Скутеры-Мотороллеры и т.д.

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
G_unit сказав(ла):
Микола!Любые вопросы к нему,порешает всё!
-пацаны ето не выход!!! При каждой поломке к Коле ехать!!!! Если ты его убил значит ты и его должен зделять -тогда ето твой жужык, а так просто -поганял, отдал на ремонт, забрал и опять ганяеш..... На мой взглят ето очень тупо. Кто не согласен скажыте по чему???

R

[Re]AcTive

Buhgalter,
Я теж так рахую...Але якшо не вмієш робить його, то краще не лізти, бо ще хуже наробиш :D

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
Да ето тоже выход. Но нужно когдато учится!!! Вот и на таком как у G_unit можно и начинать, не жалко если испортиш. Я видел там и неочень сложный механизм лиш былабы голова да минимальное представление о двигателях 2-х тактных.

R

[Re]AcTive

:D :D :D :D :D
Коли мій браток приїжав з Америки, батьок пробив нам квадрацикл погнать..... Оце ми його в лісі убивали щодня :D :D :D :cool:

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
Да ета штука прикольная там стоит движок от ИЖ Юпитер 5. Я на походом давал жызни. Апарат просто монстр. Его до ума довести и будет пушка.:D

R

[Re]AcTive

цей теж нормальний! це я був в Карпатах в минулому році... фотки нарив...То там на прокат давали :)

Buhgalter сказав(ла):
там стоит движок от ИЖ Юпитер 5.
я в курсі :)

KеNT

Користувач
Повідомлення
2
Репутація
0

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
KеNT, Техника в руках идиота -куча металалома. Им нужно велики "Аист" выдавать а не мотоцыклы

Puerto

Користувач
Повідомлення
9
Репутація
0
На першій фотці мій перший в житті мопед, купив за 600$ Honda Dio ZX - 35, 80 кубіков, а виглядає як 50... класний був коник, по трасі 83 км/год набирав на ньому (На спідометрі 60 максимальна позначка, але стрелка заходила дальше і шоб взнать скільки ж він їде рівнявся з тим мопедом шо на третій фотці справа). Рік на ньому покатався і продав за тих же 600$...
На другій фотці мій другий мопед Honda Dio ZX - 27, цей вже не такий бистрий, купив я його за 700 грн (не смійтесь) був він в ужасному стані, ну нічо, циліндра з поршньовою нову поставив на 65 куб, ремня поміняв, пласмасу всю попаяв і продав його за 420$...
На третый фотці мопеди моїх друзів, ну майже всі...

DjFuflik

Користувач
Повідомлення
72
Репутація
0
Вік
29
А це мій сталевий кінь! :)
Купив я його за $800, 4-х тактний мотор, на трасі ішов сьогодні 85км/год, а на спідометрі 90км/год! Бере 2,5л бензину на 100км. Об"єм мотора: 90 кубіків! Ось пару його фоток!!!
Деколи я радію що в мене не мочніший скутер, бо мені здаєця що я на ньму зразу ж вбивсяб!!!:D :D :D

DjFuflik

Користувач
Повідомлення
72
Репутація
0
Вік
29
[Re]AcTive сказав(ла):
а такий зараз! Як гарніше? :)
Все ти правильно зробив, що перекрасив!!!:)
І якщо хтось каже шо не красіво, то ти їх не слухай!!
Чорний колір з жовтим рулять!!!

qwer_su

Користувач
Повідомлення
164
Репутація
0
моя техника, правда уже малость в другом виде находится сечас

DjFuflik

Користувач
Повідомлення
72
Репутація
0
Вік
29
qwer_su сказав(ла):
моя техника, правда уже малость в другом виде находится сечас
А шо, вже так сильно убив, жо тєхніка вже сама на себе не похожа???:D :D :D :D

qwer_su

Користувач
Повідомлення
164
Репутація
0
явы фотка прошлого года ещо до аврии, щас просто перекрашана и доделана, видон полутше поверь.
А мопед почти такой же прада парацарапин не без моево участвия есть.

DjFuflik

Користувач
Повідомлення
72
Репутація
0
Вік
29
Ніхто случайно незнає скількі зараз ява коштує, в номальному стані і з документами????

qwer_su

Користувач
Повідомлення
164
Репутація
0
знаю, много ето точно, не 100$ и не 300$, просто посоветувать пока ни чо не могу потому как не знаю кто что продает, свою хочу продавать но вот не знаю скорей за все, после слетов, тоесть средина сентебря, если не поменяются планы цена в орентир от 650$ - 800$ точно скажу после того как увижу ее в дальней дороге.

Buhgalter

мотоцикліст
Користувач
Повідомлення
167
Репутація
1
Вік
34
Есть Явы за 800 и 1000 класные

koba

Користувач