Слов`янський союз

Чи підтримуєте ви об'єднання України, Росії і Білорусі в одну державу?

  • Підтримую

    Голосів: 35 35.0%
  • Не підтримую

    Голосів: 65 65.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    100

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
БраЗа сказав(ла):
Після підписання відповідних угод, ЄС одразу автоматично відкриває свої ринки для продукції свого партнера, скасовуючи усі тарифні збори(мито, простіше кажучи) та кількісні обмеження(квоти).
Підписання відповідних угод, потрібно запропонувати вигідні для цього умови. Ти правильно сказав, ніхто не буде вкладати свої інвестиції в невигідну справу...А у нас дискомфорт в політичних пробіжках...Замкнутий круг...Щоб вийти із нього, потрібні серйозні реформи...
БраЗа сказав(ла):
сьогодні Україна не володіє тією купівлеспроможністю, яка б дозволила ЄС отримати величезні надприбутки...
Ти висказуєш свої погляди узагальнено...Щоб вирішити такі серйозні проблеми, потрібно шукати причину їх виникнення...Величезні надприбутки - все сводиться знову ж таки до нестабільності в державі...
На днях переглянула фільм "Конфуций": йому надали владу, він хотів встановити свої переконання в уже діючій системі...став вигнанцем...
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
samson,
samson сказав(ла):
А у нас дискомфорт в політичних пробіжках...Замкнутий круг...Щоб вийти із нього, потрібні серйозні реформи...

Пані(вибачте, якщо часом помиляюсь - просто глянув фото в профілі), Ви розумієте що шлях до вступу в ЄС вимагає від країн учасниць досягнення рівнів Копенгагенських критеріїв, що були прийняті на саміті ЄС в Копенгагені в червні 1993 року. Їх є три(+ один неофіційний):

1) Політичний критерій - стабільність інститутів, що гарантують демократичне верховенство права, повагу до прав та свобод людини, прав національних меншин та наявність в країні певного консенсу політичних сил, щодо питань майбутнього розвитку країни у рамках Європейської інтеграції.

2) Економічний - наявність дієвої ринкової економіи і здатність витримвати конкурентний тиск в межах ЄС.

3) Членський - здатність взяти забов"язання, які випливають з членства ЄС, тобто перейняти правовий доробок спільноти.

4) Неофіційний - "Право "останнього слова за ЄС" - входження нових членів залежатиме від спроможності ЄС приймати їх не перешкоджаючи при цьому процесу поглиблення Європейської інтеграції(явище Європейської абсорбції)

Тобто, як бачите, для того щоб нас прийняли до ЄС, потрібно ще щось робити, а всенародна мобілізація сил+консенсс влади щодо Європейського майбутнього країни стане сигналом для ЄС в стимулюванні нашої робот на шляху реформ грошима, технікою, різними "поступками", іноді - доганами, зауваженням, критикою, проте вони будуть зацікавлені в успішному завершенні нашого шляху!)...

samson сказав(ла):
Ти висказуєш свої погляди узагальнено...Щоб вирішити такі серйозні проблеми, потрібно шукати причину їх виникнення...

