Секта.

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
"Да вы - сектанты!"
Секта — универсальное определение, используемое главным образом в отношении любой неприятной группы или категории людей. Латинский термин «секта» использовался для перевода греческого слова «ересь».
Этим они как бы намекают на некую заведомую злонамеренность «сектантов», а также на маргинальность их взглядов по сравнению с единственно верным учением.

На вас могут повесить ярлык "сектант" если вы (возможные варианты, можно дополнять):

- буддист
- мусульманин
- кришнаит
- родновер
- вегетарианец
- веган
- сыроед
- праноед [:)]
- трезвенник
- посещаете тренинги личностого роста
- практикуете йогу
- практикуете голодания/посты
- питаетесь по аюрведе
- в вашем доме отсутствует телевизор
- не ходите по врачам и не принимаете фарм. продукцию
- пользуетесь народной/нетрадиционной медициной
- против вакцинации себя и детей
- против абортов
- против секса до женитьбы
- против УЗИ
- за домашние роды
- за длительное грудное вскармливание
- не сдаете своих детей в дет. сад/школу
- носите ребенка в слинге
- бегаете в трусах зимой/ обливаетесь ледяной водой/ лезете в прорубь/ делаете все это с ребенком
- ваш ребенок не носит подгузники и не сосет соску
- живете в экопоселении в дали от мегаполисов

и т.д и т.п.

Кому знакомо? :)
 

Zykov

Користувач
Реєстрація
24.06.06
Повідомлення
353
Репутація
0
это в принципе к чему тема?
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
kredit_s, поддерживаю вопрос товарища Zykov, к чему эта тема?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
JohnSparrow сказав(ла):
kredit_s, поддерживаю вопрос товарища Zykov, к чему эта тема?
Тема до того, що дехто дуже болісно реагує, якщо оточуючі не дотримуються їхніх поглядів.

kredit_s сказав(ла):
На вас могут повесить ярлык "сектант" если вы (возможные варианты, можно дополнять):
Ви можете займатися будь-чим, що перелічили і жодна здравомисляча людина не назве вас сектантом, якщо Ви не будете їй нав"язувати власні уподобання.
 

SystemA

Користувач
Реєстрація
06.08.07
Повідомлення
142
Репутація
0
Вік
34
І правда, якшо я проти абортів, прикладаю подорожник до рани, обливаюсь холодною водою і дитина не ходить в підгузках, то я сектантка? :-| Брєд
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Spoch сказав(ла):
Тема до того, що дехто дуже болісно реагує, якщо оточуючі не дотримуються їхніх поглядів
Похоже на то, но интересно услышать автора, :).
А еще интересно, почему уважаемый kredit_s полагает, что секта - это то, что у него в начале первого поста.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
- Появилась новая секта - "Свидетели Блохина". Ее члены будут собираться на стадионах и верить в сборную Украины. "ТМ-ТV"

виходить і я сектант :D
 

БУЛЬДОЗЕР

Користувач
Реєстрація
13.05.07
Повідомлення
588
Репутація
72
kredit_s, прошу простить мне мою вольную трактовку, но для меня "секта" - это некое объединение людей на основе определённой идеи, в котором большинству пудрят мозги за их же деньги. Примерно так. Отличия между сектами - в базовой идее, и в степени виртуозности её презентации.
Я тут в контексте обсуждения одной параллельной темы, в поисках материала для аргументации, кое-чего нарыл - прямо как чувствовал, к чему весь сыр-бор, оставил "зарубочку" на компе; в ближайшее время продолжим...
sm349.gif
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
kredit_s сказав(ла):
"Да вы - сектанты!"
это выражение намекает на маргинальность взглядов по сравнению с общепринятым взглядом...


Spoch сказав(ла):
Тема до того, що дехто дуже болісно реагує, якщо оточуючі не дотримуються їхніх поглядів.
скоріше навпаки - це оточуючі болісно реагують, коли ви відрізняєтесь від загальноприйнятих стереотипів...
наведу кілька прикладів зі свого життя

домінуюча релігія в нашому краї православне християнство - зі власного досвіду ніколи не варто хвилювати уми правовірних християн згадкою про те що ви практикуєте ЙОГУ - бо в кращому випадку на вас дивляться з співчутттям як "заблудшу вівцю", в гіршому як на посібника сатани.

