Штатний розклад ЖКО

  • Автор теми Игорь
  • Дата створення
И

Игорь

Дуже добре, що до наших давніх пропозицій почали трохи дослухатись. Не знаю як швидко ці міри зможуть відродити взаємну довіру, мабудь це залежить спершу від місцевої влади, яка створює правила гри.
Міський голова О.Смишляєв сказав(ла):
Отож, хотілося б, щоби про владу міста Нетішина говорили як про таку, що відкрита для спілкування, готова на співпрацю, підтримує прогресивні і сучасні методи доступу до своїх громадян.
Будь-ласка в разі затвердження на найближчих сесіях рішення про штатний розклда ЖКО, розмістіть його для ознайомлення. Ну а потім вже будуть більш конкретні аргументовані питання щодо дивного самовідсторонення місцевої влади від контролю якості надання житлово-комунальних послуг ЖКО і їх відповідності сплаченим людьми коштам
 

Sveta

Користувач
Реєстрація
24.09.08
Повідомлення
19
Репутація
0
Вік
33
Організатору

А ось в мене винекло таке дуже на мій погляд просте і складне в одночас питання: Коли в наших підїздах зроблять якийсь нормальний ремонт щоб туди можна було спокійно зайти? І ще одна моя пропозиція зробіть якусь розвагу для молоді, а то як мені то в нашому місті геть нема де розважитись даже без тих самих грошей, або з грошима но не такими великими, як за вхід в нічний клуб Нічне місто!!!!
І остання пропозиція по змозі поміняти пложатки в тих дворах де вони вже геть зломались чи вже не підлягають використанню дітьми,і цим саме задати меньшу травмованість дітей так само і в наших дитячих садочках які построєні самі перші біля деяких проходиш і аж шкода дітей, що їм нема де даже погратись чи покататись на тій самій гойдальці!!!
Дуже прошу не ігнорувати і підтримати мою пропозицію!!! :-*
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
А чого приховують інформацію про штатний розклад? ЖКО то ж комунальне підпрємство а не закрите АО без будь-якої відповідальності!
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Як не прикро, про нашу владу нам більше доводиться говорити не про як відкриту і доступну її обранцям, а як про звичайне закрите АО LTD(без відповідальності). Ні прохання про доступ ні благання не діють, доводиться самим шукати ключі доступу, часом довіряти слухам. Отже виконую не властиві обов"язки, покищо тільки викладаю інформацію про штатний розклад, все інше згодом:
 

Організатор

Користувач
Реєстрація
16.01.09
Повідомлення
95
Репутація
0
AqUAmoney сказав(ла):
доводиться самим шукати ключі доступу, часом довіряти слухам
А чи не лукавить пан AqUAmoney? Чому це ви демонструєте якийсь безіменний таблоїд без дати-підпису-печатки? Чи не тому, що офіційний документ становить певну конфіденційність як фінансовий документ?
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Ви вже самі дали відповідь на своє запитання. Для аналізу достатньо і такого проекту, це не таблоїд, м.рада що таблоїди вивчає?
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Організатор,
Квартплату знову піднімають. І в середньому вона має бути вдвічі вищою ніж в м.Рівне, яку там підняли нещодавно: у грудні 2009р(становить 1,50грн. за 1 м2). Чи будуть на цей раз скорочувати штат ЖКО? Якщо ні, то в мене до Вас є слушна пропозиція: давайте ми, квартиронаймачі, будемо утримувати в структурі квартплати технічний персонал, а ви (виконком) адміністративний та інший не задієний в наданні нам послуг.
І не забудьте подумати про пенсіонерів, безробітних та людей з низькою зарплатою, так як ви про них дбали при війні за тарифи Комунгоспу. Чогось на слуханнях про них вже не згадують.
 

AqUAmoney

Голова коаліції
Користувач
Реєстрація
09.01.09
Повідомлення
121
Репутація
2
Spoch сказав(ла):
Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку
У вас вже є досвід чи ви думаєте, що без допомоги влади так легко буде цю проблему вирішити, це і кап.ремонт і реєстрація ОСББ та хоча б не перешкоджання в діяльності, в кращому випадку вирішення проблем з отриманням за однаковою ціною послуг з вивозу сміття, обслуговування ліфтів і т.д. Ну і саме цікаве: а Ви самі готові пожертвувати своєю теперішньою роботою і повністю присвяти себе ОСББ у своєму будинку?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
AqUAmoney сказав(ла):
а Ви самі готові пожертвувати своєю теперішньою роботою і повністю присвяти себе ОСББ у своєму будинку?
з урахуванням того, що зараз я безробытний, та за умови достойноъ заробытноъ плати за мою працю - звичайно так. Та мене зупиняє не те, що ви назвали. Це дрібниці у порівнянні з нашою байдужістю та безвідповідальністтю.
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
AqUAmoney сказав(ла):
І не забудьте подумати про пенсіонерів, безробітних та людей з низькою зарплатою, так як ви про них дбали при війні за тарифи Комунгоспу.
Та і в цій війні про них ніхто не збирався піклуватися. Їх використовували як псевдоаргумент. Основне чого хотіли добитись то це прощення боргу перед Комунгоспом в 15 млн.грн. Адже основну його частину було зароблено нинішнім мером і останеться це "надбання" тяжкою розплатою громаді за свою довірливість при виборі мера.:'(
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
LED сказав(ла):
Основне чого хотіли добитись то це прощення боргу перед Комунгоспом в 15 млн.грн. Адже основну його частину було зароблено нинішнім мером
Аяяй, сама пані Шестак казала, що це не провина теперішньої влади, борги тягнуться ще з часів передачі ЖКГ місту.
Чи може ви нам інші документи покажете?
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
Аяяй, сама пані Шестак казала, що це не провина теперішньої влади, борги тягнуться ще з часів передачі ЖКГ місту.
Чи може ви нам інші документи покажете?
Документи не покажу, ви самі можете на форумі пошукати необхідну інформацію, листівки-пости ГК, а деяку ви знали, просто призабули, це доречі я дізнався із ваших постів. Так от на початок каденції мера борг був біля 1 млн. а тепер сягає мабудь уже більше 15 млн. Тому про минулу владу тепер можна згадувати як про хорошу?
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
LED сказав(ла):
Так от на початок каденції мера борг був біля 1 млн. а тепер сягає мабудь уже більше 15 млн.
так мабуть, чи сягає? Не люблю невизначеності.
LED сказав(ла):
Тому про минулу владу тепер можна згадувати як про хорошу?
про минулу, це про Панасюка чи про Гладуняка? Бо теперішня ще не скоро минулою стане (кажуть рік їй ще мініму сидіти), хіба що Соснова призначать, як представника переможця.
Вот тогда и пахахочем.А-ха-ха-ха-ха-ха-ха(с)
ЗІ:А влад вона тільки в РФ хороша, а я завжди знайду до чого доколупатись;)
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
так мабуть, чи сягає? Не люблю невизначеності.
Пробую сам вияснити, по одним данним цей борг давно вже 15 млн.грн., а по іншим занадто вражаюче великий
Spoch сказав(ла):
про минулу, це про Панасюка чи про Гладуняка? Бо теперішня ще не скоро минулою стане
Це я про борги як спосіб тринькання грошей майбутніх каденцій влади. Адже борги прийдеться за рахунок чогось повертати, а отже ці гроші заберуть у нас, а не за рахунок майна того чи іншого мера, який так дохазяйнувався, тобто вони точно за це не понесуть відповідальність. А розмір боргу Гладуняка чи Панасюка чи Смишляєва можна і потрібно порівняти.
 