Розумієте, шукати причини такого становища, по-перше не мета ношої дискусії... Ми обговорюємо перспективи різних зовнішньополітичних векторів України, порівнюючи їх... А по-друге, цим питанням вже і так без нас кча спеціалістів займаються... До нашої думки вони все-одно не прислухаються... Єдине що ми можемо - це формувати у собі думки і вподобання, що збігатимуться або протистоятимуть, в залежності від зовнішньої політики країни, курсу нашої держави на міжнародній арені.
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
БраЗа сказав(ла):
не мета ношої дискусії.
Це не дискусія...тут тема для обговорення...)))
БраЗа сказав(ла):
Тобто, як бачите, для того щоб нас прийняли до ЄС, потрібно ще щось робити, а всенародна мобілізація сил+консенсс влади щодо Європейського майбутнього країни стане сигналом для ЄС в стимулюванні нашої робот на шляху реформ грошима, технікою, різними "поступками", іноді - доганами, зауваженням, критикою, проте вони будуть зацікавлені в успішному завершенні нашого шляху!)...
Хочу вказати, якщо шлях цей буде успішний...З такими знаннями не можу збагнути, як ти не розумієш, що держава у великому боргу...ти не враховуєш деталі...Я так розумію, що ти економіст, або щось із тим пов'язано...В залежності не лише від зовнішньої політики країни - це цікавить нас, ЄС - цікавить наша внутрішня політика...Якими пріоритетами, на твою думку, можна зацікавити ЄС для подальшої співпраці?
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
БраЗа, багато пишеш:D - це і так всім зрозуміло, що Європа може інвестувати великі гроші в Україну...тільки я одного не можу зрозуміти, чому Україні не можна мати гарні відносини зі всіма країнами сусідами?...чому ми маємо вибирати когось одного?...наприклад Євросоюз на ура дружить з Росією...а з твоїх слів таке враження ніби в світі йде війна, і нам потрібно на чиюсь сторону одну ставати.
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
samson сказав(ла):
Це не дискусія...тут тема для обговорення...
Нууу... Це по суті одне і те ж)... Хоча справа не в тім)...

samson сказав(ла):
Я так розумію, що ти економіст, або щось із тим пов'язано...
Міжнародні відносини.... Це щось міняє?...

samson сказав(ла):
як ти не розумієш, що держава у великому боргу...
А собз з Росією і Білоруссю нам дозволить ці борги не віддавати? О_о... Поясніть свою позицію тут, будь ласка!

samson сказав(ла):
Якими пріоритетами, на твою думку, можна зацікавити ЄС для подальшої співпраці?
Я згідний з Вами, пані samson, що нам слід чимось зцікавити ЄС... І цікавити є чим... В нас дуже великий потенціал... Я маю на увазі в нашої держави! Це розуміє ЄС! Але щоб розкритись нам потрібні ресурси... Це розуміємо ми, і ці ресурси є в ЄС... Але щоб вони нам їх дали, їм потрібно бути впевненими, що вони отримають певний бенефіт, бодай у вигляді партнерства... А для цього(щоб їх запевнити!) і потрібна ЧІТКА ПРОЄВРОПЕЙСЬКА ПОЗИЦІЯ в середині суспільства!

Знахарь сказав(ла):
А це заборонено?))... :D


Знахарь сказав(ла):
чому Україні не можна мати гарні відносини зі всіма країнами сусідами
Гарні відносини це добре) Але в такому форматі як їх пропонують російські урядовці:
2misha сказав(ла):
створити єдину союзну Україно-Білорусько-Російську державу
Це дуже шкодить нашому європейському курсу... Зрозумійте: можна зі всіма мати хороші відносини! А от в кількох об"єднаннях перебувати - в контексті - і в ЄС і в рамках "Слов'янського союзу", одночасно - неможливо! Тож доводиться обирати) Але ж те що ми обрали ЄС не означає що ми завтра з ножами підемо на Москву))...

Знахарь сказав(ла):
наприклад Євросоюз на ура дружить з Росією
По тій же причині, по якій ми тримаємо свою думку при собі - через газ))...

Знахарь сказав(ла):
а з твоїх слів таке враження ніби в світі йде війна
Та ні) Хвала Богу не йде)... Вибачте що своїми словами я Вас увів в оману))...

Знахарь сказав(ла):
і нам потрібно на чиюсь сторону одну ставати
Висловився трішки вище)...

