Скутеры-Мотороллеры и т.д.

SBogdan

Користувач
Повідомлення
1
Репутація
0
"....Обіймаючий посаду голови Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієць заявив, що, враховуючи ситуацію, до 1 липня буде оголошена «відстрочка». У цей час ДАЇ не буде перевіряти у скутеристів номерні знаки та наявність відкритої категорії А1..."
:) кататися!!!
зы але перше липня не за горами... :-( :)

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
Вчора ше раз переконався шо тре негайно привести в дію водійське посвідчення на жужики!!! Обгрунтування:
Бабулька років за 35-45 без всякої совісті ганяє по тротуарах біля універмагу -не боясь нічого і вважаючи шо вона "супе мен" з маленької букви

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Повідомлення
105
Репутація
0
Buhgalter сказав(ла):
Бабулька років за 35-45 без всякої совісті ганяє по тротуарах біля універмагу -не боясь нічого і вважаючи шо вона "супе мен" з маленької букви
Це не панацея. Хворим людям права не допоможуть, будуть і з правами літати, де їм моча підкаже, побачте. Але це ж не означає, що через одну тупу бабу повинні всі інші нормальні постраждати.?

element

Користувач
Повідомлення
31
Репутація
2
Вік
37
Я теж проти цих нововедень. У мене є скутер, їжджу на ньому тільки я або брат. Я, так як і він знає правила дорожнього руху, їздимо аккуратно. Так чого тоді через цих "малолеток" і людей, яких Бог позбавив розсудку повинні страждати ми? Чому не діє ще савдепівське правило, що до 16-ти за кермо мотоцикла сідати не можна? Тоді і аварій процентів на 80 було би менше.
В нашому світі аварії спричиняє усе! Немає жодного транспорту і керовників(штурманів, водіїв, пілотів), який би не спричиняв аварії. Це мені нагадує нашу всесвітню боротьбу з тероризмом:від порченої риби за рік умирае на 90% більше народу чим від рук терористів, а грошей відмиваеться у сотні тисяч більше, це політика. Соромно.

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
Водійське посвідчення повино бути в любого чоловіка -від нього шкоди ніякої -це раз, а по друге шо почнуть думати всі мопедисти шо тре їздити обережно бо можуть їх забрати. А таких як ця бабка в нас шановні більша частина скутеристів на дорозі

LED

Справжній патріот міста
Користувач
Повідомлення
105
Репутація
0
Buhgalter а через пів року, коли ці бабульки матимуть права, будете говорити: ось покупляли ці права, а їздити не вміють. А про страх втратити права, мабудь він менший ніж нормальний штраф. Штрафувати можна успішно вже зараз і без прав. То начорта ці права і здирницькі плати за реєстрацію, ТО, медогляд і т.п. для бідних людей. Я ще нормальних аргументів не чув і мабудь не почую

DANKOS

Користувач
Повідомлення
38
Репутація
0
Вчора і позавчора спостерігав картину: мот. Ява без світла в темну пору доби, рухався вул. Висоцького, музей(катався); мотоцикл марки не знаю схожий на МТ "тільки набагато красивіший" рухався по проспекту (від моста) швидкість, на вскидку, за 100 км\год, в обох випадках водії без шлемів. Тепер розкажіть мені, шановні, яким чином номерний знак та посвідчення водія впливає на культуру поведінки на дорозі?

qwer_su

Користувач
Повідомлення
164
Репутація
0
LED сказав(ла):
То начорта ці права і здирницькі плати за реєстрацію, ТО, медогляд і т.п. для бідних людей
де бідні люди? Не сміши:D :D :D
Бідні люди ходять пішки, або їздять на велосипедах старих на зразок "України, Тіси, Орльонок"
Якщо людина мала гроші купить скутер, то знайде на реестрацію і права.
Да і вартість скутера = вартості мотоцикла, то чому у вас повині буть привилегії? Можливо відміним все це для людей у яких зареестрований транспорт?

DANKOS,
А я за вчорашній день надивися на скутеристів без шлемів, яких нарахув близько десяти, і кадрів які з 50куб. видавлюе все що може в місті, не тільки вечері, но і в день, коли людей на вулицях більше, і ладно щоб по обєздній, так ні треба по центру.