Spoch

Користувач
Реєстрація
18.03.06
Повідомлення
849
Репутація
57
Вік
46
LED сказав(ла):
Пробую сам вияснити, по одним данним цей борг давно вже 15 млн.грн., а по іншим занадто вражаюче великий
Ви мене дивуєте. Чому вже не 100 млн.грн?
LED сказав(ла):
Це я про борги як спосіб тринькання грошей майбутніх каденцій влади. Адже борги прийдеться за рахунок чогось повертати, а отже ці гроші заберуть у нас
І знову дивуєте. А чи не ми з вами користувались тими послугами, за які ЖКО винне ХАЕС? Дана ситуація просто зайвий раз вказує на те, що рано чи пізно за все прийдеться платити реальну ціну.
 

JUK

Користувач
Реєстрація
11.11.08
Повідомлення
34
Репутація
0
LED сказав(ла):
Основне чого хотіли добитись то це прощення боргу перед Комунгоспом в 15 млн.грн. Адже основну його частину було зароблено нинішнім мером
Шановний LED,
згадайте, коли-ж це до влади прийшла теперішня каденція, і ще раз перечитайте ЦЕЙ пост, який Ви-ж самі привели в приклад, і трошечки уважніше подивіться на дати, і тоді робіть висновки, звідки він узявся, і хто його зробив.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
AqUAmoney сказав(ла):
Ну і саме цікаве: а Ви самі готові пожертвувати своєю теперішньою роботою і повністю присвяти себе ОСББ у своєму будинку?
Spoch сказав(ла):
з урахуванням того, що зараз я безробытний, та за умови достойноъ заробытноъ плати за мою працю - звичайно так

Можливо буде корисне. Там вся інформація на дану тему:
http://www.despro.org.ua/field-of-activity/water-supply-local-projects/
 

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Реєстрація
02.04.09
Повідомлення
100
Репутація
0
Spoch сказав(ла):
І знову дивуєте. А чи не ми з вами користувались тими послугами, за які ЖКО винне ХАЕС? Дана ситуація просто зайвий раз вказує на те, що рано чи пізно за все прийдеться платити реальну ціну.
Звідки у вас інформація, що це борги споживачів, ви знаєте струтуру боргу? Якщо так, то ще врахуйте, те що борг виник в умовах отримання від КГ ХАЕС послуг за заниженими ринковими цінами, а ЖКО дааавно надає нам послуги за завищеними ринковими цінами. Підрахувавши за вашою логікою недоплачену нами суму боргу( 15млн.грн/10 000 абонентів=1500грн) , ви готові без розбору її сплатити?
Тепер подивимось на темпи росту боргу по рокам, починаючи з 2005р (теперішньої каденції):
Станом на перше січня 2005 року борг становив, за інформацією виробничо-технічної служби ВП ХАЕС, 7 089 572,36 грн. (тепло-, водопостачання та водовідведення) та 2 308 378,40 грн. (постачання електроенергії). Рівно через рік суми виглядали відповідно 13 738 551,51 і 1 204 277,87 гривень. А станом на 1 травня поточного 2006 року загальний борг ЖКО перед ВП ХАЕС склав уже 16 064 270,06 гривень.
Отже вже очевидно яка каденція найкраще попрацювала над ростом боргу. А от ще одна цитата як активно велась боротьба над "зменшенням" боргу:
ВП ХАЕС та ЖКО підписали графік погашення цієї заборгованості починаючи з березня 2007 року, відповідно до якого щомісячна сума погашення складала 20,3 тис. грн. Неодноразові звернення ВП ХАЕС до ЖКО щодо дотримання графіку погашення заборгованості до позитивних результатів не привели. У зв’язку з тим, що минув трирічний термін пред’явлення Наказів господарського суду до виконання, 11 вересня 2009 року ВП ХАЕС направлені заяви в Державну виконавчу службу про відкриття виконавчого провадження для примусового стягнення заборгованості.