далі на рахунок не вживання спиртного - тобто повна відмова навіть від пива і вина- тут трішки простіше - на тебе дивляться співчутливо, або як хворого, або як на дивака... хоча саме тверезість повинна бути нормою...

добавлено через 5 минут
вегетаріанство - не вживання мяса.риби ,яєць - особливо якщо у вас є дитина - тут вже починаються справжні словесні війни з ріднею і близьким оточенням - Как ваш ребенок не ест мясо? Но оно же так необходимо растущему организму? Там же незаменимые белки и аминокислоты...
прямо так і бачимо співчутливі очі оточуючих яким так і хочеться забрати дитину від ізвергів -батьків і накормити ковбасками та котлетками........

добавлено через 2 минуты
проти вакцинації себе и дітей - тут була тема присвячена цим речам - словесні війни з лікарями - які вважають тебе відсталим неуком який відмовляється від медичного прогресу....
тему можна продовжити - це я так провів просто з власного досвіду
 

JohnSparrow

Користувач
Реєстрація
19.07.06
Повідомлення
456
Репутація
20
Все это, конечно ужасно, но, ИМХО, отношение к сектам имеет довольно таки опосредованное.

Честно говоря, не совсем понятно, о чем тема. О сектах, или о том, что Вас так называют некоторые люди за отказ от прививок, мяса, ТВ и пр.?
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
JohnSparrow сказав(ла):
Честно говоря, не совсем понятно, о чем тема. О сектах, или о том, что Вас так называют некоторые люди за отказ от прививок, мяса, ТВ и пр.?
тема о том - что люди вешают ярлыки на тех,кто не похож на большинство - и исповедует другую философию отличную от "философии потребления " которая царит в сегодняшнем мире.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
kredit_s сказав(ла):
зі власного досвіду ніколи не варто хвилювати уми правовірних християн згадкою про те що ви практикуєте ЙОГУ
Я ж вам кажу - не нав"язуйте свої уподобання, у тому чеслі й православним християнам.
kredit_s сказав(ла):
на тебе дивляться співчутливо, або як хворого, або як на дивака... хоча саме тверезість повинна бути нормою...
Знову ж, хто дав вам право визначати норму? Для вас норма тверезість - ваша справа. Для декого норма - чарка горілки перед вечерєю.
kredit_s сказав(ла):
тут вже починаються справжні словесні війни з ріднею і близьким оточенням - Как ваш ребенок не ест мясо? Но оно же так необходимо растущему организму? Там же незаменимые белки и аминокислоты...
Ви свідомо не вживаєте м"яса? Ваша справа. А чи свідомо не вживають м"ясо ваші діти? Ні. Лише через те, що ви забороняєте їм це робити по якимось лише вам відомим причинам. Але сами ВИ несете відповідальність за ваших дітей. Пам"ятайте про це.
kredit_s сказав(ла):
проти вакцинації себе и дітей - тут була тема присвячена цим речам - словесні війни з лікарями - які вважають тебе відсталим неуком який відмовляється від медичного прогресу
Особисто стикався з цією проблемою. І варто перейти від словесних війн до офіційних паперів з посиланням на норми законодавства, як деякі лікарі починають виглядати неуками.
kredit_s сказав(ла):
тему можна продовжити - це я так провів просто з власного досвіду
Я так і не зрозумів хто і до якої секти вас відніс?
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Spoch сказав(ла):
Я ж вам кажу - не нав"язуйте свої уподобання, у тому чеслі й православним християнам.
яке там навязування?:) одна людина випадково в мене при іншій запитує - щось типу як там ваші заняття йогой - а у іншого очі по пять копійок - і сахається як чорт від ладану...:) в мене вже не один такий випадок був... я взагалі на ці теми на людях уникаю говорити - суто на власних занняттях - тому що саме слово ЙОГА деяких коробить.
Spoch сказав(ла):
Знову ж, хто дав вам право визначати норму? Для вас норма тверезість - ваша справа. Для декого норма - чарка горілки перед вечерєю.
да ні чарка перед вечерею - це хвороба ... бо ж не назвете ви вживання невеликої дози наркоти - нормою...
39.jpg


