Скутеры-Мотороллеры и т.д.

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
35
ні но звони до Алега він може і візьме трубку -в нього дешевші і якісніші є запчасті
 

kamikadze

Користувач
Реєстрація
27.02.08
Повідомлення
18
Репутація
0
Я незнаю позвони спитай!!!!
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
35
Уточню Алєг -це мужик який продає в хаті навпроти Вєло -Мот
 

ЗвЕрЬоК

Користувач
Реєстрація
03.10.07
Повідомлення
32
Репутація
0
Вік
32
хто знає де можна заказать мотор до китайського скутера!!!
 

$J@KSON$

Користувач
Реєстрація
24.05.06
Повідомлення
73
Репутація
0
ЗвЕрЬоК,
можно у коли , хотя врятли.
можно в Остроге или Славуте.
 

vet@ll

Користувач
Реєстрація
08.09.08
Повідомлення
141
Репутація
0
ЗвЕрЬоК сказав(ла):
хто знає де можна заказать мотор до китайського скутера!!
Либо у нас на большом рынке(в ларьке где скуты продают) - либо в Славуте на рынке(тоже где скуты продают) и в Славуте возле рынка есть магазин спорт-товары - либо в Ровно - или по инету через магазины.
 

_CreAti[v]e_

Користувач
Реєстрація
01.01.09
Повідомлення
63
Репутація
0
Шо там на щот реєстрації скутерів до 50 кубів 7
 

$J@KSON$

Користувач
Реєстрація
24.05.06
Повідомлення
73
Репутація
0
Регистрация

Всё, труба))
Летом и весной без регистрации можно не выезжать с гаража!
уже нужно регистрирова даже до 50 куб!!!
нужно будет делать всё то что и для машин (ТО, плата за дороги, и т.д)
 
A

AsToN

а в якіх школах закладах мона буде здавать на права
 

$J@KSON$

Користувач
Реєстрація
24.05.06
Повідомлення
73
Репутація
0
AsToN, ещо точно не известно
но скорей всего обучение на категорию А-А1 будет производиться во 2 ЗОШ
 

$J@KSON$

Користувач
Реєстрація
24.05.06
Повідомлення
73
Репутація
0
Последние новасти по поводу регистрации

Я вчера слышал, что без регистрации можно ездить на скутере до 50 куб
до Июля
если не ошибаюсь
В крайнем случае, спрашивайте в местной Милиции
либо в МРЕО (тут точней скажут потому что вас могут сразу послать в МРЕО)
 

DANKOS

Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
1. Перечень документов, которые необходимо будет представить в МРЕО для регистрации скутера.
2. Какая будет стоимость регистрации мопеда с обьёмом двигателя до 50 куб. см. (желательно подробно, по каждому пункту оплаты). Какими нормативными документами предусмотрена тарификация оплаты за получение регистрационных документов и номерного знака для данного типа техники.
3. Какими нормативными документами утверждено описание и размеры номерного знака для мототехники с обьёмом двигателя до 50 куб.см. Как будет выглядеть данный номерной знак.

Ответ:
1. Згідно п.8 «Порядку державної реєстрацій транспортних засобів» затвердженого постановою КМУ №1388-98 р. для реєстрації транспортного засобу, в тому числі мопеду, необхідні наступні документи:
- для реєстрації ввезеного на територію України та придбаного в торгівельній організації: вантажна митна декларація, сертифікат відповідності, довідка-рахунок;
- для реєстрації самостійно ввезеного на територію України: посвідчення митниці, сертифікат відповідності;
- для реєстрації виготовленого в Україні: акт приймання-передачі з заводу-виробника, сертифікат відповідності, свідоцтво про погодження конструкції, а також в разі придбання транспортного засобу у дилера – довідка-рахунок, дилерська угода, акт приймання-передачі між виробником та дилером.
- для реєстрації транспортного засобу, який раніше був зареєстрований в підрозділах ДАІ – біржова угода або інші засвідчені в установленому порядку документи, що встановлюють право власності на транспортні засоби;
2. Вартість реєстрації мопедів буде включати в себе наступні платежі:
- тимчасовий реєстраційний талон (45 грн. - бланк талону, 5,33 грн. – плівка для ламінування, 7 грн. - ламінування),
- номерний знак (вартість на даний час не визначена, але для прикладу вартість номерного знаку для мотоциклів - 51,30 грн.),
- огляд транспортного засобу (7 грн.)
- оформлення реєстраційних документів (15 грн.).
Вартість реєстрації транспортних засобів визначена спільним наказом МВС, Міністерства Фінансів, Міністерства економіки від 05.10.2007
N 369/1105/336 «Про затвердження Розмірів плати за надання послуг органами і підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Порядку їх справляння».
3. Типи та основні розміри державних номерних знаків встановлені ДСТУ 4278:2006.
Під час реєстрації мопед необхідно надати для огляду експерту-криміналісту НДЕКЦ та інспектору реєстраційно-екзаменаційного підрозділу ДАІ.
2. Проведення першої державної реєстрації мопедів, які були придбані до 29.12.2009 року і документи про правомірність їх придбання у власників відсутні, буде проводитись до 01.07.2010 року без надання таких документів після проведення перевірки законності придбання цих транспортних засобів. Враховуючи вищевикладене мопед може бути зареєстрований на підставі інструкції з відміткою магазину про продаж та вказаними номерами рами та двигуна, але остаточне рішення буде прийматись за результатами відповідної перевірки.

