Скутеры-Мотороллеры и т.д.

R

[Re]AcTive

G_unit сказав(ла):
Вот такой стоит 1000$
1300 не хоч? іто по знайомству

добавлено через 2 минуты
r@fnik сказав(ла):
Цей колір більш йде чим синій!!!веселіший став якись
Він ще не полірований :) скоро полірну - взагалі лялька буде! виложу фотки

r@fnik

Користувач
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
32
[Re]AcTive, Юра пороби якісь кульні вставки на чорне тоді!!!буде кульно накінь в фотошопі сначала! :) а поліровать 100% надии шоб їхав як на зеркалі :cool: Рєспєкт! Кста виложу потом свого друга мопед!!! кульно він придумав покажу!!! тобі понравиться!!! ;)

_Пушистый_

Пушистый
Користувач
Повідомлення
83
Репутація
0
[Re сказав(ла):
AcTive]1300 не хоч? іто по знайомству
Ну я мав на увазі,майже такий як в тебе.;),В тому році,Aprili-ю,на 90 кубов,можно було взяти за 1000$.Цим літом напевно будуть дороще:-(

R

[Re]AcTive

G_unit сказав(ла):
В тому році,Aprili-ю,на 90 кубов,можно було взяти за 1000$
Я вже уявив шо то за апрілія буде за 1000, ще й 90-то кубова :D
Без колес і руля :)

R

[Re]AcTive

Доречі, мій брат прикупив собі байк Suzuki gsxR !! 1000 кубов...
ось фотки :cool:

_Пушистый_

Пушистый
Користувач
Повідомлення
83
Репутація
0
[Re сказав(ла):
AcTive]Я вже уявив шо то за апрілія буде за 1000, ще й 90-то кубова
Без колес і руля
Бачив у Куніца,жовта Априлия.Майже таку я мав на увазі.В славуті бачив на базарі!!!Доречі,скільки "реактів" брата,стоїть?він Б/у?
Там покрышка на колеса 100 пудова баксов 50-60 стоит!!!Ексклюзив 100%.Якщо зломається то що,КиїВ?Це теж саме шо пригнать до нас Lamborgini Diablo.:-|

R

[Re]AcTive

G_unit,
Він в Америці живе :D
а покришка на мій жужик 70 доларів б\у коштує, то подумай скільки на цей байк вона стоїть...

S

SEXIK

Всегда хочеться більше чим 85 :) Тре шось мутить на лето Джілеру може верну побачим!

R

[Re]AcTive

SEXIK сказав(ла):
Всегда хочеться більше чим 85
Я краще буду їхать 85, а то й 75.... 1.5 л на 100км, а твоя Джілєра жрала в пять раз більше! Економить треба :)

добавлено через 1 минуту
В мене є фотографії спорт байків та спортивних машин, типа ламбурджіні і т.д. Деякі фотографував сам, а деякі брат
Якшо цікаво, пишіть - виложу :cool:

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
G_unit замена воздушной системы в таких апаратах как Suzuki стоит 300$, а покрышка шосейная от 500$ и выше. Так что ета игрушка хороша только новая, или тогда когда у тя очень много денег ненужных. А так мотык просто супер*YAHOO* :)

_Пушистый_

Пушистый
Користувач
Повідомлення
83
Репутація
0
В Славуті,на базарі,Є маленький магазинчик,зі всіми причиндалами до жужиків.Хочеться поїхать туди,подивитись шо і як..Нихто не хочу ще з'їздить???;)

R

[Re]AcTive

G_unit,
можна...потепліє трішки і поїдем ;)

r@fnik

Користувач
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
32
[Re]AcTive, Во бомби ёптЬ...а це мотоцикл твого братка? на телєфоні я вообшє нетаким побачив його!!! :cool: во бомба!!!!
Кста а скільки розганяється то жовте чудо твого братка?

R

[Re]AcTive

r@fnik,
350 нєфік дєлать піде :) подумай сам...сидиш на 172 кілограмах, а під сракою 1000 кубів :D

_Пушистый_

Пушистый
Користувач
Повідомлення
83
Репутація
0
[Re сказав(ла):
AcTive]350 нєфік дєлать піде
може 250???..Некожна спортивна машина стільки піде..НАпевно,там огранічитель стоїть.Доречі,низнаю які в Америці дороги,але ця пуля не для наших доріг 100%.НА першому розгоні будешь валятись під кущом мертвий...

R

[Re]AcTive

G_unit,
є байкі, які 400 луплять .... а 250 для байка це майже нічого...

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
AcTive 200 км/час., по трасе на Славуту легко, а если у тя меду ног 1000 куб., то 300км можна выжать.

R

[Re]AcTive

Buhgalter,
та яка нафік Славута? я вам про Америку говорю!! про хай вей, що в перекладі автобан без спід ліміту!
в мене є відео, де 600 кубовий Кавасакі ніндзя жме 320!!!!!! а ви не вірите, що 1000 кубов 350 не потяне!
Хто не вірить??? Кому відео???