добавлено через 5 минут
Spoch сказав(ла):
Ви свідомо не вживаєте м"яса? Ваша справа. А чи свідомо не вживають м"ясо ваші діти? Ні. Лише через те, що ви забороняєте їм це робити по якимось лише вам відомим причинам. Але сами ВИ несете відповідальність за ваших дітей. Пам"ятайте про це.
А ви свідомо вживаєте мясо? Ваша справа. А чи свідомо вживають м"ясо ваші діти? А ви розказуєте їм,що кожна котлетка в їхній мисці - це життя курочки, поросятка,телятка? І я к боляче їм помирати ? Навряд чи. Чому це приховуєте і брешете їм? Але сами ВИ несете відповідальність за ваших дітей. Пам"ятайте про це.

http://ilink.com.ua/forum/showthread.php?t=27296
 

Shadow84

Користувач
Реєстрація
28.09.06
Повідомлення
153
Репутація
52
Черговий балаган ! Аж читати бридко!!!

kredit_s вирішили повчити життю ?? чи виплакатись на кухні (форумі) *?
Цією темою, Ви нагадуєте мені "секс - меншини", всім абсолютно одноманітно до вашого життя , а Ви б'єте в груди, що не їсте м'ясо.
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Shadow84 сказав(ла):
Черговий балаган ! Аж читати бридко!!!

kredit_s вирішили повчити життю ?? чи виплакатись на кухні (форумі) *?

правила

5.3.9.Запрещена публикация неинформативных сообщений (флуд), включая:
a)отсутствие обоснования заявления, например: «xxx — отстой!»;

Shadow84 якщо у вас є якісь конкретні зауваження то давайте по суті
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
kredit_s сказав(ла):
да ні чарка перед вечерею - це хвороба ...
Ще раз повторюю, якщо не хочете чути власні діагнози від інших, не ставте ці діагнози самі.
kredit_s сказав(ла):
А чи свідомо вживають м"ясо ваші діти?
Ні, вони його вживають підсвідомо, як і наші предки протягом тисячоліть.
kredit_s сказав(ла):
А ви розказуєте їм,що кожна котлетка в їхній мисці - це життя курочки, поросятка,телятка? І я к боляче їм помирати ? Навряд чи. Чому це приховуєте і брешете їм?
Не розказував, та насьогодні вони й самі це знають. І те, що курочок, свинок саме для того і вирощують, щоб вони з"їли смачну коттлетку. Нічого не приховую і тим паче не брешу. А щодо болю та смерті. То така природа. Одні істоти травоїдні, інші - хижаки. І не я це придумав.
 

3o3o 3aP}|{aBeJIu

Liverpool fan
Користувач
Реєстрація
18.09.07
Повідомлення
1 668
Репутація
7
Вік
39
kredit_s,
перш ніж комусь вказувати на правила для початку самому їх дотримайтесь
а то люди лише в 14 посту дізнаються про що тема
kredit_s сказав(ла):
тема о том - что люди вешают ярлыки на тех,кто не похож на большинство - и исповедует другую философию отличную от "философии потребления " которая царит в сегодняшнем мире.
так вішають ярлики і деколи навіть не думаючи когось образити, а просто жартома.
Що до того що секцію йоги назвали сектою то це тимчасово. Оскільки, на мою думку, у нас це новизна а все нове не завжди сприймається як належне.
Але це не означає що проблема сектанства вирішена, оскільки завжди хтось буде розповідати комусь про життя яке він бачить, і буде хтось хто в це повірить
 

kredit_s

Користувач
Реєстрація
18.12.09
Повідомлення
998
Репутація
9
Spoch сказав(ла):
Ще раз повторюю, якщо не хочете чути власні діагнози від інших, не ставте ці діагнози самі.
річ йшла про алкоголь - тут працює проста логіка - людина яка систематично вживає токсичну речовину - отруюючи свій організм - або хвора, або не зовсім має розум...доведіть мені що ця теза неправильна....
Spoch сказав(ла):
Ні, вони його вживають підсвідомо, як і наші предки протягом тисячоліть.
а ось і ні тут ви лукавите...діти будуть їсти те до чого їх привчать батьки... і на предків туут ссилатися не доречно ...тим паче що будова нашого тіла не призначина для перетравлення мяса
x_6e6c5b5d.jpg