Емм... Ну от скажіть мені... Я вже кілька постів розпинаюсь і намагаюсь пояснити свою позицію, розповідаючи про всі плюси членства України в ЄС... А от розкажіть мені, які плюси матиме Україна в Слов"янському союзі?)...
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
Запевняю тебе, що це лише інтерес з моєї сторони: "Здобуті знання можуть стати завадою, коли їх неправильно ввести в дію..." Хочу знати...тому і питаю...любопитна..звичайно, що в межах...)
БраЗа сказав(ла):
А собз з Росією і Білоруссю нам дозволить ці борги не віддавати? О_о... Поясніть свою позицію тут, будь ласка!
В моєму понятті немає такого, щоб не потрібно було віддавати...
БраЗа сказав(ла):
В нас дуже великий потенціал...
Так, але у нас лише одиниці, хто прагне дійсно щось дати і взяти "один до одного"...
БраЗа сказав(ла):
Але щоб розкритись нам потрібні ресурси... Це розуміємо ми, і ці ресурси є в ЄС...
Розумні люди находяться навколо нас, лише треба їх побачити і залучити до справи...Спільна думка, бажання та знання призводять до неочікуваних результатів...
БраЗа сказав(ла):
Але щоб вони нам їх дали, їм потрібно бути впевненими, що вони отримають певний бенефіт, бодай у вигляді партнерства...
Вже потрібна віддача...у вигляді партнерства...не будуть рівносторонніми... Тут ризик...чи варто...Там, де є ризик, немає місце для надійності...З іншої сторони, хто не ризикує...
 

2misha

Користувач
Реєстрація
06.12.08
Повідомлення
20
Репутація
0
БраЗа сказав(ла):
А от розкажіть мені, які плюси матиме Україна в Слов"янському союзі?)...
Ну... я думаю, що слов'янський союз нам ближчий по менталітету, ніж ЄС. Україна, Росія і Білорусь - це народи колишньої Київської Русі, а значить - їх воз'єднання буде її відновленням. У ЄС ми будемо лише периферією, а в слов'янському союзі - одним із центрів, бо його столиця знаходитиметься в Києві.
 

Burberry

Користувач
Реєстрація
17.02.07
Повідомлення
68
Репутація
0
2misha сказав(ла):
Ну... я думаю, що слов'янський союз нам ближчий по менталітету, ніж ЄС. Україна, Росія і Білорусь - це народи колишньої Київської Русі, а значить - їх воз'єднання буде її відновленням. У ЄС ми будемо лише периферією, а в слов'янському союзі - одним із центрів, бо його столиця знаходитиметься в Києві.
Мда, рожеві мрії. І державна мова Союзу буде українська:-X
 

Знахарь

Користувач
Реєстрація
28.03.07
Повідомлення
1 165
Репутація
20
БраЗа сказав(ла):
А от розкажіть мені, які плюси матиме Україна в Слов"янському союзі?)...
1.бензин і газ буде коштувати так само як і в Росії...а це доволі велика різниця.
2.нашим заробітчанам, які працюють в Росії буде набагато легше.
3.якщо Євросоюзу ми нічого не можемо запропонувати в плані імпорту...то з Росією ми с/г продукцією можемо торгувати на ура.
4. це культура...кінематограф...взяти наприклад наших акторів...в Росії їм би набагато легше було би проявити свій талант, так як там кіноіндустрія розвинена в 10 раів краще чим в нас.
5...ну це моє особисте вподобання...єдиний чемпіонат по футболу між українськими та російськими командами став би одним із самих видовищних в світі.
Да і взагалі людям які виховалися в Радянському Союзі,які говорять на одній мові, в яких є багато родичів з тієї ж самої Росії - є більше вагомих причин для союзу, чим взяти той самий Євросоюз...хто він нам такий?....просто партнер.
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Гаразд)
По порядку))...

samson сказав(ла):
Тут ризик...чи варто...Там, де є ризик, немає місце для надійності...З іншої сторони, хто не ризикує...
Тут Ви правильно підмітили) З іншої сторони - будь-які дії можуть нести прихований ризик... То що тоді? Взагалі нічого не робити? Тут я думаю Ви зі мною погодитесь що не варто так чинити(мається на увазі не варто сидіти і нічого не робити)))...

2misha сказав(ла):
слов'янський союз нам ближчий по менталітету, ніж ЄС
Ага... Скажіть це Російській федерації, понад 60% якої складають азіатські народності іншої раси! Це офіційні дані! Повторюю, я не натякаю на расизм чи щось таке) Але маємо те що маємо)... Міф про слов"янськість Росії зараз такий же видуманий як і про те що за СРСР кожна республіка мала право виходу з складу Союзу)...