4. Проходження мопедами технічного огляду на даний час законодавством непередбачено.
5. Для відкриття нижчих категорій особа подає до реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції довідки про проходження двадцятигодинних курсів навчання керуванню на відповідному транспортному засобі у закладах з підготовки водіїв, підтвердження керування транспортним засобом протягом останніх
12 місяців за однією з відкритих категорій та складає практичний іспит з керування на транспортному засобі нижчої категорії. Якщо особа не керує транспортним засобом протягом останніх 12 місяців, відкриття нижчих категорій здійснюється після складення теоретичного та практичного іспитів.
Сума платежів при обміні посвідчення водія з відкриттям нижчої категорії з одним іспитом складає – 411 грн., з двома іспитами (теоретичний та практичний) – 430 грн.
 

$J@KSON$

Користувач
Реєстрація
24.05.06
Повідомлення
73
Репутація
0
Люди такой вопрос про регистрацию!
Где можно сдавать на категорию А1?
по месту прописки или в любом другом городе?
 

DANKOS

Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
$J@KSON$ сказав(ла):
по месту прописки или в любом другом городе?
Не скажу як в межах області, але якщо хочеш здавати в іншій області ,потрібно брати в ДАІ довідку, проте , що у тебе не вилучались права і не скоєно серйозних порушень, плюс заява на ім'я начальника обл.ДАІ , щоб дозволив здавати екзамен.
 

$J@KSON$

Користувач
Реєстрація
24.05.06
Повідомлення
73
Репутація
0
На Харьков Форуме

★3 Апреля★ Акция протеста против регистрации мопедов★
3го Апреля на всех центральных площадях всег городов будет проводится акция протеста! Все кому не безразлична судьба двухколесного транспортного средства присоединяйтесь!

