 30). Щось він там придумав. Зачекай пару днів розповім.
буду чекати:)
 

Vanilla

Користувач
Реєстрація
08.07.08
Повідомлення
26
Репутація
0
Вік
33
Есть спицальние спреи и они очень помогают....попробуй и тебе тоже понравиться....
 
1

123

бензином потри, помагає. потом точно не буде воняти
 

StiLL

Користувач
Реєстрація
31.10.06
Повідомлення
14
Репутація
0
Є спіцяльні креми на екстракті кори дуба. Потім шкіра лущиться сама, і відростає нова і все добре,всі довольні всі сміються.
Мазяй
 

штун(ДА)

Користувач
Реєстрація
01.09.08
Повідомлення
5
Репутація
0
а може рік походити босим?=)
 

VOLDEMAR

MY LIFE IS GAME
Користувач
Реєстрація
30.01.08
Повідомлення
194
Репутація
0
штун(ДА) сказав(ла):
а може рік походити босим?=)

Ага. А потом брать болгарку и срезать ту грязь которая накопилась.:D

Vanilla сказав(ла):
Есть спицальние спреи и они очень помогают....попробуй и тебе тоже понравиться....

А они помогают реально. В том году очень потели и воняли ноги. Моя мама взяла в ейвоне или в орифлейме какой то спрей. Гдето пол годика попользовался и всё кул. Ноги не воняют и намного меньше потеют.
 

Buzzz

Користувач
Реєстрація
11.12.06
Повідомлення
31
Репутація
0
Ампутація зробить тебе щасливим. :)
 

Muravey

Користувач
Реєстрація
14.11.07
Повідомлення
20
Репутація
0
Вік
34
Попробував спрей від імвея.... дійсно помагає... дякую всім за поради:-*
 

St1m

Користувач
Реєстрація
11.09.08
Повідомлення
4
Репутація
0
Чаще мити:D
 

_СЕРЖ_

Користувач
Реєстрація
01.10.08
Повідомлення
3
Репутація
0
Я знаю шо є аерозоль від поту на ногах(як називається непамятаю).Якщо ти напирскаєш то не змиєш не як і ногі цілий день не потіють. Якщо тобі потрібно зайди в аптеку запитай.
 
А

АСТРА

Зроби воду з сілю і маж рано ноги
 

VMV

Користувач
Реєстрація
25.09.08
Повідомлення
9
Репутація
0
дуже класне мило і дезік яке дійсно запобігає неприєму запаху , можна придбати у представників Amway спробуй не пошкодуєш ціна трохи вища ніж в магазині проте якість супер
 

HeiliG

Користувач
Реєстрація
11.11.06
Повідомлення
57
Репутація
0
Вік
36
Я знаю в Эйвоне есть средство похожее на дезик, только для ног, чтобы не потели. Попробуй это. Хотя я думаю, что тяжелый период уже прошол. Сейчас осень и ноги наверное уже не должны потеть.
 

live

Користувач
Реєстрація
01.11.08
Повідомлення
11
Репутація
0
Мыты чаще:cool:
 

S.T.E.L.S.

Користувач
Реєстрація
23.04.07
Повідомлення
1
Репутація
0
Актуальная тема для тех кто служит в армии или предстоит, в целях просвящения.
В армии у меня эта проблема стояла остро, как и у большинства. Боролись так:
В 5.30 все у кого проблема с потоотделением ног выходят и босяком гуляют по траве, сбивая росу, минут 20-25. После такой "прогулки" ноги сразу не мыли, наматывали портянки на ноги как есть "чисто-грязные". После зарядки в 7.00 ноги моются в ХОЛОДНОЙ воде. Вечером моем ноги в холодной воде. Плюс данного метода еще и в том, что проводится закалка кожи ног и организма. Данный курс прошел почти 5 месяцев с мая по сентябрь.
Спустя 6 лет после армии проблем с потливостью ног у меня больше не возникало, птьху-птьху-птьху, хотя до армии повышенная потливость наблюдалась.

Мазь Теймурова не такая уж и лажа. Опять же армейский опыт, очень хороша для профилактики, но не лечение, грибковых заболеваний. Это так же актуально для любителей общественных бассейнов, бань и тп.
Использовали: каждый вечер тонким слоем на всю стопу перед сном.
 

IrynaIv

Користувач
Реєстрація
24.06.10
Повідомлення
1
Репутація
0
Моя мама в юності мала проблему пітливості ніг. Їй допомогла старенька родичка. Мити ноги власною теплою сечею. Добре б і на ніч залишати сечу не змитою. Але, якщо немає такої можливості, то 5-10 хвилин щодня потримати ноги в тазику з сечею. Курс від двох тижнів до місяця. Спробуйте - дешево і сердито. :)
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
якщо сильно потіють ноги - це може бути особливістю вашої фізіології - і тут особливо нічого не вдієш, але якщо потрібно прибрати неприємний запах - є один радикальний засіб - перестати їсти мясні продукти - результат буде миттєвий - за кілька днів..
 

Explorer

Користувач
Реєстрація
23.02.07
Повідомлення
173
Репутація
0
З початку треба лікувати грибок. Якщо присутній неприємний запах, скоріш за все присутній і грибок. Треба до нормальних (не нетішинських) лікарів на прийом...
 

Black_Raven

Користувач
Реєстрація
14.03.06
Повідомлення
321
Репутація
0
Вік
42
Ослик_Иа сказав(ла):
воняет жутко но помогает.
...Нанюхаєшся крему і запах ніг після нього вже стає "благовонієм" ? :D