Скутеры-Мотороллеры и т.д.

Explorer

Користувач
Повідомлення
198
Репутація
0
Блін. Через сопляків таку попу зроблять всім. Хоча хто заважав мєнтам зупиняти таких їздунів, які ледь з за руля виглядують. В ПДР вказано:
6.1 Рухатися по дорозі на мопедах дозволяється особам, які досягли 16-річного, на велосипедах - 14-річного віку.
Для водіїв мопедів і велосипедів місцевими органами виконавчої влади може бути встановлена картка, в яку заноситься інформація про водія і яку водії мопедів чи велосипедів у такому разі повинні мати при собі.

добавлено через 1 минуту
Jupiter, а це у тебе що за дрин на аватарі??

K

keeway

Це шо в мене зараз є мопед то тільки розпочнеться сезон зразу нада валити в мінтовку?

Jupiter

Користувач
Повідомлення
20
Репутація
0
Вік
34
Explorer сказав(ла):
Jupiter, а це у тебе що за дрин на аватарі??
Це мій мопед
BAOTIAN BT49QT-12G
Рабочий объем,куб.см: 49
Тип двигателя: 1-цил, 4-х тактный, воздушного охлаждения
Мощность, кВт/об.мин: 2.6 / 7500 :)

Explorer

Користувач
Повідомлення
198
Репутація
0
Він походу китайський?? Скільки коштує новий і яка крейсерська??

Jupiter

Користувач
Повідомлення
20
Репутація
0
Вік
34
Можна сказати шо і кітаєць а можна сказати шо він Європеєць!
Я брав його за 5000 грн. цього літа шо було..... Мопед як трактор я ним возив 4 чела зімною під любий горбок витягував :D

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
keeway сказав(ла):
Це шо в мене зараз є мопед то тільки розпочнеться сезон зразу нада валити в мінтовку?
ні з 1березня можеш сміло брати 600грн. і йти до них де отримаєш секса за 2-3 неділі якого в житі не де не побачиш
Explorer сказав(ла):
Через сопляків таку попу зроблять всім. Хоча хто заважав мєнтам зупиняти таких їздунів, які ледь з за руля виглядують.
це буде тіки зразу багато секса, а потім вони припустять і будуть тіки шпиндиків котрі в два рази менші за жужик штрафувати

Explorer

Користувач
Повідомлення
198
Репутація
0
Jupiter, а скільки вже наїздив, і скільки раз вже ремонтував?? І на рахунок крейсерської ти не відповів...

Jupiter

Користувач
Повідомлення
20
Репутація
0
Вік
34
Я купив його в кінці літа наїздив всього та нічого 3600км який тут може бути ремонт!!!
ШО це таке КРЕЙСЕРСЬКОЇ??? Скажи шо воно означає тоді я відповім!

Explorer

Користувач
Повідомлення
198
Репутація
0
Jupiter сказав(ла):
ШО це таке КРЕЙСЕРСЬКОЇ
Це тіпа рекомендована для нього швидкість, або така максимальна швидкість при якій він не залазить на червону зону тахометра. От є у нього максимальна швидкість, але ти на ній довго не проїдеш, перегріється, поршня повилітають чи ще щось, а мене цікавить яка у нього номінальна...

Jupiter

Користувач
Повідомлення
20
Репутація
0
Вік
34
Номінайльна 60 км. Максимальна 80 км :)

qwer_su

Користувач
Повідомлення
164
Репутація
0
Совецкий трайк

чудо творенье совецкий трайк

Explorer

Користувач
Повідомлення
198
Репутація
0
qwer_su, продай в музей або якомусь колекціонеру за хороші бабки, доки він ще купи тримається...

osv

Користувач
Повідомлення
15
Репутація
0
Прийдеться мило в бардачку возить!!! з 1 березня

:D

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33

Explorer

Користувач
Повідомлення
198
Репутація
0
Ще одне питання на рахунок скутерів. Хто може дати гарантію, що в японському (б/у) скутері стоять не китайські деталі??? Читав в Неті, що так дуже часто роблять. Техніка не завжди приходить з Японії у робочому стані, і туда ліплять китайські деталі...

