Скутеры-Мотороллеры и т.д.

_Пушистый_

Пушистый
Користувач
Повідомлення
83
Репутація
0
пацаны-пацанятка.У кого из нашей любимой сето4ки,есть что-то из мото.Роскажите пожалуста о своём мото...и если мона фото:-[

добавлено через 17 часов 16 минут
Что ни у кого нету жужиков?:'(

Black_Raven

Користувач
Повідомлення
329
Репутація
0
Вік
38
G_unit,
ТА є... і багато... просто їх власники наразі в таку погоду не сидять за компами, а катаються на всю катушку :) Одного з них сьогодні вже зустрів...

R

[Re]AcTive

BRaven,
навірняк мене зустрів :D
ну шо я можу про свій жужик сказать, жовтенький, гарненький і т.д. :)

R

[Re]AcTive

BRaven,
загнув, Ромцю :) 85 і фсьо, а якшо зняти огранічітель, то 100 піде

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
Тот что с права ето мой мотоцыкл ИЖ Юпитер 5 -после пожара, на другой фотке ето после ремонта, такой себе гроб на калёсах, но и жаловаца на него грех!!!Бежыт он 140км/час. и мне пока хватает, а самое главное жужыков взуват на раз -два...:D :cool:

R

[Re]AcTive

Buhgalter,
у нас в місті є Джілєра жужик на 180кубов, попробуй взуй її :) вона 160 пре :cool:

S

SEXIK

Да Юра то Джілера бомба:) В мене тоже була Джілерка 125 куб 120 давала без проблем уже нема:-(

R

[Re]AcTive

SEXIK,
Ну, я б теж таку взяв, але та, шо на 180кубів вона бензини жре 6-7 літр на 100км, а мій 1.5-2 ... економніше на багато і тим більше мені хватає 85 км\год,а як би не хватало - зняв би огранічітель :)

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
На щот 180куб. я неспорю, а их мало согласись.
G_unit -ты меня в городе 100пудово слышал, потому что он просто ревёт, а не едет -и ето я не нахожу проблемой, главное меня устраивает, а ввсё остальное пустяк

R

[Re]AcTive

NeeDle,
Оля, коли ганять будем? :) :cool:

ElviS

Користувач
Повідомлення
16
Репутація
0
Челавеки поделитесь информацией о хороших мотороллерах!!!
Очень хочу купить (до 1000$)
:)

_Пушистый_

Пушистый
Користувач
Повідомлення
83
Репутація
0
ElviS сказав(ла):
Челавеки поделитесь информацией о хороших мотороллерах!!!
Очень хочу купить (до 1000$)
Видишь,пару постов сверху такой жолтенький-маленький стоит возле ДК.Вот такой стоит 1000$.Прикольный мотороллер.100%
Сорри за оффтоп

NeeDle

Користувач
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
29

я тут декілька днів тому залишила своє повідомлення, але саме сьогодні помітила ;)
G_unit сказав(ла):
пацаны-пацанятка.

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
ElviS ты подойди к Коле он ими занимаеца на гаражах кооп. Райдуга возле верталёдочной площадки, с пн.-сб. с 9:00 -19:00. Он подскажет, покажет, посоветует, даст прокатится.

C_o_S

Користувач
Повідомлення
9
Репутація
0
:cool:
Както надо устроить сбор всех юзеров с жужиками и погнать!;)

r@fnik

Користувач
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
31
C_o_S, Клас фото Санёк!!! Мені вот предок предлагає на літо 2колесне чудо))) пока отказуюсь уже якто хочиться кришу над головой і 4 колеса :-[ якщо все буде ок то можливо буду літом вже їздить на тазіку, а жужики уважаю ПАЦАНИ руль піднімайте в городі ец двіженіє і робіть даже якісь фистивалі маленькі! всерівно цікаво!!! ;) :)

добавлено через 3 минуты
[Re]AcTive, Цей колір більш йде чим синій!!!веселіший став якись :) ;) а 85 я думаю з головою у нас хватає...навіть щоб виїхати за місто на голубі там більше непоїдеш дорога непустить!