Скутеры-Мотороллеры и т.д.

NeeDle

Користувач
Повідомлення
30
Репутація
0
Вік
31
для різновиду - прикольно...шо так, шо так... Жовтий колір -яскравий та колір настрою...все ок значить

а якби був жовто-блакитний - то зовсім БОмБА

R

[Re]AcTive

NeeDle,
А я доречі думав в жовто-блакитний покрасить, але не хотів патріотом казатись :D

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
Жолтый на мой взгляд поярче. Знаю одно:"Цвет на скорость не влияет:) ". А так нормальный. [Re]AcTive я знаю хазяина той хонды. Да там бомба@= 800 кубиков, да она и с нуля она.

S

SEXIK

Це як кому нравиться Жовтий рульний!!!!

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
В Росии проводили статистику с каким цветом машыны больше попадают в ДТП. И вышло что класные найпопулярнишые в ДТП. Лично я в ети замочки не верю, лишбы мне нравилось -ето главное.

r@fnik

Користувач
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
32
[Re]AcTive сказав(ла):
а такий зараз! Як гарніше? :)
ги ги ги Понравилось мені Риклама і мопедика і автомийки сразу :D можиш здерати капусту з Дєрєктора))) ще такий мокрий капає з нього вже своткав)))) *ROFL*

RazR

Гений
Користувач
Повідомлення
96
Репутація
0
Вік
37
[Re]AcTive, хм, прикольненькие Я_Машки)) А у них там что стоит: вариатор или коробка автомат?
Прям самому захотелось такой заиметь... :)

R

[Re]AcTive

RazR,
Автомат, жмеш газ і фсьо :D

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
RazR во всех жужыках стоит вариатор. Я неслышал что бы там стояла АКП.

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
вот Вам ищо пару фоток!!! КАК???:) *THUMBS UP *YAHOO*

R

[Re]AcTive

Buhgalter сказав(ла):
Намана, тільки я терпіти не можу Яви, Урали і т.д. ... для мене це тазік з гайками :D , а жужики - пилісоси, но вони якось більше до душі мені лежать :)

_Пушистый_

Пушистый
Користувач
Повідомлення
83
Репутація
0
Вот такой воть маленький-скромненький.:-[ :-[ :-[

r@fnik

Користувач
Повідомлення
6
Репутація
0
Вік
32
G_unit, гггггг на самокат похожий))) а калёса які смішні ёпТЬ :D ржу немагу!!! *THUMBS UP

_Пушистый_

Пушистый
Користувач
Повідомлення
83
Репутація
0
r@fnik сказав(ла):
G_unit, гггггг на самокат похожий))) а калёса які смішні ёпТЬ ржу немагу!!!
НУ а шож ти хотів.:).Цеж можна сказать раритет.Якому вже 3 роки:)).Причом маленький слабенький.Але для цього жужика калёса в самий раз.Да,на самокат трохи смахує.Але убивать мона :D .Макс,ти ще нибачив,який вин до покраски був,тиб упав зі стула 100%,як я його убив на х.:D
P.S.чим багатий-тим і радий:-p

_Пушистый_

Пушистый
Користувач
Повідомлення
83
Репутація
0
[Re сказав(ла):
AcTive]Мому теж 3 роки... доглядати за ним просто треба, а не ручку газа жать і все, а за кап-ремонт забувать
ТА вже доглядаю...Долітався...Хватить..Зробив собі нормальну передню обліцовку,бо там куска небуло с переді:),перекрасив в золотистий металік,обтянув нормально сідушку,поставив всі поворотніки,бо там страх божий був.Поміняв поршень,кольца.І зараз на обкатці..Напевно літом впихну його,і куплю шось посильніше..Тільки,ось незнаю деж це і шо взяти..У Миколи,нихочу,бо він собі наварачує сильно...Може хтось посовєтує шож це мона таке нормальне приобрести???

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
G_unit сказав(ла):
Цеж можна сказать раритет.Якому вже 3 роки:)).
возрост не самое главное!!! Гланое хазяин!!! Техника в руках д*рака -куча металолома.
[Re]AcTive, на вкус и цвет товарища нет, каждый ганяет на чём ему хочеца. Но лутше не на Явах и жужыках ганять, а на спорт -байках с 1200 кубиков:) ;) там и движо, и вид да и всё там......
Одному нравлятся мотоцыклы, другому жужыки, третему велики, червёртомуролики... Скажу точно:"Прирождёному ползать -летать не дано!!!:) " Будьте бдительны за рулём..O:)

ElviS

Користувач
Повідомлення
16
Репутація
0
Уважаемые Господа!
Прошу поделиться "Руководством по эксплуатации/ремонту" на Hondu Dio или хотябы ссылочкой.....
P.S. Ездить штука не сложная.....

_Пушистый_

Пушистый
Користувач
Повідомлення
83
Репутація
0