Скутеры-Мотороллеры и т.д.

qwer_su

Користувач
Повідомлення
164
Репутація
0
frequenz,
покажами мені скутера за 340-480грн

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
frequenz сказав(ла):
Але + здача на права це якраз та сума.
а ти ще приплюсуй росходніки і кап ремонт то буде як машина

S

Streit

Вчера в нашем "Нетішинському Віснику" прочитал такую статью.
- А скільки коштуватиме водіям проведення держреєстрації мопедів? - Вартість реєстрації мопедів включає в себе вартість тимчасового реєстраційного талона та послуг за огляд траспортного засобу, номерного знака, оформлення реєстраційних документів, проведення реєстрації (перереєстрації) та націнку за вартість спецпродукції. Отже, за видачу номерного знака на мопед та тимчасового реєстраційного посвідчення, водієві, загалом, потрібно буде заплатити 102, 25 грн. А вартість експертного дослідження та визначення об'єму двигуна, загалом, становить 217, 12 грн.​

!JAH!

Користувач
Повідомлення
42
Репутація
0
Вік
33
102,25+217,12=319,37грн Регистрация вашего двух колесного друга. Это ваше решение или ездить с талоном и копией паспорта или вываливать 320 грн на какую-то регистрацию.............

DANKOS

Користувач
Повідомлення
38
Репутація
0
Streit сказав(ла):
вартість експертного дослідження та визначення об'єму двигуна, загалом, становить 217, 12 грн.

S

Streit

Ребята нужен ваш совет. Я хочу купить себе двухколесного друга но я не знаю какой лучше взять (марка, как в пользовании, либо отзывы?) Благодарю за внимание. Жду предложений.

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
DANKOS сказав(ла):
Цікаво як вони визначають об"єм двигуна "на глаз, тестером,контролькою,чи може ще якийсь прилад є в наявності???
а як вираховують скіки кубів води влазить в ємкість 1м:1м:1м? то це аналогічно. Мозгами те бумати
Streit сказав(ла):
Я хочу купить себе двухколесного друга но я не знаю какой лучше взять
Береш ямаха р1 і всё нікого не бачиш і тебе ніхто не бачить

DANKOS

Користувач
Повідомлення
38
Репутація
0
Buhgalter сказав(ла):
а як вираховують скіки кубів води влазить в ємкість 1м:1м:1м? то це аналогічно. Мозгами те бумати
Це якщо у тебе є дані: 1мх1мх1м (В даному випадкуТехнічні дані про транспортний засіб), а якщо їх немає? Як взнаєш там 50,...80 чи 90? Розбирати дозволиш? Чи на слово повіриш
qwer_su сказав(ла):
продавався мотоцикол 750куб, що саме більше сподобалось в обяві це один розділ наявність документів - талон до 50куб
Так що "бумай", якщо....

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
Streitкитай 200кубиків знаю є дефіант тіки в ньому вібрація а так їздить можна і дуже терплячий

S

Streit

Buhgalter сказав(ла):
Streitкитай 200кубиків знаю є дефіант тіки в ньому вібрація а так їздить можна і дуже терплячий
А более подробную информацию. Потому как я так и не понял.

vet@ll

Користувач
Повідомлення
141
Репутація
0
Buhgalter сказав(ла):
Если ты будешь заливать жидкость в цилиндр - она у тебя потечет в выхлопную трубу или в картер - в зависимости в каком положении будет поршень - так что этот вариант проверки отпадает!!!

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
33
vet@ll то був приклад вираховування куба. Но вони шось придумають за це ви не переживайте.
vet@ll сказав(ла):
Если ты будешь заливать жидкость в цилиндр - она у тебя потечет в выхлопную трубу или в картер - в зависимости в каком положении будет поршень - так что этот вариант проверки отпадает!!!
жижики в певазі 4х тактні до уваги

smok_sv

Користувач
Повідомлення
83
Репутація
0
оууу.не знаю,как тут,но в Киеве,когда я ставил свой бандо400 и потом Хью650р, эксперт мерял какой-то линейкой-штанген-циркулем.замыславатая хрень :)
хотя, может это было всего-лишь для отвода глаз

п.с.эхххх,как мы вчера хорошо покатались по городу и в Кривин
р1, нинзя 636 и Хьюик250:cool:

hope

Користувач
Повідомлення
53
Репутація
0
!Серж! сказав(ла):
102,25+217,12=319,37грн Регистрация вашего двух колесного друга. Это ваше решение или ездить с талоном и копией паспорта или вываливать 320 грн на какую-то регистрацию.............
Тобто якщо є талон то реєструвати не треба?Реєстрація обов'язкова.

S

Streit

А що мені робити. Я придбав скутер сьогодні та не знаю коли його реєструвати. Добра річ зараз зареєстрірувати але можна якось пізніше?