Список Наших требований
1.Отменить регистрацию мопедов и других малокубатурных ТС(до 50см.куб.) или упростить до минимума, сохранив за ними статус «Двухколёсных ТС».Процедура в этом случае должна быть бесплатной.Наше мнение: достаточно на талоне,выданном при покупке поставить печать ГАИ,проверив на предмет угона.Объявить об этом в СМИ.
1.1.Отменить ТО мопедов,за исключением единоразового бесплатного при упрощённой системе постановки на учёт.
1.2. Отменить страховку для водителей мопедов или сделать её стоимость не дороже 20 гр.
1.3.Отменить медкомиссию для владельцев мопедов или рассмотреть возможность управления мопедами людьми с ограниченными возможностями и инвалидами без прохождения медкомиссии.В любом случае стоимость медкомиссии снизить до 20 гр.
2.Введение категории «А1» отсрочить минимум на 1 год, до разработки методики и программы обучения абсолютно во ВСЕХ автошколах и общеобразовательных заведениях.Стоимость обучения на «А1» не должна превышать 200 гр.для автошкол а для общеобразовательных заведений –БЕСПЛАТНО.
2.1.Предлагаем.Департаменту ГАИ совместно с Министерством Образования с целью повышения безопасности движения разработать и внедрить в ближайшее время программу по изучению ПДД для общеобразовательных школ в рамках программы «А1» и ввести экзамен по этому предмету.Успешно сдавшим экзамен – выдавать права «А1». Не сдавшим вождение, вместо прав- карточка пешехода/велосипедиста.
2.2.Рассмотреть возможность в целях популяризации категории «А1» расширить её полномочия на мототехнику до 125(и 150)см.куб.
2.3.Водителям,имеющим права любой другой категории разрешить управление малокубатурными ТС без открытия «А1»,независимо от даты выдачи водительского удостоверения.
2.4.Предусмотреть возможность и разработать методику сдачи экзаменов на получение категории «А1» ЭКСТЕРНОМ .Стоимость этой услуги не должна превышать 170 гривень.
3.Снизить стоимость регистрации механических транспортных средств, приравненных к мотоциклам,. соответственно их товарной стоимости.
4.Разрешить водителям мопедов парковать свои ТС на тротуарах, если это не мешает проходу пешеходов и по близости нет спец.парковок для мототехники.
5.Отменить лицензирование и регистрацию торговых точек и продавцов мототехники, поскольку рассматриваем это как монополизацию мотобизнеса.
6.Предлагаем с целью пополнения бюджета и легализации уже имеющейся в предостаточном количестве в пользовании граждан мототехники свыше 50 см. куб. без соответствующих документов (по каким-либо причинам), рассмотреть возможность и разработать методику постановки на учёт мототехники БЕЗ документов рабочим объёмом свыше 50куб. по доступным тарифам,при условии,что она не находится в угоне.
7.Предлагаем пересмотреть тарифы штрафов в отношении водителей мопедов в сторону уменьшения за исключением статьи «управление в состоянии опьянения».
8.Предлагаем пересмотреть целесообразность установки в каждом конкретном случае дискриминирующего знака «Движение мотоциклов запрещено»,заменив его при необходимости на «ограничение скорости 40 км/ч.»

Группа в контакте http://vkontakte.ru/club5499153
Оф сайт http://www.rega.do.am/

В Харькове на площади в 10.00 встечаемсяДля тех кто хочет почитать коменты http://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=806661
 

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Реєстрація
27.11.06
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
35
Повна туфта цей страйк. Я бачу це так: Дайте нам повну незалежність а ми за це Вам всім принесемо кучу гемору, та вгробимо кучу невиних людей
$J@KSON$ сказав(ла):
.Отменить медкомиссию для владельцев мопедов или рассмотреть возможность управления мопедами людьми с ограниченными возможностями и инвалидами без прохождения медкомиссии.В любом случае стоимость медкомиссии снизить до 20 гр
-"Я сліпий та глухий без правої руки водій скутера збив насмерть 2дитини 4пішоходи то му що вони мені заважали проїхати на дачу, Чому я сів за кермо?! -то му що мені цього ніхто не забороняв."
Треба зробить повну реєстрацію всіх ТЗ менш 50см.куб. З катег. А1 -Це приведе до безпеки на дорозі.
Р.С. Нікого не хтів обідити
 

DANKOS

Користувач
Реєстрація
10.01.08
Повідомлення
38
Репутація
0
Buhgalter сказав(ла):
Треба зробить повну реєстрацію всіх ТЗ менш 50см.куб. З катег. А1
У мене вже є 10 відкритих категорій і що, якщо мене заставлять здати на категорію А1 то
Buhgalter сказав(ла):
Це приведе до безпеки на дорозі
Не смішіть. Чи Ви керуючи Мотоциклом не впораєтесь зі скутером? Назвіть хоч одну країну де можлива реєстрація без документів на ТЗ? Чергове відкачування грошей з людей. Ідею проведення акції підтримую на 100%.Тільки як то правильно організувати ???? Інакше нас чекає ось таке:
 

Вкладення

  • 555149_5.jpg
    555149_5.jpg
    133.8 КБ · Перегляди: 58

TiJ

Користувач
Реєстрація
17.09.08
Повідомлення
20
Репутація
0
$J@KSON$
Люди такой вопрос про регистрацию!
Где можно сдавать на категорию А1?
по месту прописки или в любом другом городе?


Вчітися можна в іншому місті, але здавати ти будеш за місцем приписки....
 

qwer_su

Користувач
Реєстрація
19.08.07
Повідомлення
164
Репутація
0
ідея з реестраціею досить не погана.
Особливо подобаеться як зараз наситвся ринок продажу скутерів, по особливо приемних цінах, а також те що продають скутер за ціну в два рази нижчу від ринкової, і як потім взнае людина той скутер вже по два три раза крадений на Україні, і перекрашувався стількиж раз.
Будьте уважні зараз при покупці скутерів.