2misha сказав(ла):
в слов'янському союзі - одним із центрів, бо його столиця знаходитиметься в Києві
Ага)... Жартуєте?... Вже підписували "братерську і рівну угоду" з царем-батюшкою в 1654 році... Результат - не мали власної державності скільки років?...


Знахарь сказав(ла):
нашим заробітчанам, які працюють в Росії буде набагато легше.
А заробітчанам які в Європі? Зате тепер усі цілком офіційно і безпечно зможуть їздити в Європу, отримуючи усюди належну допомогу і інші "привілеї" громадянства ЄС)...

Знахарь сказав(ла):
якщо Євросоюзу ми нічого не можемо запропонувати в плані імпорту...то з Росією ми с/г продукцією можемо торгувати на ура.
Ага... Натомість будемо купувати в них газ... Тобто Ваш довід що газ і бензин буде дешево коштувати трішки не логічний... Бо за дешевий газ і бензин змушені будемо експортувати за зниженими цінами СГ продукцію...


Знахарь сказав(ла):
це культура...кінематограф...взяти наприклад наших акторів...в Росії їм би набагато легше було би проявити свій талант, так як там кіноіндустрія розвинена в 10 раів краще чим в нас.
Ну так... Кінематограф в Росії односначно розвинений краще ніж в Європі!)

Знахарь сказав(ла):
єдиний чемпіонат по футболу між українськими та російськими командами став би одним із самих видовищних в світі.
Поідляю звичайно ж Вашу думку, але це НЕ ПОКАЗНИК)... При всій повазі до шанувальників футболу, не можемо ми керуватись власними вподобаннями, нехтуючи інтересами держави)...

Знахарь сказав(ла):
Да і взагалі людям які виховалися в Радянському Союзі,які говорять на одній мові, в яких є багато родичів з тієї ж самої Росії - є більше вагомих причин для союзу
Вибачте, а НАЩО тоді було проголошувати незалежність? На референдумі в 1991 році, не пригадаю зараз точно, але по-моєму більше 90 відсотків висловились ЗА створення незалежної УКРАЇНИ!))...

Тобто лише зараз вони стали розуміти що краще було б не відєднуватись? ІМХО - нелогічно)...

Знахарь сказав(ла):
які говорять на одній мові
Ага... На одній мові? Може на українській?... Чи на якій це ми одній мові говорили? Чи говоримо зараз?... Може на російській? То ні я, ні Ви (принаймні у своїх постах) не вживаємо російську... То яка спільна мова?...

Знахарь сказав(ла):
є багато родичів з тієї ж самої Росії
Знову ж таки... Не показник - якщо в мене багато родичів в Європі? Що тоді?...

Я, звичайно ж, поважаю Вашу думку, бо кожна людина має право на власну думку, і я не нав"язую ні в якому разі своєї позиції)... Просто залишаюсь стояти на своєму!)
 

samson

Користувач
Реєстрація
14.10.06
Повідомлення
247
Репутація
0
БраЗа сказав(ла):
Я, звичайно ж, поважаю Вашу думку, бо кожна людина має право на власну думку, і я не нав"язую ні в якому разі своєї позиції)... Просто залишаюсь стояти на своєму!)
Всі твої погляди мають пояснення, людина дійсно має право...Та ти б трохи прислуховувався до думки інших, можливо не із таким позитивним баченням та проте із життєвим досвідом...Потрібно враховувати всі позитиви та негативи, так реалізується стратегія...Ти лише свої враховуєш інтереси...і доводиш...А так, якщо вникнути: потрібно не доводити і точно не нам, а потрібно діяти...Ти прочитав думку інших, врахуй це...
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
samson,
Я, звичайно ж, розумію що будь-яка сторона має свої плючи і мінуси! І розумію що перш за все мусимо керуватись не власними суб"єктивними інтересами і поглядами, а інтересами держави і її громадян вцілому...
Проте я досі вважаю, Євро-Атлантичний інтеграційни шлях для України є більш переспективним)...
Хоча)... У кожного своя думка і я поважаю Ваші думки як і думки пана Знахаря)...