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
LED сказав(ла):
Buhgalter а через пів року, коли ці бабульки матимуть права, будете говорити: ось покупляли ці права, а їздити не вміють.
Купивши права (це мін. 3 000грн.) вона задумається. А багато відсієїтся.
Наводяци факти кожен 2 й купив собі права -така система плати зразу або по трох но довго.
Я канєшно не виправдовую мотоциклістів DANKOS но вони знають ціну своєї поведінки
qwer_su сказав(ла):
А я за вчорашній день надивися на скутеристів без шлемів, яких нарахув близько десяти, і кадрів які з 50куб. видавлюе все що може в місті, не тільки вечері, но і в день, коли людей на вулицях більше, і ладно щоб по обєздній, так ні треба по центру.
Цей факт як ви скажите? 2:10...
Так що не говоріть дурниць посвідчення водія потрібно на всі транспортні засоби. Або наведіть хотя б три аргумента протилежних мойому тлумаченю

DANKOS

Користувач
Повідомлення
38
Репутація
0
Buhgalter сказав(ла):
посвідчення водія потрібно на всі транспортні засоби
Вчимо ПДР: " велосипед - транспортний засіб, крім інвалідних колясок, що
приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на
ньому;"

" ВИМОГИ ДО ОСІБ, ЯКІ КЕРУЮТЬ ГУЖОВИМ
ТРАНСПОРТОМ, І ПОГОНИЧІВ ТВАРИН "
Чи ви мали на увазі_____

механічний транспортний засіб - транспортний засіб, що
приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на
трактори, самохідні машини і механізми (крім транспортних засобів,
робочий об'єм двигуна яких не перевищує 50 куб. см)
, а також
тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю
понад 3 кВт;
Р.С Собака ненавидить кота, кіт--мишей....Шофери ненавидять мотоциклістів,мотоциклісти---скутеристів...Закони природи:)
Buhgalter сказав(ла):
наведіть хотя б три аргумента протилежних мойому тлумаченю
1. купіть скутер (до 50); 2. Зареєструйте; 3. Отримайте А1 за ціною 3000 грн.

vitasik29

VIP Користувач
Повідомлення
9
Репутація
0
Вік
41
Заїзджав в мрео щоб взнати скільки стоїть реєстрація 50сс - 500гр. А реєстрація 125сс - 1200гр. Здирництво

Ozzy

Користувач
Повідомлення
433
Репутація
0
хтось вже реєстрував жужика?

$J@KSON$

Користувач
Повідомлення
73
Репутація
0
ПОМОГИТЕ!! АААА

Люди помогите у меня проблема
лопнул тросик газа на 2-х тактном скутере
Сколько стоит сам тросик, и как его там заменить?

там просто от ручки газа идёт 1 тросик, а потом гдето в середине идёт такая типо цилиндрической формы пластмассовый роздвоитель:
один тросик идёт на подачу масла
второй в карбюратор
поделитесь опытом кто может !

ura

Користувач
Повідомлення
19
Репутація
0
Права дуже добра штука, але щоб їх отримати треба навчатися, а щоб навчатися треба пройти медкомісію, а хто пробував пройти медкомісію останнім часом? І ще комісія проходиться раз на 3 роки, ціна не мало не багато 180 грн.

V

vesely

"Власників скутерів та мопедів не штрафуватимуть з 1 липня за відсутність номерних знаків і водійських прав." .
"В Україні досить автошкіл, які працюють з категоріями А1. Ті, у кого вже відкрита категорія А (мотоцикл) або В (легковий автомобіль), здають тільки водіння".
А в Нетішині є школи які мають право вчити на А1 і мають скутера для навчання? Хто знає і скільки деруть за навчання?

$J@KSON$

Користувач
Повідомлення
73
Репутація
0
та капец просто я вшоке
регистрация близиться а цени вырастают
спосибо за инфу

A

AsToN

Владельцы скутеров и мопедов, которых в Украине несколько десятков тысяч, могут вздохнуть с облегчением — их не будут штрафовать с 1 июля за отсутствие номерных знаков и водительских прав.

Black_Raven

Користувач
Повідомлення
329
Репутація
0
Вік
39
AsToN,
А коли будуть?

zZzara

Ведьмочка :)<br>Модератор
Користувач
Повідомлення
480
Репутація
0
AsToN сказав(ла):
Владельцы скутеров и мопедов, которых в Украине несколько десятков тысяч, могут вздохнуть с облегчением — их не будут штрафовать с 1 июля за отсутствие номерных знаков и водительских прав.
Источник достоверной информации???