P.S. А якщо немає різниці, навіщо платити більше?? :)

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
Explorer на це тобі гарантію ніхто не дасть. Хоч нормальне чудо бери в сервісному центрі -там гарантію точно дадуть, а на руках тобі хіба шо три мішка лапши на вуха навісять і за окрему прозьбу можуть лопатою по плечах:D

Explorer

Користувач
Повідомлення
198
Репутація
0
Buhgalter сказав(ла):
а на руках тобі хіба шо три мішка лапши на вуха навісять і за окрему прозьбу можуть лопатою по плечах

Це точно :). А цей дядя Коля, який десь там на гаражах жужики продає, він зареєстрований як приватний підприємець? Мене цікавить чи дає він необхідні для реєстрації документи, і чи можна брати у нього техніку в кредит через банк???

qwer_su

Користувач
Повідомлення
164
Репутація
0
а ты позвони ему, а лутше подедь и спроси, да он малый предприниматель, и документы давал все необходимые. Если с ним в неплохих отношениях то думаю можна договорится с ним про кредит и без банка. А вообще впрынцыпе он мужык толковый, и не думаю что будет ставить китайськие запчасти на мопед который продает и дает какуюто гарантию, ведь таким образом можно и потерять репутацыю, и кто тогда будет у нево покупать те самые мопеды. А запчасти отличаются китайские от японских, а в мотор всунуть реально их но гемора много.
Если хоч что то брать толковое то бери либо японца либо итальянца, и желательно 125куб и више, и двух месного а не полуторку. За отдельную плату могу подогнать итальянцев, тоже з бумагами, в отличном состояньи, и по годам не старых.

Explorer

Користувач
Повідомлення
198
Репутація
0
qwer_su сказав(ла):
Если с ним в неплохих отношениях то думаю можна договорится с ним про кредит и без банка.
Та які там стосунки. Я навіть не знаю де він там їх продає (доречі не підскажете?).
qwer_su сказав(ла):
Если хоч что то брать толковое то бери либо японца либо итальянца, и желательно 125куб и више, и двух месного а не полуторку.
Я і хочу ~150сс, двомістного. От тільки думаю ще, чи нового китайського з гарантією, чи б/у японського. Про європейські чув що дуже дорогі (я маю максимум 1100-1200 у.ё.) і дуже чутливі до ручки газу, а я беру ще з розрахунку на те, що мамка буде на дачу на ньому їздити, ще покалічиться недай боже...
З б/у японських мені сподобався Suzuki Avenis 150
Переглянути вкладення 63131
та Suzuki Epicuro 125
Переглянути вкладення 63132
Начебто двомістні щей водяне охолодженння, цеж класно. Тільки не можу знайти скільки вони коштують.

qwer_su

Користувач
Повідомлення
164
Репутація
0
Одно точно скажу что у дядь коли такого может и не быть, хотя попытка не пытка, находится он на екровських гаражах самый последний бокс по средини два большых гаража по левой стороне. Я свой мопед 150 куб покупал вообще в Черновцах и сюда на ньом приехал, ето был второй раз когда я сел за руль мопеда, был китаец но попался крепкий :D . Чесно скажу катался восновном с ручкой в пол.
Водянка ето очень хорошо особено летом и на дальняк, но вот мамку за руль=-O ето страшно оно тебе надо, таким образом ты не только подвергаеш остатся без мопеда, но и покалечить мамку и чужое имущество и людей, тем более если видут закон то тебе прийдется и мамке права на жуж делать, и надрочить что б она ездила нормально и не боялась дороги и разных ситуацый, плюс ПДД, страховки и.т.д, и не забывай что во многих случиях мопеды двухмесные с обемом 125куб и выше имеют большею колесною базу, и нормальный вес, так что можно завалится так что и ты сам ево не поднимиш.