Ну... Як таким, фінальним акордом нашого обговорення можна було б сказати, що все-одно будь-які рішення, щодо майбутнього України вирішуватимуться шляхом референдуму)... Тож там народ і висловить свою позицію)...
 

2misha

Користувач
Реєстрація
06.12.08
Повідомлення
20
Репутація
0
Burberry сказав(ла):
Мда, рожеві мрії. І державна мова Союзу буде українська
Це скоріше буде не союзна держава, а союз незалежних держав, де в кожної буде своя мова.
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
2misha,
Суперечите самі собі:
2misha сказав(ла):
Російські урядовці планують створити єдину союзну Україно-Білорусько-Російську державу
 

alien

Користувач
Реєстрація
12.08.06
Повідомлення
131
Репутація
1
2misha сказав(ла):
Це скоріше буде не союзна держава, а союз незалежних держав, де в кожної буде своя мова.
Союз незалежних держав? Так Україна вже давно входить до СНД, чи вже встигла покинула союз?
 

2misha

Користувач
Реєстрація
06.12.08
Повідомлення
20
Репутація
0
alien сказав(ла):
Союз незалежних держав? Так Україна вже давно входить до СНД, чи вже встигла покинула союз?
СНД - це чисто формальний союз. Він своїх країн учасниць ні до чого не зобов'язує. А створити планують міцний економічний союз.
 

БраЗа

Користувач
Реєстрація
10.09.07
Повідомлення
265
Репутація
0
Вік
32
Чому так поспішаєте залізти в мішок?
Поспішаєте передати державний суверенітет на користь чергового сумнівного проекту "братнього" народу?!
Знаєте чому ЄС досягнув такого успіху? Бо процес об"єднання і поглиблення співпраці у різних сферах тривав протягом 60 років!
А Ви тут пропонуєте махом створити одну державу з нічого... Скажіть чесно і щиро - Ви дійсно ще свято вірите усім обіцянкам що нам дає Москва?
Історія нічого не навчила чи що?...
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
2misha сказав(ла):
А створити планують міцний економічний союз.
Та ніхто нічого не планує, по крайній мірі за президенства Янека, ба він втратить статус господаря країни. А ось коли наженуть його з нагрітого місця, отоді його ПР знову буде базікати (устами Ганьки Ляпало) по всіх кутках про союз братніх народів. Та й Семиноженко дістав від шефа за свій необдуманий ляпас.
 

vk713

Користувач
Реєстрація
23.01.08
Повідомлення
270
Репутація
3
2misha сказав(ла):
А створити планують міцний економічний союз.
Поступово робиться спроба відновити "Новий Союз", не лише економічний.
Ми, українці, починаємо "чухатися" тоді, коли змінити все дуже важко. Приклад: 1654 рік.
 

Нежный ветер

Заблокирован
Користувач
Реєстрація
14.08.08
Повідомлення
155
Репутація
0
Все разговоры про подобный союз - фантастика.
Никакого союза не будет.
Хотябы потомучто Россия - недемократичное государство с бандитским капитализмом. С такими строить какие бы то ни было союзы - чревато.

Я понимаю, что и в Украние есть бандюганы и бизнесмены уклоняются от налогов, как и в России, но, тем не менее, Украина ближе к цивилизованному обществу продвинулась, чем Россия. Причем гораздо.
Союз с Россией (которая больше и физичеки и экономически) означает, что то, что происходит в России, перекинется и на малые страны-союзницы.
Кому это надо?

Кто-то думает, что энергоносители и бензин станут дешевле стоить? Ну так в России уже лавно объявлен курс на то, чтобы внутренние цены на энергоносители были равнодоходными с экспортными.

З.Ы. Про Союз надо было думать году в 1992-1994. И про союз без России. Например, Прибалтика - Беларусь - Украина. Страны небольшие, близкие и удачно расположенные географически. Сейчас про союз - думать поздно.